Ogólna, szczególna i poszczególna teoria wody płynącej pod górkę

Kategorie: 

http://pmm.nasa.gov/education/water-cycle

Mam zaszczyt zaprosić was na światową premierę zupełnie nowej teorii, czyli ogólną, szczególną i poszczególną teorię wody płynącej pod górkę. A wy jako czytelnicy innegomedium macie ten jakże ekskluzywny zaszczyt jako pierwsi ludzie na świecie zapoznać się z nią i na gorąco wyrazić swoje spostrzeżenia, poprawki, propozycje i inne uwagi.

 

Po obaleniu zabawnej pseudo żydowskiej teorii względności, po obnażeniu całej masońskiej głupoty zawartej w teorii Darwina, po rozprawieniu się z idiotyczną hebrajską teorią big banga i nie mniej idiotycznym obrazem zjudaizowanego przez jakichś gadzich jehowców wszechświata, po obnażeniu ukrytej przez syjonistów prawdy na temat UFO, po ukazaniu prawdziwego wyglądu Układu Słonecznego, po ujawnieniu homoseksualnej i pedofilskiej prawdy na temat żydowskiego rodowodu biblii, nadszedł wielkopomny moment aby obalić również zakłamany do głębi mit jakoby woda płynęła w dół pchana tam siłą grawitacji, jaką od zawsze lansuje pseudo nauka.

 

Zapewniam was, że do jakich byście nie sięgnęli hmmm… „źródeł”, czyli prasy, encyklopedii lub podręczników hydro he, he logii (sorry za śmiech ale to brzmi jak „astrologii” lub „ufologii”), to znajdziecie tam wyłącznie stek bzdur na temat wody. Na temat obiegu w przyrodzie wody leją wodę jak jeszcze nigdy. Wersji na temat obiegu wody jest całe mnóstwo ale wszystkie one są błędne delikatnie mówiąc, bo aby powiedzieć dosadnie trzeba by się wyrazić: teorie obiegu wody to jest kure*skie nieporozumienie i wykur*iaste kłamstwo, wielkie jak ch*j! Stek kuźwa bredni, niedomówień i jeszcze większa kupa bzdur nie mających ani z prawami fizyki, ani ze stanem rzeczywistym, ani oczywiście z logiką niczego wspólnego.

Kompletnie niczego! Przecież do jasnej cholery woda od zawsze płynie pod górę. No tak czy nie?

Oczywiście że tak, a zatem skoro te wszystkie podręczniki hydro he he logii, kanalizologii, toaletologii i rurociągologii wciskają na przekór temu wszystkiemu co można dostrzec gołym nieuzbrojonym okiem, że woda płynie… w dół, to jaki w tym sens?

Kto w takie coś wierzy?

Otóż prawda jest brutalna, gdyż w te właśnie brednie wierzą niemal wszyscy a cel tej mega ściemy jest naprawdę bardzo prosty – po raz tysięczny ogłupić ludzkość i przemienić ją w stado bezmyślnych debili. Debili, którzy uwierzą we wszystko.

To tak samo jak z debilnymi nagłówkami na Onecie – odkąd ten portal stał się własnością niemieckich żydów – tymi właśnie nagłówkami Onet zamienia ludność generalnej guberni z pożytecznych idiotów w jeszcze pożyteczniejszych debili. I wiecie co? Dużo łatwo(wiernych) się na to nabiera – wystarczy poczytać ilu pozbawionych mózgu matołów dało się nabrać w wiarę w jakieś PO albo PIS.

Teoria obiegu wody  oczywiście również jest debilna, czyli jest… prosta. Jest taka bo przeznaczona jest dla prostaków. Prostaków nie widzących tego co mają przed oczami i wierzących we wszystko co im się opowie. Nawet jeśli opowiada notoryczny kłamca.

