Obserwacja UFO w okolicy bazyliki w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Podczas wieczornego nabożeństwa w Bazylice w Mexico City widziano niezidentyfikowany obiekt latający. Jeden z uczestników mszy przebywający poza kościołem zdołał uchwycić to zjawisko.

 

Jakość nagrania niestety nie jest najlepsza, ale wyraźnie widzimy kilka świateł, które zmieniają pozycję. Najprawdopodobniej może to być jakiś obserwacyjny dron policyjny. Trudno powiedzieć co miałby obserwować, skoro najwyraźniej trwała tam msza.

Z pewnością znajdą się i tacy, którzy uznają to za dowód na to, że obcy czerpią energię emitowaną przez zgromadzenie modlących się ludzi.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jaro

to lipa!!! moim zdaniem

to lipa!!! moim zdaniem Smile
Kamera slaba,nieczula,F otwarty na max-a! Auto fokus!!
Technicznie niemozliwe !!  Ufo choc jest dalej od naprzyklad lampy ulicznej,"zbudowane " jest z drobniejszych
pixeli niz ona.W nocy na takim sprzecie nic niebyloby widac ,tylko ewentualnie swiatelko.
swietnie widac w powiekszeniu... wszystkie pixele nieba wariuja ,szaleja... a ufo wyrazne,bez tzw. "kaszki"!
Fajne dla wszechlykajacych ;), ale oscara nie bedzie!!
 

Portret użytkownika sergiusz

Dokument Sirius mozna

Dokument Sirius mozna obejrzec na vimeo o ile wciaz jest dostepny. Mialem szczescie 3 dni temu. Film jest ciekawy ale nierewolucyjny. Badana istota okazala sie humanoidem lecz tylko 93% chromosomow jest ludzkich. Dos porownania DNA malpy zawiera 97%.. Glowne roznice w budowie szkieletu to 10 par zeber (czlowiek ma 12), roznice w budowie kosci kolan oraz najwazniejsze - roznice w budowie czaszki.. Istota podobno zyla 6-8 lat, jadla, pila, oddychala, przeprowadzala procesy metaboliczne..

Z mojego punktu widzenia TO NIE JEST CZLOWIEK..

Portret użytkownika Racj

Przedwczoraj wieczorem

Przedwczoraj wieczorem oglądając film, rzucałem co jakiś czas okiem za okno. Było bezchmurne niebo. Obserwowałem sobie planetkę jakąś. Po czasie zauważyłem, że coś leci, stanęło w miejscu, powiększyło się blaskiem- jakby świetlista kula i zniknęło.
 
Wiele razy szydzę z tego co tu się pisze itd. ale to nie był samolot, o nie. A jeszcze 4 dni temu coś jasnego przeleciało przed oknem - nie piję, zwidów nie mam.
 
Mam nadzieję, że zaobserwuję kiedyś bliżej to zjawisko/ufo.

Portret użytkownika NEUTRINO

Witam. Ja nawet gdybym miał

Witam. Ja nawet gdybym miał super kamerę nie nagrywał bym tych obiekyów które widziałem. Dlaczego? Bo tylko naoczna obserwacja obiektu NOL z relatywnie niewielkiej odległości jest 100 procentowym dowodem na istnienie ufo, ale tylko dla obserwatora. Udowadnianie tego co sie widziało jest bez sensu, a wiara w czyjeś dowody to umiarkowana naiwność. Kto widział ewidentny pojazd NOL nie potrzebuje innych dowodów . Pozdrawiam

Portret użytkownika sunnefretiti

Mieszkam za Krakowem a

Mieszkam za Krakowem a dokładnie zaraz za Nową Huta i od dawna obserwuję różne, jak do tej pory bardzo oddalone od Ziemi obiekty latające, na nocnym niebie oraz rózne dziwne zjawiska związane z dziwnymi chmurami i kolorami na niebie ale od około 2 tygodni widzę coraz więcej właśnie takich obiektów i podobnych do tego z filmiku pokazanego tutaj. Udało mi się zaobserwować przynajmniej 4 różne rodzaje tych pojazdów latających różnią się na pewno od siebie budową, kształtem, ale  świecą bardzo podobnie poruszają się identycznie po niebie iwiemże nie są to na pewno żadne samoloty ani pasażerskie ani wojskowe   . Obserwowałam ich loty w różnych kierunkach i na różnej wysokości potrafia zawisnąć  w bezruchuna niebie na chwilę mrugając przy tym tylko światłami wygląda to takjakby 2 kolorowe światełka mrugały dookoła takiego pojazdu na przemian jakby niebieskie i czerwone(lub złoto-pomarańczowe). Po kilkudniowej obserwacji mam wrażenie jakby nagle około godziny 21 zaczynały jeden podrugim wylatywać z jakiegoś miejsca w ziemi?? I tam nie ma lotniska żadnego ponieważ dokładnie sprawdzałam położenie lotnisk w okolicy,  głównie lotniska Balice. Niestety jedyny sprzet do robienia zdjęć i filmów jaki posiadam to aparat fotograficzny w telefonie (3mpx) więc na chwilę obecną nie jestemw stanie udostępnić tegoco mam  nagrane i zrobionych jakdotąd zdjęć ponieważ wiem z doświadczenia że nawet super jakości nagrania i zdjęcia są wyśmiewane i większość komentarzy jest raczej negatywna  w opisie pod takimi materiałami zamieszczonymi w internecie więc dzielę sie na dzień dzisiajszy jedynie swoimi doświadczeniami i obserwacjami (z okolicy Krakowa) nieba i obiektów przypominających ten z filmiku.  Być może dzięki temu że napiszę tutaj ten komentarz może ktoś z mojej okolicy lub innego miejsca w Polsce zacznie bardziej wnikliwie przyglądać sie temu co się dzieje i co lata po niebie i  być może będzie posiadał lepszy sprzęt ode mnie do zarejestrowania tegoo czym wspominałam wcześniej i może nawet czegoś więcej w dobrej jakości. Jeżeli mnie uda się zdobyć mocne dowody na potwierdzenie tego o czym pisałam to na pewno chętnie sie podziele tym w internecie zwłaszcza na tej stronie i podobnych stronach do tej. Powodzenia wszystkim obserwatorom życzę i  nie poddajmy się, to jest najważniejsze i kto chce niech wierzy a kto nie chce niech nie wierzy każdyma prawo do wyrażenia swojego zdania i nikogo nie mam zamiaru przekonywać do tego co ja widzę, słyszę, czy czuję   i w co wierzę czy nie wierzę. Życzę wszystkim dobrej  nocy.

Strony

Skomentuj