Obserwacja UFO podczas krwawego zaćmienia Księżyca

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Spektakularne zaćmienie Księżyca, do którego doszło 15 kwietnia 2014 r. było przyczyną tego, że tysiące teleskopów w Ameryce Północnej i Południowej zwrócono w stronę srebrnego globu. Nic dziwnego, że udało się nagrać ciekawe anomalie.

 

Kilka dni temu cały astronomiczny świat ekscytował się pierwszym zaćmieniem Księżyca stanowiące początek tak zwanej tetrady, czyli czterech kolejnych zaćmień w latach 2014 i 2015. Podczas jednej z sesji astronomicznych nagrano dziwny obiekt, który znajdował się w pobliżu tarczy naszego satelity.

 

Wiele takich obserwacji próbuje się tłumaczyć sugerując, że to co na nich widać to samoloty lub satelity. Jednak trzeba przyznać, że bardzo często udaje się uchwycić bardzo dziwne rzeczy. Czy ten przypadek do nich należy? Decyzję zostawiamy każdemu z osobna.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Na pewno nie można zrobić

Na pewno nie można zrobić takiego filmu na komputerze. To przecież niemożliwe w tych czasach żeby do filmu z księżycem dodać rozmazany, poruszający się biały pixel. Impossible!
A tak poza tym, to chciałem dodać jeszcze 2500 znaków na temat mojej teorii wszechświata i UFO, ale właśnie idę na obiad. Smacznego Biggrin

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę państwa, wielu aby

Proszę państwa, wielu aby uwierzyć w cudowne stworzenie wszystkiego ma problem ze skalą ! Osobiście też taki miałem, jednak z czasem wydaje się iż ogromna wielkość wszechświata jest tym co jeszcze bardziej porusza wspaniałe postrzeganie niezwykłości Projektanta i Stwórcy wszechświata, BO im większy wszechświat tym wspanialsza potęga kryjąca się za kreacją tego cudu ŻYCIA oraz szokującej konstrukcji... (nawet konstrukcji materii !)
 
[...]materia we Wszechświecie posiada brzeg oraz obszar centralny. Co więcej, implikuje ona również, że Ziemia, w kosmicznej skali odległości, znajduje się w pobliżu tego centrum.
...kiedy połączymy tę ideę z ogólną teorią względności Einsteina i uruchomimy obliczenia matematyczne, w rezultacie uzyskamy zupełnie inny rodzaj kosmosu - kosmos, w którym czas biegnie z różną prędkością w różnych miejscach !
...W ten sposób Wszechświat posiadający centrum musi posiadać różną prędkość upływu czasu w różnych miejscach. Jest to nieunikniona konsekwencja całej fizyki, jaką dzisiaj znamy...

...możemy nakreślić bardzo rozsądny wniosek na postawie biblijnych i naukowych obserwacji: musiał być taki okres w przeszłości Ziemi, kiedy czas biegł ze znacznie mniejszą prędkością niż zegary w odleglejszych częściach Wszechświata...
 Jak wynika z ogólnej teorii względności Einsteina, procesy fizyczne zachodzące w odległym kosmosie w czasie miliardów lat, mogły wydarzyć się w zwyczajnym jednym ziemskim dniu, cztery dni po stworzeniu świata. Ten potwierdzony eksperymentalnie efekt, zwany jest grawitacyjną dylatacją (wydłużeniem) czasu ![...]
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/podroz-z-predkoscia-965-kilometrow-na.html
 
Część z istot "ufo" twierdzi że są ludzmi z Ziemi,  podróżnikami w czasie, oczywiście i tego nie można wykluczyć, jednak możliwe że zostali asymilowani w przeszłości lub/i przyszłości przez kosmiczne ufo... o czym wielu badaczy pisze i przestrzega. Za takim podejściem kryje się też nadzieja na przetrwanie (rapture)  i nową Ziemię przepowiedziana przez Proroków.
Dla starożytnych wiedza o stworzeniu była tym co ich napędzało w ich dążeniach, dla człowieka 21 wieku jest to bajka kreacjonistyczna, dlatego nasza cywilizacja się stacza... a siły przeciwne wizji wszechświata stworzonego przez Cudownego Stwórcę starają się by nikt nie poznał STWORZENIA i DUCHA kryjącego się za tym wszystkim.
 
