Obserwacja UFO w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

UFO z nagrania z UK

W serwisie YouTube pojawił się interesujący film obrazujący obserwację niezidentyfikowanego obiektu latającego. Jest to  słabej jakości nagranie wykonane najwyraźniej za pomocą telefonu komórkowego. Jedni stwierdzą, że to dodaje filmowi autentyczności a drudzy wręcz przeciwnie.

 

Do zjawiska doszło 14 lipca 2012 w okolicy miejscowości Bedford w Anglii. Samo nagranie trwa tylko kilkanaście sekund a reszta to bieg. I trzeba przyznać, że bieg to właśnie oczekiwana reakcja na szok, jaki wywołuje zobaczenie UFO. Każdy, kto tego doświadczył wie, o co chodzi. Gdy zobaczysz coś takiego i jesteś z dala od cywilizacji pierwszym impulsem jest chęć ucieczki. To słusznie odczuwane zagrożenie.

Świadek tego zdarzenia sam twierdzi, że początkowo myślał, że to, co filmuje to wojskowy helikopter, ale po chwili zdał sobie sprawę, że nie ma rotora ani nie słychać dzwięku. Gdy zrozumiał, że to może być UFO po prostu przestraszył się.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Insecticus E.T.

Panowie i Panie to jest nic,

Panowie i Panie to jest nic, zobaczcie ten film, potężny insektoid krążył nad miastem Astrakhan w Rosji, był widziany wielokrotnie. Ludzie ze strachu robili pod siebi i na siebie Smile Coś niebywałego co się tam dzieje, kiedy u nas coś się takiego pojawi, pytam ja się!
 
Alien Insectoid Floats Over Russia 2012 HD
23 lip 2012
http://www.youtube.com/watch?v=UbisPhPqa8I

Portret użytkownika Ampa Vatis

Z mojej strony też trochę nie

Z mojej strony też trochę nie na temat.
Ostatnio dużo się zmienia, moje pytanie do was wszystkich brzmi ilu z was (kobiety i mężczyźni) pojawiły się ostatnio (na przestrzeni ostatnich kilku lat) pieprzyki na ciele układające się w trójkąty. Do nie dawna było to coś rzadkiego i spotkałem się z tym w raptem kilku przypadkach, jednak teraz pojawiły się kolejne osoby, którym wyskoczyły na rękach (najcześciej ale nie koniecznie) małe pieprzyki tak ułożone, że tworzą (idealny) trójkąt. 
Proszę o plusa, jeśli pojawiło się to u Ciebie, w innym przypadku proszę o nie głosowanie.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika kiki

W sumie może i coś w tym jest

W sumie może i coś w tym jest ale spróbuj tego może to da Tobie coś do myślenia:
Jedną rękę połóż swobodnie przed monitorem a drugą rękę wesprzyj na łokciu,palec wskazujący skieruj do góry w ,,sufit".Nastepnie odpręż się jak przy medytacji.kiedy będziesz już gotowy/a palecem wskazującym po masuj punkt na czole,gdzie znajduje się ,,trzecie oko".I jak przy medytacji dla początkujacych lekko podrap to miejsce to będzie jakieś 33mm od nasady nosa ku górnej części czoła.Kiedy już będziesz w stanie bez problemu zlokalizowac to miejsce na czole,przytknij tam palec wskazujący po czym na nie wielką odległość go odsuń od czoła lecz za chwilę ponownie go przytknij w to samo miejsce.Czynność tą najlepiej jest powtarzać w cyklu 5-6 ,,przytknięć" na 1 lub 2 sekundy.Wiem,że to na początku może być trudne ale z czasem mozna dojść do rewelacyjnych wyników.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika bol

Podaj dalej Troche nie nna

Podaj dalej

Troche nie nna temat - wchodzi w życie ustawa o szczepieniach. Znalazłem w sieci takie coś pod czym się podpisuję i podaję dalej:
Ustawa o szczepieniach.....ani ja, ani nikt z mojej rodziny, nigdy nie zagłosuje na partię polityczną (i ludzi z rządu), która  wprowadza tą ustawę w życie. Rozpowszechnię również tą opcję wśród wszystkich moich znajomych. Część z nich, na pewno poda to dalej. Polityk za swoje decyzje powinien odpowiadać, więc dołożę w ten sposób swoją cegiełkę, żeby odpowiedzieli . Dość mam ciągłej zabawy w kto, kogo przechytrzy. Rząd powinien wspomagać obywatela nie na niego polować. A to, co ostatnio się dzieje, to już jest polowanie z nagonką....(kk).

Skomentuj