Na obszarach dotkniętych tsunami dochodzi do wielu przypadków obserwacji duchów

Kategorie: 

Źródło: 123fr.com

W wyniku tsunami w północno-wschodniej Japonii, do którego doszło 11 marca 2011 zginęło prawie 19.000 osób. Wielu z tych, którzy pozostali przy życiu wierzy, że widuje duchy.  Niektórzy z nich uciekają się do pomocy psychiatrów, ale wielu zwraca się do egzorcysty.

 

"Miejsca, gdzie ludzie widzą duchy to głównie obszary, które zostały całkowicie zniszczone przez tsunami" - mówi Keizo Hara, psychiatra z miasta Ishinomaki, jednego z najbardziej dotkniętych falą spowodowanych przez trzęsienia pod dnem morza.   "Jesteśmy przekonani, że takie rzeczy jak obserwacje duchów przez ocalałych są prawdopodobnie projekcjami umysłowymi wynikającymi z przerażających wydarzeń związanych z tymi miejscami."

Szok pourazowy, który jest nadal obecny u wielu ludzi, może jeszcze pogorszyć.  W niektórych miejscach, zniszczonych przez trzęsienie ziemi i tsunami, ludzie zaobserwowali upiory w supermarketach, z których teraz pozostały tylko ruiny.  Taksówkarze mówią, że należy unikać jazdy w obszarach najbardziej dotkniętych, bojąc się podjąć, jako pasażerów duchy.

 

Pomimo ultranowoczesnego wyglądu kraju kwitnącej, wielu mieszkańców Japonii wyznaje nadal starożytne przesądy.  Wiele osób, w tym obszarze, zwróciło się o pomoc do miejscowej egzorcystki, Kansho Aizawy. 

"Ludzie widzą bezgłowe duchy, niektórym brakuje ramion lub nóg inne są skrócone połowę To poważne obciążenie dla ludzi, którzy widzą umarłych w stanie, w jakim byli oni po tsunami...."

Egzorcystka w ostatnim czasie wielokrotnie wykonywała rytuał oczyszczenia duchowego miejsc, w których po tsunami 11 marca 2011 roku zaczęły się dziać niewyjaśnione rzeczy. W niektórych miejscach, w których podjęto trud odbudowy zniszczonych domów dochodzi do tego, że ludzie zaczynają chorować lub wciąż doświadczają czyjejś aktywności, widzą to również reagujące na to zwierzęta.

 

To, czego doświadczają ludzie może być w istocie pewną formą zapętlonej projekcji energetycznej pozostałej po tych, którzy zginęli w dużej traumie, często nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że umierają. Takie zakłócenia energetyczne mogą interferować z naszą rzeczywistością powodując wiele interakcji rzekomych duchów z ludźmi.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

czytam tak te wasze

czytam tak te wasze wypowiedzi i się dziwię trochę niektórym...jeśli ktoś chce coś wiedzieć o żydach to proponuje porozmawiać z kimś kto przeżył oświęcim, można się ciekawych rzeczy dowiedzieć ...to tylko propaganda że to żydom tam było najgorzej ale niestety gineli tam tak samo jak polacy czy inni a nawet byli specjalistami by się nawet tam "ustawić" pracując z ludźmi starymi ,stwierdzam że w wielu przypadkach należało by przepisać historię bo niewiele ma wspólnego z rzeczywistością...nie sposób nam oskarżać żydów ,niemców czy rosjan...bo we wszystkich narodowościach są dobrzy ludzie ...ale też nie brakuje samozwańczych "nadludzi" ...i to oni są niebezpieczni bo za sprawa nawet religi potrafią zrobić pranie mózgów ...proponuje zapoznać się z talmudem żeby zrozumieć kim my jesteśmy dla żydów (względem tej religi a nie przekonań) a potem oskarżać się nawzajem że ktoś jest antyżydowski i czy to raczei ich religia nas nie obraża jako ludzi...należy jednak pamiętać że owo wyznanie jest im tam narzucone tak jak i u nas nasze więc nie jest powiedziane że wszyscy tak myślą ,człowiek powinien szanować człowieka bez względu na pochodzenie, rasę ...albo i my staniemy się gatunkiem wymierającym ,bez wprowadzania NWO.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ¶

