Odkrywanie PRAWDY 4 – Prawdziwy Chrystus, Królowa Nieba i Słowiańskie Bóstwa

Kategorie: 

Źródło: Weneda.net

Tym razem, zamiast wstępu, przypominam pytanie z 3-ciej części – bo jest ono bardzo istotne dla NASZEGO BYĆ albo nie być! Bo temat wcale nie jest taki dokończony…!

 

A więc – nic nie robić i czekać? Czekać na co? I jak długo czekać? Aaach… czekacie na NIEGO! Bo czerniawi zwodziciele powiedzieli wam, że ON przyjdzie powtórnie! Pierwszego żeście zjadali po kawałku ponad tysiąc lat. Piliście jego krew, mordowaliście się nawzajem dla jego „chały”. Czy następny ma przyjść tylko po to byście i jego zjedli? A więc po co on ma przyjść? Bo czarna mafia zaplanowała sobie by TEGO co ma ponownie nadejść również zamordować i karmić JEGO CIAŁEM tępych baranków przez następne kilka tys. lat?! Czy nadal uważacie, że to taka wspaniała i niewinna zabawa?! Czy nadal uważacie GO za głupca… – by przyszedł  i pozwolił wam NATO – pozwolił się zjeść za wasze grzechy?! Najpotworniejszy grzech KANIBALIZMU, czyli spożywanie swego Boga chcecie odkupić poprzez zjadanie tegoż Boga??!! – Przecież to szczyt debilizmu!

 

Czy nareszcie dotarło jak tępe i skretyniałe są baranki??!! Kto wam taką straszną krzywdę zrobił, że rozumy wam poodbierało??? Któż był tak podstępny i zwyrodniały by DUMNYCH SŁOWIAN zamienić w stado tępych baranów??!! Bo powiedzieli wam, że ON tego chciał by być zjadanym??!! Wiedzcie więc, że czarne hieny łżą jak psy, że to jest oszustwo i podstęp jakiego cały wszechświat nie widział! A za sznurki pociągają i czynią te ustawki jak zwykle i od zawsze… przebiegli podJUDzAcze!! Jezusa i te wszystkie koszerne pierdoły to oni sobie wymyślili - a dokładniej to astralna dzicz im to zapodała - i podrzucili NAM by NAS zniewolić! Bo to wszystko jest największe, najpotworniejsze oszustwo!!! Bo te wszystkie ohydne zboczenia zw. RE_ligiami są po to by otumanić, ogłupić i zniewolić nieszczęsne baranki!

 

Wiedząc o tym wszystkim od bardzo dawna fascynowało mnie pewne niesamowite zjawisko… Chodzi o to, że pomijając nawiedzone owieczki, to poznałem sporo osób o ogromnej wiedzy i podobnych poglądach, dla których całkowicie jasnym było, że czarne pijawki to gnidy, kościoły to rzeźnie, msze to satanistyczne rytuały, sakramenty to pieczęcie, religie to destrukcyjne programy itd. - wszystko jasne, wielokrotnie sprawdzone i potwierdzone. No i pięknie wszystko pasowało do momentu, gdy pojawiał się tajemniczy gość zw. Izusem! Wystarczyło jedno słowo by wszyscy padli na kolana, „kładli się krzyżem” i rozpoczynali nawiedzony bełkot o zboczonych obrzezanych rybako-bimbrownikach, o nadstawianiu policzków, potem pośladków itp. brednie! Normalni przed chwilą ludzie nagle zachowują się jak nawiedzeni... Nigdy mnie nie dziwi głupota wśród głupców, ale nagłe odchyły wśród tak oświeconych osób no to szok! A więc może jednak… to nie zwykła głupota ale bardzo sprytny podstępny i perfekcyjny program…? Ale skoro tak wyjątkowe osoby, które potrafiły pozbyć się poprzednich sprytnych REligijnych progRAmów i je rozszyfrować…, to dlaczego poległy pod naporem programu „obrzezany cieśla”? Co jest w nim takiego wyjątkowego, czyli czym on się różni od poprzednich programów, w czym je przewyższa i w jaki sposób został „zabezpieczony”, że nijak nie można go wykasować?

 

Wspomniałem już o tym w poprzednich częściach, że kłamstwo ma krótkie nogi. Po prostu nie ma siły „nośnej”- ono może być najbardziej genialne - część uwierzy, inni nie - a po jakimś czasie zacznie się zastanawianie – może to prawda, a może nie… Kłamstwo na bardzo długą metę nie jest w stanie samo się obronić i przetrwać. - A więc jak się „pisze i instaluje genialne” programy…??? Pisałem, że matrix jest iluzją i kłamstwem, lub całkowitą odwrotnością PRAWDY…! Więc zaświtała mi taka ANTYszatańska myśl – a jeśli ten „jezusowy” program nie jest takim do końca kłamstwem tylko perfidnie przekręconą i zmanipulowaną Prawdą… /to szok – prawda?/- no to nie pozostaje nic innego jak to wszystko rozszyfrować i znaleźć tego Prawdziwego „Izusa”. A jeśli ktoś nadal będzie chrzanić, że przecież podrzucony NAM przez koczowników pustynny obrzezaniec, którego nigdy nie było /taki koszerny halun/ jest właśnie tym jedynym i prawdziwym – to znaczy, że jest bardzo nieszczęśliwym, tępym i zmanipulowanym matołkiem…. !             - I niech sobie poczyta ilu Izusków było już przed koczowniczym!!!

> https://edgier25.wordpress.com/2012/02/15/religie-sa-kopiowane-teraz-faraon-zwany-jezusem-byl-tez-krol-izas/ >

>  http://dekatolizacja.blog.pl/2014/07/24/92/ - /Chrześcijaństwo to religia kopiowana, nieprawdziwa/ >

> https://www.youtube.com/watch?v=bEV_sJ9rgfY - /Skąd wziął się katolicyzm - największy przekręt w historii świata/ >

Zanim udamy się na poszukiwania tego Prawdziwego, proponuję zwrócić uwagę na ciekawe zjawisko. – Mianowicie, każdy naród, każda nacja lub plemię wychwala pod niebiosa i gloryfikuje swoich przodków i ich „niebywałe” osiągnięcia… – tylko u koczowników wygląda to nieco inaczej, bo oni od zawsze byli i są tępymi i obrzydliwymi matołami i dokładnie tak są przedstawieni w ichniej historyi czyli zatrutej księdze! I żeby nie było wątpliwości iż oni są wybrani – bo są i to bardzo, tylko oni nie wiedzą do czego! Bo bogodemonek JAHowaty wybrał sobie te nędzne kreatury, by mu usługiwały jako „chłopcy do bicia” to znaczy podJUDzAły i czyniły wszelki zamęt gdzie tylko się da, a na końcu jak zwykle potężny wpier… i pogrom… i do następnego razu, a całą śmietankę wychłepce se ich przebiegły bogu…! I tą prawdę jak najbardziej znają ichnie zdegenerowane kacyki, prowadzące matołków na rzeź, oraz zboczeni degeneraci z samych wierzchołków masono-ha/l/unowych świeczników, którzy to udają pobratymców nieszczęsnych obrezańców, a za ich plecami organizują im dla „rozrywki” kolo-hałściki… by przekroczyć pułap ich wymarzonej liczby deBESTii /i mimo tak ogromnych starań nie mogą tego osiągnąć/!!!

 

Tak więc jak zwykle, wszyscy już o tym wiedzą prócz samych zainteresowanych – może jak to przeczytają to się dowiedzą, i może też się przebudzą – wszak każdy ma do tego prawo, nawet pustynne karaluszki!!! Tak więc nadzorcy tego pustynnego zboczenia i twórcy mistyfikacji jezusikowej, wiedząc jak tępym stadem dowodzą i pragnąc eksportować jeZUSkowe /tak, bo to ich fundusz DEMONo-emerytalny/ projekcje po całym świecie, musieli wprowadzić pewne modyfikacje, by te pierdoły były choć odrobinę wiarygodne! No bo bogu musiał by chyba być mocno narąbanym by izuska /swego synalka/ „sprezentować” najbardziej zboczonym koczowniczym cudakom! No ale przypuśćmy, że faktycznie pomroczność boguJAHa zaistniała i stało się – błąd w programie nastąpił…! Tylko pozostał malutki problem – bo nawet gdyby jezuska urodziło dziesięciu koszernych dziewiców i spłodziło stu UF,E_łnuchów, /lub jakieś kosmiczne TURboANiwitro/ to mało kto uwierzy, że izusek wychowując się w stadzie matołków sam nie zdebilnieje! Tak więc dla „dobra i pomyślności” tego mega przekrętu wymyślono, że izuski podążą do… INDII… - by tam pobierać NAŁUKI LOGOicznego myślenia… i poznawać PRAWDZIWYCH BOGÓW!!! No i tu talmudyczne półgłówki same se „strzeliły w kolano” – bo gdyby te ich objawione DEMONo-torowe wypociny itd. były cokolwiek warte, gdyby ich bogu-demonek był tym JE_dynym i najbardziej JE.. Q..matym – to po jaką cholerę by obmazańca teleportować do Indii??? By poznał konkuręcję – czyli Prawdziwe Bustwa??? A jakim to obrzezanym  pustynnym „cudem” JE..dyny  i Q..pRAwdziwy może mieć jakąkolwiek konkurencję – no chyba, że nie dał jednak rady wyrżnąć wszystkich przeciwników swoich??!! No jak nie dał rady – no to chyba nie jest JE..dyny – to chyba logiczne??!!

 

Z kolei obmazane dziecię już w wieku lat 12-stu załapało, że JAHowany bogu ojciec to straszny przekręt i oszust, do tego wcale nie jedyny i dlatego to synek wykupił miejscówkę na wielbłąda i pojechał po egzotyczne nauki o wschodnich Bogach!!? No ale zaraz – skoro dziecię ponoć było również Bogiem czyli posiadało absolutnie całą wiedzę – no to nigdzie nie musiał jechać i się uczyć bo to wszystko doskonale wiedział! A jeśli ok.18 lat musiał studiować by to ogarnąć, że tato JAHu.. i jego wybrańcy to zwyrodniała i tępa banda…, to po jaką cholerę do nich wrócił??!! No i tu właśnie jest największy przekręt – bo gdyby on nie wiedział co się wydarzy, to nie można by wyprodukować pierdoły o jego poświęceniu /no bo jak/- bo jak ktoś ginie przez przypadek no to gdzie tu poświęcenie??!! No a jeśli jako bogu o wszystkim wiedział – to znaczy…, że były to ustawki na najwyższym szczeblu!!! A więc „brawa” dla bogo-demonkowej Przebiegłości i Bezgranicznej Bezczelności, bo tak to wygląda – obmazaniec, dokładnie znając bogowe, czyli swoje i ojcowe /przecież oni to jedno/ plany, wrócił do obrzezańców po to by oni go zamordowali!? Ale gdzie tu sens i „przyjemność” by oszołom dał się ukatrupić pustynnym idiotom i to swoim??... Bo tu wcale nie chodziło o nawracanie koczowniczej hołoty /bo nie po to bogu ich wyprał z rozumów by ich nawracać/ -bo chodziło o wyprodukowanie tak potwornej i wynaturzonej bredni, by baranki jak najbardziej bezkrytycznie ją kupiły, by tym chętniej zjadały swego zwodziciela /zw. zbawicielem/ im bardziej bestialsko on zginął – no i to jest właśnie paranoja!

