Odkrycie mumii o potencjalnym pochodzeniu pozaziemskim prezentowane w Kongresie Meksyku

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W ostatnich dniach, świat nauki był świadkiem niecodziennej prezentacji dokonanej przez znanego badacza z zakresu ufologii, Jaime Maussana. W trakcie oficjalnego przesłuchania w Kongresie Meksykańskim, Maussan zaprezentował dwa tajemnicze ciała, które określił jako mumie obcych.

 

Chociaż te specyficzne mumie zostały znalezione w 2017 roku na płaskowyżu Nazca w Peru, większość międzynarodowych mediów zignorowała tę informację do chwili obecnej. Teraz, w kontekście rosnącego zainteresowania UFO i nowych ujawnień ze strony rządów, historia ta wraca z podwójnym impetem.

 

Badania nad mumiami przeprowadzono w różnych instytucjach, jednak wiele z nich miało tendencje do dyskredytowania autentyczności tych znalezisk. Pojawiły się opinie, że mogą być one podróbami, stworzonymi ze skóry różnych zwierząt. Niemniej jednak, testy DNA oraz datowanie węglem wskazały na wiek mumii wynoszący od 1000 do 1800 lat oraz obecność 98,5% ludzkiego DNA, a 1,5% sekwencji nieznanego pochodzenia.

 

Jedna z mumii, określana mianem "Maria", wykazywała cechy odbiegające od ludzkich standardów: trzy palce, wydłużona głowa oraz długie kły. Co więcej, skany jej ciała ujawniły obecność struktur przypominających jaja. Intrygujące było także odkrycie różnych metalowych implantów w ciałach mumii, niektóre z nich składające się z metali charakterystycznych dla prekolumbijskich artefaktów.

Choć pojawiają się teorie sugerujące, że "Maria" mogła być hybrydą ludzko-obcej, dalsze badania są niezbędne do weryfikacji tych twierdzeń. Z pewnością jednak, dowody przedstawione przez Maussana budzą zainteresowanie i wskazują na potrzebę głębszych, bezstronnych badań.

 

W trakcie przesłuchania w Kongresie, Jaime Maussan był zdecydowany co do autentyczności przedstawionych mumii. Jego przekonanie poparł Jose de Jesus Salce Benitez, specjalista medycyny sądowej, który po przeprowadzeniu skanów stwierdził, że ciała nie były w żaden sposób modyfikowane i rozwijały się naturalnie.

 

Odkrycie to prowokuje wiele pytań dotyczących naszej historii i potencjalnej interakcji z istotami pozaziemskimi w przeszłości. Bez względu na ostateczne wnioski, ważne jest, aby nauka podchodziła do takich zagadek z otwartym umysłem i z zaangażowaniem w pełne i dokładne badania.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Przesłałem adminowi badania,

Przesłałem adminowi badania, znacznie szerszy tekst o tym zdarzeniu z Maussanem... Smile Są autentyczne ! To obce humanoidy !

"W metalu w piersi Josefiny wartości jako metalu są wysokie. Są to dokładne dane sprzętu tomograficznego. Nie ma tu żadnej manipulacji. Mamy powiązanie między tymi jajkami a metalem. Kości są mniej gęste, ponieważ są puste. Zarówno prześwietlenia rentgenowskie, jak i dowody dotyczące cech kości są zbieżne. Kości nie należą do żadnego ssaka lądowego…” – koniec cytatu. Skoro kości mumii nie należą do żadnego gatunku zwierząt ziemskich, to skąd rzekomi „fałszerze” je mieli wziąć ?! Może pożyczyli od Obcych ? Istnieje ogromna ilość danych w tej sprawie, z danhych jakie można obecnie przeanalizować wszystko prowadzi do stwierdzenia, że okazy są w większości autentyczne i należą do nieznanych darwinowskiej nauce istot – Obcych ! To też jest zgodne z zakazaną archeologią jak i Biblią, która informuje o Synach Bożych, którzy wzięli sobie za żony ludzkie kobiety – jeśli interpretujemy Biblię tylko historycznie. To też jest zgodne z całą historią religii, innych niż biblijna. Warto jeszcze dodać to co przekazał nam Zbawiciel, może to się odnosić do całej ludzkiej historii, w tym i zakazanej archeologii: „Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz nie jesteście w stanie tego znieść;” Ew. Jana 16:12"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

To co tu przedstawia admin to

To co tu przedstawia admin to jest rewolucyjne, ale i czymś niezwykłym, przełomowym dla ludzi, dla tej cywilizacji zniszczonej przez darwinizm ! Jako Polacy chrześcijanie możemy uznać, że wyprano nam mózgi za pomocą nauki o małpoludzie i ewolucji. Aby to ogarnąć i nie zostać przygniecionym trzeba cały czas medytować i prosić o łaskę Jezusa Chrystusa. Wszystko to jest w Biblii i w literaturze około biblijnej. Ludzkość została stworzona, co jest szokujące i jednocześnie wspaniałe, bo istnieje Bóg ! Nie wiem jak admin, albo wy drodzy czytelnicy innegomedium, ale ja to bardzo przeżywam, ciągle na nowo, bo przecież to jest coś co powoduje silne przeżycie duchowe, zwłaszcza jeśli wierzycie Biblii ! To jest coś co ma związek z UFO, albo lepiej napisać z istotami anielskimi, z demonami albo duchami... z istotami wyższymi !

Osobiście traktuję ewolucję jako największe zwiedzenie, albo jedno z największych, coś na kształt hinduistycznej maji. W filozofii adwajtawedanta oraz w buddyzmie, maja jest iluzją, namacalną i mentalną rzeczywistością codziennie absorbującą świadomość żywych istot, zakrywającą przed nimi prawdę na temat tożsamości i ich związku z Brahmanem ("Oni jednak nic z tego nie zrozumieli. Rzecz ta była zakryta przed nimi i nie pojmowali tego, o czym była mowa." Ew. Łukasza 18:34). Koncepcja mai pochodzi z Upaniszadów i jest tym co się nazywa w środowisku chrześcijańskim zwiedzeniem ewolucjonistycznym, utożsamianiem się z procesem biologiczno-materialnej bezwiednej masy, a nie z siłą i mocą Boga Stwórcy (hinduskim Brahmanem) !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj