Obserwacje UFO w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Od początku marca zaobserwowano wzrost aktywności niezidentyfikowanych obiektów latających w okolicy krateru wulkanu Popocatepetl w Meksyku. Nie jest to pierwszy raz, kiedy widzi się tam dziwne rzeczy. Tym razem zaobserwowano UFO oraz coś co wygląda na jakiś rodzaj promienia.

 

Pierwszy film nagrano 1 marca 2014 roku. Zaobserwowano wtedy obiekt nieznanego pochodzenia, który pozostawał początkowo nieruchomo nad wulkanem, po czym szybko odleciał. W ciągu ostatnich miesięcy kilkukrotnie obserwowano podobne obiekty wlatujące i wylatujące z krateru Popocatepetla.

Drugi film przedstawia zupełnie nietypową anomalię. Zarejestrowano ją 2 marca i nie jest to typowe UFO, ale jakiś rodzaj promienia, który wzrasta nad wulkanem. Nie wiadomo dokładnie co to jest, ale nie wydaje się, aby zaczynał się on nad kraterem.

Mimo to niektórym to zupełnie wystarczy, aby wiązać to zjawisko z promieniami energii jakie rejestrowano nad bośniacką Piramidą Słońca, piramidą ChicChen Itza oraz piramidą Księżyca w Teotihuacan. Wydaje się to jednak nadinterpretacją, ale fakt zauważenia czegoś takiego na kamerce śledzącej wulkan znany z licznych obserwacji UFO, jest niewątpliwie warty odnotowania.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika hanka

 znalazłam taki komętarz na z

 znalazłam taki komętarz na z n z ,dosyć ciekawy                                                                                                     . ,,Pomyślcie Widzicie gdzieś Rosjan wykupujących polską ziemię? A może jakieś rosyjskie banki? Czy to w Rosji jesteśmy zadłużeni po uszy? Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała? Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa, łowienia ryb, produkcji mleka, cukru? A może JE Putin nałożył na nas haracz “za emisję CO2″ dzięki któremu prąd kosztuje 2x tyle? Czy Rosja walczy w Polsce z homofobią, antysemityzmem? Rosja nie pozwala budować dróg tak jak chcemy, bo robaczek ma siedlisko? Czy parlament Rosji zażądał od Polski wypłacenia “niektórym żydom” 65 milardów dolarów haraczu, czy raczej amerykański a ostatnio brytyjski (przy okazji łamiąc umowy z Polską)? Czy Rosjanie planują masowe osadnictwo na ziemiach polskich? Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium? Czy Rosja wspiera naszych wrogów, jak banderowcy, czy nakazuje nam napadać na inne narody jak w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii, Iranie przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe? Czy rząd polski został zmuszony do zakupu bezwartościowych obligacji amerykańskich czy rosyjskich??? Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny euro? Czy to Rosja bombarduje uranem zubożonym szpitale, szkoły, zakłady, linie energetyczne, ujęcia wody, naszych przyjaciół w Serbii czy może ktoś inny? itd...itp...."

Portret użytkownika benet

kuzYn skoro pierwszy

kuzYn skoro pierwszy wywołujesz dyskusję jako użytkownik tego portalu,to nie nadużywaj swojej funkcji moderatora kasując mój wpis a zachowując swoje wpisy,bo to nie fair
Ja nie wywołuję dyskusji, bo 1 komentarz to nie dyskusja. Dlatego napisałem koniec dyskusji, bo nie mam czasu na odpisywanie po kilka razy w tym samym temacie każdemu uzytkownikowi forum. Skoro nie wiedziałeś do tej pory co oznacza koniec dyskusji, to teraz wiesz.
btw: (bez urazy) koniec tematu, i koniec dyskusji.
mod.

Portret użytkownika Endor

Ufole wlatują do wulkanów i

Ufole wlatują do wulkanów i knują coś dlatego lepiej się mieć na baczności przed nimi a wiadomo że najleprza jest modlitwa do Jezusa Chrystusa o Miłosierdzie Boskie bo tylko ono wyjedna nam łaskę w czasach wojennych i katastroficznych dlatego polecam ostatni wpis na blogu homosapiensowym bo na końcu napisane są ciekawe rzeczy o kataklizmach mających spaść na ludzkość jak się nie nawróci!

