Odkryto trzy starożytne piramidy na Antarktydzie

Kategorie: 

Jedno ze zdjęć opublikowanych w Internecie

Zespół polarników pracujący na Antarktydzie przesłał ekscytujące informacje. Przypadkowo odkryto struktury, które nawet przykryte śniegiem pozostają wyraźnie podobne do piramid z Egiptu. 

Na razie trudno powiedzieć, co to za struktury, bo ich penetracja nie będzie rzeczą prostą. Zespół naukowców przypisujących sobie to odkrycie planuje dopiero wizję lokalną. Oczywiście nadal nie można wykluczyć, że mamy do czynienia z wyjątkowo nietypowymi strukturami, ale jednak pochodzenia naturalnego. Jeśli jednak to znalezisko się potwierdzi będziemy mieli do czynienia z sensacją historyczną na ogromną skalę.

Oczywiście może to oznaczać jednocześnie, że racje będą mieli ci, którzy twierdzili, że to Antarktyda była kolebką homo sapiens. Jasne stałoby się, że te piramidy musiały zostać wybudowane przez cywilizację, o której nic nie wiemy. Nie byłoby przesadą zadawanie wtedy pytania o to czy nie odkryto przypadkiem zaginionej Atlantydy.

Na razie jednak znamy ten kontynent pod nazwą Antarktyda i wszystko powinno się wyjaśnić się po planowanej ekspedycji. Dwie z rzekomych piramid znajdują się około 15 kilometrów od wybrzeża a trzecia znajduje się praktycznie nad samym morzem. Ostatnie informacje od naukowców pochodzą z 29 sierpnia 2012. Postaramy się informować o postępach tego przedsięwzięcia. 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Lucas

Przegladając mapę Antaktydy

Przegladając mapę Antaktydy nie tak trudno znaleźć podobne "góry". Kiedy oglądałem okolicę odkrytej niedawno na Google Earth struktury, natknąłem się na mniejszą w niedalekiej odległości od pierwszej. Wpiszcie -79.927649, -81.997652.

Portret użytkownika Milosc to jest klucz

Przez takich niedowiarkow i

Przez takich niedowiarkow i takich ludzi co w nic nie wierza nic sie na tej ziemi nie uda zrobic nawet nas uratowac bo jak zwykle zadny czlowiek nie mysli o zjednoczeniu sil tylko albo wieza w cos ale mowia ze i tak sie nic nie da zrobic bo naukowcy nam i tak nic nie powiedza albo glupcy ktorzy sie z wszystkiego nasmiewaja czego nie rozumia zeby pokryc swoj strach ze to moze i jest racja i ze nas czeka czas duzych zmian ktore majowie przepowiedzieli w swoim kalendarzu
 

Portret użytkownika promień

Ciekawe dlaczego naukowcy nie

Ciekawe dlaczego naukowcy nie chcą się za te piramidy zabrać i zbadać. Jak na razie to sie najwięcej ekscytują tym, że są tak wielkie i przy pomocy jakiej technologi je zbudowano. Pytanie po co, w jakim celu. To, że miałyby być to grobowce nie zadowala mnie. Jeżeli te piramidy wystrzeliwują w kosmos energię a widziałam to tutaj to może warto się zastanowić. Może zbierają nadmiar enegii z ziemi.

Portret użytkownika turysta

A skad wiesz ze nie chca

A skad wiesz ze nie chca zbadac ? Myslisz, ze tak odrazu sie pochwala wszystkim w mediach ? Ktos kto wyklada kase na to chce aby nowinki itp docieraly do niego pierwsze...do prasy przedostana sie tylko ochlapy albo jak nie znajda tam nic specjalnego. 

Portret użytkownika typ

photoshop i gory tyle w

photoshop i gory tyle w temacie a jesli nawet gdzies pod lodem sa jakies piramidy to napewno ich na tych photoshopach nie widac pozdro p.s. nie robmy siary juz tak dawno tu nie zagladalem i po przeczytaniu tego artykulu przypomnialo mi sie dlaczego pozdro

Portret użytkownika Mroczny Ziutek

A w piramidzie jest zamrożony

A w piramidzie jest zamrożony obcy i  przylecą predatorzy. i wielka plaga nastanie gdy rozpieczetuja zamrożony moneument. owe plagi rozlegą się na swiat cały a z wnetrza sarkofagu wyłoni się Lech Kaczyński wraz z Żoną i kawałkiem brzozy w głowie !!! strzeżcie się innowiercy moc szatana Was dopadnie i jego mroczna kaka spadnie na klaty Wasze!!!

Portret użytkownika Pacal

Niedaleko wybrzerza, nad

Niedaleko wybrzerza, nad samym morzem ... to moze wsdkaywać że fakycnie chodziło o pradawną cywilizację morską ! Taką miała być Atlantyda i są teoirie wskazujące na kontynent Antraktydy jako ten właściwy: amerykański geolog Charles Hapgood.