Poruszyłeś z 10 różnych

Poruszyłeś z 10 różnych przeczących sobie zagadnień, które nic nie wnoszą i same się wykluczają. Sugeruję zatem, że te twoje bełkotliwe brednie są produktem celowym mającym zbić z tropu potencjalnego czytelnika, no bo jeśli tak nie jest, to twój tok rozumowania wskazuje, że masz już rozwiniętą <ciach>. Bardzo mi w związku z tym przykro. Wybacz. Przepraszam, proszę, dziękuję.
<ciach>
edit: skasowane
Moderator

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika benet

Czasami o Japończykach

Czasami o Japończykach mówiono,że żyją w świecie zamieszkałym przez duchy (Yurei) wiele przypadków "widzenia duchów" to właśnie miejsca gdzie śmierć nastapiła nagle i w bardzo dramatycznych okolicznościach,ale bardziej są to ich wierzenia niż rzeczywisty kontakt z duchami.

Portret użytkownika ¶

To co pozostaje po śmierci

To co pozostaje po śmierci człowieka nazywa się: Jarwa.
Jarwa jest to egotyczny strach, ból, stres i syf pochodzący z nierozwiązanych problemów rzeczywistości fizjologicznej czyli to co wyłazi z pierwszych 3 ziemskich czakr.
Tybetańczycy pracują z Jarwami od wieków, jeśli umiecie czytać z zrozumieniem to jest na ten temat cała książka pt "Tybetańska Księga Umarłych"
Z Jarwą pracują też osoby związane z instytutem Monroa. (Odsyłanie Zmarłych.)
Zwykle po jakimś czasie Jarwa sama się rozpada i uwolniona energia wraca do środowiska, jednak czasem jeśli Jarwe ktoś dokarmia strachem i energią pochodzącą od świadomości fizjologicznej to wtedy taka Jarwa zmienia się w paskudnego ducha albo nawet w wampira czy innego demonicznego wypierdka Belzebuba.
Jarwe karmisz gdy na nią patrzysz to jej wystarcza.
Jarwe odsyłasz gdy modlisz się zwykłymi prostymi modlitwami i prosisz duchy o pomoc w zabraniu tego ... tam gdzie trzeba to zabrać. Robi się to po to by powróciła harmonia i po to by pomóc udręczonym resztkom świadomości w powrocie do środowiska.

Portret użytkownika b@ron

¶(nie zarejestrowany)...masz

¶(nie zarejestrowany)...masz waćpan jazdę na całego...cyt "To co pozostaje po śmierci człowieka nazywa się: Jarwa."...skąd te twoje przypuszczenia ???...cyt "jeśli umiecie czytać z zrozumieniem to jest na ten temat cała książka pt "Tybetańska Księga Umarłych" ...niby to ma być dowód na twoje przypuszczenia?...a to napisał ją ktoś kto wrócił z zaświatów???mnie krytykujesz a sam piszesz jak akwizytor który chce sprzedać towar który nie schodzi.pozdrawiam

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika korela

Do Bacy i pozostałych: żydzi,

Do Bacy i pozostałych: żydzi, cyganie... Przeca to nasze ziemskie podziały. Po śmierci wszyscy wracamy do żródła i nie ma znaczenia czyś żyd czy moze cygan. W obliczu śmierci (i po) wszyscy jesteśmy równi. Reszta to ziemskie, ludzkie pierdoły.

Portret użytkownika damian.michalewicz

Gwoli ścisłości przypomnijmy

Gwoli ścisłości przypomnijmy jak media potrafią manipulować ludźmi >KLIK< (18:25)
"Miejsca, gdzie ludzie widzą duchy (...) związanych z tymi miejscami."
Typowe gadanie propagandowe pseudonaukowców. Nie trzeba chyba przypominać historii Teresy Hidalgo... Skrajny racjonalizm światopoglądowy jest zgubny. Zawsze powtarzałem, że ci pierwsi robią w spodnie na widok ducha, którzy się go wypierają. 

Strony

Skomentuj