Odcisk ręki giganta znaleziony w jednej z jaskiń w Nevadzie

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Według wielu legend w przeszłości na Ziemi żyły olbrzymy. Nie ma jednak przekonujących dowodów, które pozwoliłyby na uznanie, że te opowieści mogą być opisem rzeczywistości. Gdyby takie ponadnormatywne humanoidalne istoty istniały powinny pozostać po nich jakieś ślady.

 

Znajdowane dotychczas rzekome szczątki gigantów nie zostały uznane przez środowisko naukowe. Wiele odkryć z pewnością jest ukrywane, bo uznanie ich prawdziwości to kłopot dla nauki. W jednej z jaskiń w stanie Nevada zwanej Jaskinią Lovelock już na początku XX wieku znaleziono dwa szkielety istot, które musiały mierzyć od 2,5 do 4,5 metra.

 

W tej samej jaskini odnaleziono właśnie coś, co wygląda na odcisk dłoni wielkiej istoty. Gdyby zastosować ludzkie proporcje istota, która pozostawiła ten ślad musiałaby mieć wielkość 5,5 metra. Oczywiście dowód tego typu nie jest traktowany poważnie, ale niewątpliwe warto przynajmniej zbadać to zdumiewające znalezisko.

 
 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dąb

Skoro ewidentne dowody ukrywa

Skoro ewidentne dowody ukrywa 'świat nauki (np. zmumifikowane ciało giganta na fotografii wyższe od pociągu - zdjęcie z przełomu XIX i XXw) no to jak można takiemu "systemowi wiedzy" wierzyć i ufać , że nie ma Boga, że naukowcy nie ukrywają dowodów na istnienie Stwórcy? Czy nikt tego nie zauważa , że wystarczy sobie coś wymyślić z dziedziny techniki a z dostępnych elementów tj. pierwiastków i  zjawisk fizykochemicznych tylko metodą prób i błędów można stworzyć wymyśloną rzecz ? Potrzebny jest  czas i zapał ludzki do tworzenia pośrednich etapów założonej idei. A może jest też coś takiego jak ingerencja Stwórcy : chcecie zrobić jekieś urządzenie no to Ja wprowadzę dla was jekką modyfikację rzeczywistości . Albo w dziedzinie etyki : człowieku (np. panie Kwalski) teraz źle postepujesz chcąc mieć pieniądze zapominając o tym jak ma postępować człowiek , dlatego byś się poprawił przykręcam ci śrubę i tracisz np. pracę .  Niedola potrafi człowieka uszlachetnić w jego postępowaniu - ale nie zawsze tak jest. Ale po co jest życie i wolna wola to każdy powinien sobie odpowiedzieć , bo nie można zaprzeczyć życiu po życiu. Wiemy to pośrednio dzięki rozwijającej się medycyne.   Ci lekarze , którzy badają zjawisko wspomnień ze śmierci klinicznej inaczej się wypowiadają jak ci , którzy nawet nie wgłębili się w temat ale twierdzą z miną naukowca , że to są ostatnie reakcje mózgu umierającego pacjęta.

Portret użytkownika baca

z bardzo mocnym

z bardzo mocnym postanowieniem zobaczenia odcisku zacząłęm oglądać filmik no ale jak tylko się w klimat tej opowieści wczułem biorąc dupsko na fotel a w rękę żubra to głos narratora natychmiast mnie uśpił, normalnie jakby to była cała zgrzewka - a kiedy się obudzilem byłem zupełnie sam, żubr gdzieś wyparował, na podłodze turlała się tylko pusta butelka a narrator nadal tym samym głosem opowiadał gdzie jest jaskinia i gdzie jest słynny odcisk... mamy więc ważne pytanie:
czy ja coś z tego filmu straciłem?
bo nie chciałbym jeszcze raz ryzykować utraty żubra...
 

Portret użytkownika Takitam

Dla mnie zdjęcia szkieletów

Dla mnie zdjęcia szkieletów gigantów które krążą w internecia, a bywały i na naszych portalach -  były wiarygodne. Tylko gdyby zostały uznane przez "naukowy światek" to posypały by się niektóre szacowne głowy świętych i guru tego światka.  Najprościej więc ich nie uznać i zasłużeni oraz wielcy naukowcy  mogą spać spokojnie...

Skomentuj