Obserwacja UFO nad Turcją lub sprytne CGI

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Według mediów tureckich 16 kwietnia br.  widziano obiekt, którego pochodzenia nie można wyjaśnić. UFO widziano w pobliżu miasta Gaziantep. 

 

Nagranie dokumentujące to zjawisko jest spektakularne. Jest tak dobre, że aż za dobre i  istnieje duże prawdopodobieństwo, że może to być zwykły montaż.

 

Wskazują na to pewne charakterystyczne dla edycji wideo szczegóły, takie jak bardzo słaba jakość nagrania w celu ukrycia artefakty obrazu podczas stosowania CGI. Zwraca się też uwagę na nienaturalną trajektorię obiektu podczas przyspieszania.

 

Jest tez spora liczba osób, które wierzą, że to co pokazuje nagranie wydarzyło się naprawdę. Nie można z góry odrzucać wszystko, ale sceptyczne spojrzenie może być przydatne aby eliminować oczywiste fałszerstwa.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Istoty hylemorficzne

Istoty hylemorficzne posiadają ogromną wiedzę z zakresu alchemi ! Widać to po tym jak się zmieniają i jak tymi zmianami manipulują ludzkim pojęciem o nich.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Homo sapiens

"Szanowni państwo, sprawa

"Szanowni państwo, sprawa jest bardzo poważna, jesteśmy świadkami ujawnienia w Polsce, chyba pierwszy raz w historii naszego Narodu, tajemnicy pojawiania się w naszym wymiarze tzw. istot UFO, tego co robią tu z nami, sprawy wykorzystywania nas dla ich ukrytych celów. Jak się okazuje jest to związane z Ks. Daniela 2:43. Te kilka filmów jakie możecie już obejrzeć, opisujących mieszanie się tych bytów poprzez ludzkie nasienie, jest naszym zdaniem, gigantycznym przełomem w rozumieniu tego fenomenu !"

http://popotopie.blogspot.com/2018/04/przeomowe-odkrycia-chrzescijanskiej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj