Od początku lipca zgłoszono aż 6 kręgów w zbożu

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Fenomen zbożowych kręgów nadal występuje. Na dodatek nie jest to już wyłącznie brytyjska specjalność. Do tej pory w lipcu, zgłoszono aż 6 piktogramów odnalezionych w trzech europejskich państwach.

 

Pierwsza rejestracja z 2 lipca br. pochodzi z Węgier. Jest to chyba najbardziej klasyczny przykład kręgu w zbożu. Znajdował się on na granicy miejscowości Nagykanizsa i został zgłoszony przez jednego z węgierskich ufologów.

Drugie zgłoszenie pojawiło się już 5 lipca we francuskim miasteczku Vimy. Ta formacja, jest już o wiele bardziej skomplikowana i przypomina nieco krzyż templariuszy lub też krzyż maltański otoczony dwoma okręgami. Na zewnątrz piktogramu widać tam 4 trójkątne formacje nadające całemu kręgowi wygląd kwiata.

Kolejne formacje pochodzą już jedynie z Wielkiej Brytanii. Pierwszy z lipcowych kręgów w hrabstwie Wiltshire pojawił się 7 lipca w Stanton St. Bernard. Piktogram przedstawia cyfrę 8 rozrysowaną z równoległoboków. Cała formacja została stworzona na planie sześciokąta wpisanego w okrąg.

Już 3 dni później kolejne pole w hrabstwie Wiltshire zainteresowało sobą ufologów. Krąg z Easton Clump składa się z 3 kręgów wpisanych kolejno w siebie. Na dwóch środkowych kręgach znajdują się również mniejsze okręgi ułożone równolegle do siebie.

Jeszcze 11 lipca, zgłoszono jeszcze jeden piktogram w hrabstwie Wiltshire. Tym razem, w miejscowości Cley Hill. Jest to dość prosty i bez wątpienia najmniej dokładny z lipcowych kręgów. Zdaniem ufologów, piktogram przedstawia określone ustawienie planet w Układzie Słonecznym.

Najnowszy krąg pochodzi z 12 lipca 2020 roku. Również znajduje się on w Wielkiej Brytanii, jednak tym razem  w hrabstwie Somerset. Tym razem, składa się on z 3 kręgów najeżdżających na siebie. Co ciekawe tuż obok tego "głównego" kręgu znajduje się drugi pod postacią spirali.

Jak narazie to wszystkie kręgi jakie zostały zgłoszone w lipcu 2020 roku.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj