Ognisty obiekt zaobserwowany nad Meksykiem. UFO czy samolot?

Kategorie: 

www.telegraph.co.uk

Ciekawy obiekt objęty został złapany na wideo w Meksyku. Materiał filmowy, zrealizowano z drogi w Cuernavaca, w pobliżu Mexico City, zdaje się pokazywać tajemniczy świecący obiekt poruszający się na niebie.

 

Operator kamery zrobił zoom dla lepszej rejestracji zjawiska, całość wygląda jak ognista kula ze skrzydłami płonącymi z obu stron. Wideo, nagrane zostało 29 czerwca i przesłane na YouTube przez użytkownika o nazwie Kimdragon1.

 

 

Po obejrzeniu materiału filmowego, jeden z użytkowników napisał: "Widziałem dokładnie to samo 29 czerwca w Grecji o godzinie 23:00 czasu lokalnego."

 

Obserwacja została porównana do innej nad Berlinem w Niemczech 11 lutego, Wtedy na niebie obserwowano również UFO, pozostawiające za sobą płonący ślad.

 

Obserwatorzy UFO spekulują, że tajemniczy obiekt mógł być meteorytem lub śmieciem z przestrzeni wchodzącym w atmosferę Ziemi. Teoria ta została odrzucona przez innych, którzy twierdzą, że obiekt o tak wolnej trajektorii jest bardziej podobny do komety lub samolotem, którego smuga kondensacyjna została oświetlona przez zachodzące Słońce.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ewa

Właśnie dzisiaj na czystym

Właśnie dzisiaj na czystym niebie widziałam dokładnie taki sam obiekt (okolice Poznania). Niestety obserwację prowadziłam jak to się mówi gołym okiem. Obiekt poruszał się bardzo wolno, a nawet na początku kiedy go dostrzegłam wydawało się, że stał w miejscu. Po chwili dostrzegłam, że wolno spada w dół w kierunku ziemi. Było to ok godz.16.00 w porze zachodzącego słońca. Być może był to samolot choć prędkość jego przesuwania się raczej na to nie wskazywała.
 
 

Portret użytkownika Mikeyla

Widziałam identyczny obiekt w

Widziałam identyczny obiekt w okolicy Jastrzębia Zdrój i to nie jeden raz.Sama nie wiedziałam czy to samolot czy coś innego. Na niebie można zauważyć wiele dziwnych zjawisk które się nasiliły w ostatnim czasie.

Portret użytkownika Prilo

We Wrocławiu podczas zachodów

We Wrocławiu podczas zachodów słońca, gdy patrzę w stronę lotniska to takie rzeczy sie pojawiają, więc twierdzę że to samolot. Pewnie zależy od kierunku lotu i kierunku promieni słońca bo rzadko sie zdarza , widziałe to ze 2 razy

Skomentuj