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

A co ci mam

A co ci mam powiedzieć,zastanawiam się nad tatuażem wiesz tego piktogramu z rozbłysku tej twarzy ,to by był mój pierwszy jaki bym zrobił ,świat zwariował to czemu ja mam być mądrzejszy,żona się zgodziła,może by był nie głupi pomysł zrobić największej potęgi galaktyki,wiesz ani szaraki czy anunnaki,nie mają za wiele do powiedzenia odnośnie władzy w kosmosie,a co oni mają wspólnego to podobne łapanie energii, z wyjątkiem ze anunnaki nie podlatują do słońca a w wulkany wlatują czy pioruny łapią i nie wszyscy,a zwane kwadryci używają energii z wielu np plazma słoneczna,lawa z wulkanów,piorunów zrobiłem fotkę na fotosiku, jak przechodzi piorun przez kwadryta obiektu kwadratowego,a nawet z zorzy polarnych,może ci się nie podobać co piszę a byś chciał aby to powiedział jakiś sławny ufolog,to będziesz musiał jeszcze poczekać,bo na razie nasa milczy jak grób,to oni mają najwięcej satelit i jak by chcieli powiedzieć prawdę to byś z fotela spadł,nic czekaj dalej może kiedyś ładna pani w tv ci powie,widzisz jednak dobrze zajrzeć na inne medium i nie stroić focha

Portret użytkownika uLtra

W ramach ciekawostki

W ramach ciekawostki zibciu,na przedramieniu od wewnętrznej strony  mam wydziargana dokładnie taka buzke aliena  jak na Twym avatarku......ale nie zmieniam o tobie zdania....niestety.

Portret użytkownika aniam

A może rzeczywiście jest tak

  • A może rzeczywiście jest tak jak twierdzono w sredniowieczu, że piekło jest pod ziemią, a sformułowania z biblii że przy końcu czasów "zły" zostanie wypuszczony również jest dosłowne, i właśnie to też obserwujemy. To takie moje spostrzeżenie.
Portret użytkownika benet

tak jest z tych dobrych ,bo

tak jest z tych dobrych ,bo do tej pory Krym był tym rejonem świata gdzie amerykańce nie mogli swobodnie sobie hasać,rosyjska flota  w pewnym sensie sprawiła że koczownicy odpuścili sobie Syrię (na razie) Zamieszki na Ukrainie,zmusiły Putina do zaangażowania się w konflikt a co za tym idzie flota czarnomorska na pewien czas ( nie wiadomo na  jak długo? ) została unieruchomiona ,warto obserwować dalsze poczynania 

Portret użytkownika heddon

ohoho, dobry Putin i zły

ohoho, dobry Putin i zły zachód? zamieszki na Ukrainie do niczego Putina nie zmusiły, bo to on sam nimi sterował. a głupi Zachód (czyt. chabad) myślał, że coś mu wyrywa z łap i jak zwykle dał się wodzić za nos w gierce tego kolejnego azjatyckiego tyrana. eskalując napięcie na Ukrainie Putin doprowadził do sytuacji, w której "nie chciał ale musiał" przyjść z bratnią militarną pomocą rodakom na Krymie.  Putin postraszy świat wojskiem, a potem łaskawie oznajmi, że owszem wojny nie będzie, ale sami widzicie, towarzysze kapitaliści, że radziecka... izwienicie -   rosyjska obecność na Krymie to podstawowy warunek ładu i spokoju na świecie. I świat sam odda Putinowi Krym na srebrnej tacy. A Ukraina? Teraz to ją sobie weźcie, karmcie, ubierajcie i szarpcie się z banderowcami. W tej misternej grze przykrytej igrzyskami od poczatku chodziło Putinowi o odsyskanie Krymu, reszta była narzędziem do celu. Chabadnicy z zachodu, którzy tak bardzo szarpią się o władzę, to mały miki przy wielkim mistrzu z pierwotnej, najbardziej bezwględnej linii okupantów. młode wilki z chabadu owszem sporo już osiagneły na świecie, ale wiele nauki jeszcze przed nimi. 