 

Ale, ale… przecież jak on mógł „się zginąć” za grzechy NASZE? Przecież sam powiedział do swoich APOrtSTOŁÓW – by nie chodzili nauczać i nawracać Słowian, bo ONI SĄ BEZGRZESZNI!!! No a przecież koczowników to z kolei nikt nie da rady nawrócić – więc po co za nich ginąć? Gdyby pojawiło się „6 mln.” Izusów, to gdyby tylko dali radę to ich też by ukatrupili! Więc po co te idiotyzmy wyprodukowano??? Skoro większość baranków te bujdy kupiła, no to widocznie nie taki głupi pomysł bogu miał - nie ważne jakich środków i pomysłów użyto, grunt, że dzięki tym pierdołom do tej pory interes się kręci a tępe baranki można trzymać krótko za mordy, a gdy pojawia się nieśmiałe beeeczenie, to ociekającym KRUCAfuksem po oczach /no przecież za wasze grzechy on…zawisł se/, chołota na kolana i naparzać się w piersi – moja wina… och jaka to bardzo straszna wina… barankowych kanibali, - no i o to właśnie chodzi w tym przekręcie na „jezuska”!!! No i co wy NATO? Czy to straszne? Czy może być jeszcze straszniej??? Ano, zaraz się przekonamy bo ten smutny „kabaret” nawet odrobinę zabawnym być by mógł, gdyby nie drugie dno tego przekrętu. Bo tak jak ze śmierdzącą rybą tak i tutaj - ta cała szopka ze izuskami może być przykrywką tak potwornej PRAWDY, że to się barankom nie pomieści w główkach!!!

 

Tak więc by było ciekawiej to należy dodać, iż spreparowany izusek ściągnął z tej odległej krainy „studiując” tam multum lat mnóstwo „mądrych” mądrości…, problem tylko w tym, że w Indiach nic o tym „gościu” nie wiedzą!?? No jaaakto, zabeeeczą zdziwione baranki… przecież oni go tam pamiętają i wspominają do tej pory… !? NIE, NIE, NIE!!! TAK – pamiętają, ale nie obrzezańca Joszuę którego nie było, oni pamiętają Tego cudownego Jassnowłosego, który przybył do nich z dalekiego kraju…, nie po nauki, bo to ON ich nauczał, przyniósł im PRAWDĘ i Wiedzę czyli WEDY, ich Wedy są tylko kopią i małą cząstką NASZYCH SŁOWIAŃSKICH WED i WIEDZY…! I dlatego oni do tej pory o nim pamiętają i znają, a nazywają Go… ISSA !!! Dokładnie tak – nie żaden Joszua, Jehoszua, Jozue, lub IMMANuEL, a ISSA! Że co, że to podobnie? – Taaa… tak samo jak próbowali podstawić Ichthysa /czyli zdechłą rybę/ na miejsce CHRISOMALLOSA czyli CHRISTOSA! A przecież CHRISOMALLOS /χρυσός / chrisos, μαλλός / mallos /… czyli ZŁOTOWŁOSY… - to chyba już łatwo się domyślić skąd pochodził, no bo wśród koczowników nie ma złotowłosych! No przecież Indianie uważali, że przybył on z krainy na Wschodzie i nazywali go Yucano czyli JASNE Słońce, JASNE Światło! Z kolei bóg słońca, światłości i życia Apollo, zw. był też – JAŚniejący!

 

A /tak przy okazji/ gdy bezczelny przekręt na izusa nieco mnie wnerwił, napisałem kiedyś – a niech by on był sobie… Eskimosem lub Indianinem, Papuasem bądź Aborygenem, Hindusem czy /oj jakie to straszne/… np. Słowianinem – ale jakiż tępy bogu mógłby zrobić z niego obrzezanego koczownika i po co??!! Czy już zaświtało, czy stało się Jassnym kim jest ten Prawdziwy?? Tak, tak…, Hinduski ISSA to jest NASZ SŁOWIAŃSKI… JASSA!!!  JASSA, JESSA i Jasz, Jasza, Jaszer, Jesza /JESZU/, Jasień, a zdrobniale JAŚ/- słowiański Bóg Najwyższy, Bóg bogów czyli Absolut, Słowiański Bóg Niebios, Bóg JAŚniejący! - Cze teraz jest to JASSNE?! > http://www.bogowiepolscy.net/jassa-jessa.html > A ponieważ jak wiadomo karaluchy nie są w stanie nic samemu wymyślić, a powołani zostali by podJUDzAć, KRAść, oszukiwać itd. To chyba nie dziwi…, że  podstępem zamordowali naszego JASSnowłosEgo JESSE a na jego miejsce podstawili swoją obrzezaną podróbę JE_Szu/j/ę!!! I to wcale nie koniec dociekań, bo menDorowcy nie potrafią żyć bez mataczenia i oszukiwania, a więc jedziemy dalej tropem ich zboczoności – tym bardziej, że robi się coraz ciekawiej! …

 

A gdyby ktoś wam powiedział, że TVścierwo nadaje program dla najmłodszych, gdzie młodziutka  przedszkolanka przybija do krzyża małą małpkę o imieniu JES..U, uciszając ją słowami „ oj bądź cicho – to dopiero pierwszy gwóźdź…” – no i co wy byście na to powiedzieli??? Ale spokojnie, to oczywiście nie u nas, bo są jeszcze bardziej skretyniałe plemiona niż…! A co do treści, to wcześniej nikt by na to nie zwrócił uwagi… , ale teraz już nikogo nie zdziwi, że zboczona koszerna pindeczka mówi do małpki nie Joszua, nie Jozue ani Jezu itd., ale właśnie…tak…?! - Zapraszam więc do obejrzenia całości, i dobrze się wsłuchajcie – specjalnie dla Was >>>

> https://www.youtube.com/watch?v=DnpYJmwXlDk  - „Jezus nazista Maria kurw... '' Żydowskie TV chamstwo SZOK! >> I może teRAz łatwiej będzie zrozumieć co to jest „pRAnie umysłów”, a właściwie progRAmowanie i instalowanie bARdzo destrukcyjnych progRAmów!! Myślałem, że nic nie jest w stanie mnie zaszokować, ale poziom zbydlęcenia koczowniczych zboczeńców nie ma sobie równych!!!

 

Bo sporo osób wie o tym, że oni to oszuści i zwyrodnialcy, więc wiadomo czego się po nich można spodziewać, ale mnie zawsze intryguje i fascynuje to co ukryte jest najbardziej … Bo programy działają tak, że najczęściej my widzimy to co oni chcą byśmy ujrzeli, a więc osoba tłumacząca filmik widząc akcję krzyżowania z automatu przetłumaczyła „jezu”/taki program/, kilka lat wcześniej nie zwróciłem NATO uwagi, dopiero po odnalezienieniu Naszego Słowiańskiego JASSY /Jaszy – Jeszy/ zrozumiałem po co parchom potrzebna jest wyprodukowana bajko-pierdoła i Mega_Przekręt na „jeZUSka”! Bo ona wcale nie mówi do małpki jezu /to nam się tylko wydaje, to nasza podświadomość, czyli destrukcyjny parchaty program który nam zainstalowano każe nam to w ten sposób odczytywać/, bo ta pinda mówi dokładnie JESZU!!! I zaprawdę, powiadam wam – ona i pozostałe karaluchy dokładnie wiedzą co mówią!!! Oni poniżając i plując na niby swego obrzezańca jezuska /którego przecież nie było/ w rzeczywistości opluwają tego Prawdziwego, czyli Naszego Słowiańskiego JASSE, JASZE, JESZU…, robią to całkowicie świadomie z premedytacją, z debilnymi obłudnymi parszywymi uśmieszkami – „no i co tępe barany nam zrobicie jak wy nic nie rozumiecie”!!!  …A czy teraz stało się JASSNYM co znaczy szyderczy obłudny bełkot zwodzicieli waszych – „łoooto straaaszna i straaasznie wieeelka taaajemnica wiaaary waaaszej obREeezanej…”! … A no to może baranki nareszcie załapały, że zjadanie jezuska to wcale nie taka fajna zabawa była…, bo żeście wcale nie jezuska zjadali tylko…?! – Tak, tak, - dobrze się domyślacie, parchy poprzez swoje pustynne voodoo zrobiły podmiankę jezuska na JASZĘ – baranki myślały o jezusku, a podstępni zwyrodnialcy podtykali wam do spożycia Prawdziwego Słowiańskiego Boga Waszego JASSĘ – JASSnEgo PANA!!! … No i co wy baranki nieszczęsne teraz z tą WIEDZĄ zrobicie???...

 

No to dodać należy jeszcze, że na KRUCE,FUKSach, którymi „obsrany” jest cały kraj /do granic możliwości/ i pół świata, to nie żadne jeZUSki dyndają zamordowane…!!! Czy się domyślacie? – Ten na krzyżu to Słowianin, to ARYA… To symbol Naszego Upadku, Upodlenia, Zniewolenia! To my zostaliśmy ukrzyżowani, nasze Słowiańskie Wartości i Nasza Kultura!!! Przez pustynne czary, te gnidy zrobiły to Nam Słowianom! W każdym domu i rodzinie na honorowym miejscu wisi ten ohydny artefakt, ten rekwizyt upamiętniający fakt dokonanej zbrodni, czyli osłabienia, wykastrowania i zneutralizowania Męskiej Siły, Odwagi… u każdego MEN_szczyzny, czyli Obrońcy Rodziny > Rodu swojego!!! A jakże mamy bronić Rodu skoro Nas Ukrzyżowano?! A te, które były Słowiankami, które z taką lubością hołdują i mizdrzą się do tego kawałka drewna splugawionego i obryzganego krwią, które ni groma nie podobne są do kobiet, chrzanią pijane krwawymi obrządkami o jakiejś zboczonej emancypacji, wyzwoleniu, o przejęciu ról męskich, o zwycięstwie nad Obrońcami Rodu…! I taki zaprogramowany cyborg zw. „kobietą” nie jest w stanie wydusić jednego ludzkiego słowa do swojego Obrońcy Rodziny i Rodu, tylko jak podstępna suka lezie w łapska oprawców Naszych by im hołdować, bić pokłony i zezwalać na dalsze czynienie czarnej magii i krwawych rytuałów na NAS, uczestnicząc w tychże ohydnych zboczonych satanistycznych obrządkach z debilnym uwielbieniem – doznając ekstazy pożerając swego ZWABICIELA!!! I za tę kanibalistyczną orgię ofiarowuje jeszcze JUDAszowe srebrniki! Aleee… przecież i niektórzy mężczyźni również… - NIE,NIE,NIE!!! Wykastrowany z rozumu samiec jest tylko bezwolnym, uległym baranem dobrowolnie podążającym do rzeźni…!!! – I to jest bardzo smutne i przygnębiające! – Aleee… przecież wolna wola… bla, bla, bla… ?! A czy bezmózgie mutanty pomyślały o wolnej woli... swoich synów, córek..., pchanych bezwiednie i na siłę w łapska parchatej, pedofilskiej krwawej deBESTii???!!! – Na tym właśnie polega ten przekręt!

 

A jak to wyglądała produkcja JEzUSA …/patrz etymologia/… Jezus to zniekształcenie – pochodzi od łac. Iesus, które z kolei pochodzi od greckiego Ἰησοῦς (Iesous). Zaś grecka forma pochodzi z hebrajskiego  skrótu Jeszua, a forma pierwotna > Jehoszua, co znaczy jahwe jest zbawieniem! A te wszystkie pierdoły o pierdołach tylko po to zostały spreparowane by ukryć fakt, iż Jezus to nie kto inny tylko następca Mojżesza Jozue  > https://pl.wikipedia.org/wiki/Jozue_(imię) > Natomiast nazi. Jozue vel Jezu_e nie ma nic wspoplnego z Mesjaszem /u nich znaczy to pomazaniec…, umazany we krwi baRAnkowej/! Bo Mesjasz to określenie Naszego Słowiańskiego… > Mesjasz  > Mis­JA_SZ > MISja JASZA > polegająca na oczyszczeniu ziemi z wszelkiego plugastwa parchatego! Za to w większości języków nasz MesJASZ pisane jest tak > Messia , Messias… biorąc pod uwagę że w najbardziej Słowiańskim języku lit. E czytamy jak JE no to wiadomo co to znaczy – M_JESSA…!

