Odkryto trzy starożytne piramidy na Antarktydzie

Kategorie: 

Jedno ze zdjęć opublikowanych w Internecie

Zespół polarników pracujący na Antarktydzie przesłał ekscytujące informacje. Przypadkowo odkryto struktury, które nawet przykryte śniegiem pozostają wyraźnie podobne do piramid z Egiptu. 

Na razie trudno powiedzieć, co to za struktury, bo ich penetracja nie będzie rzeczą prostą. Zespół naukowców przypisujących sobie to odkrycie planuje dopiero wizję lokalną. Oczywiście nadal nie można wykluczyć, że mamy do czynienia z wyjątkowo nietypowymi strukturami, ale jednak pochodzenia naturalnego. Jeśli jednak to znalezisko się potwierdzi będziemy mieli do czynienia z sensacją historyczną na ogromną skalę.

Oczywiście może to oznaczać jednocześnie, że racje będą mieli ci, którzy twierdzili, że to Antarktyda była kolebką homo sapiens. Jasne stałoby się, że te piramidy musiały zostać wybudowane przez cywilizację, o której nic nie wiemy. Nie byłoby przesadą zadawanie wtedy pytania o to czy nie odkryto przypadkiem zaginionej Atlantydy.

[ibimage==15031==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Na razie jednak znamy ten kontynent pod nazwą Antarktyda i wszystko powinno się wyjaśnić się po planowanej ekspedycji. Dwie z rzekomych piramid znajdują się około 15 kilometrów od wybrzeża a trzecia znajduje się praktycznie nad samym morzem. Ostatnie informacje od naukowców pochodzą z 29 sierpnia 2012. Postaramy się informować o postępach tego przedsięwzięcia. 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lucas

Przegladając mapę Antaktydy

Przegladając mapę Antaktydy nie tak trudno znaleźć podobne "góry". Kiedy oglądałem okolicę odkrytej niedawno na Google Earth struktury, natknąłem się na mniejszą w niedalekiej odległości od pierwszej. Wpiszcie -79.927649, -81.997652.

Portret użytkownika Milosc to jest klucz

Przez takich niedowiarkow i

Przez takich niedowiarkow i takich ludzi co w nic nie wierza nic sie na tej ziemi nie uda zrobic nawet nas uratowac bo jak zwykle zadny czlowiek nie mysli o zjednoczeniu sil tylko albo wieza w cos ale mowia ze i tak sie nic nie da zrobic bo naukowcy nam i tak nic nie powiedza albo glupcy ktorzy sie z wszystkiego nasmiewaja czego nie rozumia zeby pokryc swoj strach ze to moze i jest racja i ze nas czeka czas duzych zmian ktore majowie przepowiedzieli w swoim kalendarzu
 

Portret użytkownika promień

Ciekawe dlaczego naukowcy nie

Ciekawe dlaczego naukowcy nie chcą się za te piramidy zabrać i zbadać. Jak na razie to sie najwięcej ekscytują tym, że są tak wielkie i przy pomocy jakiej technologi je zbudowano. Pytanie po co, w jakim celu. To, że miałyby być to grobowce nie zadowala mnie. Jeżeli te piramidy wystrzeliwują w kosmos energię a widziałam to tutaj to może warto się zastanowić. Może zbierają nadmiar enegii z ziemi.

Portret użytkownika turysta

A skad wiesz ze nie chca

A skad wiesz ze nie chca zbadac ? Myslisz, ze tak odrazu sie pochwala wszystkim w mediach ? Ktos kto wyklada kase na to chce aby nowinki itp docieraly do niego pierwsze...do prasy przedostana sie tylko ochlapy albo jak nie znajda tam nic specjalnego. 

Portret użytkownika typ

photoshop i gory tyle w

photoshop i gory tyle w temacie a jesli nawet gdzies pod lodem sa jakies piramidy to napewno ich na tych photoshopach nie widac pozdro p.s. nie robmy siary juz tak dawno tu nie zagladalem i po przeczytaniu tego artykulu przypomnialo mi sie dlaczego pozdro

Portret użytkownika Mroczny Ziutek

A w piramidzie jest zamrożony

A w piramidzie jest zamrożony obcy i  przylecą predatorzy. i wielka plaga nastanie gdy rozpieczetuja zamrożony moneument. owe plagi rozlegą się na swiat cały a z wnetrza sarkofagu wyłoni się Lech Kaczyński wraz z Żoną i kawałkiem brzozy w głowie !!! strzeżcie się innowiercy moc szatana Was dopadnie i jego mroczna kaka spadnie na klaty Wasze!!!

Strony

Skomentuj