Tak ona wygląda na przyklad według NASA (skąd zresztą pochodzi ilustracja do newsa):

http://pmm.nasa.gov/education/water-cycle

A zatem zakłamana do głębi teoria obiegu wody jest maksymalnie prosta i wygląda ona tak:

Oceany stanowią większością powierzchni Ziemi a zatem jak tylko wzejdzie słoneczko to sobie parują, para leci do góry (!) no tak czy nie, a potem wiaterki ją pchają gdzieś ponad lądy w postaci chmur. Tam parze wodnej skacze wilgotność bo się ochładza no więc chmurka się skrapla i spada na ziemię.

(Mała dygresyjka aby wszystko było już do końca jasne. Pisząc newsa o wodzie płynącej pod górę mam na myśli wodę płynącą pod górę, ok? Nie mam na myśli pary wodnej żeby nie było nieporozumień ale powtarzam to jeszcze raz: chodzi o wodę płynącą pod górę – dosłownie - wodę oczywiście w stanie ciekłym. Taką samą jaka leci w waszych kranów. I żeby już absolutnie wszystko było absolutnie jasne to nie chodzi mi o wodę wypływającą z kranów umieszczonych przez hydraulika (znalezionego z ofert pracy na Onecie), odwrotnie, czyli do góry nogami, po to aby woda „płynęła pod górę”. Pisząc woda płynąca pod górę bez cudzysłowa, mam na myśli wodę płynącą pod górę w sposób naturalny – zgodnie z logiką oczywiście oraz wszystkimi prawami fizyki, ok? Uff… no to myślę że się w końcu rozumiemy, bo najgorsze jest kiedy ktoś ma mylne przekonania do cudzych intencji.)

Tak więc wracając do zakłamanej teorii obiegu wody, woda która spadnie z deszczem, ona sobie następnie żłobi wytrwale koryta strumieni, doliny rzek, a nawet wodospady lub ho ho kaniony no i pchana siłą grawitacji z powrotem spływa ostatecznie do oceanów, gdzie kółko się zamyka i cały proces rozpoczyna od początku. Tyle prostacka teoria dla prostaków. Taka właśnie jest najważniejsza z mylnych teorii i tę sobie właśnie dzisiaj obalimy, ok?

My, bo tak, tak ale zapraszam was również do jakże przyjemnych i radosnych doświadczeń naukowych, które będą w stanie potwierdzić, że woda… płynie pod górkę, ot co.

Jest jeszcze jedna teoria obiegu wody tak nawiasem mówiąc no ale nie będziemy jej obalać bo byśmy się ze śmiechu obalili na ryj. Brzmi ona jakoś tak: BUG (Budowniczy Układów Gówiennych) Jahwe Jahwynowycz Jehowa, pewnego dnia główkując jak by tu zmajstrować działające szambo, jak głosi ewangelia: „oddzielił wody górne od wód dolnych” a potem stworzył ptactwo wodne, które od tamtej pory do tej całej wody namiętnie sra i uznał he, he że to było dobre… i ucieszył się bug… normalnie masakra Smile

Ta teoria jest nie do obalenia przez rozum, gdyż jest przeznaczona wyłącznie dla pozbawionych rozumu (łatwo)wiernych, czyli wiary(godnych), najbardziej upośledzonych jednostek – takich którym obce totalnie jest pojęcie: rozum, rozumowanie lub mózg. Żeby nie było to tamto i nikt z nich nie zwątpił, że ta heca z wodą to robota Jahwego, Jahwe ma coś ze trzy miliony świadków Jehowy, którzy w każdym jednym zborze mogą odwinąć jakiś rytualny zwój i to wszystko potwierdzić… nieee… no i znowu masakra…  pozostawmy więc to w cholerę bo nam dupy pourywa ze śmiechu…

Powracając do prostackiej teorii wody płynącej w dół nie można nie zauważyć że jest ona tak powszechna że jest po prostu… powszechna. Dlatego bez fałszywej skromności, przedstawię wam jako pierwszy człowiek na świecie dowód logiczny, dowód zgodny z prawami fizyki, dowód oparty na wręcz genialnej - nieomylnej dedukcji, dowód poparty serią doświadczeń, no po prostu genialny w swojej prostocie dowód na to… że woda płynie pod górkę!

O!

