Obserwacje UFO w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Od początku marca zaobserwowano wzrost aktywności niezidentyfikowanych obiektów latających w okolicy krateru wulkanu Popocatepetl w Meksyku. Nie jest to pierwszy raz, kiedy widzi się tam dziwne rzeczy. Tym razem zaobserwowano UFO oraz coś co wygląda na jakiś rodzaj promienia.

 

Pierwszy film nagrano 1 marca 2014 roku. Zaobserwowano wtedy obiekt nieznanego pochodzenia, który pozostawał początkowo nieruchomo nad wulkanem, po czym szybko odleciał. W ciągu ostatnich miesięcy kilkukrotnie obserwowano podobne obiekty wlatujące i wylatujące z krateru Popocatepetla.

Drugi film przedstawia zupełnie nietypową anomalię. Zarejestrowano ją 2 marca i nie jest to typowe UFO, ale jakiś rodzaj promienia, który wzrasta nad wulkanem. Nie wiadomo dokładnie co to jest, ale nie wydaje się, aby zaczynał się on nad kraterem.

Mimo to niektórym to zupełnie wystarczy, aby wiązać to zjawisko z promieniami energii jakie rejestrowano nad bośniacką Piramidą Słońca, piramidą ChicChen Itza oraz piramidą Księżyca w Teotihuacan. Wydaje się to jednak nadinterpretacją, ale fakt zauważenia czegoś takiego na kamerce śledzącej wulkan znany z licznych obserwacji UFO, jest niewątpliwie warty odnotowania.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika hanka

 znalazłam taki komętarz na z

 znalazłam taki komętarz na z n z ,dosyć ciekawy                                                                                                     . ,,Pomyślcie Widzicie gdzieś Rosjan wykupujących polską ziemię? A może jakieś rosyjskie banki? Czy to w Rosji jesteśmy zadłużeni po uszy? Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała? Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa, łowienia ryb, produkcji mleka, cukru? A może JE Putin nałożył na nas haracz “za emisję CO2″ dzięki któremu prąd kosztuje 2x tyle? Czy Rosja walczy w Polsce z homofobią, antysemityzmem? Rosja nie pozwala budować dróg tak jak chcemy, bo robaczek ma siedlisko? Czy parlament Rosji zażądał od Polski wypłacenia “niektórym żydom” 65 milardów dolarów haraczu, czy raczej amerykański a ostatnio brytyjski (przy okazji łamiąc umowy z Polską)? Czy Rosjanie planują masowe osadnictwo na ziemiach polskich? Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium? Czy Rosja wspiera naszych wrogów, jak banderowcy, czy nakazuje nam napadać na inne narody jak w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii, Iranie przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe? Czy rząd polski został zmuszony do zakupu bezwartościowych obligacji amerykańskich czy rosyjskich??? Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny euro? Czy to Rosja bombarduje uranem zubożonym szpitale, szkoły, zakłady, linie energetyczne, ujęcia wody, naszych przyjaciół w Serbii czy może ktoś inny? itd...itp...."

Portret użytkownika benet

kuzYn skoro pierwszy

kuzYn skoro pierwszy wywołujesz dyskusję jako użytkownik tego portalu,to nie nadużywaj swojej funkcji moderatora kasując mój wpis a zachowując swoje wpisy,bo to nie fair
Ja nie wywołuję dyskusji, bo 1 komentarz to nie dyskusja. Dlatego napisałem koniec dyskusji, bo nie mam czasu na odpisywanie po kilka razy w tym samym temacie każdemu uzytkownikowi forum. Skoro nie wiedziałeś do tej pory co oznacza koniec dyskusji, to teraz wiesz.
btw: (bez urazy) koniec tematu, i koniec dyskusji.
mod.

Portret użytkownika Endor

Ufole wlatują do wulkanów i

Ufole wlatują do wulkanów i knują coś dlatego lepiej się mieć na baczności przed nimi a wiadomo że najleprza jest modlitwa do Jezusa Chrystusa o Miłosierdzie Boskie bo tylko ono wyjedna nam łaskę w czasach wojennych i katastroficznych dlatego polecam ostatni wpis na blogu homosapiensowym bo na końcu napisane są ciekawe rzeczy o kataklizmach mających spaść na ludzkość jak się nie nawróci!

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika b@ron

ksiądz mi endorze zawsze

ksiądz mi endorze zawsze powtarzał te groźby jakie katastrofy spadną na ludzkość jeśli się nie nawrócę...i co?...b@ron coraz bardziej się odwraca a ludzkość dalej wypatruje kataklizmów...
ps. w każdym razie jakby jaka wojna albo co...to od razu ci mówię że ja jestem niewinny Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

A co ci mam

A co ci mam powiedzieć,zastanawiam się nad tatuażem wiesz tego piktogramu z rozbłysku tej twarzy ,to by był mój pierwszy jaki bym zrobił ,świat zwariował to czemu ja mam być mądrzejszy,żona się zgodziła,może by był nie głupi pomysł zrobić największej potęgi galaktyki,wiesz ani szaraki czy anunnaki,nie mają za wiele do powiedzenia odnośnie władzy w kosmosie,a co oni mają wspólnego to podobne łapanie energii, z wyjątkiem ze anunnaki nie podlatują do słońca a w wulkany wlatują czy pioruny łapią i nie wszyscy,a zwane kwadryci używają energii z wielu np plazma słoneczna,lawa z wulkanów,piorunów zrobiłem fotkę na fotosiku, jak przechodzi piorun przez kwadryta obiektu kwadratowego,a nawet z zorzy polarnych,może ci się nie podobać co piszę a byś chciał aby to powiedział jakiś sławny ufolog,to będziesz musiał jeszcze poczekać,bo na razie nasa milczy jak grób,to oni mają najwięcej satelit i jak by chcieli powiedzieć prawdę to byś z fotela spadł,nic czekaj dalej może kiedyś ładna pani w tv ci powie,widzisz jednak dobrze zajrzeć na inne medium i nie stroić focha

Strony

Skomentuj