Obserwacje UFO w okolicy uderzenia tornad w Oklahomie

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

We wszystkich wiadomościach słyszymy dzisiaj o tragedii jaka wydarzyła się na przedmieściach Oklahoma City. W wielkim tornado zginęło niemal 100 osób. Jak się okazuje w ciągu ostatnich dni w okolicy wystąpienia kataklizmu dochodziło do licznych obserwacji UFO.

 

Przede wszystkim grupę wielu obiektów widziano w momencie uderzenia tornad w niedzielę. UFO wypatrzono na oficjalnych zdjęciach zarejestrowanych na pokładzie samolotu znajdującego się w powietrzu nad Oklahoma City.

Następnego dnia sytuacja uległa pogorszeniu i tornada, które oszczędziły w niedzielę gęsto zaludnione dzielnice przeszły przez fragment miasta Moore stanowiącego przedmieścia Oklahoma City. Zginęło ponad 90 osób a wielu zostało rannych. Okazuje się, że dwa dni wcześniej w okolicy tego miasta również zaobserwowano niezidentyfikowane obiekty.

Trudno powiedzieć, jaki związek może mieć UFO i tornada. Być może część z tych obserwacji to drony wykorzystywane przez amerykańskie służby. Nikt tego jednak oficjalnie nie przyznał a poza tym dlaczego obiekty pojawiają się przed wystąpieniem tego potężnego tornada? Chyba na długo pozostanie to nieodkrytą tajemnicą.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika asadi

Całkiem poważnie to samo

Całkiem poważnie to samo myślę jak moi przedmówcy.Wydaje mi się,że to są te tunele,które wyciągają ciała astralne z ziemskiej egzystencji.Coraz częsciej można je obserwować tam,gdzie za chwilę zginą ludzie.Coś w tym jest.

Portret użytkownika Ja

Często gesto nad miejscami

Często gesto nad miejscami gdzie dochodziło do takich tragedii ludzie obserwowali ufo. Ciekawa teze syszałem o planecie która orbituje na orbicie ziemi "a przynajmniej zblizonej do niej" po drugiej stronie słońca, księżyc "nasz" służy do utrzymywania planety "ziemi" na orbicie aby tamta była ciągle niewidzoczna po drugiej stronie "nie doszło do zderzenia ani jej odkrycia" a UFo to zwyły monitoring Ufoków :]

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Ja nie ma zadnej planety

Ja nie ma zadnej planety ukrytej po drugiej stronie Słońca nie wierz w takie brednie to nieprawda fałsz i po prostu bajka. Jak już wiesz wiele sond pokazuje Słonce z róznej perspektywy i na pewno coś by było widoczne nie wspominając o satelitach Marsa. 
Z tym ufo wszędzie widzianym to też jest przesada bo ile osób znasz które na 100% widziały ufo  ale takie prawdziwe nie jakiś satelita na orbicie Ziemi który często jest mylony z UFO czy też samoloty, albo jak kilka lat temu babcie widziały ufo a okazało się to światłami z dyskoteki. Ja i kilkunastu moich znajomych którzy obserwują niebo teleskopami nigdy nie widzieliśmy zadnego UFO (raz kumpel widział nawet fotkę zrobił ale prawdopodobnie jest to dron ale moze nie mamy pewności bo za słąba jakość)Większosć z tych obserwacji to fake, ba duza większość, mam tylko nadzieję że uda mi się zobaczyć coś co nazywamy UFO podobno cierpliwość wynagradza.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

jeżeli widziałeś obiekt

jeżeli widziałeś obiekt niezidentyfikowany - UFO to moje gratulacje że miałeś takie szczęscie, bo znam bardzo duzo osób które przez swoje długie życie niestety nie mieli takiego szczęscia. 
ps nic nie widać na awatarze słąba jakość niestety.
 

Portret użytkownika pako1205

Wcale nie można wykluczyć,że

Wcale nie można wykluczyć,że jest planeta znajdująca się w "przeciwwadze" w stosunku do Ziemi,ciągle w cieniu Słońca.Jednak już samo to,że stamtąd docierają(zakładam taki fakt)do nas,daje wiele do myślenia jak duży dystans technologiczny musiałby dzielić ten i tamten świat,a przecież jest to możliwe...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

pako nie ma drugiej Ziemi po

pako nie ma drugiej Ziemi po przeciwległej stronie Słońca. 
najważniejszym dowodem że tam nic nie ma są zdjęcia z satelitów STEREO które są umieszczone w punktach libracyjnych L4 i L5 wiec sorki ale są to bajki niedowuczonych chłopczyków.
pozdrawiam mam nadzieję że w pomogłęm rozwiać watpliwości

Strony

Skomentuj