Obserwacja UFO w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

UFO z nagrania z UK

W serwisie YouTube pojawił się interesujący film obrazujący obserwację niezidentyfikowanego obiektu latającego. Jest to  słabej jakości nagranie wykonane najwyraźniej za pomocą telefonu komórkowego. Jedni stwierdzą, że to dodaje filmowi autentyczności a drudzy wręcz przeciwnie.

 

Do zjawiska doszło 14 lipca 2012 w okolicy miejscowości Bedford w Anglii. Samo nagranie trwa tylko kilkanaście sekund a reszta to bieg. I trzeba przyznać, że bieg to właśnie oczekiwana reakcja na szok, jaki wywołuje zobaczenie UFO. Każdy, kto tego doświadczył wie, o co chodzi. Gdy zobaczysz coś takiego i jesteś z dala od cywilizacji pierwszym impulsem jest chęć ucieczki. To słusznie odczuwane zagrożenie.

Świadek tego zdarzenia sam twierdzi, że początkowo myślał, że to, co filmuje to wojskowy helikopter, ale po chwili zdał sobie sprawę, że nie ma rotora ani nie słychać dzwięku. Gdy zrozumiał, że to może być UFO po prostu przestraszył się.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Insecticus E.T.

Panowie i Panie to jest nic,

Panowie i Panie to jest nic, zobaczcie ten film, potężny insektoid krążył nad miastem Astrakhan w Rosji, był widziany wielokrotnie. Ludzie ze strachu robili pod siebi i na siebie Smile Coś niebywałego co się tam dzieje, kiedy u nas coś się takiego pojawi, pytam ja się!
 
Alien Insectoid Floats Over Russia 2012 HD
23 lip 2012
http://www.youtube.com/watch?v=UbisPhPqa8I

Portret użytkownika Ampa Vatis

Z mojej strony też trochę nie

Z mojej strony też trochę nie na temat.
Ostatnio dużo się zmienia, moje pytanie do was wszystkich brzmi ilu z was (kobiety i mężczyźni) pojawiły się ostatnio (na przestrzeni ostatnich kilku lat) pieprzyki na ciele układające się w trójkąty. Do nie dawna było to coś rzadkiego i spotkałem się z tym w raptem kilku przypadkach, jednak teraz pojawiły się kolejne osoby, którym wyskoczyły na rękach (najcześciej ale nie koniecznie) małe pieprzyki tak ułożone, że tworzą (idealny) trójkąt. 
Proszę o plusa, jeśli pojawiło się to u Ciebie, w innym przypadku proszę o nie głosowanie.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Strony

Skomentuj