Obserwacje świateł nieznanego pochodzenia, również w Polsce

Kategorie: 

Przykład obserwacji świateł nieznanego pochodzenia, tym razem nad Londynem z 2 V 2012

Formacje UFO obserwowane na całym świecie, również w Polsce Od jakiegoś już czasu obserwujemy seriami podobne obiekty zwykle zauważane na nocnym niebie. To może tylko znaczyć, że za dnia jest je po prostu trudniej zauważyć, co zresztą potwierdza film z Polski. Większość incydentów związanych z pojawieniem się tych świateł pozostaje niewyjaśniona.

 

Niewiele o nich wiadomo poza tym, że emitują światło i czasami rozdzielają się na więcej świateł. Kilka tygodni temu wszyscy emocjonowali się przypadkami UFO nad Petersburgiem. Pojawiła się wtedy hipoteza, że formacje świateł uzyskuje się poprzez powiązanie kilkunastu lampionów podpalenie ich i wysłanie w przestrzeń.

 

Jednak skala jest za duża. To byłoby dobre wytłumaczenie dla pojedynczego przypadku, ale nie dla kilkunastu podobnych spraw na całym świecie.

To przykład znad Londynu, czyli Wielka Brytania. Nagranie wykonano 2 maja 2012.

Tutaj przykład z Rosji a konkretnie filmowano to w okolicy Moskwy. Nagranie wykonano również 2 maja 2012.

Teraz przykład z Australii, nagranie pochodzi z Sydney i tak samo 2 maj, 2012 jako data obserwacji.

A tu ciekawostka, obiekt typu orbs nad Warszawą, uchwycony dzięki wysiłkom spotteram, czyli osoby podglądającej lotnictwo. Nadmieniamy, że to też 2 maj 2012.

Ten zdumiewający film nagrano nad Boliwią. Nagranie zostało wykonane 28 kwietnia 2012. Znowu mamy do czynienia z jakimiś orbsami, niezidentyfikowanymi światłami. Jest tego naprawdę tak dużo, że nie nadążylibyśmy z dodawaniem kolejnych uaktualnień.

 

O czym jednak to świadczy? czy to już jest moment, kiedy można powiedzieć, że nastąpił zdecydowany wzrost ilości niewytłumaczalnych obserwacji? Jeśli tak to, co to dla nas oznacza i czego powinniśmy się wkrótce spodziewać na Ziemi?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dechen & Delachen

APEL DO GALAKTYCZNEJ

APEL DO GALAKTYCZNEJ FEDERACJI ŚWIATŁA Z PORTALU GALACTICCHANNELINGS.COM Z DNIA 08.05.2012R.  DRODZY CZŁONKOWIE GALAKTYCZNEJ FEDERACJI I WSZYSTKIE WYŻSZE ISTOTY ,KTÓRE CHCIAŁBY NAM POMÓC ALE NIE MOGĄ Z POWODU PEWNYCH UNIWERSALNYCH PRAW. PROSIMY, POMÓŻCIE NAM .MY ZAPRASZAMY WAS DO ZROBIENIA TEGO W IMIENIU SIEBIE JAKO SUWERENNEJ LUDZKIEJ ISTOTY ŻYJĄCEJ NA PLANECIE ZIEMIA, PROSZĘ WAS ŻEBYŚCIE WYLĄDOWALI I POMOGLI NAM.WIEMY ŻE MONITORUJECIE I ODWIEDZACIE NAS OD WIEKÓW.WIEMY,ŻE MACIE TECHNOLOGIĘ KTÓRE MOGŁYBY ROZWIĄZAĆ NASZE NAJWIĘKSZE PROBLEMY JAK GŁÓD,ZANIECZYSZCZENIA I WOJNY, NIEMAL W MGNIENIU OKA .ALE CZUJECIE SIĘ OGRANICZENI DO OTWARTEJ POMOCY DLA NAS Z POWODU UNIWERSALNYCH PRAW      I NASZYCH „ OFICJALNYCH ‘ REPREZENTANTÓW , NASZYCH SKORUMPOWANYCH RZĄDÓW,                   NIE WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z WAMI ZA KAŻDYM RAZEM, KIEDY OFERUJECIE POMÓC .DZISIAJ ,               MY MÓWIMY D O S Y Ć .TE SKORUMPOWANE RZĄDY N I E R E P R E Z E N T U J Ą  N A S .MY REPREZENTUJEMY SIEBIE I PROSIMY O POMOC . DOŚĆ JUŻ CIERPIENIU NA TEJ PLANECIE , CHCEMY TO SKOŃCZYĆ.PROSZĘ WYLĄDUJCIE I POMÓŻCIE NAM .POWITAMY WAS Z OTWARTYMI RAMIONAMI I KOCHAJĄCYMI SERCAMI.