Portret użytkownika benet

heddon ,dobry Putin nie dla

heddon ,dobry Putin nie dla tego że okrada bogatych i daje biednym,tylko dobry jako strona konfliktu i nie rozumiem czemu piszesz ze świat odda Putinowi Krym, świat w ogóle nie powinien wtykać tam swojego koczowniczego nochala.Nie twierdzę ,że Rosji nic nie można zarzucić ale przynajmniej nie mąci światowego "porządku" tak jak robią to amerykanie.Już mamy pierwsze skutki polskiej dobroci,zachód oślepił Tuska pochwałami za Ukrainę ,a tymczasem Merkel pcha niemiecką wieprzowinę na polski rynek ,podczas gdy polscy hodowcy trzody bankrutują (embargo ).Putin przynajmniej  pilnuje interesów swojego kraju,nam jak zwykle przyjdzie płacić za pchanie nosa w nie swoje sprawy , a na końcu jak zwykle,rządowe pachołki będą się zginać w pół ,walić czołem o posadzkę ,kajać  i przepraszać

Portret użytkownika kuzYn

Co Ty benet bredzisz ? Putin

Co Ty benet bredzisz ? Putin to taki sam niebezpieczny czubek i złodziej jak Janukowycz. Na dodatek to tchórz. Zamiast wejść na Krym  oficjalnie z wojskiem, i powiedzieć o co mu chodzi, to On najpierw robi kaberet z przebierańcami, i czeka co powiedza światowe media. Jak opinia publiczna narobiła krzyku, to schował głowę w piasek, i obwieścił na konferencji, że to nie jego wojsko,  haha kabaret. Syrię zastopował Amerykanom, tylko dlatego, żeby pokazać że Oni Rosjanie są już z powrotem potęgą światową, i Ameryka musi się z nimi liczyć. Jak przyjdzie w Rosji do ponownych wyborów to znów sfalszuje je ze swoją bandą KGB, i jego partia pozostanie nadal przy władzy. Jest bardzo niebezpiecznym wrzodem na d. świata.

 

Portret użytkownika benet

Mam swój rozum,choć baca

Mam swój rozum,choć baca czasami podaje ciekawe źródła, ty natomiast może ściągnij tego arbuza z głowy ,nie będzie ucisku na szare komórki to i umysł będziesz miał trzeźwiejszy....trolu ? he he czyżbym podjuszke słyszał ?

Portret użytkownika kuzYn

Tobie już się tak w główce

Tobie już się tak w główce po... że wszędzie juszkę widzisz. Zapisz sobie na chusteczce do smarkania, żebyś rano nie pobił ojca pod kibelkiem, ( to nie jest juszka) i zawiąż supełek. Tylko nie pomyl się, i nie zawiąż sobie gdzie indziej.  Biggrin
 
btw: koniec dyskusji benet !!!
nie widać co pisze ?

 

Portret użytkownika baca

o przegapiłem jakąś fajną

o przegapiłem jakąś fajną dyskusję chłopaki - szkoda ze jej juz nie ma i nie wiadomo o co chodziło... hmmm no ale nie martwcie się jakoś da się to naprawić...
bo mi przyszedł taki pomysł a co jeśli by tak zbanować podjuszkę... na zgodę, hę?
ona jest i tak na krawędzi nerwowego załamania - dwa newsy niżej Baron doprowadził ją do... płaczu - podjuszka beczy dosłownie jak baran - sprawdźcie sami jakby który na słowo nie uwierzył Smile
ban dla podjuszki która się kompletnie rozkleiła zadziała nie tylko odstresowująco ale jak wynika z doświadczenia pomaga również na zgagę... a żubryk jak wtedy smakuje... mmmm.... no mówie wam, panowie...

Portret użytkownika baca

no... mi też od czasu do

no... mi też od czasu do czasu wycinają wpisy - to jest rzeczywiście skandal no i wlasnie dlatego się zaofiarowałem niedawno do objęcia stanowiska nadmoderatora
nie żeby tam coś komuś wycinać tylko żeby mieć immunitet i mnie nie wycinali he he - to była taka piękna i szlachetna prywatna inicjatywa i bardzo szkoda że przeszła zupełnie bez echa... Smile