 

A przy okazji jeszcze jedna ciekawostka – jak to się stało, że Wedy Hinduskie są odbiciem Słowiańskiej WIEDY > https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/07/29/polacy-zdobyli-indie-jako-ariowie-z-kujaw/  >

 

Zadziwiającym jest fakt jak najprostsze zjawiska są zagmatwane i celowo komplikowane, co by nikt nie odgadł jak jest naprawdę. Wystarczy tylko poruszyć „bogowy” temat by całe roje pito, pierdo i TEOnieLOGÓW zwaliło się ze swoją umysłową „sraczką” i zboczonymi odjechanymi halunami….

 

I tak np. na temat zatrutej księgi to oni mogą tysiące lat produkować teo-NIE-logiczne pierdoły, byle jak najdalej od Prawdy. A wystarczyłoby kilka treściwych zdań o cwaniaku i autorze zmanipulowanego piśmidła. Bo trzeba nareszcie zrozumieć, że natchnione zboczoności zostały zapodane i spisane i przeznaczone tylko i wyłącznie dla najbardziej ograniczonych i tępych porąbańców jakich można było znaleźć na Ziemi. Bo tylko pustynne karaluchy mogły uwierzyć, że są jedynymi, umiłowanymi i wypranymi przez pewnego astro-kolesia. Bo jeśli koleś zabronił czynić im swej podobizny, no to miał chyba jakiś ważny powód? Ale skoro odJE_HOWAny cudak zabronił no to nic dziwnego, że próżno szukać jego podobizny. Pomijając fakt, że prócz kilku sztuk koczowników w tamtych czasach istniały potężne Cywilizacje, oraz Ludzie o imponującej Wiedzy, którym nie można było podrzucić kitu o wielkiej „mniłości” jechanego opiekuna, to trzeba dodać, że same dzikusy o ptasich móżdżkach, gdyby ujrzeli prawdziwe oblicze słynnego przekręta, to by spieprzali ino szum. Nie dziwi zatem, że cwaniaczek, pragnąc zwabić matołków, ukazał im się jako krzew goREjący. A czy to bardzo dziwne, że uschnięty krzew zapłonął, gdy HOWAHjący się za nim demonek zionął na niego nieświeżym oddechem, przesyconym opaRAmi siarki??? …A może warto przypomnieć sobie bajkę o „gadziorku”, który skonał od ujrzenia odbicia swej facjaty w podetkniętym mu lusterku…- to pokazuje nam jak bardzo on musi być „urodziwy”! Co do lustereczka to nie tylko chodzi o to, by on sam ujrzał swe prawdziwe oblicze, poznał prawdę o sobie i zrozumiał jaką jest nędzną zadufaną w sobie kreaturą, ale przede wszystkim by właśnie usunąć krzywe zwierciadło, w którym to wszystko co widać jest odwrotnością rzeczywistości, a w którym to baranki oglądają i podziwiają swego bogowego przekręta zanosząc do niego modły i zasilając go.

 

Należy jeszcze dodać, że po zamordowaniu i spaleniu naszych Prawd i Słowiańskiej Wiedzy, to właśnie bajki, baśnie i legendy stały się praktycznie jedyną możliwością przekazu Wiedzy na szeroką skalę. Oczywiście dla lemingów bajki są tylko bajkami, ale Przebudzony Poszukiwacz będzie zaszokowany ilością zakamuflowanej w nich Prawdy – często zmodyfikowanej, ale jednak… Tak więc BAzyLiszek to ukryta postać baala, vel - baal-zebuba itd, itd… , ale jeśli ktoś bardzo pragnie obejrzeć prawdziwe oblicze HOWAHjącego się spryciarza, to dodam, że omawiany koleś znany jest pod różnymi nazwami (wiele z nich już przedstawiłem), ale jego „prawdziwe imię” (znane tylko dla wtajemniczonych) brzmi…Yaldabaoth – jest on „fałszywym” bogiem – demiurgiem.Yaldabaoth = Jehowa = władca naszego zmanipulowanego matrixa.- Ot co!!! Obejrzeć można np. tu >>>

>  http://www.nowaswiadomosc.pl/635-poradnik-przebudzonego-cz-5-religie-i-wladca-matrixa.html >

Ale „przystojniak” znany jest równierz pod imieniem Jahbulon > Jah_Baal_On > oto on we własnej, całej trójcy nieczystej i przebrzydłej >>  http://geyserofawesome.com/image/9396302842 > ...

Jak tak przyjrzeć się ich zboczeniom /torowym, ale również i batmanowym oszustom/ to widać fiksacje na punkcie litery M…, Mało tego, to M jakoś tak dziwnie wychodzi im podwójnie?! No bo mamy Marię Magdalenę i Marię… Matkę… izuska… - znając ich pozostaje tylko jedno pytanie – co oni znów chcieli za wszelką cenę przykryć, czyli ukryć pod literą M…??? I dlaczego M jest podwójne? Wiemy o tym, że we wszechświecie panuje równowaga, czyli Nasz JASSA /pierwiastek męski/ musi mieć dopełnienie w pierwiastku żeńskim. A więc gdzie szukać Jego drugiej Połówki /tym bardziej, że są różne wersje/? …  Kiedyś, gdy nie było internetu i innych środków przekazu, a PRAWDY były mordowane i palone, to jedyną możliwością by je ocalić od zapomnienia było zakamuflować i zainstalować je w baśniach… I tak skoro mamy JASSA, Jasza, czyli Jasia… to warto przypomnieć sobie bajkę o Jasiu i Małgosi… Żeby było ciekawiej to na podstawie znanej bajki nakręcono nieco zabawny  ale mocny film – „Jaś i Małgosia pogromcy czarownic”. No i właśnie ta dzielna para rozpier… po kolei napotkane „czarownice” – ale my przecież już domyślamy się, że tak naprawdę to nie chodziło o czarownice ale o czarowników batmanowych i parchatych…! > https://www.youtube.com/watch?v=x9gae6rZzhw > Zresztą podobnie Prawdę ukryto w bajce o czerwonym kapturku, gdzie podstępny „wilk” /czyli czarny obłudnik/ zamordował najukochańszą osobę dziewczynki i podstępnie dał jej tą ofiarę do jedzenia oraz jej krew do picia…! Ochydne? – Oczywiście – tylko, że te ścierwa robią to samo z barankami od 2 tys. lat!!! I właśnie te prawdy ukryto w bajkach > http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/12/16/kazirodztwo-rytualne-mordy-kanibalizm-prawdziwe-basnie-braci-grimm/ >    

 

Ale wracając do JASIA i Małgosi – Jeśli wiemy już, że JASIU to JASSA, to najwyższy czas odkryć tą, którą to ukryto i zakryto na całe tysiąclecia przez podstępną pustynną DEMONicę! A więc co chciał nam powiedzieć autor bajki, czyli kim jest naprawdę Małgosia…? – Małgosia > Mołgosia > Mokosia > i o to Ona, Nasza Słowiańska… MOKOSZA…!!! Czy każdy poczuł ciepełko na serduszku...? A oto jak zwracano się do Bogini Mokoszy – jeszcze kilka zaledwie wieków temu…

 „Mokoszo, Mokoszo! Matko Ziemio, Słowiańska Macierzy! Królowo z Niebios! Bogurodzico Miłosierna i Łaskawa! Przebacz Polakom ich wszystkie grzechy, Uwolnij Lechitów od skatoliczenia. Powróć na całą Twoją lechicką krainę, Przywróć Twój kult na polskiej ziemi. Niechaj odrodzą się święci Twoi kapłani, Wieszczki i wieszcze oraz znachorzy. Niech ofiary składają i modły żarliwe! Mokoszo! Mokoszo! Niechaj wielbi Ciebie Polska cała! Niech się rozprzestrzenia Twoja chwała! Niechaj twoją cześć i chwałę, Głosi cały Polski Naród! Halu! Halu!”

http://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2015/08/mokosza-bogini-slowian.html  

Mamy więc już jedno M… i chociaż drugie M okaże się podłą manipulacją i bezczelnym oszustwem, to poszukiwania zapowiadają się bardzo ciekawie. Udajmy się więc tam gdzie „Uczone” pajace w pewnym ośrodku badawczym zw. CERnem /REC – czyli wgrywanie/ próbują uruchomić wyjście ewakuacyjne /a może i jeszcze jakieś gwiezdne wrota/ dla twórców całego burdelu, czyli zboczonego obrzezanego systemu na Ziemi, co by mogli bardzo sprytnie z tej „zabawy” się wymiksować i czmychnąć na z góry upatrzone pozycje (oni twierdzą, że poszukują jakiejś części swego pANA – czyli satANA) - lecz by było zabawniej, to zboczeńcy postawili sobie przed siedzibą CERnu pomnik ŚIWY. >>

 http://davidicke.pl/forum/schody-do-nieba-maszyna-ozyrysa-w-szwajcarskim-cernie-t11198.html >>

Czyżby karaluchom już nie wystarczały ich własne jehane bogodemonki i postanowili zapożyczyć z innej kultury? No to dziwne mają marzenia, bądź nie mają pojęcia, kim ON jest . Bogowe tematy to jest istny galimatias, gdyż wielu zwących się bogami to są demony. A kim jest Śiwa? – Zastanówmy się. No, bo jak by nie patrzeć to „Gościu” ma cztery ramiona, a to znaczy…, że to jest symbol i Bóstwo Naszej Galaktyki. > https://pl.wikipedia.org/wiki/Śiwa > Wiemy już, że równik dzieli Galaktykę na strefę wpływów Jasnych i Ciemnych i Śiwa jest właśnie zarządcą tej Jasnej strony. Dlaczego więc karaluszki postawiły sobie właśnie jego pomnik? Tak pragną otworzyć kanał do Jasnej strony? – Marzenie ściętej głowy! - Zaklinanie rzeczywistości? - Albo raczej kamuflaż. Bo oni próbują uciec przed najgorszym, co ich może spotkać, czyli przed Tą, która zarządza całą Galaktyką. A któż to taki? – Więc poszukajmy następnej osoby z czterema ramionami (na niektórych ilustracjach tych ramion Ona ma osiem). A tą osobą jest… - Tak, tak, wielu uważa Ją za Demonicę, bo „komuś” bardzo na tym zależało, ale Prawda jest „nieco” inna… Od bardzo dawna trwa walka między Jasnymi i ciemnymi, również i Śiwa walczył i zwyciężał ciemnych cwaniaczków do czasu…, gdy pojawiła się najbardziej przebiegła demo-kREatura, niejaki RA_ktabidźi, niestety okazał się zbyt silny i przebiegły nawet dla Śiwy. Wtedy na ratunek podążyła żona JASSnEgo Pana Durga /czyli druga/, walczyła z demonem Ra… jak lwica, lecz też go nie przemogła. > https://krainablogini.wordpress.com/category/boginie-hinduskie/ > Kali  i Durga > I cóż, czy to znaczy, że on jest całkowicie bezkarny? O nie, nie, nie! Bo gdy sytuacja jest beznadziejna i demonki przeginają, co zagraża planom dalszego rozwoju – to do akcji wkracza Ona /czyli pierwsza i najważniejsza/…Zabójczyni demonów – czyli KALI. Ta, która nadzoruje by w całej Galaktyce były przestrzegane Galaktyczne Prawa. > http://tonalinagual.blogspot.com/2012/05/o-bogini-kali.html  >> Kali taniec z wężem > Kali jest esencją, Boskością Samą w Sobie i wszyscy trzej najważniejsi bogowie: Brahma, Wisznu i Śiwa cały czas powstają z niej - kończąc życie i się odradzając. Śiwa wychwala ją jako Początek wszystkiego, Stworzycielkę, Opiekunkę i Niszczycielkę. Kali określana jest jako najwyższa w boskiej hierarchii; jest boginią tryumfującą nad światem i innymi bóstwami. Kali - Źródło, Królowa Niebios, Matka Boża, Matka stworzenia, jest Władczynią i Mocą Czasu - tą, która pochłania czas i przywraca porządek w chaotycznych końcach cykli. Bogini Kali, Święta Matka całej ludzkości jest Wyzwolicielką Duszy z więzów materialności, ignorancji, tego, co Boskie i Odwieczne, jest Wyzwolicielką z kołowrotu narodzin i śmierci, Wyzwolicielką z marności i nędzy ludzkiej nieświadomej egzystencji.

