Ofiary z ludzi w instytucie fizycznym CERN? Dziwny film poruszył opinię publiczną

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Światło dzienne zobaczył właśnie niezwykle zdumiewający, a nawet przerażajacy film, który najwyraźniej został nagrany na terenie ośrodka badawczego CERN w Genewie. Na nagraniu widać słynny posąg Sziwy znajdujący się na wejściu do kompleksu, w którego okolicy dochodzi do jakiegoś dziwacznego rytuału. Z przebiegu nagrania wynika, że mogło tam dojść do rytualnego zabójstwa człowieka.

 

Nagrywający to zdarzenie świadek był początkowo pewny, że to co widzi to jakiś żart, ale z każdą minutą mina mu rzedła, aż w momencie zasztyletowania młodej kobiety, zrozumiał, że stało się tam coś bardzo złego i zaczął panikować. Incydent został potwierdzony i uznany za na tyle poważny, że na temat rzekomego zabójstwa rytualnego na terenie campusu CERN wypowiedział się nawet rzecznik tej instytucji. Powiedział jednak tylko tyle, że wciąż trwa dochodzenie w tej sprawie.

Instytut CERN to miejsce gdzie odbywają się najbardziej zaawansowane eksperymenty fizyczne. Na terenie kompleksu znajduje się największy na świecie akcelerator cząstek. Ze względu na skalę eksperymentów jakie są tam przeprowadzane, od lat zwraca się uwagę na niebezpieczeństwa jakie na nas czyhają gdy uprawiana tam eksperymentalna fizyka wymknie się spod kontroli. Okazuje się, że spod kontroli mogą też wyjść dziwaczne rytuały odprawiane tam pod osłoną nocy. Niektórzy sugerują, że to co widać na nagraniu ma jakiś związek z satanizmem, ale mogą to być też jakieś starohinduskie rytuały, często wykorzystujące ofiary z ludzi.

Fakt, że do incydentu doszło w okolicy statui Sziwy jest w tym wypadku pewną poszlaką. Od dawna sugerowano, że Wielki Zderzacz Hadronów znajdujący się w CERN, tylko oficjalnie ma służyć do poszukiwań nowych wirtualnych cząstek elementarnych. Podejrzewano, że celem jest stworzenie tuneli podprzestrzennych do jakiegoś innego świata, być może tego, w którym rzekomo funkcjonuje wspomniany Sziwa. Teoria ta od zawsze uchodziła za jedną z bardziej fantastycznych, ale w obliczu ostatnich wydarzeń z CERN, być może trzeba przynajmniej uwierzyć w to, że w ośrodku naukowym działa jakaś dziwna i niebezpieczna sekta. Bardziej jednak prawdopodobne jest to, że w obliczu coraz większego szumu medialnego jaki robi się na ten temat zostanie to okrzyknięte niesmacznym żartem i mistyfikacją.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika And

Eee, satanizmy nie są już w

Eee, satanizmy nie są już w modzie i te złowrogie kozy też. Mam nadzieję, że jak już, to były to starohinduskie rytuały. Miejmy nadzieję, że ludzie porzucą wiarę w szatana i zniknie on nie tyle z pism, co z ludzkich wierzeń i serc aby bandyccy szaleńcy nikogo nie skrzywdzili dla wiary w to.

Portret użytkownika sabaka

Skoro jesteście tacy pewni

Skoro jesteście tacy pewni swoich teorii odnośnie fałszerstwa to wypadałoby zadać kilka pytań:

1) Co jest takiego dziwnego w tym, że ktoś w tak potężnym ośrodku naukowym jak CERN, jest na obiekcie o godzinie 2 w nocy. Argument wydaje się bzdurny biorąc pod uwagę, że prace naukowe na zwykłych politechnikach często trwają dłużej.

2) Replika obiektu? Czyli ktoś w celu nagrania filmu zbudował całe budynki bądź atrapy budynków? i to identycznych do istniejących w CERN. Jedynym rozsądnym wyjaśnieniem jest symulacja komputerowa. Specjalistom nie jestem ale nie wydaje się to aż takie proste.

3) Dlaczego rzecznik CERN standardowo nie wyśmiał całej sprawy stwierdzeniem, że to wierutna bzdura?

Nawet jeżeli to fałszerstwo to najpierw należy podać argument który mógłby to potwierdzić!

Często zaglądam na tą stronę, ale rzadko się tu udzielam. Zauważyłem jednak coś zastanawiającego. Od pewnego czasu na interii można znaleźć informacje z odniesieniem do zmianynaziemi.pl. Od tego czasu nie spadł może i poziom informacji, natomiast na 100% spadł poziom komentarzy. Wydaje mi się, że komentarze typu „każdy wie ze fejk tylko admin na to nie wpadł” czy „Jak zwykle na tej stronie BZDETY !!!. Szkoda prądu na oglądanie” bez jakiejkolwiek argumentacji, raczej nie wnoszą nic ciekawego i świadczą jedynie o tym jak spadł poziom użytkowników. Moim zdaniem komentarze na tej stronie stanowiły duży jej atut. Przykre, że ich poziom z dnia na dzień spada.

Portret użytkownika Sio

Nie wiem czy wiecie,ale Shiva

Nie wiem czy wiecie,ale Shiva w mitologii hinduskiej jest bogiem, który niszczy stary świat i tworzy nowy. Jest stwórcą i niszczycielem.

A CERN myślę ma wiele pomysłów, jak doprowadzenie cząstek do prędkości światła a może nawet przekroczenie jej.

W takim stanie energia i masa zbliża się do nieskoczoności ujmując to matematycznie lub po Einsteinowsku, a co to oznacza w praktyce to kto to wie

Portret użytkownika Pio'76

Wpakowałeś kompetencje Shivy

Wpakowałeś kompetencje Shivy - Niszczyciela w kompetencje Brahmy - Stworzyciela. Po drodze jest jeszcze Wishnu - podtrzymujący istnienie. Jeśli reszta wniosków jest tak samo precyzyjna, to chyba nic nam jednak nie grozi Wink

Ogólnie cała hinduska mitologia stworzenia jest fascynująca. Wiek Wszechświata ustalony przez hindusów jest zaskakująco zbliżony do wieku określonego przez współczesnych naukowców. Cały proces tworzenia, istnienia, niszczenia, skala czasu jaką opisują to niesamowita lektura, dużo ciekawsza i prawdopodobna od tego co opowiadają kreacjoniści na podstawie Biblii.

Portret użytkownika OnO

Mam takie sobie pytanie kto w

Mam takie sobie pytanie kto w nocy filmuję pusty plac? Wystarczy popatrzeć i widać jak na dłoni że ktoś jaja sobie robi. I jeszcze jedno pytanko skąd przypuszczenia że w CERN robi się coś innego niż mówią to oficjalne źródła? 

Portret użytkownika Marianna

Mieszkam 2 km od CERNu, moja

Mieszkam 2 km od CERNu, moja zona tam pracuje, nigdy nic podobnego na ten temat nie slyszalam na miejscu. Ponadto aby udac sie do CERN mamy karty wizytowe i nikt tak ot sobie nie moze tam zawitac. Pozdr. Marianna

 

Strony

Skomentuj