Odkryto nowy finezyjny krąg w zbożu w angielskim Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Angielskie hrabstwo Wiltshire znów znalazło się na językach badaczy tajemnic i pasjonatów niewyjaśnionych zjawisk. W środku pól uprawnych w okolicy Roundway Down, niedaleko Devizes, 11 czerwca odkryto nowy, niespotykany dotąd krąg zbożowy. Nikt nie zauważył niczego niezwykłego nocą, ale kiedy słońce wzeszło, obraz stworzony przez ułożenie źdźbeł zboża wprawił wszystkich w osłupienie.

 

Kształty kręgów zbożowych często oznaczają symbolikę, która wymyka się prostym interpretacjom, a ten najnowszy krąg zbożowy nie jest wyjątkiem. Wyłonił się z pól uprawnych, jakby odcisk od dłoni nieznanego artysty, tchnący w tajemnicze i skomplikowane wzory. Ze swoją kombinacją precyzyjnych linii i wyrafinowanych krzywizn, ten nowy rysunek na polu jest prawdziwym arcydziełem nieznanej siły lub istoty.

 

Właściciel pola, jak zwykle zaskoczony, z trudem mógł uwierzyć swoim oczom, kiedy zobaczył skomplikowane wzory na swoim polu. Od lat, Wiltshire jest miejscem regularnych pojawień kręgów zbożowych, stając się prawdziwym magnesem dla entuzjastów i badaczy tych fenomenów z całego świata.

 

Rysunek odkryty w Roundway Down jest kolejnym w serii niezwykłych i fascynujących znalezisk, które pojawiły się w tym regionie przez lata. To również znak, że pomimo wszystkich naukowych postępów i rosnącego zrozumienia naszego świata, wciąż istnieją tajemnice, które czekają na odkrycie i zrozumienie.

 

Niewątpliwie, pojawienie się nowego kręgu zbożowego w Wiltshire na pewno przyciągnie liczne tłumy - od ufologów po miłośników tajemnic i naukowców. Wszyscy oni będą dążyli do odkrycia, jak i dlaczego ten najnowszy krąg zbożowy pojawił się tam, gdzie jest. A choć odpowiedzi mogą nie nadejść szybko, jedno jest pewne - tajemnica Wiltshire wciąż fascynuje, bawi i przede wszystkim - wciąż pozostaje niewyjaśniona.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Skomentuj