 

Kali - zabójczyni demonów! - A czerwony język? – To po prostu symbol Czarnej Dziury (przypomnijcie sobie Asklepiosa). To Instrument służący do ANIHILACJI zboczonych bogo-demonkowych zwabicieli, oszustów i kłamców, oraz wszelkiej maści popaprańców i tych astralnych i ich ziemskich parchatych sługusów. Ale, wielu zauważy (i bardzo słusznie), że dusze są nieśmiertelne – i to istotnie jest prawda.

 

Tylko że…- celem duszy jako cząstki ŹRÓDŁA /a trzeba wiedzieć, że są również „dusze twary” stworzone sztucznie tzw. syntetyki/ jest nauka i rozwój – jeśli ktoś z uporem maniaka łamie wszelkie prawa i reguły to „nagroda” go nie minie – czyli dostaje „skierowanie” do Czarnej Dziury na „resocjalizację” a właściwie na całkowity RESET czyli przemiał na gwiezdny pył! Przez wiele wszelkich wcieleń i istnień każda dusza nagromadziła mnóstwo wiedzy doświadczeń, przeżyć, itd. – tego wszystkiego, co stanowi o jej tożsamości wyjątkowości i niepowtarzalności – i to wszystko zostaje wymazane, wykasowane utracone. I tak to dusza wraca na sam początek gry /może np. jako ameba, lub karaluch/ zwanej - Rozwój Duchowy. I tak to całe tysiąclecia pejsato-parchato przekrętów i matactwa jak psu w d...ę!!! I to jest to, czego wszelkie parchy boją się najbardziej, i jest to powód wielkiego ajwajowania i kwiku wieprzy przy korytach, czyli pajaców z NIErządów!!! – Ot, co! - Czy baranki nareszcie załapały o jak wysoką stawkę grają „nasi” zwabiciele i okupanci?

 

>> http://sekretyindii.blogspot.com/2014/01/normal-0-21-kali-wielka-bogini.html >> Skoro w Indiach możemy odnaleźć pozostałości naszych niszczonych Słowiańskich Prawd i Wierzeń, to prawdopodobnie Kali będzie odpowiedniczką naszej Słowiańskiej …??? I maleńki dodatek – co niektórzy twierdzą, że przecież ta „straszna” Kali to nawet Śiwę pokonała…? Ale to błąd! Popatrzcie dokładnie na uśmiech rozkoszy na jego twarzy, a zrozumiecie – tylko właściciel psa może taki numer zrobić ze swoim pupilem! Tak wygląda akt poddaństwa i pełne zaufanie do ŹRÓDŁA! Śiwa jest w błogim spokoju, gdyż jego i nasze kłopoty się skończyły z chwilą gdy do akcji wkroczyła NASZA PANI…! A straszna to ONA rzeczywiście jest - ale dla wszelkich parchów i posrańców zdradzieckich, którzy JEJ Dzieci traktują jako własne stado rzeźne!!!    

> https://krainablogini.wordpress.com/2012/11/30/kali/hindu-gods-kali/ - Kali i Śiwa >

Wracając ponownie do tematu wierszyków obrzezanych – a któż to ciągle mAN_TRUJE: „ D_ojcze nasz któryś jest w nie_bie…” – czy owieczki w końcu załapały na czym polega przekręt wszechczasów???Ten, który tytułuje się naszym ojcem i właścicielem, oraz naszym bogu jedynym, który ciągle strzela fochy, jest zazdrosny, zaślepiony i zapatrzony w siebie oraz niebywale egoistyczny, który nie uznaje sprzeciwu oraz nie akceptuje nikogo oprócz siebie samego, zadufany i nadęty, który ma bzika na punkcie swej wydumanej wielkości i wyjątkowości, który do istnienia potrzebuje cierpienia i krwi baranków – jest manipulatorem i oszustem, ( bo on to se może być…, co najwyżej ojcem pustynnych karaluchów). Tak, tak, i jakoś nikt do tej pory na to nie wpadł, że cały „dowcip” polega na tym, że naszym „STWÓRCĄ” czyli „Prawowitym Właścicielem” nie jest żaden parszywy ON… ani An czy Anu itd. itp., …tylko ONA – czyli Nasza Prawdziwa MATKA (i nie mylić z farbowaną pustynną hieną której przyprawiono „ryja”)! JAHowaniec nie znosi żeńskiej energii, dlatego to pierwiastek żeński został wyautowany z naszej pamięci i świadomości byśmy nigdy nie odkryli PRAWDY, byśmy nie znając jej, ciągle zwracali się do naszych okupantów i zwabicieli zwących się bogami, dając im przyzwolenie na nas dymanie i wykorzystywanie. Oni i ich pachołki tak bardzo nie cierpią pierwiastka żeńskiego , że wyprodukowali slogan, iż – „Kobieta już poprzez sam fakt urodzenia się niewiastą, powinna czuć się gorszą i winną”, i stąd właśnie przez całe tysiąclecia poniżanie i traktowanie kobiet jako niewolnice! A palenie i zmyślne ich torturowanie /a bardzo często w wiadomych intymnych miejscach/ dostarczało czarnym ścierwom jeszcze większej przyjemności… niż mordowanie zwykłych czyli męskich baranków! Czy rozumiecie teraz skąd i dlaczego ta bezczelna  i nachalna promocja wszelkiego pedalstwa, propagowanie i legalizacja wszelkich form zboczeń, odchyleń, dewiacji i wynaturzeń??!! – Chodziło o maksymalne wyeliminowanie Pierwiastka Żeńskiego, którego to oni nie trawią i mają na niego parcho-alergię!!!

 > https://www.youtube.com/watch?v=vpctMp8VE4Q - /Kościół Katolicki - Prawda czy fałsz?/ >

Skoro udało nam się zajechać tak daleko w dociekaniu i odkrywaniu PRAWDY to spróbujmy ustalić czy ONA – czyli Nasza Prawdziwa MATKA ma być może jakieś imię. Możliwe, że jest to tak STRASZNA PRAWDA i tak strasznie zakryta, że cała parchata i zboczona ścierwopedałownia aż oddech wstrzymuje by tylko ktoś jej nie odkrył! I zaprawdę, powiadam wam, daremne żale próżny trud, choć byście na głowie stawali – nie znajdziecie żadnego źródełka…! A może u Słowian…? Jest gorzej niż myślicie, bo krzyżowi zwyrodnialcy tak ohydnych potworności dokonali, tak poukrywali, wykasowali, i poprzekręcali nasze PRAWDY, że ręce opadają i woła to o pomstę do…! A więc spróbujmy, może… od TYŁU…, małymi kroczkami! Jeśli do tej pory ktoś nie załapał, nie domyślił się i nie zrozumiał po co te wszystkie literówki i tym podobne zabiegi w pisanym tekście, to wyjaśniam – bo PRAWDA tkwi w szczegółach ukryta i zakodowana jest wokół nas, trzeba ją tylko ujrzeć i odkodować, a wszystko stanie się dla nas JASSNYM!

 

A więc zamiast się dziwić i rozwodzić nad stylem…, nad tymi wszystkim literówkami itp., to przypomnijcie sobie opowieść, jak to bogi dostały „sraczki”, że Człowieki im dorównują. A prawda jest taka, że MY ich przerastaliśmy pod każdym względem – prócz skłonności do mataczenia podJUDzAnia, oszukiwania, bezczelności itp. I dlatego to bogi pomieszały nam języki. I to nie tylko między narodami, ale co gorsza nasze rodzime ojczyste języki zostały zmanipulowane poprzekręcane i zakodowane, - tak byśmy nie mogli się porozumieć, byśmy nie spostrzegli jak bardzo wszystko wokół jest poKODowane. Byśmy nie odgadli i nie rozwikłali ich ARcyprzekrętów!

 

A więc otwórzcie oczy, włączcie umysły i zacznijcie odkodowywać to, co zakryte i przekręcone. Nie trzeba chyba objaśniać, że w pARchatym matrixie wszystko może być odwrotnością prawdy, jej fałszywym odbiciem lub zakodowanym szyfrem, z czego z lubością korzystają cwaniaki, a czego my nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Każdy chyba o tym wie, że są i były w starożytności kultury gdzie pisano i czytano odwrotnie niż u nas /obecnie/, czyli z prawej na lewo i to jest również wykorzystywane w kodowaniu. Czasami trzeba dodać lub pominąć literkę lub zmienić szyk i zostajemy porażeni ich bezczelnością. Zacznijcie szukać a będziecie zaszokowani jak głęboko i całkiem nieświadomie tkwiliście w g..wnie po same uszy. A tej pARcho-produkcji wokół są całe masy – i trzeba być nie lada kREtynem by sądzić, że to są przypadki, - bo przypadki nie istnieją, bo wszystko jest sterowane z centRAlnej pARcho-gubERni! Skąd w naszym języku taka obfitość specyficznego RA > Re… lub ich odwrotności > to pamiątka i pozostałość po manipulacjach demonko-Amenka RA / RE itd.!!!

 

Czy ktoś się zastanawiał, dlaczego nazwę zboczonej nazi-organizacji (by ułatwić odczyt) zapisałem tak- UN(i)A? > UNA >… ANU – bo jej zarządcą i zwierzchnikiem jest ANU – tak, tak, niby „tatuś” enlilusia i enkusia, /a jest i wersja, że również nasz/ tych co to sprowadzają potop, a później niby ratują udając tych dobrych. A ja NATO jak na lato – tylko, dlaczego progRAm zamienia litERki na duże??? …Bo to kolejna stRAszna, „szacowna” i „bARdzo” zakamuflowana, nazi-ORGIAnizacja utworzona do przelewu krwi niewinnych baRAnków. No skoro tak, to do NATO dodajmy to, co zostało obREzane, czyli lit. W- jak WOJ_NA i wyjdzie nam „natow” … a od tyłu? >… WOTAN , - Wotan to nazi-gERmański bóg wojny!!! No i wszystko jasne. Czy naREszcie rozumiecie dlaczego wszelkie pARchy przy korycie tak pRAgną oddać nas w RAmiona dla swego demona WOTANA zw. równierz Wodanem (spec. od potopów), bo oni prRAgną kolejnej rzezi i kolejnego potopu!- Ot co!!!

 

Ale zostawmy nazi-pajaców w spokoju i podążmy w Słowiańskie nasze klimaty. I zobaczmy wREszcie co te gnidy powypRAwiały w naszym pięknym ojczystym języku. Bo czyż morze być cokolwiek piękniejszego od miłości, od kochania? Ale, od czego są parchaci progRAmiści kodujący nasz rodzimy język? Każdy zna określenie: „bodaj ci ością w gardle stanęło”! – No to patrzcie do czego oni są zdolni… Kiedy wyznajesz komuś miłość, szczególnie w obecności batmana (czyli dochodzi jeszcze pas „tRAnsmisyjny” i pustynne voo-doo) - to jak myślisz co wtedy się dzieje?- Następuje KODowanie! Czy znasz jakieś szczęśliwe pary po takich manipulacjach? Więc popatrz co znaczy słowo  M_IŁ_OŚĆ - Masz w ustach IŁ czyli muł, a w gardle utkwiła ci OŚĆ. Czy może być MIŁO mając OŚĆ w gardle??? Mówisz KOCHAM,- ach jak pięknie. A może Q.. O_CHAM - przecież o to chodziło progRAmistom.

