Odkryto istnienie niewidzialnych istot w ziemskiej atmosferze

Kategorie: 

Źródło: American Journal of Modern Physics

Thunder Energies Corporation, firma zajmująca się optyką, fizyką jądrową i energetyką, a konkretnie zatrudniony w niej włosko-amerykański fizyk jądrowy dr Ruggero Santilli, twierdzi, że wykryto "niewidzialne istoty" żyjące w atmosferze ziemskiej. Ich istnienie zostało zauważone jedynie dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii optycznej.

Dr Ruggero Santilli opublikował artykuł, w którym ujawnia istnienie tych nieznanych niewidzialnych stworzeń. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że istnieją różne typy tych istot, które obecnie zostały podzielone na ciemne i jasne. Ich domniemana niewidzialność jest oczywiście dość ograniczona, ponieważ w rzeczywistości są one poprostu całkowicie niewidoczne dla ludzkich oczu.

American Journal of Modern Physics

Co ciekawe, niektóre z tych istot zostały zauważone w pobliżach wulkanów. Bez wątpienia jest to ciekawe znalezisko, które na domiar sprawy zostało potwierdzone przez naukowe badania. Tego typu zdarzenie może być sygnałem nowej ery w badaniach na temat początków życia na naszej planecie, a może nawet pozwoli to wyjaśnić zagadkowe światła widywane przy kraterach niektórych z aktywnych wulkanów. Na więcej informacji na ten temat przyjdzie nam jeszcze poczekać.

American Journal of Modern Physics

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

W podczerwieni, robiono

W podczerwieni, robiono pierwsze takie zdjęcia w latach 50tych.Tzw.Critters.Pisałem wcześniej o tym, ale ktos usunął mój post.Ciekawe dlaczego? Czy tylko wybrani mogą pisać na tematy ściśle polityczne?

kolo21

Portret użytkownika zibi1973

Teraz by się przydało,

Teraz by się przydało, przyjrzeć filmikom o wypadkach samochodowych czy takich plam nie ma, bo jeśli są, to by mogło się okazać, że wypadki samochodowe nie są wypadkami a morderstwami,bo kto zabija człowieka jest mordercą i nieważne kto, mam pewnych debeściaków, policje, która złapie, nawet ducha jak trzeba będzie, może trochę zajmie, im więcej czasu, na zwykłego śmiertelnika wystarczy im kilka godzin,oni są najlepsi w EU, to wygląda na to że można złapać ducha,to życzę Polizei szybkich aresztowań,myślę że kartoteki będą pękać w szwach a jak wiadomo przedawnień na morderstwa nie ma,to czapki w dłoń i łapać duchy,a gdyby poczuli bezradność i potrzebowali jakieś profile do aresztowań to coś tam mam,teraz z ludzi zrobili najgorszych to czemu duchy mają być święte http://www.fotosik.pl/zdjecie/81ffa1656151a281  http://www.fotosik.pl/zdjecie/0a4bbd16a27d9617

 

Portret użytkownika b@ron

od dawna w swoich artykułach

od dawna w swoich artykułach piszę że oko ludzkie jest wadliwe i wszystkiego nie widzi, tym samym obok nas może istnieć mnóstwo istot których my nie jesteśmy w stanie dostrzec, jednak problem ze zrozumieniem tematu mają ci, co to im się wydaje  ze człowiek to najdoskonalsza istota...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika NoNie14000

Obawiam się, że tak nie jest.

Obawiam się, że tak nie jest. Życie jest takie jakie znamy i widzimy każdego dnia. Nie ma już nic interesującego w tym swiecie. Ludzkosc nie wykryje juz nic zdumiewającego. Ograniczymy sie do nowych technologii, których zastosowaniem cieszyć się bedziemy mogli tylko i wylacznie dla wlasnej wygody, zdrowia, przyjemnosci. Nie będą to podróżne kosmiczne/duchowe, miedzywymiarowe. Będą to Leki, gadżety, technologie wojenne. Smutne. Jedynymi, którzy będą się cieszyć to panowie para-teoretycy jak David Icke, David Wilcock - z nabitej kabzy, którą zgarneli przez te wszystkie lata swoich publikacji.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"Niewidzialne istoty"...

"Niewidzialne istoty"... buhahahhaaa...!

Aby tak nazwać "znalezisko" nalezałoby złapać delkwenta i go zbadac...

Dla mnie to są koloidalne  twory unoszące się w atmosferze w wyniku oprysków chemitralowych...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika kuzYn

Ależ skąd Angelusie, to są

Ależ skąd Angelusie, to są dusze ludzkie. One tak sobie lewitują w naszej atmosferze dobrego humoru. Kiedy na ziemi rodzi się dziecko, następuje wyścig, a ponieważ dzieci rodzą się co chwila, to ciągły wyścig. D:

 

Portret użytkownika baca

i znowu amerykańsko włoski

i znowu amerykańsko włoski ekspert nie otarł obiektywu... i to wyjaśnia że przez "zawansowany obiektyw" widać to czego bez obiektywu nie widać... czyli życie jakie wyewoluowało z tego nagromadzonego na nim brudu...

Skomentuj