I mało tego, zamierzam was przekonać że ona OD ZAWSZE płynęła pod górkę, woda oczywiście w stanie ciekłym.

No i co wy na to?

Bo ja jestem w szoku co z rozumem może zrobić prosty nadmorski jod, kiedy tylko go przedawkować. Wystarczy zanurzyć się na parę dni w morzu i wystawić dupę do słońca i prosty człowiek wchodzi normalnie na wyżyny geniuszu, ot co. Polecam wszystkim naturalny nadmorski jod jakiego pełno w naturalnie płynącej pod górę morskiej wodzie. Fale przecież i to nawet jak jest odpływ wspinają się uparcie na brzeg, czyli pod górkę, prawda? Oczywiście że prawda, tu jednak – w tym newsie nie chodzi o fale bo one zupełnie tak samo jak deszcz nie mają żadnego znaczenia w skali globalnej a o takiej skali mówi właśnie moja ogólna teoria wody płynącej pod górkę.

Moja teoria wody płynącej pod górkę jest na tyle zasadnicza i na tyle w zmieniająca sposób postrzegania, że jest co najmniej tak przełomowa jak teoria Kopernika. Ona totalnie przeobrazi wasz obraz świata i dlatego aby w pełni ją zrozumieć usiądźcie wygodnie i pozwólcie, że posłużę się drobnym przykładem po to, aby w waszych zmanipulowanych przez poprzednią teorię, (wody płynącej w dół), umysłach, w końcu ukazał się kolejny mały ale za to PRAWDZIWY kawałek PRAWDZIWEGO świata.

Większość z was bowiem opiera swój obraz świata tylko na tym co może zobaczyć oczami, usłyszeć uszami a potem wytłumaczyć rozumem, prawda?

Oczywiście, że prawda dlatego właśnie MUSZĘ umieścić tu przykład. Przykład na to że mówię prawdę o wodzie płynącej pod górkę.

Jak bowiem wytłumaczyć inaczej komuś coś czego nie widać, czego nie słychać? No jak?

A woda płynąca pod górkę rzecz jasna oczywiście jest – ba, ona od zawsze była, non stop jest i oczywiście zawsze będzie. Jedyny „problem” z tą wodą jest taki, że większość z was nigdy jej nie widziała i nigdy nie zobaczy. Ba, ja również jej jeszcze nie widziałem no ale JA PRZYNAJMNIEJ WYDEDUKOWAŁEM że ona JEST.

TAK WIĘC ONA JEST I KAŻDY KTO TYLKO CHCE MOŻE SIĘ POFATYGOWAĆ I TO NA WŁASNE OCZY SPRAWDZIĆ! W DOWOLNYM MOMENCIE!

 Bacologia jest z natury nauką sceptyczną i w totalnie zakłamanym świecie automatycznie… sprawdza wszystko po to aby bacologa nikt nie zrobił w jajco.

Tak samo było z teorią wody płynącej w dół. Słysząc taki stek bzdur wytrawny bacolog od razu zadaje pytania. Proste pytania, gdyż jak pamiętamy teoria jest prostacka. A najprostszym z możliwych pytań na temat wody jest te:

Dlaczego kuźwa, woda, podobno płynąca w dół, wypływa w najwyższych możliwych miejscach planety?

No dlaczego, hę?

Przecież Ziemia ma miliardy lat. Przez ten czas cała woda, podobno płynąca w dół, powinna już dawno spłynąć… w dół i tam pozostać. Padające deszcze to żadne wytłumaczenie ŹRÓDEŁ. Źródła wody, czyli początki wszystkich bez wyjątku rzek mieszczą się w górach. Niby jakim zatem cudem deszczówka może nie spłynąć ze skał tylko w nie wsiąknąć a potem… tak, tak… a potem „cudownie”… wytrysnąć pod górę (!) dając początek rzekom? No jak?

Cudów oczywiście nie ma. Są tylko cudaki. Na przykład żydzi. I oni będą myślę doskonałym przykładem na temat dziwnego zachowania się wody, ponieważ żydzi zachowują się… identycznie. A zatem na ich przykładzie można zrozumieć i problematykę żydowską jak i tę wodną.