Portret użytkownika Juszka

Problem??? No co ty

Problem??? No co ty ślepy? 
Jak baca pisze "twoja twarz pasuje do mojej dupy" do lokiego kto dostaje bana -Loki, a Monster za prawdę w nagrodę ban, A wyśmiewanie uczuć religijnych niektórych użytkowników portalu??
Nie wspominając żewymyśla na mój temat jakieś niestworzone rzeczy tyle żeza kłamstwonie mozna go zbanować dlatego to co na mmnie pisze to niestety nie podlega zbanowaniu, chociaż pomówienie.
To on baca pisze donosy o bana dla tego a tamtego bo: śmieją się ze mnie, bo sprzeciwiają sie mi, bo nie daję sobie z nimi rady....
Oj kuzyn czy ty udajesz że jego chamstwa, kłamst i braku kultury nie widzisz?
I żeby te jego posty były na wysokim poziomie ironi i szydery a to proste puste "gadanie".
Wiem ze jesteś nim zachwycony i krzywdy mu nie zrobisz ale to że jestem zbanowany to nie problem.
Przepuścisz posta?

Portret użytkownika Juszka

powiedzmy że wiem :d,

powiedzmy że wiem :d, niemniej uwielbiam patrzeć jak "oni" rano wstają i już myślą " JUSZKA". Stałem się bogiem i jedyną rzeczą którą jeszcze nie mogę zrobić to go zbanować.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

KGB to nie jest jakaś banda

KGB to nie jest jakaś banda Kuzynie tylko jedna z lepszych odpowiedzi na koczowników jakie stworzono - ludbójczą, bo koczowniczą bandą było NKWD obsadzone wyłącznie żydami - dopiero jak marszałek Żukow  wjechał czołgami na łubiankę i dał w czapę Berii oraz rozstrzelał 10 tysięcy innych żydów (największy "holokaust" w Rosji, który chyba zainspirował Kennediego do wyrwania się spod buta lichwy i wypuszczenia wlasnych amerykanskich dolarów) zlikwidowano NKWD i powołano KGB - i KGB to był bat na koczowników - i dlatego właśnie KGB jest w kazdym filmie z hebrewood przedstawiana jako zbrodnicza a o NKWD nie ma natomiast żadnych filmów - padłeś ofiarą propagandy Smile
to właśnie agent KGB dorwał w końcu Stepana Banderę w latach sześdziesiątych w Monachium - gdzie po wojnie go ukrywali żydzi aszkenazi z Ukrainy kolaborujący z Hitlerem
a samo KGB do dziś zapewnia spokój na Białorusi - zero lichwiarzy, zero długów publicznych, nie ma rudych w parlamencie, nie ma oplat za drogi, podatków dochodowych, vatów, sratów, chemitralsów, zabójczych szczepionek i wiele innych rzeczy w tym oczywiscie zero "samobójstw" dręczących kraje bez KGB

Portret użytkownika Adrem

Szacunek, Baca ! Nie

Szacunek, Baca !
Nie wiedzialem, że ktokolwiek o tym wie.
Nawet się nie wychylałem, żeby o Banderze i aszkenazyjczykach  napisać, bo zaraz  bogoojczyźnianopatriotyczni się indyczą.

Portret użytkownika kuzYn

Mnie osobiście KGB ani ziębi,

Mnie osobiście KGB ani ziębi, ani parzy. To takie Rosyjskie gestapo jak amerykańskie CIA.
A z tą Białorusią to masz baca rację . Nie ma tam tego wszystkiego co napisałeś. Dodać należy jeszcze - nie ma opozycji  ...    na wolności. Biggrin

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Nie wiemy kim są ufo istoty i

Nie wiemy kim są ufo istoty i czy się dzielą na złe i dobre czy dobre są tylko Anioły ? Mało wiemy o historii Ziemi i o nas ! Skąd się wzieły rasy ? kto stworzył różne rasy ? Czy są one dziełem przed i popotopowej działalności ufo czy może Kogoś innego ? Może to Projektant tak zaprojektował ? A może to wynik innej działalności ? Proszę sięzapoznać z tymi danymi !!!
http://popotopie.blogspot.co.uk/

 
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Na pustyni Takla Makan na północy Tybetu, w Chińskiej części Xigj
ang, naukowcy z Chin odnaleźli cmentarz z ponad 4000 lat. Co ciekawe z powodu
suchego klimatu ciała zostały zmumifikowane, dzięki czemu zachowały się dowody potwierdzające że są to biali ludzie o blond włosach.
 
