Odkryto ślady człowieka sprzed 3 milionów lat !

Kategorie: 

Źródło: Internet

Co takiego stało się z ludzkością, że nie może oficjalnie uznać, iż w przeszłości dokonała się materializacja planety Ziemia, przeprowadzona kiedyś przez niewyobrażalnie zaawansowaną Inteligencję ?! Ktoś narzucił nam "naukowo" wyglądający pogląd ewolucjonistyczny, o tym że materia jest sama z siebie zdolna do stwarzania się i przemieniania siebie w coraz to bardziej inteligentne stworzenia. Jeżeli tak to ma być odbierane, to nie jest to materia, ale jakieś inteligentne tworzywo - albo ukryta w materii inteligencja ! Coś takiego miało się dziać od miliardów lat, z bliżej nieokreślonego tworu prazupy, powolne procesy zmian zachodzących w czasie nazwano "ewolucją".

 

Niestety kolejne odkrycia wybitnych genetyków, biologów molekularnych, geologów i badaczy zakazanej archeologii przeczą coraz bardziej darwinizmowi i powstałej z niego religii !

Wiedza na temat komórki  gwałtownie wzrosła w drugiej połowie XX w, dzięki precyzyjnej technologii umożliwiającej dotarcie do mikroświata. Każda komórka ma mnóstwo obwodów, instrukcji montażu i miniaturowych maszyn, o których złożoności Darwin i jego następcy nie mieli pojęcia.

U samych podstaw życia, gdzie główną rolę odgrywają cząsteczki i komórki, naukowcy odkryli mikroskopijne, dosłownie molekularne [ cząsteczkowe ] maszyny. Jedne z nich działają jak ciężarówki, przenosząc zapasy z jednego końca komórki na drugi. Inne pochłaniają energię słoneczną i zamieniają ją na inny rodzaj energii, nadający się do wykorzystania.

W ludzkim ciele jest tyle maszyn molekularnych, ile funkcji musi ono spełniać. Słuch, wzrok, węch, oddychanie, krzepnięcie krwi, reakcje immunologiczne - to wszystko wymaga mnóstwa maszyn molekularnych. Patrząc na nie, zadajemy sobie pytanie: skąd one pochodzą ? Standardowa odpowiedź, że w wyniku ewolucyjnych procesów, jest bardzo niezadowalająca. 

 

W roku 2016 odkryto ślady ludzkich stóp, które stwardniały, stając się skałą. Jej wiek ewolucjoniści szacują się na ponad 3 miliony lat. Oczywiście kapłani WIARY ewolucyjnej, zapoczątkowanej przez Darwina, sądzą że są to odciski 'australopiteka afarensis'. Na szczęście jest spora grupa ludzi wierzących w Byt Nadprzyrodzony, Projektanta z innego wymiaru, zdolnego stwarzać światy oraz powoływać do życia istoty białkowe w ciągu kilku dni (7 dwudziestoczterogodzinnych).

W związku z tym część bardziej oświeconych naukowców podejrzewa, że mogły istnieć kiedyś genetycznie zmienione karły, lub ludzie bardzo mali, razem z gigantami. Były to czasy kiedy nad Ziemią unosiła się specjalna ochronna powłoka, chroniąca delikatne białkowe obwody przed kosmicznym promieniowaniem. Był to czas kiedy na tej planecie żyły dinozaury, a roślinność i zwierzęta osiągały ogromne rozmiary, co potwierdzają wykopaliska prowadzone przez ewolucyjnych geologów. Kreacjoniści, jako ludzie nauki, różnią się od ewolucjonistów rodzajem wyznawanej wiary.

Oni wierzą, bo jest to wiara, w magiczną materię, zdolną do samoorganizacji i samokreacji, co nie znajduje potwierdzenia w przyrodzie, a druga grupa, do której należy wielu zdobywców nagrody Nobla, wierzy w Nadprzyrodzoną Potężną Inteligencję. Do której grupy zaliczacie się wy, drodzy czytelnicy całkiem innego medium ?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

IDIOCI... Kolumna geologiczna

IDIOCI... Kolumna geologiczna jest kalendarzem Ziemi dla matołów od ewolucji. Przeciez widać jak na dłoni, że klumna geologiczna powstała w krótkim czasie liczonym w miesiącach a nie w epokach! Typowa sedymentacja grawitacyjna namułów popotopowych, w których mozna odnaleźć zarówno pionowe drzewa płynące z potopem pionowo, jak i ślady cywilizacyjne ludzi. A co do wieku Ziemi, to dinozaury żyły równolegle z człowiekiem.

Są wspólne ślady ludzi i dinozaurów odnajdywane z skamielinach błotnych.

Debilizm ewolucjonistów to symbol pokracznej degeneracji genomu czlowieka popotopowego...

P.S. "...Kreacjoniści, jako ludzie nauki, różnią się od ewolucjonistów rodzajem wyznawanej wiary...." Nie pierdol Homoś.. Wiara nie ma tu  nic do powiedzenia.  BÓG NIE JEST WIARĄ, LECZ OCZYWISTOŚCIĄ I STWORZENIE TO NIE OWOC BIBLIJNEGO KŁAMSTWA NA POTRZEBY ŻYDOWSKIEGO PLEMIENIA, LECZ BYT ABSOLUTNY POZA LUDZKIM ROZUMIENIEM JEGO ISTOTY.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Sio

Bóg nie musiał ingerować ani

Bóg nie musiał ingerować ani stwarzać bo każdy duch na początku był jak bóg a więc każdy kto przybył na początku dziejów był jednocześnie stwórcą i dlatego był nazywany bóstwem. Biblia kłamie w celu zatajenia tego faktu i ponieważ napisali ją żydzi a więc chciano ten lud wywyższyć jako że był nizszą kastą.

Pozostałości po bóstwach nie znajdziesz a jedynie po kilku mutantach z okresu przejściowego co naukowcy nazwali naszymi przodkami jak autralopitek czy pitekantropus.

Wszystko co napisał homo sapiens wynika z ignorancji i nie jest prawdą

 

 

Portret użytkownika ???

ewolucyjnych procesów, jest

ewolucyjnych procesów, jest bardzo niezadowalająca - nie zdajesz/cie sobie sprawy z tego co to znaczy ewolucja (możliwość na każdym poziomie, wielkość skalarna, materialna i świadoma, dostrajająca się do otoczenia i ich składników, na zasadzie prób i błędów, bardzo zróżnicowaną aby niemożliwe było możliwe względem celów, przypadku i działania umyślnego). To samo dzieje się teraz, na co dzień, poprzez ingerencje naszych czynów zmieniamy otoczenie, poznajemy "materię" i robimy z nich inne rzeczy, nie zdając sobie sprawy z bardzo innej ogromnej perspektywy, perspektywy np. nicości. I tego nauczają biblia i inni mniej i bardziej znani ludzie, obce rasy z innych galaktyk, nawet my sami zawieramy te informacje, podpowiada nam tzw. intuicja/podświadomość, opisuje to buddyzm, koran który został przeinaczony dla własnych celów zuchwalstwa itd. Nauczcie się czytać "między wierszami". Powstają ciekawe "obrazy".

Skomentuj