 

Języki Słowian są do siebie podobne, Rosyjski i Polski mają chyba najwięcej zgodności, bo wiele wyRAzów brzmi tak samo, ale tam nie ma kodu M_IŁ_OŚĆ i Q.. O_CHAM, u nich jest piękne LIUBOW. Ktoś ci DZIĘ_KUJE, jakże ci „miło”, tylko skąd to uKUCIE w sercu – i znów KOD! -A u sąsiadów piękne SPASIBA. Ale tam też znajdujemy „kleksy” i wkręty amenka-RA/ RE, np. chaRAszo, u nas dobRzE, dobRE. Dzieci – u nich REbiata, REbionka, które to w porywach i historycznych zawieruchach całymi tysiącami kosił sobie jechany demuś_amenuś RA_RE_ruś, czując się ich pRAwowitym chodowcą i właścicielem!

 

I tak na każdym KROKu Kody >>> REkolekcje > kolekcja RE,/ REligia > liga RE,/wiaRA > oczywiście „jedyna I słuszna” w demonka RA i spółkę ZOO czyli zwierzyniec/ a dlaczego w KARA_binie ukryto RA_bina > obydwa przedmioty mogą sprawić ogromne spustoszenie i destrukcję, równ. moralną, - a może powinno być > Q..RA_bin/ gRAnat > wybuchowa niespodzianka od RA./ REgulamin > zasady ustalone przez RE, podobnie pRAwo./REwolucja > każda przynosi ogrom ofiar dla RE, REbelia > to samo./ DemokRAcja > DEMON_RA_cja… , DEMONstRAcja > RA zaciera tylko rączki,/ kREw > to pokarm dla RE./ RE_inkarnacja > zaklęty kRAg byśmy nie mogli się z niego wyrwać./ Cieszysz się, że masz pRAcę, ale pRAcujesz dla RA, dla podtrzymania jego zboczonego systemu, ty dostajesz ochłapy a całą śmietankę spija on, a za posłuszeństwo dostajesz pREmię./ RAchunki > co do grosza musisz mu zapłacić./REklama > kłamstwo RE./ A gdzie mieszka RA? > W RA_dom_iu. > dom RA!!!/ Iz_RA_EL > kom. chyba zbędny?!

 

Zapewne każdy słyszał o upadłych ANiołach > Mówimy ARchanioły – czy nie powinno być RA_CHAN_ioły > generałowie DEMONa_RA. Kiedyś do przekazu WIEDZY służyły baśnie, a obecnie np. filmy sf. /im więcej wiedzy posiadasz, tym więcej Prawd dostrzegasz w tych filmach/, w filmie „Transformens” padło zdanie o przywódcy RAchaniołów MeGatron_ie > który Służy UPAdłemu – czyli AMENowi_RA vel JAHowemu >… czy da się jaśniej > proszę bardzo > RAchanioły, do których to baranki modłują i zawodzą błagania, to są właśnie upadłe ANioły, które to przeszły na ciemną stronę mocy!!! - Czy to wszystko stało się JASSnE?! A czy trzeba tłumaczyć, że filmowy MeGatron to zn. zakamuflowany META_TRON > META przed TRONem > czy raczej bRAma, BLOKADA > czyli stRAżnik przed TRONem > czyli pilnujący by nikt nie odnalazł drogi do PRAWDZIWEGO TRONU!!! ­­­­­­­­­­A czy ktoś zastanawiał się kim owe RAchanioły są w istocie?! … To są nasi bRAcia…! – Czyli również dusze i cząstki tego samego Źródła, to są ci upadli, którzy zdradzili NAS i przeszli na ciemną stronę, oni utworzyli Matrixową grę, i zwabili Nas do niej, mamiąc, że będzie to taka „piękna zabawa” – a myśmy im uwierzyli i zgodziliśmy się na tą umowę, tylko nie doczytaliśmy dopisku /małym druczkiem/ ,że umowa nie przewiduje możliwości zakończenia i wyjścia z tej gry!!! Dziś nikt już nie wie jak było naprawdę – czy w chwili zawierania umowy oni już to wszystko mieli zaplanowane, czy w trakcie gry tak się „wczuli w rolę” i zakosztowali darmowego żarełka, że za groma nie mają zamiaru z tego zrezygnować?! A może już im się znudziło Nas „dymanie”, tylko oni nie potrafią i nie wiedzą jak to zakończyć – bo ten przekręt wymknął się z pod kontroli, bo to zaszło za daleko, - i oni wiedzą, że nie da się skończyć, by nie dostać po AR_cha_DUPSKACH!!! – Ot, co!!! I nawet jeśli stanie się cud i sposób na uratowanie ARCHAnieNIOŁÓW i ichnich zadków – to oni na pewno nie będą rozpaczać i przejmować się losem wszelkich pobabranych parchów, i pozostałych wieprzy przy wszelkich korytach, którzy to im tak uniżenie służyli, a których „nagrodą” i przeznaczeniem będzie… ANICHILACJA!!!

 

Skoro zaczynamy już rozumieć jak cwaniaki wszystko pogmatwali i zakodowali, skoro odkryliśmy sposoby rozwikłania tych zagadek, to popatrzmy ponownie na nazwę UNiA , czyli teryt. ANU > An > https://pl.wikipedia.org/wiki/Anu > , zastanawiałem się – a cóż to cwaniaki z kolei zakryli sum. AN_em? Czyżby to była znów obREzana część czegoś większego i tak bardzo poRAżającego i stRAsznego dla wszelkich przekrętów??? I mając przeczucie… ciągle wRAcałem do tego – An…An…, i An /czy to nie jest resztka po obrzezaniu…/,- a od tyłu?… nA…, i nagła myśl jak błyskawica – a gdyby to połączyć…, to co by wyszło…> An_nA > ANNA…/toć to szok/- Nasza Słowiańska ANNA… i to jest to czego tak długo szukałem! Bo ta Prawda jest poRAżająca, bo dopiero to spRAwiło, że wszystko zaczęło się układać w spójną całość! Bo szukając u Słowian znajdujemy wielu wspaniałych JASnych „Bogów”, ale wygląda NATO, że czyjeś bardzo parchate przebrzydłe łapska manipulowały przy Naszych Boginiach…! Jak wielki to przekręt i oszustwo zaRAz zobaczycie – bo jeśli pustynna hiena z RYJEM i Joszu/j/a, przez niektórych kojarzeni już nawet byli ze Słowiańskimi ARYA…, to powiem – pudło, bo to wygląda tak…, Maryja > MARyjA > MARyA >  MARA > czyli DEMONica /Maryja, Miriam aram. מרים Mariam; gr. Μαριάμ, Μαρία Mariám, María; arab. مريم Marjam/- a kogóż to tą przebrzydłą marą przykryto? – Popatrzcie… – Nasza MARZ_ANNA > to przecież Mara_ANNA!!! – Naszą Sł. ANNĘ > http://weneda.net/bogini-marzanna/ > splugawiono i przykryto pustynną demonicą marą-MARyjĄ!!! I to jest tak bardzo ponure, że baranom wgrano ohydny parchaty program, iż ich bogini ANNA to jest demonica /mara_ANNA/ i w ten sposób osiągnięto cel, że barany same z własnej woli co roku plują na NIĄ i topią JĄ, czyli swoją Prawdziwą KRÓLOWĄ /bo taka tradycja?/, a  hołdy i pokłony oddają pustynnej obrzezanej demonicy z ryjem!!! - Oto do czego zdolni są parcho SQ…$$yny!!! – A gdyby ktoś zbytnio był tym wszystkim oszołomiony i „zapętlony”, no to spróbujmy nieco jaśniej…

 

Słowianie czyli Ariowie, czyli > Arya - oznacza „pan”, „człowiek honoru”, „człowiek szlachetnego rodu…” >  > https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/category/ariowie/  > A więc myśmy są ARYA…!!! Z naszej Bogini ANNY parchy zrobiły marzannę…/tak – to ci co mordowali naszą wiarę, co pisali naszą historię i decydowali co dla nas będzie nazijonistycznie „najlepsze”/! W jaki sposób? Otóż u Słowian występują również boginie demonice - Nyja czyli Śmierć, Śmierciucha i Zmora czyli Mara, połączono więc je razem oraz ich negatywne cechy i przypisano je, czyli zrobiono nakładkę maskującą na Naszą ANNĘ! > Marzanna, zw. równ. Marza, Mora, Mara,> Marya…/łatwo się domyślić, że to jest podstępna wstawka przekrętów/ ?! Czy zaczyna świtać? Koczownia podchrzaniła imię Maria – bo najbardziej pasowało, zbeszcześcili je – jak to oni potrafią stosując swe pustynne voodoo, następnie zmodyfikowali do formy MARYjA – czyli prawie identycznej z naszym ARYA, oraz marą Maryą! Nałożyli tą nakładkę na Naszą Królową Nieba ANNĘ i baranki uśmiercając JĄ co roku, robią to również sobie bo matołki nie mają nawet pojęcia, że są ARYA czyli ARIOWIE…!!! Ale przecież już wspominałem, że religie były kopiowane, więc koczownicze przekręty nic nowego nie wymyśliły, jedynie w swej bezczelności biją wszystkich na glowę! A oto przykład kopiowania - Sumeryjska bogini – Inana > Inanna…, - Prawda, że brzmi znajomo – IN_ANNA > IN_aczej ANNA ! Bo te wszystkie Królowe Niebios to były kopie Naszej Slowiańskiej Królowej

> https://liksar.wordpress.com/2016/02/19/krolowa-niebios-demon-zwodzacy-od-zawsze/ > A pustynna Myrjam >

> http://www.magazyn.ekumenizm.pl/article.php?story=20040901202643398 > To matka Jozuego!... >

Jak ważna jest Nasza ANNA niech świadczy, że dla pewności /mając przeczucie manipulacji przekrętów i siepaczy krzyżowych/ Nasi przodkowie pozostawili jeszcze jedną wskazówkę… Dziewanna > Dziew_ANNA > Dziewka /dziewka nie znaczy dziwka jak obecnie, tylko -/> DZIEWICA_ANNA > https://www.slawoslaw.pl/dziewanna-bogini-w-ziele-zakleta/ >  I oczywiście, że Bogini jest dziewicą…! Czy rozumiecie teraz dlaczego MARA_ryjka po urodzeniu ok. ósemki dzieciaków z uporem matoła nazywana jest przez oczadziałych bezmuzgów Zawsze Dziewica?!!! A żeby zakryć i tą Naszą DziewANNĘ no to zboczeńcy „wyprodukowali”MA_ryjka zielnego! – Ot, co!

