Obserwacje UFO stanowią dowód we włoskim sądzie

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Niesamowita historia wydarzyła się w Chiesa w Valmalenco, gdzie od lat trwa starcie dowódcy karabinierów z jego przełożonymi. W centrum sporu znajdują się obiekty UFO oraz włoskie wojsko.

Dowódca karabinierów donosi, że był świadkiem zdarzeń, które można zaklasyfikować jako  UFO. W 2019 roku, przełożeni poinstruowali go, aby nie wysyłał raportów o niezidentyfikowanych obiektach latających. Po oficjalnej odmowie, wojskowy został oskarżony o oszustwo.

 

Ku zaskoczeniu włoskiego MON, sędzia dopuścił jako dowód dossier dotyczące serii obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających sporządzony w okresie, w którym Alessandro Di Roio działał w Valmalenco. Jest to bezprecedensowa sytuacja i jak dotąd pierwszy przypadek gdy istoty niezidentyfikowane obiekty latające trafiają do sądu.


Jedna z fotografii z Valmalenco

Alessandro Di Roio, według skarg śledczych - "oszukał" państwo co do godzin służby w ramach patroli anty-UFO aby w nieuczciwy sposób zwiększyć swoją emeryturę o 80 euro. Warto nadmienić, że Valmalenco w ostatnich latach było źróddłem kilku obserwacji niezidentyfikowanych obiektów. Mieszkańcy deklarowali, że widzieli tam dziwne światła, podejrzane cienie, niezidentyfikowane samoloty, niekonwencjonalne kształty i tym podobne fenomeny.

 

Obrońcy Di Roio podejrzewają, że źródłem oskarżeń przeciwko ich klientowi są właśnie ciągłe doniesienia o obserwacjach UFO, które dotarły do ​​koszar i że porucznik zwrócił uwagę na te anomalie dowództwu rejonowejmu i Ministerstwu Obrony. Były porucznik carabinieri, obecnie emerytowany, próbuje obecnie oddalić wszelkie oskarżenia pod jego adresem .

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj