Odnaleziono legendarną pieczęć króla Salomona

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Starożytny i niezwykle cenny relikt został odkryty na północy Turcji podczas obławy na przemytników. Chodzi o pieczęć z brązu, która przypuszczalnie należała do biblijnego króla Salomona. Legendarny artefakt, będący własnością trzeciego władcy żydowskiego, został uznany za stracony już ponad pięciu wieków.

Poinformowano, że przedstawiciele żandarmerii z prowincji Amasya weszli do domu „czarnego archeologa”, zajmującego się nielegalnymi poszukiwaniami i sprzedażą historycznych przedmiotów dużej wartości. Oprócz starożytnego stempla, skonfiskowano również pięć ksiąg ze złotymi zdobieniami, statuetkę złotego byka i dwa rzadkie egzemplarze Tory.

 

Eksperci, którzy badali te artefakty, wciąż nie mogą oszacować przybliżonego kosztu starożytnych znalezisk. Te wyjątkowe obiekty są po prostu bezcenne. Wszystkie trafią do tureckich muzeów. Jeśli wierzyć żydowskim i muzułmańskim mitom, król Salomon podporządkował sobie 72 duchy Sztuki Goecji wraz z ich legionami i zamknął je w mosiężnym naczyniu.

W tamtych czasach władcy królestwa Izraela mieli posiadać zdolności nadprzyrodzone. Dzięki nim Salomon wygrał bitwę, rozmawiał ze zwierzętami, zdobył wiedzę tajemną, podporządkował sobie ludzi i robił wiele innych rzeczy, które pozostawały poza zasięgiem i możliwościami ówczesnego człowieka.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Czyli scyzorykiem chrzeczni

Czyli scyzorykiem chrzczeni zrobili wjazd na chatę niggerowi o lepkich łapach... Nowy Jork w środku pustynnej dziczy w Afryce normalnie - ciekawe ile "artefaktów" miał już ponawieszane na sobie, żeby się baunsowało lepiej, jak jego yo madafaka ziomy z 'hood w Harlemie Blum 3 ? Po czym wyczaili jakąś nieudolną podróbkę pieczątki do wizy do iSSraela, a że to zmyślny narodek (choć wredny i czosnkowo-cebulowy) to postanowili ją opchnąć debilnym gojom ("goyim" - hebr. "bydło") sfiksowanym na punkcie Biblałke Judałke za gruby szekiel Wink ... Nie takie fałszywki puścili w świat, od samej Biblii zaczynając Wink ... Aj waj, geszeft musi być!
 

 

Portret użytkownika Sio

Dzisiaj większą władzę nad

Dzisiaj większą władzę nad ludzkimi umysłami ma ks Rydzyk.

Tak więc techniki wiedzy tajemnej się rozwinęły manipulowania i wykorzystywania ludzi.

Niestety ta mądrość ostatecznie doprowadziła Salomona do obłędu o czym niechętnie się pisze. A jak już to powodem tej choroby nie były moce związane z zarządzaniem demonami i ludzmi tylko rozpasaniem selsualnym.

Nie widzę w Salomonie nic wielkiego - jak zwykle ubabrane fakty

Skomentuj