Portret użytkownika zio

No wlasnie jak by to

No wlasnie jak by to wygladało?Zejda na Ziemie i co zrobią??wyladuja i spytaja przechodnia ,,ejj kto rzadzi u was na planecie,,musimy was ewakuować bo niburu sie zbliza,,:D

Portret użytkownika baca

światła nieznanego

światła nieznanego pochodzenia?
w Polsce?
no bez jaj przecież unia europejska już wiosną zadecydowała że z powodu dużej emisji dwutlenku odetną Polskę co wieczór od prądu - jak znam życie pewnie ktoś tam jeszcze troche prądu kradnie albo jakiś idiota nie znajacy przepisów jezdzi nocą na światłach Smile
pozdrowienia z dalekiego - normalnego kraju
 

Portret użytkownika Wildek

Dokładnie takie światło

Dokładnie takie światło widziałem, które znikło po chwili podobnie jak na pierwszym filmie drugi obiekt. W pierwszej chwili myślałem, ze to jakiś satelita, ale światło było zbyt duże, za mocne, a gdy odleciał nagle w nicość byłem już pewien, ze widziałem coś co jest mi trudno wytłumaczyć, porównać do czegoś mi znanego.

Portret użytkownika Soul

Stosunkowo często wpatruję

Stosunkowo często wpatruję się w nocne niebo i dokładnie 2 maja w nocy, kiedy niebo było w dużej części zachmurzone moją uwagę przykuło jasne pojedyncze światełko. Na pierwszy rzut oka stwierdziłem, że to gwiazda jednak światło było lekko pulsujące/mieniące się w oczach i przy dokładniejszej obserwacji rozpoznałem, że składają się na to trzy mniejsze światełka blisko siebie tej samej barwy o dużej jasności. Uznawszy, że mam kiepski wzrok położyłem się spokojnie spać lecz dzisiaj po zapoznaniu się z tym artykułem wiem, że wzrok mam dobry.

Portret użytkownika rrrr

to drony bojowe i

to drony bojowe i szpiegowskie  United Corporated of Ameryca. Wykorzystują technologie które nie są z ziemskiego pochcodzenia. Dobrze wiedza że ludzie juz sie nie dadza nabrac, nie wierza religi, nie wierza państwom, nie wierzą żadnym instytucjom, wproawdzaja totalitarny system infiltracji i inwigilacji obywateli, CISPA, ACTA, FACTA wspólna instytucja patentowa tylko po to aby miec kontrole nad obywatelami. Po co globalizacja, po to by łatwiej sprawowac władze. Te wszystkie działania przekonuja mnie, że światem rządzi obca cywilizacja, ktora przewyższa nas technologicznie i mentalnie z racji wiekszego doswiadczenia egzystencjonalnego. Wierzenia plemion amerykanskich indian i afrykańskich buszmenów o dwóch " bogach " schodzących w ogniu z nieba nie są tylko podaniami. Annuanki to zmiennokształni przybysze z innego układu, którzy zneleźli na ziemi potencjalnych niewolników do pracy. trzeba było tylko zmodyfikowac ich DNA i zmienic ich świadomośc. Do czasu kiedy ich nie było ludzie żyli wg rytmu przyrody, wg praw natury, nie bierz za dużo i tyle samo dawaj, wiedzieli o równowadze jaka rżadzi tym światem. Ci przybysze to pasożyty przybyli by wykorzystywac do maksymóm zasoby ziemi i ludzkie, po czym po wszystkim odleca i zostawią pustkę taką jak na marsie. Ci drudzy to nauczyciele, strażnicy... mają dosc tej cywilizacji, która niszczy wszystko na swojej drodze, nie moga nam pomoc technologicznie jedynie poprzez oddziaływanie na swiadomosc i odróżnianie prawdy od fałszu, dobrze wiedzą że ingerencja może tylko zaszkodzic, gdyż to my mentalnie musimy do tych zmian dojrzec. to tak jak z gorącego wskoczyc od razu w zimne- totalny szok. ale nie wykluczone, że jeżeli miałoby dojsc do poważnego konfliktu to oni zainterweniują, nie pozwolą by kolejna cywilizacja upadła, lepeij ratowac garstkę niż pozwolic kolejnej cywilzacji upasc. "Jestesmy ukształtowani na wzór i podobieństwo bogów" - pytanie tylko jakich... teraz wiecie skąd tyle zła w ludziach i ile trzeba walki aby stac się tym lepszym.   

Portret użytkownika ~gabriel

Ufo to już nudny temat.

Ufo to już nudny temat. Mieszanina zwykłych wojskowych tajnych maszyn z blue beam aby nas przyzwyczajać. Sporadycznie pojawia się prawdziwe UFO co poznać po rodzaju oddawanego światła. Większość emituje sztuczne światło a prawdziwe albo nie świecą, albo oddają blask odbitym słońcem albo świecą światłem własnym, co różni się od sztucznego. I tak codziennie na portalach jakieś bzdety o ufo. Gdyby człowiek chciał się nadal dziwić, to by się udusił z zachwytu czy podziwu, strachu albo zdziwienia. To dowód na to, że nas przyzwyczajają, aby potem odpierdzielić cyrk z Blue Beam.

Strony

Skomentuj