 

Ale to nie koniec koszerno-bezczelnych przekrętów… powróćmy więc ponownie do ichnich fiksacji na temat literki M. M – jak Matactwa Matołków …! No bo jak się słyszy pierdoły o Marii Magdalenie /ladacznicy/ co to przedstawiana jest klęcząca przed obrzezańcem Je_szujem /nie doczekanie parszywców/ – no to znów się rodzi pytanie – o co chodzi w tym przekręcie?! No bo jeśli JAHUś dla swego wypranego plemienia pokurczów i cudaków wybrał i ustanowił tak pochrzanione „nazwy wł.” jak: Icek, Mosiek, Pejsak, Szmul, Jehoszua, Becłeł, Akasryel, Mordechaj itd…, dla ich samic też ciekawie: Tałba, Tekla, Freja, Fajga, Pulcheria, Dajcha, Necha, Majtla, Szejma…, /i jeszcze „ładniej”/- Szprynca, Cipa, Pinca, Ruchla…, itp.!!! … No i to jest dowód NATO, że cudaczek JAHUś poczucie humoru również posiada! > http://genealodzy.pl/PNphpBB2-printview-t-30669-start-15.phtml > Dla mnie osobiście to jest jakiś matrixowy odjechany koszerny i obrzydliwy kabaret pomyleńców/ ale podobno o gustach się nie dyskutuje, chyba, że od tego muppet show pustynnego folkloru ktoś się porzygał…ups… /- zadajmy sobie tylko podstawowe pytanie – skoro ten ich pomyleńców świat tak obrzydliwie se ułożyli, no to skąd na Ra-JEHUsia wytrzasnęli Marię Magdalenę. Mogli przecież wyprodukować jakąś swoją Pi..de, Cipe czy Ruchałe i nikt by nie zwietrzył podstępu. No bo wśród porąbańców imię Magdalena no to nie jest coś normalnego.

 

Tylko że ciężko jest zakryć brudną Cipą kolejną… Słowiańską Boginię – dlatego musiano wybrać imię bez odruchów wymiotnych, tak by choć trochę prawdy w tym było. Oni sami twierdzą, że imię Magdalena pochodzi od nazwy jej rodzinnej wioski Magedan, Magadan ( aram. מגדלא Magdallah, hebr. מגדל, Migdal > co znaczy twierdza, zamek lub wieża. W Talmudzie można odnaleźć nazwę Migdal Nunaja - czyli wieża rybna, a z grecka używano nazwy Tarichea - solone ryby.) – A więc ponownie widzimy tu przekręt na śmierdzące ryby – widać to ich specjalność. Postawmy więc pytanie – dlaczego tak im zależało by skierować uwagę na fałszywy trop, i cóż za straszną tajemnicę znów chcą zakryć? A więc kogo zakryto „wyprodukowaną” Magdaleną? ... Magdalena > a może Mag_na_ LENA??? Czyli pustynne voodoo > czyli klątwa > czyli czarna MAGia nałożona NA LENĘ! Tak, tak - LENA > Leila > Laila > Leda > Łada > Lela, … to Nasza Bogini, Wielka Bogini Słowian, Macierz Bogów. I to do Niej zwracano się nazywając Ją Matką Boską, Królową Polski, Królową Nieba. Na Jasnej Górze był piękny słowiański klasztorek dla dziewic /oraz szkoła duchowa/ poświęconych Bogini Laili… Został spalony razem z załogą przez przybyłą z Węgier do Polski militarną nazi sektę … Paulinów… /czyt. całość/ >>>

> http://himalaya-wiki.org/index.php?title=Laila > …A tak przy okazji… czy trudno się domyślić, że najdłuższa rzeka Rosji Lena swoją nazwę wzięła od Bogini LENY a nie od…!!! A czy rzeka Łaba /biała, jasna, czysta/ nie znajdowała się kiedyś „przypadkiem” na ziemiach Slowiańskich?! …Czy nazi-torowcy dla niepoznaki nie zamienili jednej literki?… Ła/b/a > czy raczej ŁADA… - Słowiańska Bogini!!! 

A oto jak „ochoczo” Słowianie przyjmowali RE_ligijne zboczenia i KATO_oprawców! >

[Burza nienawiści przeciw hierarchii kościelnej trwała kilkanaście lat i została stłumiona jedynie dzięki obcej interwencji, dzięki sprowadzonym przez arcybiskupa Stefana rycerzom niemieckim. “Powrotem nowego porządku do Polski zajmują się cesarz niemiecki i papież”. Osadzają oni na tronie polskim mnicha Kazimierza, siostrzeńca arcybiskupa Kolonii, Hermana. Polska stała się na kilkadziesiąt lat lennem Niemiec; lennik cesarza Konra­da II, mnich Kazimierz, płaci co rok obu swoim panom, cesarzowi niemieckiemu i papieżowi, wysoki haracz, a tymczasem rycerze niemieccy pustoszą Polskę, masakrując zbuntowanych chłopów. Pacyfikacją kraju kierował arcybiskup Stefan. W rezultacie tej pacyfikacji “Polska stała się jedna wielką pustynią bezludnym opuszczonym pustkowiem, cmentarzyskiem ruin i zgliszcz”] > http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=99&start=25#p5485 >

A cóż to można sobie pomyśleć słysząc określenie SAMOTRZEĆ…??? – Czy to znaczy samej chodzić na tarło…, a może udami mocno pocierać…? Nie, nie – to chodzi o SAMOtrzecią! A dlaczego zboczone katabasy zjadają ostatnią literkę? – Bo to się zanadto kojarzy, nazbyt kumaty baranek mógłby odkryć prawdę! > http://www.leonardo-da-vinci.com.pl/sw-anna-samotrzec.html > Bo określenie Samotrzecia zbytnio kojarzy się z tzw. „trójcą św.”! A więc popatrzcie na TRZY KORONY > http://www.swanna.pl/sankt_fig.htm > Bo to kolejny program maskujący i to podwójny, bo jak ktoś załapie, że łociec JAHUś, jego synalek Joszuj wel Jozue i DrUCH nieŚnięty i NIEczysty /bo to potężny egregor/ to jest wielki przekręt – no to na ich miejsce od razu podstawi się SAMOtrzecią – byle tylko prawda pozostała zakrytą!!! Ale po cóż było te wszystkie pierdoły wymyślać i coraz bardziej je komplikować? A no po to by mieć pewność, że nikt nie odkryje PRAWDY! Po to by Nasze Słowiańskie bóstwa zakryć swoją zmanipulowaną nieczystą trójcą,…!

 

Porobiono tyle nakładek maskujących by PRAWDA została pogrzebana całkowicie. A że energetyka ANNY jest nazbyt silna by ją całkowicie zakryć… to parchy pojechali na całość, czyli na bezczelnego zrobili z Naszej ANNY… mamuśkę Maryśki Joszujowej – czyli też Annę, tyle że koszerną! …

 

- A cóż takiego ważnego chciał nam przekazać artysta malujący JEJ portret…? I z jakich źródeł czerpał tą wzruszającą wiedzę??? - A więc popatrzcie w oczy Św. ANNY, Spójrzcie na paluszek na jej ustach – cóż chce wam powiedzieć, wymownie milcząc…? – Ona mówi > ciiicho, to ja, wasza PRAWDZIWA ANNA, wasza SŁOWIAŃSKA MATKA, ale na razie ciiichosza… bo się wyda…, bo jeszcze nie czas…, cierpliwie czekajcie… i nie zapominajcie o MNIE…> !!! > https://pl.wikipedia.org/wiki/Święta_Anna > Prawda, że piękne?!

 

- Samo imię ANNA dodatkowo ma zwiększoną moc, bo jest symetryczne i czytane z każdej strony nie zmienia znaczenia. Cudako-obsrywacze konwertując i kodując to imię dla swych pokrętnych celów również zachowali symetrię dla zwiększenia mocy i zrobili z niej „swoją”/hebr./ Hannah!

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/18/wskrzesic-ducha-wielkiej-lechii-i-obudzic-spiacych-polachow-nic-prostszego-wystarcza-dwa-slowa-limes-sorabicus/

https://www.youtube.com/watch?v=ZmrHhYp9gvo - O Naszym Jasieńku 

http://weneda.net/marzanna-i-swiatlo-bozyca-ilustracja/  

                >>> C.D.N. >>> Normin

 

Pozostałe części:

Część I

Część II

Część III

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika licens

Pycha, wulgarny język i

Pycha, wulgarny język i agresywny stosunek do komentujących. Każdemu wolno wyrażać swoje poglądy lecz nie wolno ich narzucać. Inteligencja jest tam gdzie myśl rodzi się z nurtem wolno pynącego strumienia, a nie tam gdzie wzburzony potok ścieków wdziera się siłą poza koryto w którym płynie.

A mozna było przecież bez emocji, pięknym językiem.

 

Portret użytkownika TeO

lubie czwórki w końcu

lubie czwórki Smile w końcu urodziłem się 13, zresztą jak mój ojciec i ten sam miesiąc Smile Cyba my są tym samym..... ~ Aruś 

Ostatnio miałem, że przestałem się tym w ogóle interesować, przestałem cokolwiek osiągać w tym kierunku, coś co było dla mnie podstawom do życia...... stało się bez znaczenia, a wtedy się to stało. Właśnie wtedy gdy już się pogodziłem iż to miraż iż nigdy tego nie osiągne, zaakceptowałem i pozwoliłem, bo i tak ta praca która wykonałem do tej pory dała mi wiele spokoju inny stan bycia, bycia takim jaki jestem, bez zmiany, istnienie.... bez znaczenia

I stało się.....
JESTEM
i to nie jest stwierdzenie, ale doświadczenie, wsiąść znów duży oddech po długim śnie. Choć w prawdzie dzięki wielkiemu zaufaniu tego ciała i umysłu, zawsze byłem Obecny i prowadziłem go od najmłodszych lat.
Tak świat na zewnątrz jest lustrem, w prawdzie jest pełen prze piękności i doskonałości, w fałszu się rozpada, jest zabrudzony. Bo właśnie na tym polega przypomnienie, gdyż prawda nie jest na zewnątrz, a wewnętrznym odbiciem.

Gdy człowiek chce polepszyć swoje ludzkie ja, to efekt jest burzowy, bo ja jest tymczasowe i nie podlega ewolucji, czyli ciągłości istnienia, zaś Dusza duże Ja się zmienia, ewoluuje, gdyż pamiętajcie iż w dusze Świadomość się skompresowała do zbioru by odpowiedzieć kim/czym jest, więc celem nie było stworzenie życia i dbanie niego, lecz przejawianie no i właśnie TYM JESTEM tak jak i każdy z was, lecz największa trudność to pozwolenie na integracje ludzkiego ja. Bo na chwile obecną w kreacji to koniec tego kręgu, to wszystko co było możliwe do osiągnięcia w drugi kręgu, Pełna Świadomość obudzona i istniejąc w fizycznej formie. 

Trzeba tu też dodać iż następny krąg będzie poszerzeniem tego, jak się całość istnienia wypełni w tym (stąd plus w okręgu, symbolizuje wypełnianie się pełni).

Tak po krotce napisałem i jak widzicie nie jest to tak całkiem straszne jak się pozwala. 

A te odczucia co macie to TY prowokujesz siebie by otworzyć się na Siebie.....
śnieżna kula się toczy, więc kto idzie tą drogą, to jest czas na klarowną gotowość, a nie na prowadzenie za rączkę i czekanie aż ktoś będzie gotowy.

A klarowną gotowość WYBIERASZ poprzez przyzwolenie, poprzez to co opisywał Aruś na początku, czyli moje ludzkie ja. A wybrana poprzez zdecydowany uczuciowy wybór i.....
JESTEM

Wiedzcie też iż tych wyborów jest dużo małych więc droga bywa długa, kiedyś trwało to setki lat, im bliżej końca czasów, wszystko szybciej postępuje, aż do obecnych gdzie to tylko parę lat stąd takie szybkie jazdy, lecz to bez znaczenia.....

Bo ten kto wybrał to z czystości serca, dla Siebie, doskonale wie iż wszystko jest doskonale na guzik dopięte, bo inaczej być nie mogło, gdyż założeniem tego kręgu właśnie było to......

Pozdrawiam z swej Obecności!