Portret użytkownika promień

Jak dostałam proroctwo o

Jak dostałam proroctwo o przebiegunowaniu zaczęłam szukać w internecie wiedzy na ten temat i natknełam się na piramidy. Spytałam się Jezusa o co chodzi z tymi piramidami. dostałam wizje. Najpierw zobaczyłam piramidę, w niej tunel lub korytarz i jakiegoś człowieka, wyglądał na europjeczyka, ubrany był w kremowe safari i kapelusz, szedł korytarzem na końcu, którego zobaczyłam zawieszone u góry matowe lustro, nagle ten człowiek zaczął podskakiwać i drgać jakby go poraziła jakaś energia. Koniec wizji. Potem usłyszałam: Piramidy - aktywacja słońca z ziemi, bez niej słońce byłoby płaską planetą położoną wysoko nad ziemią, ale by nie grzało. Dawało by efekt świetlny jak Nibiru. Nibiru jest kolosem, który otoczy ziemie i pójdzie do innej galaktyki. Wielkie fale. Potem wyłoni się nowa ziemia. Nowy rok gwiezdny. 
Będzie znak na ziemi. Nocą będzie zimno  nie będzie światła, światło da ziemia, duch ziemi, /zorza polarna?/. Wytrysną nowe źródła energii. Cała planeta będzie płonąć w ogniu, który się nie spala. Będzie żar od słońca.  Słońce zamieni się w ognistą kulę. Więcej wiedzieć nie mogę. Będzie moment pojednania nieba z ziemią. W pewnym momencie zwątpiłam czy to mówi Jezus, byłam zszokowana. Potem sie nad  tym zastanawiałam i powiedziałam Jezu jeżeli to jest od ciebie do potwierdź to. I tydzień później na tym portalu była informacja o piramidach, które wystrzeliwują energię w kosmos. Jeżęli to prawda to powinni sie tym zainteresować naukowcy. Może to jest tak, że piramidy uaktywniają słońce, a słońce odpowiada nam, wiązką energii. Nie znam angielskiego, żeby napisać do NASA. To byłaby rewelacyjna wiadomość. Tym bardziej, żeczytałam tutaj, że islamiści chcą wysadzić piramidy w powietrze, może to by była dla nas zagłada. Jeżeli to oczywiście jest prawdą.

Portret użytkownika kaka

to ja ci fantasto od

to ja ci fantasto od channelingów z pupy powiem co jest istotne w piramidach, otóż I PET GOAT jest bardzo istotny, chociaz to co piszą co ten filmik niby znaczy to bzdury ale sam filmik jest mega istotny przynajmniej dla tych co wiedza po co on naprawde powstał......ale nie tłumaczac rzeczy których zreszta juz prawie nie pamietam, to tam jest scena w której słońce niszczy piramidy kiedy jezusopodobny wypływa na łodzi egipskiej(łódz znaleziono pod piramida zreszta). Tak wiec piramidy raczej stoją w opozycji do Słońca, a go nie aktywują, W I PET GOAT piramidy stoją na wodzie i to też jest istotne, bo w innym wymiarze one rzeczywiście stoją na wodzie. Piramidy to rzecz bardziej niż wielka, gdybym napisał co ich dotyczy to po pierwsze nie da sie tego opisac, po drugie prawie cała pamiec mi wyczyszczono, ale przebłysk tego czym one są nie ma nic wspólnego z wypromieniowywaniem energi, ostrzeniem zyletek, itp itd. Odnajdz prawdziwego Jezusa i nie fantazjuj

Portret użytkownika emil

Prawdopodobnie okażą się

Prawdopodobnie okażą się szczytami górskimi,i kawałem lodowca chociaż chcialbym się mylić.Jeśli chcemy coś odkryc to tylko pod pokrywą lądową.Natomiast wiemy o kilku prawdziwych piramidach,stosunkowo latwo dostępnymch by je eksplorować,a pozostające poza zainteresowaniami archeologów.
piramidy na jawie są olbrzymie,pokryte inskrypcjami a zajmuje się  nimi garstka pasionatów nie mająca funduszy ani pozwolen na prace odkrywkowe.Teras wisienka na torcie, kompleks piramid wysokości ok 50 metrów w calosci pokryte materią osadową,byly eksplorowane,sa zdięcia a mimo to oficialna nauka milczy,a teraz zagadka,jak muszą być stare by znikly pod ziemią? To daje do myślenia

Portret użytkownika zbigi

mnie wkurza jak coś ciekawego

mnie wkurza jak coś ciekawego odkrywają a nie ma komu tego zbadać! to wyslijcie tam wojsko, ono ma dobry sprzęt. w bałtyku niby odkryli  UFO i cisza na ten temat! piramidy egipskie też mają swoje tajemnice i nikt nie ma w tym interesu żeby je dokładnie prześwietlić.

