Oficjalnie potwierdzono istnienie tajnej bazy zwanej Strefą 51

Kategorie: 

Znak ostrzegawczy na skraju Strefy 51

Odtajniono właśnie dokumenty z Archiwum Państwowego w George Washington University, z których wynika, że słynna "Strefa 51" rzeczywiście istnieje. Co więcej, można się dowiedzieć, że jest to poligon doświadczalny dla superbroni.

 

Strefa 51 znajduje się w stanie Nevada i od kilkudziesięciu lat przyciąga zwolenników UFO, którzy twierdzą, że w okolicy tej bazy bardzo często można spotkać niezidentyfikowane obiekty latające. Co jakiś czas pojawiają się też sugestie, że na terenie bazy znajdują się przechwycone pojazdy UFO, w tym ten z Roswell. Strefa 51 ma być miejscem gdzie dochodzi do industrializacji zreplikowanych technologii.

 

Potwierdzenie istnienia tajnej bazy wojskowej przez oficjalną instytucję jest zaskoczeniem. Nastąpiło to ponieważ dziennikarze zwrócili się do oficjalnych źródeł o pewne informacje na temat tajnego samolotu szpiegowskiego U-2, który w pewnym momencie był związany z bazą w Nevadzie.

 

Oczywiście istnienie tej pustynnej bazy nie jest zaskoczeniem, bo liczne zdjęcia satelitarne umiejscowiły ją już dawno i nawet obecnie odszukanie tego kompleksu na dostępnych w Internecie mapach nie jest rzeczą trudną.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Porfiryj

Kolejny ochłap rzucony

Kolejny ochłap rzucony rozochoconym ludzikom. Natomiast naprawdę interesujące i kluczowe dokumenty, śpią sobie dalej w archiwach, ocenzurowane na długie dziesięciolecia.

Portret użytkownika andy V

Czy nie wiąże się z "

Czy nie wiąże się z " ujawnieniem " oficjalnie istnienia bazy 51 ucieczka do Rosji Snowdena? Coś za blisko jedno drugiego. I pytanie do Homo Sapiens: czy centaur to też twór powstały w sposób naturalny? Może coś wspólnego z nim miała carowa Katarzyna Wielka? Jak sądzisz? Najmądrzej jest powtórzyć za greckim mędrcem: Wiem że nic nie wiem

Portret użytkownika Zenek

A może wystarczy przyjąć iż

A może wystarczy przyjąć iż słowko CENTAUR to tylko opisowe bądź celowo przekręcone słowo opisujące konnego pikiniera (bo nie znam ich fachowej nazwy). Takiego praprzodka polskiej huzarii a jakie oddziały jazdy były używane z sukcesem własnie w tamtych czasach.
 
Może to także określać konnych łuczników (zależy co centaurzy mieli za uzbrojenie) i wcale nie należy uciekać w mitomanie by odkryć przeszłość. Ale wiedza iż centaur to człowiek i koń jako jednostka bojowa upraszcza badanie przeszłych dziejów a na to kłamliwe, satanistyczne elity żydowskie sobie nie mogą pozwolić. Tak więc jedno kłamstwo, potem kolejne kłamstwo i kolejne by coraz bardzie sztukować i podpierać ich paranoje o byciu RASA PANÓW mitomanie niewolniczych produktów bogów Sitchina.
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli jakieś rządy na

Jeżeli jakieś rządy na świecie chcą manipulować naszymi genami lub mieszać nasze geny z istotami ufo to prawdopodobnie się powtórzy historia z przeszłości gdzie takie rzeczy się działy, dowody są wykopywane w Peru, a wiele z nich jest ukrywanych przez archeologów i muzea w obawie przed szokiem ludzi myślących że ewoluowaliśmy od malp, wiele się ukrywa tak by nie dopuścić do badań które by potwierdziły Biblijny potop oraz niezwykłą historię ludzkości ! Historę gdzie Vimany hinduskich bogów lataly i prowadziły wojny ludzi, półbogów i bogów ! W przeszlości gdzie istniał tylko jeden ląd istniały rożne centra kulturalne lecz wszyscy ludzie posiadali jeden język i jedną naukę, posiadali możliwość zmiękczania skał i ich obrabiania tak jakby były z plasteliny !
pod tym linkiem o technologi obrabiania skał za pomocą urządzeń lub energii kwantowych
http://popotopie.blogspot.com/2013/07/mechanika-kwantowa-starozytnych.html
 
natomiast pod tym linkiem są dowody na genetyczne manipulacje istot ufo lub istot z innego wymiaru na ludziach w starożytności
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Nawet gdyby sie to okazało

Nawet gdyby sie to okazało prawdą to co ? Obama przestraszyłby się kary boskiej ?
Dalej pijemy ta samą wodę, żremy ten sam syf pakowany w folie. Ludzie może by spokornieli i allahy by nam cene ropy podniesli w ramach obruszenia. Inne religie zyskałby na wiarygodności ?
Częśc ludzi straciłaby zyski z wciskania ludziom ciemnoty. To by były wszystkie zmiany.
 
...a no i hajsik na nowych książkach, materiałach naukowych.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika SAH

Omijając ewolucję , bo chyba

Omijając ewolucję , bo chyba już tylko nie liczni wierzą że człowiek pochodzi od małpy . Chciałem powiedzieć o swoich przemyśleniach na temat latających Viman i rzekomych Bogów nimi sterujących , chciałem też powiedzieć na temat super technologii zmiękczania skał i dowolnego ich formowania przez rzekome super cywilizację przy użyciu i tu dobrze powiedziane urządzeń , a niby czym mieli to robić gołymi rękoma ???   A energii kwantowej ja bym tu nie mieszał bo chyba cos mniej potrzeba do produkcji takich bloków „skalnych” ?
Latające Vimany ........... dlaczego od razu mówi się że to Bogowie ????? Dlaczego ? Czy nasi dzisiejsi piloci samolotów bojowych , czy cywilnych to Bogowie lub Półbogowie pół człowiek ???? Czy Astronauci pilotujący promy kosmiczne to Bogowie ??? Nie !!! To są zwykli ludzie z krwi i kości jak każdy człowiek . Tak samo śmiertelni i zatroskani jak każda żywa istota na świecie i wszechświecie . W takim razie nie Bogowie pilotowali Vimany . Nie Bogowie walczyli między sobą i ludźmi . Nie to nie oni !!! To zwykłe istoty mające zadanie obrony a drugie istoty zadanie  zdobycia . Tylko cel i znaczenie tych wojen z biegiem upływu czasu zatarł się i tu by było warto poznać prawdę . Zmiękczanie skał ciekawy temat ale według mnie też wyolbrzymiony . Czy obecnie człowiek tworząc konstrukcje z betonu , formując kostkę brukową , kafelki , cegły , itp. Czy używa do tego super technologii , czy używa energii kwantowej ??? Nie używa  . Zna o wiele prostsze sposoby  . I dla tego myślę że dawne cywilizację podobnie jak współczesny człowiek do budowania używały odpowiednika dzisiejszego betonu i obróbki kamienia podobnej do dzisiejszej . Więc nic nadzwyczajnego nie posiadali jak na tamte czasy i postęp technologiczny biorąc pod uwagę wcześniej wymienione Vimany . Nie trzeba do tego Bogów czy jakiejś nie wyobrażalnie skomplikowanej technologii po prostu skład i produkcja różniła się trochę od dzisiejszego betonu . I to cała tajemnica ............................ A manipulacje genetyczne ??? po co ? Po co jakieś laboratoria do tego naukowcy ??? Wystarczy jak gatunki różne same ze sobą się wymieszają nic prostszego a chyba jak sami mówicie w wielkich księgach jest to opisane . A teraz by narodził się dzieciak z rodziców innych ras potrzebne są laboratoria ??? Nie . Wystarczy chęć obu stron . ....................

Portret użytkownika Diament

No dobrze, lecz ja łącząc

No dobrze, lecz ja łącząc sobie pewne fakty nie mogę dalej pewniakowo rozszyfrować co oni szykują.  Kilku emerytów nagle się wyrywa ot tak do mediów i zdradza tajemnice (a bo co im mogą zrobić łoł)... teraz taki cudowny news... no coś tu nie gra:) czy tylko mi się tak wydaje?

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika Wojox

Jak poukładasz całą składankę

Jak poukładasz całą składankę to zrozumiesz o co biega. Powołując się na Biblię wszystko jest logiczne. Dziś już jest jasne że nie ma żadnych róznic między państwami. Wszyscy się zgrabnie szykują do wojenki. Ks. Objawienia 16: ....13I ujrzałem trzy nieczyste natchnione wypowiedzi, które wyglądały jak żaby, wychodzące z paszczy smoka i z paszczy bestii, i z paszczy fałszywego proroka.14Są to w rzeczywistości wypowiedzi natchnione przez demony i dokonują znaków, i wychodzą do królów całej zamieszkanej ziemi, żeby ich zgromadzić na wojnę wielkiego dnia Boga Wszechmocnego......
Politycy są już zwiedzeni i przygotowani przez pewne siły i oczywiście ustawiają się po niewłaściwej stronie. Myśląc że to Bóg ich wzywa na "zbiórkę" do obrony planety przed atakiem "zła". A jest zupełnie na odwrót.
 
Już w 2009 roku czytałem iż Rosja wyprodukowała potężny radar do systemu HAARP i transportowano to do USA na Alaskę, gdyby byli przeciw sobie nie miałoby to miejsca. Ludziom się tylko wydaje iż na Ziemi są podziały, oni czymś muszą ludzi zająć...a sami się przygotowują...

Portret użytkownika Zenek

Dokładnie tak jest.

Dokładnie tak jest. Pozorowana wojna wschód - zachód i szykowanie się na spotkanie ze Stwórcą. Zbrojenia ukrywane przed oczami ziemskich rozmodlonych frajerów.

Portret użytkownika Dante Swanson

To że ujawniono istnienie

To że ujawniono istnienie Strefy 51 nie jest niczym nadzwyczajnym...Najważniejsze że ona nadal tam jest i nadal lata nad nią wiele dziwnych rzeczy...Niekoniecznie pozaziemskich ale mimo to dziwnych.
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Jakiś czas temu słynny

Jakiś czas temu słynny komentator innegomedium, niejaki baca stwierdził bardzo trafnie, problem z ufo, a mianowicie po co mieli by ci ufonauci sobie zadawać problem z lataniem z jednej galaktyki do innej by nas odwiedzić ? Posiadając taką technologię mogą sobie zrobić z byle materiału inny matteriał, wydobyć z planety jakiejkolwiek minerały i je przetworzyć w co bądz ! Lecą tu taki szmat drogi po to tylko by pozostać w ukryciu ! Są ich tysiące każdego tygodnia jesli nie setki tysięcy widywanych tygodniowo na całej planecie ! Niby po co mają tu lecieć skoro jesteśmy dla nich skansenem rodem ze średniowiecza ?! Jaki powód mają te skryte wizyty ?! Może wykonują zadanie wyższego bytu ? Bytu, który mógł je stworzyć, Anioła ? Możę rządy niektórych państw próbują zdobyć tajniki ich wiedzy i technologii powtarzając scenariusz z przed potopu gdzie cywilizacja super Ziemian została skuszona jakąś zakazaną wiedzą ?! W wyniku tego przedpotopowi ludzie zaczęli kombinować z DNa innych istot...
Oto największa czaszka do tej pory odkopana, największa pojemność mózgu ! Nie posiada istotnych szwów czaszkowych obecnych u wszystkich homo sapiens, jej ksztalt nie był modyfikowany przez siłową opaskę lub sznurki według opisu antropologów !
tu więcej: http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html
lub tu
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

a to nie jest przypadkiem

a to nie jest przypadkiem czaszka obcego z filmu Obcy?
ten na filmie nie strzelał co prawda z oczu gwoździami ale miał wyczesany uzębiony języczek - rzekłbym języczek uwagi... bo skupiał na sobie wszystkie spojrzenia publiki oczekującej na... buziaczka
"Twoj" eksponat natomiast można by nazwać "gwoździem programu" gdyby nie fakt że to jakiaś nieszczęsna ofiara WODOGŁOWIA HOMOŚ - to jest zwykłe wodogłowie i to nie jest kuźwa anioł, to nie jest jakiś anunak, i to nie jest oczywiscie jakiś "twoj" przedpotopowy niphilim - ok?
labolatoria medyczne są przepełne "transformersów" czyli ludzi zdeformowanych - mają tam całe ich beczki i słoiki... nieprzeliczone... wystarczy zapytać wujka google aby ujrzeć te "cuda"
proszę linka do tych "twoich" czaszek (i nie tylko):
http://www.google.com/search?q=human+deformation&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=9LsPUsyBM4mN7QbonoCoBA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1102&bih=551#bav=on.2,or.r_qf.&fp=18594e132f312936&hl=pl&q=human+medical+deformation&sa=1&tbm=isch
dlaczego najprostsze wyjaśnienie nigdy Ci nie przychodzi do głowy - czyżbyś miał jakiś problem z czaszką?
jakiś "czaszkowy" kompleks?
podejrzanie często ględzisz o tym czaszkach, człowieku - tu musi być coś na rzeczy... Smile 
PS a czaszki są różne, różniaste na przyklad żydy mają wielkie banie (30% wieksze od homo sapiens) ale to dlatego bo są neandertalczykami - to żadne cudo - po prostu mają więcej zwierzęcych genów a zwierzęta jak np słonie mimo olbrzymich mózgów niekoniecznie grzeszą jakąś wyższą inteligencją, nieprawdaż? 

Portret użytkownika Kacperu

Baco coś podejrzanie często

Baco coś podejrzanie często ględzisz o tych żydach.. może jakiś "żydowy" kompleks? Molestowanie seksualne przez pejsatego wujaszka? A teraz mały baco usiądziesz wujkowi Samuelowi na kolankach... Czyż nie tak było?? Lol

Portret użytkownika baca

skoro wiesz jak było na

skoro wiesz jak było na wujkowych kolankach to nie będę się z toba spierał bo nie jestem w temacie...
ale powiem ci że huzarskie pióra nie pasują do pejsów - jak nie wierzysz to zapytaj przy okazji wujka... on ci wszystko wytłumaczy i zupełnie co innego zamontuje w okolicach pleców... napisz jak już będzie po wszystkim ok?
 

Portret użytkownika Kacperu

Nie będe zajmował czasu

Nie będe zajmował czasu twojego wuja na zadawanie głupich pytań. Ale wiem kogo zapytam... Nazistów którzy sie schowali po drugiej stronie księżyca. Według szanowanego polskiego znawcy Pana Bacy istnieją i ma on na to mnóstwo dowodów.. Wiara w kosmitów jest głupia ale w nazistów z kosmosu to przecież naukowy fakt który nie ma nic wspólnego z wiarą. Nawet został o tym zrobiony film dokumentalny pt. "Iron Sky" niedługo przylecą i zabiją wszystkich złych okropnych żydów i ocalą kochanych aryjczyków Biggrin

Portret użytkownika SAH

Nie było i problemu 10, 20

Nie było i problemu 10, 20 ,30 lat temu a nawet i więcej by zlokalizować strefę 51 . Od dawna oficjalnie o niej się mówi . Są pracownicy byli i teraźniejsi w niej zatrudnieni którzy w miarę możliwości i własnej woli uchylali rąbka tajemnicy która przysłaniała tą strefę . Wiele osób widziało ją filmowało robiło zdjęcia z pobliskich wzgórz . Cała strefa jest ogrodzona i monitorowana . Są patrole wojskowe które bronią dostępu do niej . Sama strefa nigdy nie była tajna , bo jak coś tak ogromnego można utajnić . Jedynie badania i doświadczenia , oraz prawdziwy cel tej bazy i goście ją odwiedzający mogą być tajne . A że wstępu tam nie mieli zwykli ludzie i nie były im udzielane informacje na temat bazy – strefy 51 , to chyba logiczne . Jest to obiekt naukowo badawczy i do tego wojskowy , więc nikogo nie powinno dziwić utajnianie pewnych spraw . To nie Disneyland  . Nie wszyscy pracownicy tej bazy mieli dostęp do tajnej wiedzy , tylko wybrani co mieli dostęp do projektów tam wykonywanych lub sami je tworzyli na rzecz rządu USA . I na koniec , po co dziennikarze mieli by się pytać o samolot z zeszłego wieku ? Ten samolot odbył swój pierwszy próbny lot 1 sierpnia 1955 roku ! To o ile wcześniej musiały latać jego prototypy ?  Do dnia dzisiejszego jest wykorzystywany i jeszcze parę lat ma latać oczywiście w nowszych wersjach . Ten samolot nie jest owiany żadną tajemnicą więc dziennikarze pytający się o niego to chyba ludzie mocno nie doinformowani i to jeszcze z bardzo młodego pokolenia Wink

Skomentuj