P.S. ......ale dziś będzie mnie pełno w internetach i na aktywności słonecznej, oraz ..... wszędzie!
Iskierka z Polski Wychodzi Smile

https://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8

P.S: Kręgi oznaczają doskonałą geometryczną forme, po prostu stoisz i tak jak byś pierdnoł nie mając żadnej dziury, po prostu idzie w każdym kierunku..... Smile ~ Aruś

P.S:2 w skrucie pierwszy krąg to twórczość nieożywionej geometri, drugi gra, a trzecim jest spełnienie.....  ~ TeO

Portret użytkownika lipka

Dobry tekst, wiele ciekawych

Dobry tekst, wiele ciekawych odnośników, ja dodam jeszcze jeden https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/14/kronika-polska-arcybiskupa-prokosza-klucz-do-poznania-prawdziwych-korzeni-narodu-polskiego/ a książka "Kronika Prokosza" powinna być przeczytana przez każdego Polaka i rozpowszechniana.

Co do przedstawicieli kościoła - jest wielu wartościowych ludzi choćby ks. Kneblewski, Polak i patriota, na którego za słowa prawdy naniesiono do prokuratury lub Jacek Międlar, który zrzucił sutannę by móc walczyć z zalewem Polski przez wrogie nam ekstrementy, krytykowany za swoje wystąpienia a przecież wolność słowa gwarantuje nam podobno Konstytucja. Widocznie Konstytucja nie ma zasięgu w kościele i w większości mediów na terenie naszego kraju a prawda jest zarzucana błotem by jej nie dostrzec. Ale wszystko ma swoje granice i dostrzegamy już kto jest wrogiem Polski i Polaków.

Portret użytkownika b37

Jak możecie publikować TAK

Jak możecie publikować TAK OHYDNY TEKST? Nawet, jeżeli Szanowna Redakcja uważa się za ateistów, to NIE ŻYCZĘ SOBIE OBRAŻANIA MOJEJ WIARY! Napiszcie tak o Moha...mecie -pedofilnym zboku i mordercy!

Portret użytkownika Normin

Szanowna Genowefo 37… Nie

Szanowna Genowefo 37… Nie wiesz nawet jak wielką radością jest spotkać Osobę obdarzoną tak Wielką Wrażliwością… Wszak wrażliwość jest oznaką CZŁOWIECZEŃSTWA!!! Wiem, wiem, jak TY- Osoba Wyjątkowej Wielkoduszności pragniesz szczęścia i dobra wszelkiego dla swoich współwyznawców… I bardzo boleję nad tym, że życie nie jest niestety Koncertem Życzeń gdzie każdy może sobie ŻYCZYĆ lub NIE ŻYCZYĆ… co mu do głowy przyjdzie…!!!  A więc powiedz TY WRAŻLIWA OSOBO gdzie do JASNEJ CHOLERY byłaś… gdy krzyżowi oprawcy z waszej zboczonej nazijonistycznej sekty mordowali rdzenną ludność Ameryki, Afryki, Australii itd., a przede wszystkim NAS SŁOWIAN!!! Dlaczego żadne zwyrodniałe ścierwo z waszej nazi-sekty nie spytało nikogo z mordowanych w bestialski sposób… czy może ten nieszczęśnik SOBIE TEGO NIE ŻYCZY??? Bo Twa wrażliwość to mentalność KALEGO – „my możemy was mordować… a wam nie wolno…nawet prawdy mówić…”!!! A więc powiedz dlaczego w Twej pustej głowie nawet taka myśl nie powstała…, że po tych wszystkich potwornościach waszej zboczonej sekty… Twoja wypowiedź jest debilna i BEZCZELNA!!! 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Pirdol się... twoją wiarę mam

Pirdol się... twoją wiarę mam w duypie... Mochameta też mam w dupie, jahwe też mam w dupie...

 Ale Bóg jest dla mnie oczywistością

"Obraza dotyka zwykle głupców, którym się ową głupotę wytknie"... AMR

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Kimbur

Norminnie Cię pogięło i tyle

Norminnie Cię pogięło i tyle w zasadzie w tym temacie. Zwyczajnie nie rozumiesz. Jeśli jesteś młodym to może i czas na zrozumienie przyjdzie. Teraz jednak lekceważysz to, co na losy naszego ziemskiego bytu, i tego coś ponadto, ma wpływ przeogromny. To coś z czym usilnie walczą siły skrywane pod postacią Komisji Europejskiej, obecnie także Watykanu, ukrytego rządu światowego i ogólnie NWO. Jeśli doczekasz to bardzo się zdziwisz. Ale po drodze wiele fałszu będzie, do którego się przykładasz.

Portret użytkownika Normin

No dobra POGIĘTY NA UMYŚLE

No dobra POGIĘTY NA UMYŚLE człeczku nie będę po Tobie zbytnio jechał…, bo kiedyś tam o ile pamiętam dostrzegłem u Cię… jakieś tam procesy myślowe… A obecnie co??? – Czyżbyś abonamentu na myślenie zapomniał wykupić??? To Ty nic nie rozumiesz i jeśli dojechałeś dopiero do komisji gejwropejskiej no to młodzik jesteś!!! A na poważnie wygląda to tak… matrix każdemu zakłada oprogramowanie… tak doskonałe… że wyżej DUPY nie podskoczysz… możesz całe życie pieprzyć o pierdołach… o polityce i innych blablabla… czyli o wszystkim na co Ci pozwolą nadzorcy… spróbuj podskoczyć wyżej… a tak się przejedziesz, że się nie pozbierasz… Tylko malutki procent osób… będący tu „na innych warunkach” czyli Poszukiwacze Prawdy -może sobie pozwolić na więcej… Ale to zupełnie inna bajka i nie dla Ciebie… Ty nawet nie rozumiesz, że NWO to też przekręt… Gdybyś rozumiał co czytasz… to znalazł byś tam klucz… i sam byś do tego doszedł… ale Ci tłumaczę… macie pozakładane blokady… i bez pomocy nie macie szans tego ogarnąć… i po to moje pisanie… A jeśli nadal chcesz być głupim… to największą krzywdę zrobisz sobie… i nie ma takiej siły by ci w tym postanowieniu przeszkodzić… i tą właśnie głupotę wy baranki mylnie nazywacie „wolną wolą”… 

Portret użytkownika Hostus

Wszyscy się doczekamy. Jak

Wszyscy się doczekamy. Jak poczytasz świętych prawosławia, to tam jest powiedziane co i jak... Zostaje kwestia czasu... "w tym pokoleniu". A wiary odrzucić nie wolno i zaprzeć się nie wolno. Wolno Ci zaś badać proroctwa i wydarzenia, by z grubsza zorientować się ile się już spełniło... i jak mało zostało. Do zobaczenia wśród odrzuconych, bo ten świat tak jak odrzucił Chrystusa, tak odrzuci każdego kto za Nim podąża.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie ma żadnych "proroctw" a

Nie ma żadnych "proroctw" a są jedynie pisane scenariusze przez tych, co owe kłamstwa umieścili w waszych religiach...

 Chrystusa, Jezusa Maryi tez nie było w transcedentalnym ujęciu.. Kłamstwo i bujda dla zachowania władzy nad bydłem...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Kruk63

Wielka Pani nigdy nie da

Wielka Pani nigdy nie da zakuć się w kajdany kłamstwa. Tak jak wola Najwyższego nie zostanie przekręcona na opak. Niby naród wybrany rządzi, korzystając ze swojego czarnego poselstwa, ale wyniki ich krętactw obrócą się przeciwko nim samym, pozwalając prawdzie wzlecieć swobodnie w niebo.

A tak na poważnie, Najwyższy nie od parady jest Pierwszym, aby coś mogło pójsć nie tak jak tego pragnął. Niestety poznawanie jest związane z bólem. W szerszym planie plemie jhw, dało nam coś czego nam brakowało, a oni sami może (ich wola) wezmą od nas to czego już nigdzie nie znajdą. To dlatego musieliśmy sie spotkać.

Portret użytkownika kolo21

Radzę autorom takich

Radzę autorom takich długaśnych tekstów, napisać książkę, albo opowieść.Palec boli od przewijania tego czegoś.A komentarze forumowiczów, są jak zazwyczaj ciekawsze niż sam art.Zaraz kojarzy mi się Aron czy 44 i ich nawijania a raczej rozwijania splotów mózgowych na forum.Artykuł pownien być, krótki, rzeczowy i treściwy.I daj boże na temat.Tak jak admina.

kolo21

Portret użytkownika MagdaLENA

To komentarz powinien być

To komentarz powinien być krótki, rzeczowy i treści wy oraz na temat. Artykuł jest taki jaki powinien być, czyli tak interesujący, że człowiek nie zauważa nic poza treścią. Sama treść wciąga tak, że ma się niedosyt i żal, że przeczytało się już cały artykuł. Najwyraźniej jesteś niezainteresowany tematem. 

Portret użytkownika Normin

A którym to paluszkiem tak

A którym to paluszkiem tak strasznie Ci się przewijało... że Cię rozbolało...??

Art. powinien być na temat... obojętnie jaki, ale na temat...? Komentarze powinny być... nie na temat... he,he,... boć to przecia zabawniej...

Portret użytkownika tymczasem

Matke Boska zaplodniono tak

Matke Boska zaplodniono tak jak dzisiaj stosuje sie in vitro. Kiedy porzucimy sakralne podejscie do tematu to wyraznie widac, ze bylo to zaplodnienie matki lub surogatki, Kim byl pierwszy apostol? Dlaczego nie ma go w kanonie. On znal Rodzine lepiej niz inni. Byl Rodzina. Kim byl i dlaczego go nie ma? A co z pozostalymi? A kto napisal to wszystko? Jacy ludzie i dlaczego narzucili te forme wierzen innym? Kim byl Pawel, ktory nie znal, ale wszystkim wmawial, ze kumaty to on najbardziej? I dlaczego jego slowa weszly do Kanonu, a nie osob, ktore zyly w czasach Jemu obecnych? Dlaczego wierzycie w ksiazke, napisana przez innych(kazda religia ma swoja ksiege). Do bycia dobrym nie trzeba religiiiiiiii. Trzeba poprostu byc DOBRYM CZLOWIEKIEM.

Portret użytkownika Homo sapiens

Prawda jest o wiele bardzie

Prawda jest o wiele bardzie ciekawa niż teorie autora tekstu ! Cytat: "Do tej pory ustawa 1066 nie została odwołana, a jest to dla Polski, naszej suwerenności, językiem filmów sci-fi "Rozkaz 66" ! (Mocno podkreślmy, czy to do ustawy czy rozkazu należy dopisać trzecią szóstkę !). Jak zostało na początku zaznaczone sekta iluminacka jest oddana sprawie Lucyfera, Szatana, czy Diabła. Rozkaz 66 (z jęz. ang. Order 66) to polecenie wydane przez Palpatine'a stanowiące kluczowy element jego planu przejęcia władzy w galaktyce filmu "Wojny Klonów". Treścią rozkazu była eksterminacja wszystkich Jedi...." Całość tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/polska-przyszosc-czy-sowianie.html

Na zdjęciu św. Ojciec Maksymilian Kolbe Rycerz Niepokalanej

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Normin

Kiedyś, kiedyś tam... czasami

Kiedyś, kiedyś tam... czasami zaglądałem na Twą stronkę... coś tam, o coś tam... Ci wtedy chodziło... A teraz... sam się pogubiłeś... i już nawet nie wiesz o co biega... Wygląda NATO że i Ciebie Biedaku przejęli... I chyba Ci nawet bateria Kruca-fuksów jako ochronka przed UFO nie pomogła...Szkoda...

Portret użytkownika dusiołek

Homuś  Ty po przez swoją

Homuś  Ty po przez swoją wiarę nie widzisz prawdziwego wroga!

Całym światem rządzą banki korporacyjne po przez rządy ale tymi bankami trzesie tylko jeden bank "Bank Waticano", po cofnięciu ludzkości do ery kamienia łupanego tj .ok 100 lat. Po koleinym potopie ślady morderst ludzkości zostaną zniszczone i powstanie koleiny Rów Marjański a gdy wody potopowe opadną czarna zaraza wypełznie z bunkrów i ponownie zaczną ewangelizować człowieka za pomocą tortur gwałtów i rzezi a są w tym "dobrzy".