Portret użytkownika Hydee

Pamiętaj jakąś przepowiednie,

Pamiętaj jakąś przepowiednie, że nasz cywilizcja za późno odkryje, plan na przetrwanie końca. A co jeśli właśnie w tych budowlach(o ile faktycznie to są budowle), znajdziemy coś na temat przyszłej apokalipsy?  
Zrestą o czym mu to rozmawiamy. Jeśli tam faktycznie są piramidy, to i tak nie dowiemy się o tym co w nich znaleźli. 

Portret użytkownika radio 1970

admis,nie mam zamiaru wdawac

admis,nie mam zamiaru wdawac sie z toba w jakakolwiek dyskusje,szkoda czasu..masz takie newsy ze smutek i bol zeba,zgodzisz sie ze mna,mam nadzieje.wazne ze masz swoich ,,adoratorow,,tak 3-maj..pozdr.HEJTER..ups

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jedno jest pewne... odkrycie

Jedno jest pewne... odkrycie piramid na Antarktydzie udowodniłoby Potop i wiek Ziemi..
 Cała nauka ległaby w gruzach...
 I nie byłoby z tym dobrze...
 Mielibyśmy całe rzecze ewolucjonistów, archeologów, badaczy C14, ściemniaczy różnych pokrójów na utrzymaniu..
 No nie! Nie chcemy prawdy! Tyle pasożytów budżetowych zaczęłoby wyjadać nam z miski na przedwczesnych emeryturach.
A ja nie mam wpływu, by ich wysłać w  te 4 miliardy lat "narodzenia Ziemi...czyli w "nicość"
Właściwie dziwię się, że dotychczas nie słyszałem w żadnych mediach o piramidach na Antarktydzie, czy Arktyce..
 Musiały tam być... musiały...I SĄ...

Portret użytkownika Prc

"Cała nauka ległaby w

"Cała nauka ległaby w gruzach..." - hmm, zastosowałeś tak utarty pospolity zwrot? Jak na razie, o dosłowność w tym, Twoja inteligencję jednak nie posądzam i nie chciałbym się w tym na Tobie zawieść Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

noooo... nie cała ta nauka

noooo... nie cała ta nauka ległaby w tych gruzach...
 nauka o ewolucji i wszystko co z niej wynika... sądzę...
...łącznie z masą planet, gwiazd, które przecież sa puste w środku...

Portret użytkownika kamilo

Ludzie na litość. Pokrywa

Ludzie na litość. Pokrywa lodowa Antarktydy ma ponad 3 kilometry grubości. Jeżeli przed zamarznięciem tego lądu była tam jakakolwiek cywilizacja to budowała pewnie na lądzie nad którym jest teraz trzykilomwtrowa warstwa lodu. Jak zatem piramida znalazla się na  powierchni tego lodu i jest widoczna na zdjęciach??? Co wylazła na górę sama żeby zrobić mętlik w książkach do historii???Porażka!!! 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

kamilo... Trochę wyobraźni...

kamilo... Trochę wyobraźni... Przecież grubość lodowca Antarktydy nie jest jednakowa. Piramidy ( a wiem, że tam są) i inne budowle megalityczne były nie tylko na nizinach, ale również na wysokich górskich płaskowyżach i szczytach...
Kumasz?

Portret użytkownika raff

Wiadomo nie od dzis,ze

Wiadomo nie od dzis,ze piramidy sa na calym globie,ksiezycu,marsie i innych planetach i maja jakies zastosowanie ale nie do konca wiadomo jakie...  mozliwe ze: zostawila to obca cywilizacja lub czlowiek kiedys byl potezniejszy,posiadal wieksza moc. Pozniej nastopila jakas katastrofa,ziemia sie przewrocila totalnie a bieguny pokryly sie lodem.A czlowiek ocalal w gorszej formie.

Portret użytkownika cinek93

Proszę was... Przecierz gdyby

Proszę was... Przecierz gdyby to była jakś forma z kamienia ten lodowiec by już dawno starł ją na pył (zdjęcie 1), na drugim widać że jest to pływający lód tak że to też wyklucza jakąś starszą konstrukcję. (no chyba że jakiś nawalony eskimos ma właśnie zamiar ogłosić się faraonem) 

Portret użytkownika Ola

To się robi coraz

To się robi coraz dziwniejsze. Co chwile nowy odkrycia piramid. Teraz na dodatek na Antarktydzie! Coś czuje, że niebawem wszystko się wyjaśni, doszczętnie wszystko..

Portret użytkownika Ola

To się robi coraz

To się robi coraz dziwniejsze. Co chwile nowy odkrycia piramid. Teraz na dodatek na Antarktydzie! Coś czuje, że niebawem wszystko się wyjaśni, doszczętnie wszystko..

Strony

Skomentuj