Odkryto liczące sobie ponad 8 tysięcy lat starożytne malunki naskalne, które mogły zostać wykonane przez reptilian

Kategorie: 

Źródło: Internet

Antropolodzy od kilkunastu lat zmagają się z odkryciem w znajdującej się na granicy z egipskiej tak zwanej Jaskini Bestii. Malunki naskalne odnalezione tam w 2002 roku mogą mieć aż 8000 lat. Znajdują się tam odbitki rąk, które wskazują, że ornamenty mogły nie zostać wykonane ręką człowieka. Eksperci natknęli się na niewielkie odciski dłoni. Badania wskazują, że nie zostały one wykonane przez ludzki, ale należą do malutkich gadzich istot.

 

Jaskinia Bestii jest badana od lat. Rysunki naskalne i odbitki rąk są jednak historycznym problemem. Zaskakujący jest szczególnie kształt małych rąk. Są one znacznie mniejsze nawet niż ręce dzieci, a ich palce są zbyt długie jak na przedstawicieli gatunku Homo sapiens. Naukowcy dokonali bowiem specjalnych pomiarów i porównano je do śladów jakie mogliby zostawić ludzie. Skoro to nie pozostałości bytności naszych przodków to kogo? Wiele wskazuje na to, że zostały one stworzone przez jakieś gadzie istoty.

Przynajmniej do takich wniosków doszła badaczka, Emmanuelle Honoré z McDonald Institute for Archaeological Research. Jej zdaniem, odciski zostały wykonane za pomocą kończyn maleńkich krokodyli i jaszczurek. Jednak Honoré nie potrafi powiedzieć dlaczego ktoś miałby robić coś takiego. Trudno odgadnąć dlaczego jakakolwiek cywilizacja chciałaby używać do ornamentów nóg zwierząt odciskanych na ścianach jaskiń.

[ibimage==26469==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Te odciski palców są bardzo ciekawe, ale inne przedstawione dane są o wiele bardziej interesujące. Po bliższym przyjrzeniu się kilku obrazom naskalnym, można wykazać, że oprócz wielu różnych gatunków człowieka są tam również wizerunki stworzeń wyglądających jak humanoidalne gady, czyli według dzisiejszej nomenklatury - reptilian.

 

Na ścianach mamy trzy rodzaje postaci. Dwa z nich to różni ludzie, ale są tam też wizerunki jaszczuropodobnych istot, tak zwanych reptilian lub reptoidów, czyli hybryd gadów i humanoidów. Zwolennicy tej teorii od dawna twierdzą, że te gadzie stworzenia żyją gdzieś we wnętrzu ziemi. W tym przypadku mamy jednak poszlakę, że w neolicie, istoty te funkcjonowały na powierzchni razem z ludźmi.

[ibimage==26470==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Warto zaznaczyć, że 8 tysięcy lat temu obszar zajmowany dzisiaj przez Saharę, był zamieszkany. Wynikało to z tego, że tamtejszy klimat był wtedy znacznie bardziej wilgotny, co sprzyjało podtrzymaniu życia organizmów żywych. Jakkolwiek absurdalnie brzmi to, że w jaskini sprzed 10 tysięcy lat znajdują się reptiliańskie pamiątki, stanowi to ważne świadectwo historyczne dokumentujące przeszłość tych ziem.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika benet

Obstawiam, że to jakiś

Obstawiam, że to jakiś ówczesny obóz koncentracyjny, a ich oprawcami byli reptilianie. Żeby rodzina mogła ich zidentyfikować, wpadli na pomysl zostawienia odcisków palców. Wszak pisma nie znali, ale daktyloskopia mogła być im znana Smile

Portret użytkownika ...

Załóżmy, że bohaterowie

Załóżmy, że bohaterowie serialu "Czterej pancerni i pies" istnieli naprawdę, zostali narodowymi bohaterami, a ich czołg "Rudy 102" przetrwał gdzieś zakopany do roku 2100. Po tym czasie zostaje wydobyty i oczom naukowców ukazuje się wizerunek odbitych 4 ludzkich dłoni i jednej nieludzkiej. Czy wobec tego mają zamiar ogłosić światu, że w XX w. czołgami jeździły wilkołaki, które żyły pośród ludzi ??? Czy jednak pójdą po rozum do głowy i stwierdzą, że ludzie chcieli uwiecznić również swoją maskotkę...

Strony

Skomentuj