Dalszej historii nie trzeba pisać bo jest dobrze znana.

Portret użytkownika kazik1

Nic nowego pod słońcem nie

Nic nowego pod słońcem nie odkryłeś, wielu przed tobą wygłaszało podobne bluźnierstwa. Jedynie pokazałeś kim jesteś i ściągnąłeś na siebie Gniew Boży. Nawróć się poki masz czas.

"To wam powiedziałem, abyście się nie załamali w wierze. Wyłączą was z synagogi. Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu. Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie. Ale powiedziałem wam o tych rzeczach, abyście, gdy nadejdzie ich godzina, pamiętali o nich, że Ja wam to powiedziałem. Tego jednak nie powiedziałem wam od początku, ponieważ byłem z wami."  J.16.1-4

Portret użytkownika Normin

No to teraz nam GENIUSZU

No to teraz nam GENIUSZU pojechałeś... łał!!! "Wyłączą was z synagogi" - no to jest tak straszne jak nie wiem co...!!! Znajdź jeszcze cytat, że obrzezańce i wszelkie parchy będą spier..lać z Naszej Słowiańskiej Ziemi... no to nie wiem jak my to "damy radę przeżyć"... ło matko...!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie nazwę cię idiotą, bo mnie

Nie nazwę cię idiotą, bo mnie zbanują, ale zaprawdę powiadam ci...otwórz wpierw serce a po tym oczy...

 Jak można być ślepym na brednie napisane 300 lat po śmierci tego beznapletkowca??

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

A ty petaczku co tutaj robisz

A ty petaczku co tutaj robisz i zabierasz głos w sprawach dla dorosłych?? Pisklaczysz tu o dziadku a sam masz móżdżek wielkości laskowego orzeszka...

 Tu na wygnaniu nie byłem, tylko na ZnZ...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika sandrax

Jest coraz lepiej,ponieważ

Jest coraz lepiej,ponieważ orzech laskowy jest o wiele większy niż ziarnko maku.Starość nie koniecznie oznacza dorosłość,podobno blisko końca każdy dziadek staje sie przedszkolakiem.Spuściłeś z tonu ostatnio w komentarzach>what happened grandfather?jak ja dorosnę to ty będziesz sie w tym czasie tłumaczył z 1000000 złych uczynków u św.Piotra i nie będzie okazji popiskalczyć.Jestem na etapie analizy twoich wpisów,jaki sie z tego wyłoni obraz  napisze po zakończeniu eksperymentu.

Portret użytkownika sandrax

Co za mądrości przejawiasz

Co za mądrości przejawiasz,jak to o czym tu bazgrzesz ktoś wcześniej opisał na wielu różnych stronach.Taka >mądrość<czerpana z netu nie zawsze jest wiarygodna i prawdziwa.I nie masz pojęcia co będzie po śmierci,bo tego żaden człowiek nie wie.Mądre dziewki to te które ci przytakują,a głupie te które krytykują,brawo!Czym chcesz dokopywać,jak już na samą możliwość istnienia Jezusa miotasz sie starając dokopać fikcyjnej postaci,jakieś to żałosne jest dziadek.Nie wystarczy raz napisać,tylko musisz trąbić o tym pod niemal każdym artem?Może lepiej chwyć za megafon i z balkonu zapodaj bezcenne informacje.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Tego co ja piszę w necie,

Tego co ja piszę w necie, wcześniej nie było a piszę od co najmniej dwóch lat. Mam satysfakcję, bo wielu rozwiązałem języki i tchnąłem myślenie...

Wykazałem, jakim bytem jest Bóg jako jedyny jak na razie w Internecie a jakim plugastwem są religie i dlaczego... Niedorobiony matołku..;. tatuś cię chyba musiał dorobić paluszkami...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika qult

Faktycznie, takich pierduł,

Faktycznie, takich pierduł, jakie ty w necie wyrzygujesz to chybga jeszcze nie było. Może ciebie tatuś paluszkami dorabiał (i to chyba nie swoim). Ty tchnąłeś myślenie??????????   Jakie myslenie?????????   Swoją produkcję niedorzeczności i bredni (podlaną wyjątkowym chamstwem - choć bardzo do pogaństwa pasującym)  nazywasz bredzący poganinie myśleniem!!!????? Nie osmieszaj się!!!!!!!!!!

Portret użytkownika John Moll

Bzdury wygadujesz. Nawróć się

Bzdury wygadujesz. Nawróć się na wiarę pierwotną. Czas nawiązać kontakt naturą, gdyż w przeciwnym wypadku ściągniesz na siebie Gniew Ziemi. Twój czas na nawrócenie mija.

"Ziemia, nasza Matka, Dom wszystkich istot żywych. Jedyna w swoim rodzaju. Dbaj o nią, albowiem niszcząc lasy i strugając z drewna fałszywych bożków zmierzasz ku zagładzie. Porzuć religie, zadbaj o siebie, swoich bliskich, naturę i planetę - swój Dom. Jedyny Dom, jaki posiadasz. Jeśli go zniszczysz, będziesz niczym bezdomny. Ty i Twój gatunek przestaniecie istnieć." W.01.1-3

Portret użytkownika John Moll

Ktoś powiedział:

Ktoś powiedział: "bluźnierstwo!". Czyli co - kościół znów powinien palić ludzi żywcem za herezje (tj. twierdzenia niezgodne z jego punktem widzenia)? Katolicyzm to religia pełna miłości! Szkoda, że jest fałszywa i splamiona krwią niewinnych ludzi. Tej krwi już nie uda się zmyć. Kult śmierci. Religia, której symbolem jest martwy człowiek, przybity do krzyża.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Laxim

i tu sie Mylisz Człeku - nie

i tu sie Mylisz Człeku - nie ma żadnych źródeł które w jednoznaczny sposób potwierdzają jakąkolwiek postać Jezusa o którym mowa w NT. Przykład pierwszy - Ci sami co spisali Slowiańską Wiarę aby zdobyć ziemie urodzajne, po wygnaniu z Rzymu przez SLowian, dotarli na Synay, i tam stworzyli kolejnego proroka - wszystkowiedzącego. Przypadek - nie. W islamie, którymi twórcami byli Yudaiści, nie mylić z Semitami, jest postać Jezusa, ale w kilku różnych postaciach, co sugeruje jedynie, że mogło być wielu naśladowników mnicha Vedyjskiego pod nazwa Yossi, czyli Jasny, nie dzielący się, to tak na marginesie. NIedziela, oraz SunDay  - odnoszą się nie do żadnej postaci a do liczby pierwszej, Natomiast co do Wierzeń Slowian - do moderatora - Reinkarnacja, Regeneracja, Rewizja, Reaktywacja, Rekultywacja, - RE, RA, AR, ER, OR, RO, - to słowo zawarte w najstarszych podaniach Aryjskich, - tak je bREdnia, gROm, - w zależności od tego jaki zapis był w Głagolicy, tak munerycznie starano się odnieść fonetycznie, gdyż zapis mógł dokonać tylko Wiedun, nikt inny....

Narodził się nie w grudniu 12 miesiącu, a z podań historycznych przełom października, - 21 grudnia do 24 grudnia - 3 dni ciemności, 24 grudnia, Gwiazda Syrjusz wskazuje miejsce narodzin Gwizdy Jasnej, a owe nawiedzenie  - to konstalacja VIRGO, czyli Dziwica, a Betlehem - to miejsce Lachów,

"

Bóg Słońce, życiodajna kochająca nas siła, która daje ciepło, jest światłością świata, mieszka w niebie, patrzy na nas z góry i tworzy świat (rano kiedy słońce się pojawia, kwiatki się otwierają, ptaszki śpiewają, a koguty pieją czyli cały świat go miłuje) w końcu umiera, by się narodzić na nowo. Jego nowa inkarnacja jest naturalnie jego synem. Narodziny syna wskazuje najjaśniejsza gwiazda na niebie. Jest to oczywiście gwiazda na wschodzie (z punktu widzenia Trzech Króli). Mało tego, gwiazda wskazuje miejsce narodzin nowego boga Trzem Królom nieba, którymi jest Pas Oriona. Po narodzinach nowego słońca dążą do niego owi Trzej Królowie Nieba i to od wschodu. No bo wszystkie gwiazdy podążają za Słońcem ze wschodu na zachód. A gwiazda Syriusz wskazuje im miejsce narodzin nowego Boga.

Przez całe swoje życie pozna wszystkie 12 znaków zodiaku, które będą go naśladować, kiedy go nie będzie. Naśladowanie Słońca nie jest niczym innym jak świeceniem w nocy, kiedy go nie ma. Nazwa zodiak ma oczywiście słowiańską etymologię. Pochodzi od łacińskiego Zodiacus, a to z kolei jest złożeniem z greckich Zoon (Zwierzę, porównaj Zoologia) oraz Kuklos (Kółko). Zoon pochodzi od polskiego Życie, a Kuklos od polskiego Kółko. Jeśli wiemy, że Kółko i Słońce mają tę samą etymologię (jednak na ten moment nie wiem co było pierwsze), to możemy Zodiak tłumaczyć jako “Koło Życia”, ale i “Słoneczne Życie”. Dla wnikliwszych powiem, że Koło i Soło (Słońce) to to samo słowo, K i S/C/CZ często się wymieniają, porównaj Kto/Co, Kogo/Czego, Ameryka/Ameryce, Sto → el:Ekato, la:Kentum, it:Cento. Więcej o słowie Koło w artykule: Ocean jest na około nas."

Mam pytanie do katolików - ilu było apostołów, ile mamy miesięcy, 12 - i najwieksze kałmstwo KK - 13 apostoł - to różnica między kaliend darem Solarnym, a Luny - w wersji ksieżycowej mamy 13 miesięcy a Solarnym 12 miesięcy.

Krzyż Południa, to miejsce na nieboskłonie, gdzie Słońce zachodzi, umiera, a Syrjusz wskazuje Reinkarnacje, NaRODziny ponowne Jasnej Gwiazdy

Portret użytkownika Normin

No co Ty nie powiesz???

No co Ty nie powiesz??? Zatrute pismo torowe Ci to powiedziało? Prawdziwy Chrystus był SLOWIANINEM! A je,ZUS vel jozue był obrzezanym nazijonistą i podróbą tego prawdziwego, którego to naziole nam bezczelnie podpieprzyli!!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

takich "cierpiących na krzyżu

takich "cierpiących na krzyżu" były tysiacę a własciwie miliony i nikt nie nazywal ich "Zbawicielem" a tego cwaniaczka, co rzekomo umarł na krzyżu a wiedział, że zmartwychwstanie nazywacie Zbawicielem.. Głupcy i hipokryci!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Zenek :)

Jedyne stwierdzone

Jedyne stwierdzone historycznie ukrzyżowanie miało miejasce w Konstantynopolu w X wieku i dotyczyło 3 mnichów jacy ośmielili się przełożyć słowiańskie Wedy z sanskrytu na głagolicę (tj wymyśleć ją z sansktytu i spisać nią wiarę bogów)... Za to ich ukrzyżowano a z głagolicy zrobiono kastrowaną głagolicę czyli cyrylicę zwaną bukwicą czy rosyjskimi bohomazami.

 

Portret użytkownika Akamai

Na pewno tam byłeś i wszystko

Na pewno tam byłeś i wszystko to widziałeś.

Te rzekome fakty historyczne to często mity stworzone po to, by skutecznie zarządzać zmanipulowanym stadem, do którego z pewnością i Ty należysz.

Objawię ci zatem pewną prawdę. Nie jesteś żadnym Znawcą tylko Niewolnikiem.

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

Strony

Skomentuj