Asymilacja do "kosmicznej unii europejskiej" ma nam dać cudowną technologię i wspaniałe moce w co wierzą ufo badacze i ufo entuzjaści ! A czy ta technologia nas wyzwoli czy Super Duchowy Byt Stwórca,  Kochający Byt, Żywy Bóg który stworzył nas ludzi ?!
Published on Apr 10, 2014
https://www.youtube.com/watch?v=Evf3l0nBduE
Dlatego badacze tego tematu boją się, że część kapłanów z Vatykanu została zwiedziona przez te istoty...
The Great Deception -Tom Horn and Cris Putnam
https://www.youtube.com/watch?v=CQ1_QMrFaUg

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Księżyc to dzieło

Księżyc to dzieło Projektanta, przynajmniej dla mnie nie ma w tym nic co by było sprzeczne albo błędne, chyba że jesteś ewolucjonistą i wierzysz w przypadkowość wszystkiego..., ale to inna opowieść.
Dziwny świat albo raczej niezwykły jest dziełem Super Istoty, Projektanta, Cudownego Mistrza Stwórcy Galaktyk i wszystkiego !
Nie tylko budowa Księżyca jest bardzo dziwna. Jeszcze dziwniejsze jest jego zachowanie i rozmiar. Jest dokładnie czterysta razy mniejszy od Słońca i zarazem czterysta razy bliżej Ziemi niż Słońce, dzięki czemu oba te ciała wydają się na niebie takiej samej wielkości i wywołują zjawisko, które nazywamy całkowitym zaćmieniem. Mimo iż zwykle przechodzimy nad tym do porządku dziennego, tę zależność określano jako największy zbieg okoliczności we wszechświecie (!)
Co więcej, ruchy Księżyca stanowią lustrzane odbicie ruchów Słońca na niebie, albowiem wznosi się on i opada ku tym samym punktom na horyzoncie w czasie przeciwstawnych przesileń.
Inaczej mówiąc, Księżyc wznosi się w czasie przesilenia zimowego w to samo miejsce, w które wznosi się Słońce w czasie przesilenia letniego. Nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia dlaczego Księżyc naśladuje w ten sposób słońce.
http://popotopie.blogspot.com/2013/10/nie-trzeba-byc-religijnym-fanatykiem.html
[...]Wiek skał księżycowych pobranych z tego samego miejsca, określony za pomocą metody potasowo-argonowej, wynosił 2,3 mld lat. Przy użyciu pięciu różnych metod uzyskano pięć różnych wyników.
Który wynik jest prawdziwy? Czy w ogóle można na nich polegać? Misja kosmiczna Apollo 16 pozyskała skałę księżycową, której wiek określano za pomocą trzech różnych metod. Uzyskane wyniki
wahały się od 7 do 18 mld lat. Naukowcy zajmujący się tymi badaniami stwierdzili, że wyniki nie były właściwe ze względu na nadmiar ołowiu w próbkach. Przy pomocy kwasu usunęli więc ołów z próbek i uzyskali wynik 3,8 mld lat, który uznali za właściwy. Dobrym sprawdzianem dokładności danej metody jest użycie jej do określenia wieku substancji, której wiek jest już znany. Jeżeli wynik uzyskany w ten sposób jest zgodny z prawdziwym wiekiem tej substancji, to dokładność i wiarygodność użytej metody zostaje potwierdzona. Przyjrzyjmy się, co się stanie, gdy zbadamy metodami radiodatowania skały wulkaniczne, których wiek jest znany. „The Journal Of Geophysical Research" podał, że wiek skał lawowych powstałych w 1800 lub 1801 roku na Hawajach, został określony dzięki metodzie potasowo-argonowej na 160 mln-3 mld lat. Widoczna jest tu ogromną rozbieżność między wiekiem rzeczywistym a
wiekiem określonym dzięki zastosowaniu radiochronologii. Oto kolejny przykład błędnego określenia wieku. Skały wulkaniczne, których wiek wynosił mniej niż 200 lat, zostały zbadane metodami radiometrycznymi, na podstawie których ich wiek oszacowano na 12-21 milionów lat. Widać więc, że wiarygodność tych metod jest wystawiona na próbę, jeśli użyte są do badania wieku znanych nam substancji....
 
...Okazało się, że skały wulkaniczne, utworzone na powierzchni Ziemi zaledwie
200 lat temu, po zastosowaniu metod radiodatowania osiągnęły wiek milionów lat. W świetle tych faktów należy podważyć wiarygodność radiometrycznych metod datowania.[...]
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/jaki-jest-wiek-ziemi-wedug-fizyka.html

{...]osobliwości Księżyca, które obejmują między innymi to, że nie ma on stałego jądra jak każda planeta- albo jest pusty w środku, albo jego wnętrze ma bardzo małą gęstość. Co jeszcze ciekawsze, jego skupiska masy są zlokalizowane w wielu miejscach położonych tuż pod jego powierzchnią i nastręczały sporo trudności pierwszym lądownikom księżycowym.[...]
 
....moje emocje wzrastają do wagi przeważającej fali radości, kiedy oglądam wspaniały zachód słońca albo kiedy spoglądam na spokojne wzgórza, potoki, i lasy, moje myśli są unoszone w zachwycie i wdzięczności do Najwyższego Twórcy. Co ateista ewolucjonista robi kiedy widzi te same widoki albo kiedy trzyma swoje maleńkie niemowle w swoich ramionach? Wielu jest zniszczonych przez ewolucjonizm co jest działaniem istot bezcielesnych, które przekazały ideę ewolucyjną ich twórcom, na co sądowody ! Zapisane przez tych co "wytworzyli" tą zwodniczą "naukę" u jej początków.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika maciej5443212

Hmmm wszechświat to nie

Hmmm wszechświat to nie dzieło przypadku,tylko dzieło WIELKIEGO STWÓRCY,to czym w takim razie będzie stworzenie WIELKIEGO STWÓRCY? Przypadkiem? No chyba że stworzył go jakiś większy stwórca,tego stwórce jeszcze wiekszy i na samym końcu mamy stwórce wszystkich stwórców,który oczywiście nie mógł powstać z przypadku i prawdopodobnie został stworzony przez jakiegoś stwórce.Eh,namnożyło się tych stwórców,teraz nie wiem w kogo mam wierzyć Blum 3

Portret użytkownika pako1205

Jest moment u każdego,nawet

Jest moment u każdego,nawet największego umysłu,gdzie kończy się pojmowanie,a zaczyna się fantazja.Nie tak zostaliśmy zaprojektowani,żeby to wiedzieć.[ibimage==21199==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Homo sapiens

Księżyc ma wielkie znaczenie

Księżyc ma wielkie znaczenie dla ludzkiej psychiki, wpływa na podświadomość i na świadomość. Ciekawe czy w środku nie ma jakiegoś urządzenia albo sam Księżyc jest zbudowany jako urządzenie co najbardziej jest prawdopodobne jeżeli się przeanalizuje jego tajemniczą bydowę.
Oto najnowsze video znanego wam badacza, przedstawia zagadkowe podziemia Serapeum w Egipcie, przedpotopowa cywilizacja musiała mieć naprawdę jakieś niezwykłe możliwości bo część z tych gigantycznych sarkofagów nie pasuje wielkością do korytarzy ! Są za duże !!! Ludzkość przedpotopowa znała tajemnice przyrody i je wykorzystywała, w przeciwieństwie do obecnej cywilizacji opartej na  technologiach elektrycznych. Moim zdaniem jest coś znacfznie wspanialszego niż pojazdy ufo i ich załoganci z niezwykłą technologią, a jest tym czymś zapomniana wiedza starożytnych, wiedza duchowa ukryta w ich przekazach, droga do innego wymiaru duchowego czyli do prawdziwych Niebios !

Egypt Underground: The Ancient 100 Ton Stone Boxe
https://www.youtube.com/watch?v=a6O7TjogutM
ZASZKOWYCH !
wyglądają ciekawie ale nie musiały mieć wyglądu indian... mogły wyglądać inaczej choć część czaszkowa sięzgadza i wygląda imponująco jako inna rasa....

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/zapraszam-do-innego-wymiaru-poprzedniej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj