Obserwacja UFO w El Paso - w Teksasie widziano szybko poruszające się obiekty

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Nad Teksasem zarejestrowano przelot trzech UFO. Były widoczne nad miastem El Paso. Na udostępnionym w Internecie nagraniu można zobaczyć uwiecznione dwa z tych niezidentyfikowanych obiektów.

 

Oprócz tego znajdował się tam jeszcze trzeci obiekt tego typu, który był jednak widoczny tylko przez około 45 sekund, po czym nagle zniknął z pola widzenia. Wszystkie pojazdy miały zdaniem świadków dyskoidalny kształt.

[ibimage==24612==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Woli

Na nagraniu widać jak

Na nagraniu widać jak spokojnie lecą dwa myśliwce. Prawdopodobnie z jednej bazy wojskowej do drugiej bazy wojskowej.
A szybko przelatujący obiekt przed kametą to zwyczajna Mucha Smile
Ogladając nakrania po stop klatce widać jak macha skrzydełkami Wink
Oto wasze UFO

 
Pozdrawiam Woli

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO mogą być w sporej częśc,i

UFO mogą być w sporej częśc,i jeśli nie wszystkie, tylko zmaterializowanymi obrazami... lub całkiem innym czymś...
[...]Moim skromnym zdaniem (jak i wielu badaczy tego tematu) możliwe jest, że zjawisko to ma swoje korzenie umiejscowione w innym kontekście egzystencji. Ich geneza mogła by być inna, wynikać z innej koncepcji "otaczającego nas świata". Wielu badaczy sugeruje, że Istoty te mogą pochodzić wpierw z rzeczywistości niematerialnej, ich pojazdy w takim kontekście byłyby czymś dziwniejszym niż są. Były by to „urządzenia” mające za zadanie przemieszczanie się poprzez rzeczywistość, a tam gdzie trzeba dotarcie do rzeczywistości materii-materialnej (cokolwiek rozumiemy poprzez materię). Istoty te jako będące od początku duchami-duchowymi musiałyby używać innej „technologii” by się dostać do tego świata zwanego Ziemią, a znajdującą się w kosmosie jako odrębnej rzeczywistości znacznie większego wszechświata.[...] Dlatego część chciała się tu przenieść, o czym jest pisane w artykule" Prawdziwy władca pierścieni - częśćII"
Więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/swiat-materialny-kosmosu-galaktyk-jako.html

Nie dajmy się zwieść UFO istotom ! Wszyscy powinni zobaczyć film Toma Horna i Chrisa Putnama o UFO czyli nieśmiertelnych i indianach ! Londowali razem z gigantami !
Na scieżce nieśmiertelnych - autorzy Exo Vaticana ujawniają sensacje
https://www.youtube.com/watch?v=alfzRs9OkEw

dodatkowo film, który bardzo polecam w tym temacie:
 UFO czasów ostatecznych
 https://www.youtube.com/watch?v=rdmvPV9GoT0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

Spokojnie. To naprawdę, jak

Spokojnie. To naprawdę, jak zauważył "Woli", jest owad. No chyba że tam jakiś "El condor pasa". Bardziej zastanawiają mnie widoczne, jasne punkty przywołujące na myśl tradycyjne manifestacje demoniczne. Początkowo sądziłem że to o nie chodzi.

Portret użytkownika zibi1973

Z tego filmiku najszybszy to

Z tego filmiku najszybszy to był on,oczywiście znajdą się tacy co powiedzą że to brud z pod paznokci,jak dla mnie to był i znikł,tak się zapisał na klatce stop                                                                                                                                                                                           http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90afb4203a6ef3d5.html

Portret użytkownika zibi1973

Jak mam wyjść z tego z twarzą

Jak mam wyjść z tego z twarzą , gdzie bym nie patrzał to widzę twarze,w wybuchach wulkanów,powodziach,tornadach,w wszystkich praktycznie kataklizmach jakie  nawiedzają ziemie ,mi to nie jest obojętne,i nie obchodzi mnie czyja jest to ziemia,na pewno nikt nie ma prawa niszczyć i uśmiercać ludzi,zwierząt i wszystkich żyjących na tej planecie,ja wiem że jesteśmy traktowani jak powietrze,robole,albo jeszcze gorzej,zastanawiam się czy jest jakieś prawo ogólne w naszej galaktyce co by nie pozwalało na takie uśmiercanie 

Portret użytkownika El Koto

Widzisz, to chyba system jest

Widzisz, to chyba system jest wadliwy. Zwykli ludzie woleli by się najeść, napić i iść spać zamiast wojować na jakiś chorych wojenkach.
Kolejny kraj „wyzwolony” przez Zachód - Jemen pogrąża się w coraz większym chaosie – Global Research.
To stwierdzenie można odnieść do dowolnego państwa objętego konfliktem zbrojnym, zaaranżowanym przez Waszyngton oraz jego marionetki z Zachodu i ze Środkowego Wschodu, w celu jego zawłaszczenia i zdominowania, kosztem nieustannego chaosu, cierpienia i śmierci.
O to dokładnie w tym wszystkim chodzi – celem strategii Waszyngtonu i NATO nie jest „odniesienie zwycięstwa” w wojnie czy w innym konflikcie, lecz wywołanie utrzymującego się w nieskończoność chaosu.
Takie zagrania mają miejsce w Jemenie, na Ukrainie, w Syrii, w Iraku, w Sudanie, w Afryce Środkowej, w Libii… i wielu innych miejscach. Nie ma znaczenia, kto i przeciwko komu walczy. ISIS, ISIL, IS, DAISH, DAESH, Al-Qaeda czy inne dowolne nazwy przestępczych organizacji najemniczych, jakie macie ochotę dodać do tej listy, to tylko etykietki, których celem jest wywołanie dezorientacji. Możecie dorzucić również Blackwater, Xe, Academi i wszystkie pozostałe nazwy tej prywatnej paramilitarnej firmy, jakie regularnie przyjmuje, po to, by trudniej było ją rozpoznać. Tego typu organizacje pełnią rolę prostytutek na usługach syjonistyczno-anglosaksońskiego imperium, przy czym są to prostytutki najniższej kategorii. Do grupy elitarnych, luksusowych prostytutek przynależą bowiem państwa, takie jak Arabia Saudyjska, Katar, Bahrajn i inne kraje Zatoki Perskiej, plus oczywiście Wielka Brytania i Francja.
Za chaosem w Jemenie stoi Zachód, działający w imieniu Waszyngtonu (i jego syjonistycznych mocodawców), ale winę zrzuca się na „rebeliantów”, którzy domagają się po prostu bardziej sprawiedliwych władz.
Na Zachodzie tworzy się nowe słownictwo – które niczym wirus zagnieżdża się w naszych mózgach, albo raczej w tym, co po nich pozostało – tak pokrętne, że właściwie nie wiemy już, co te nowe wyrazy tak naprawdę oznaczają. Powtarzamy je bezmyślnie i ślepo w nie wierzymy. Bo jakby nie było, media głównego nurtu dzień w dzień wkładają nam je zawzięcie do głów: Ludzi, którzy walczą o wolność swojej ojczyzny, bo chcą wyzwolić się spod opresji reżimów, nazywa się „terrorystami” i „rebeliantami”.

To samo czeka Polske.

Skomentuj