Obserwacja UFO w Polsce! Widziano tajemniczy stacjonarny błyskający obiekt

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na niebie nad Polską doszło do obserwacji migającego UFO, które przez jakiś czas pozostawało bez ruchu w jednym miejscu. Jeden ze świadków tej obserwacji, do której doszło 28 listopada, zdołał nagrać to co widać było wtedy na niebie.

W przestrzeni powietrznej nad Polską pojawiło się tajemnicze UFO. Obiekt widziano w okolicy miejscowości Strzelno, pod Inowrocławiem. Na nagraniu widać, że na niebie błyska zawieszony na dużej wysokości przedmiot. Z powierzchni ziemi widać wyraźnie, że na tym obiekcie znajduje się dość nieregularnie migające światło.

Wśród racjonalnych wyjaśnień tego fenomenu pojawiają się takie, że był to jakiś dron, cywilny albo wojskowy. Jednak nie wiadomo tego na pewno. Dlatego ze względu na aurę tajemnicy wokół tej obserwacji, można stwierdzić, iż z pewnością może być ona obecnie klasyfikowana jako Niezidentyfikowany Obiekt Latający - NOL, czyli po prostu UFO.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Przypomina to ufo, co to

Przypomina to ufo, co to findacja nautilus opisywała, ten sam model co na zdjęciach z raportu fundacji ze Zdanów. Ufo to bardzo poważna sprawa. Możliwe, że ONI są nad nami, to znaczy sterują cywilizacją, przynajmniej tymi, którzy nie są wszczepieni do drzewa oliwnego Boga YHWH ! Mało się o tym mówi, bo ONI nie chcą by ktokolwiek wiedział co się dzieje na Ziemi. Dlatego Biblia jest taka tajemnicza, inaczej ludzie mogli by się załamać. Zresztą większa część cywilizacji jest budowana jako cywilizacj ufonautyczna, nasladując ufonautów i zmierzając do asymilacji lub połączenia się "mulistej gliny" z ludzkim nasieniem "To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się oni przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną." Ks. Daniela 2:43. Jedynym ratunkiem jest Bóg YHWH, Jezus Chrystus - Jeszua Mesjasz Zbawiciel ludzkości, by uratować własną duszę przed zabraniem ! nie wspominając o staniu się bezduszną hybrydą, ciągle latającą w pojezdzie ufonautycznym..., jesli wierzycie w reinkarnację. Ostatnio zastanawiam się jak wielką wagę ma Maryja Dziewica, a to dlatego, że Jej wizerunki i Jej wstawiennictwo strasznie rozwściecza większość tych, których kontrolują ONI, ci od Nachasza ! To jest wyjątkowo ciekawe zjawisko, warte zbadania ! Proszę samemu to sprawdzić. Wystarczy prosić Maryję o pomoc, wywieszać Jej wizerunek, albo modlić się różańcem i coś się zaczyna dziać, ale to sprawa na inny artykuł...

Istoty z innego wymiaru - Duchowa archeologia w oparciu o badania biblistów i ufologów
https://www.youtube.com/watch?v=guO0yISL4UM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj