Odkryto istnienie niewidzialnych istot w ziemskiej atmosferze

Kategorie: 

Źródło: American Journal of Modern Physics

Thunder Energies Corporation, firma zajmująca się optyką, fizyką jądrową i energetyką, a konkretnie zatrudniony w niej włosko-amerykański fizyk jądrowy dr Ruggero Santilli, twierdzi, że wykryto "niewidzialne istoty" żyjące w atmosferze ziemskiej. Ich istnienie zostało zauważone jedynie dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii optycznej.

Dr Ruggero Santilli opublikował artykuł, w którym ujawnia istnienie tych nieznanych niewidzialnych stworzeń. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że istnieją różne typy tych istot, które obecnie zostały podzielone na ciemne i jasne. Ich domniemana niewidzialność jest oczywiście dość ograniczona, ponieważ w rzeczywistości są one poprostu całkowicie niewidoczne dla ludzkich oczu.

American Journal of Modern Physics

Co ciekawe, niektóre z tych istot zostały zauważone w pobliżach wulkanów. Bez wątpienia jest to ciekawe znalezisko, które na domiar sprawy zostało potwierdzone przez naukowe badania. Tego typu zdarzenie może być sygnałem nowej ery w badaniach na temat początków życia na naszej planecie, a może nawet pozwoli to wyjaśnić zagadkowe światła widywane przy kraterach niektórych z aktywnych wulkanów. Na więcej informacji na ten temat przyjdzie nam jeszcze poczekać.

American Journal of Modern Physics

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

W podczerwieni, robiono

W podczerwieni, robiono pierwsze takie zdjęcia w latach 50tych.Tzw.Critters.Pisałem wcześniej o tym, ale ktos usunął mój post.Ciekawe dlaczego? Czy tylko wybrani mogą pisać na tematy ściśle polityczne?

kolo21

Portret użytkownika zibi1973

Teraz by się przydało,

Teraz by się przydało, przyjrzeć filmikom o wypadkach samochodowych czy takich plam nie ma, bo jeśli są, to by mogło się okazać, że wypadki samochodowe nie są wypadkami a morderstwami,bo kto zabija człowieka jest mordercą i nieważne kto, mam pewnych debeściaków, policje, która złapie, nawet ducha jak trzeba będzie, może trochę zajmie, im więcej czasu, na zwykłego śmiertelnika wystarczy im kilka godzin,oni są najlepsi w EU, to wygląda na to że można złapać ducha,to życzę Polizei szybkich aresztowań,myślę że kartoteki będą pękać w szwach a jak wiadomo przedawnień na morderstwa nie ma,to czapki w dłoń i łapać duchy,a gdyby poczuli bezradność i potrzebowali jakieś profile do aresztowań to coś tam mam,teraz z ludzi zrobili najgorszych to czemu duchy mają być święte http://www.fotosik.pl/zdjecie/81ffa1656151a281  http://www.fotosik.pl/zdjecie/0a4bbd16a27d9617

 

Portret użytkownika b@ron

od dawna w swoich artykułach

od dawna w swoich artykułach piszę że oko ludzkie jest wadliwe i wszystkiego nie widzi, tym samym obok nas może istnieć mnóstwo istot których my nie jesteśmy w stanie dostrzec, jednak problem ze zrozumieniem tematu mają ci, co to im się wydaje  ze człowiek to najdoskonalsza istota...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj