Ognista kula została sfilmowana nad Syberią

Kategorie: 

Źródło: YouTube/PilatN

Nad kilkoma miastami na zachodniej Syberii na niebie pojawiła się niezwykła ognista kula. Oszołomieni mieszkańcy zdołali sfilmować obiekt, który posiadał dziwną, zmieniającą kolor poświatę.

Niezwykły obiekt został nagrany nad syberyjskimi miastami Jugansk i Surgut. Świadkowie zdarzenia relacjonują, że nie mieli pojęcia z czym mają do czynienia. Większość zgadywała jednak, że może być to meteoryt bądź obcy statek kosmiczny. Ponieważ ognista kula wydawała się krążyć po nocnym niebie, wśród obserwatorów powstała również teoria, że może być to płonący w atmosferze statek kosmiczny.

Media poinformowały że obiekt wylądował na odległym obszarze i nikt nie odniósł obrażeń. Jak dotąd nie wystosowano żadnego oficjalnego wyjaśnienia czym jest tajemniczy obiekt. Władze miast przyznają, że na chwilę obecną pochodzenie ognistej kuli pozostaje zagadką.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Qrna to nie żadna ognista

Qrna to nie żadna ognista kula, tylko Car Wszechrusi na Żar-Ptaku poleciał zobaczyć postępy debanderyzacji na odwiecznie rosyjskim Krymie... Jeszcze w Polsce by mógł chachłolizę zrobić (a szczególnie na odwiecznie polskich Kresach bezprawnie okupowanych przez pseudonaród "ukraiński") - w końcu Rosjanie mają już praktykę w wypier*** z Polski nazioli (zarówno oryginalnych - szwabskich jak i ich łukrajińskich podnóżków)...

 

Skomentuj