Badania radiowęglowe potwierdziły datę 3890, jednocześnie stali się najstarszymi ludźmi na terenie Chin, starszymi od samych Chińczyków.

Najstarsza kultura w Chinach to lud górali Qiang, to na ich terenie właśnie znajduje się rzeka Tarim gdzie znajduje się te groby.

Badania DNA wykonane w 2007r. na jednej mumii potwierdziły południowo- lub wschodnioazjatyckie pochodzenie, jednak jakiś czas później Chińscy naukowcy podali że mają mieszane pochodzenie. mając przodków zarówno w Europie, jak i na Syberii, a także że przybyła do Xingjang z zewnątrz.

Ciekawe jest to:

"Większość pochowanych tam mężczyzn miała chromosom Y, który dzisiaj charakterystyczny jest dla Europy Wschodniej, Azji Centralnej i Syberii, rzadko natomiast występuje w Chinach. Mitochondrialne DNA, przekazywane po kądzieli, zdradzało zaś trzy linie pochodzenia – dwie z Europy i jedną z Syberii. Ponieważ i materiał z mitochondriów, i chromosom Y są stare, Chińczycy konkludują, że mieszkańcy Tarim to wynik zmieszania się dwóch grup – o pochodzeniu europejskim i syberyjskim. Najprawdopodobniej miało to miejsce ok. 4000 lat temu. "

Oczywiście naukowcy naginają wszystko pod teorię "neolitu młodszego" który miał miejsce 5400- 1800 p.n.e. Gdzie rdzenni Europejczycy kończyli się bawić kamykami i brali się za rolnictwo dopiero.
Plemiona białych z Tarim nie mogli przyjść z Europy i mieszać się z Syberyiczykami ponieważ 400 lat wcześniej był ogromny kataklizm, a kiedy oni poszli na wschód osiedlając się w okolicach Tarim, ich bracia musieli skręcić na Europę, wszystko odbywało się w tym samym czasie.
Osiedlając się w Europie zaczęli zajmować się rolnictwem trochę później niż ich bracia z Mezopotamii, ponieważ nie musieli tyle drałować pieszo !!!

Jeszcze jedna ciekawostka biali z nad Tarim byli chowani w grobach przykrywani łodziami, czyli prawdopodobnie musiały im być bardzo przydatne z uwagi że obecnie jest tam pustynia i niewielka rzeka.
Znajdowano również ślady kultu falicznego figurki w grobach, przypomina to trochę wierzenia Egipcjan, Wikingów.

Ignatius Donelly podaje, że podczas kopania studni w miejscowości Lawa Ridge, Marshall Country w stanie Illinois (USA) na głębokości ponad 40 m. wykopano monetę wykonaną z brązu. Duży nacisk warstw ziemi i warunki w jakich przez długi czas ta moneta przebywała, spowodowały, że większość napisów i rysunków na obu jej powierzchniach uległa prawie całkowitemu zatarciu. Stwierdzono jednak, że zarówno na rewersie jak i awersie znajdowały się niewyraźne zarysy jakiejś postaci, zaś wzdłuż krawędzi po obu stronach biegły jakieś napisy, ściśle mówiąc, ciągi hieroglifów nie do odcyfrowania. Jak wykazały badania, moneta ta w trakcie procesu produkcji była walcowana, jej krawędzie obcięte maszynowo, zaś napisy wytrawiane kwasem.
W roku 1851 w tej samej okolicy stanu Illinois, na głebokości ponad 35 metrów odkopano dwa pierścienie miedziane. W czerwcu tego samego roku w miejscowości Dorchester stanu Massachusets odkopano naczynie pokryte skamieniałą zaprawą murarską. Był to dzban w kształcie dzwonu, wykonany z nieznanego metalu, którego powierzchnia onkructowana była srebrnym wzorem o charakterze roślinnym.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

sporo pytań Homoś zapodałeś -

sporo pytań Homoś zapodałeś - można by nimi zniszczyć dobre samopoczucie u ze trzech katechetów...
a ja mam tylko jedno:
skoro teraz przerabiasz "kulty falliczne w grobach" to czy to znaczy że wyrosłeś już na dobre z fantazji seksualnych dotyczących czaszek?

Skomentuj