Otóż tak samo jak powszechna jest podobno grawitacja tak samo powszechny jest podobno  antysemityzm. Grawitacja w najprostszym, najbardziej prostackim modelu usiłuje rzekomo zepchnąć całą wodę w dół, a antysemityzm żydów do Izraela i niestety ale każdy leming, który widział wodę spływającą z dachówek do rynny lub żyda odlatującego na Okęciu, niestety ale… wierzy w ten absurd.

To tylko absurd, gdyż tylko pozornie jest to logiczne. Pozory nic więcej. Bo tak naprawdę znacznie więcej żydów opuszcza Izrael niż do niego przyjeżdża i tak naprawdę znacznie więcej wody płynie pod górę niż tej nędznej deszczówki w dół. Ba, ta cała deszczówka i tych paru żydów odlatujących do Telavivu to TO TYLKO KROPLA W MORZU. Nieistotna zupełnie dla całości zjawiska. To jest tak bardzo mała ilość, że nie mająca absolutnie żadnego znaczenia. I niestety ale oczy większości z was widzą WYŁĄCZNIE tych odlatujących żydów i WYŁĄCZNIE spływającą deszczówkę – czyli tylko ten mikroskopijny fragment, który nie ma ABSOLUTNIE ŻADNEGO ZNACZENIA. I stąd mylne wyobrażenie  współczesnego „antysemickiego” świata i oczywiście mylne wnioski dotyczące wody że ona jakoby spływała w dół. A tymczasem woda moi mili, woda kochani, woda płynie pod górkę i to w kosmicznych ilościach. Są to kilometry sześcienne na sekundę! Kilometry i setki kilometrów sześciennych, tysiące kilometrów, a nawet miliony kilometrów sześciennych  wzburzonej, żywej wody na sekundę a nie jakieś podeszczykowe kropelki, lub nadmorskie fale, nadążacie?

I znów wracam do tego „problemu” że TO TYLKO WY tego nie wiecie. Jeszcze przez parę sekund. A nie wiecie, bo niestety ale przy przyjeżdżających żydach nie ma, prezesa, nie ma hieny z TVN, nie ma orkiestry dętej tak jak przy wyjeżdżających.

Wy widzicie tylko parę kropel po deszczu lub paru Żydów i stąd aż tak bardzo „powszechna” teoria wody płynącej w dół albo „powszechnego” antysemityzmu.

Powtórzymy to jeszcze jeden raz aby każdy zrozumiał ten błąd logiczny.

  1. Gdyby teoria wody płynącej w dół była prawdziwa to niestety ale przez te miliony i miliardy lat cała woda by kur*wa mać już dawno… SPŁYNĘŁA W DÓŁ! No tak czy nie? Pamiętajmy że para wodna i kropelki po deszczu nie tłumaczą gigantycznych ilości wody wytryskujących spod gór. Ta para i te kropelki to po prostu mgiełka, to jest jedno wielkie NIC w porównaniu do wody wypływającej DO GÓRY.
  2. Gdyby teoria powszechnego antysemityzmu była prawdziwa to niestety ale całe żydostwo by już dawno kur*a mać spłynęło do Izraela! Tam gdzie wszyscy lubią żydów! No tak czy nie? Pamiętajmy że paru żydów otoczonych stadem hien z TVN odlatujących do Izraela, plus hałaśliwa orkiestra dęta to jedno wielkie NIC – to tylko dezorientacyjna mgiełka w porównaniu do milionów żydów, które mają zamiar „wypłynąć” z Izraela.

Tak że moi drodzy ale fakty są brutalne i na wskroś oczywiste: ani woda generalnie nie spływa w dół ani Żydzi nie spływają (to znaczy napływają, generalnie heh, do Izraela. To okropne ale uwierzcie mi tak właśnie w przyrodzie jest, bo takie a nie inne są właśnie prawa przyrody. A jak nie chcecie uwierzyć to proszę bardzo, oto dowody

Najpierw wyjaśnię wszystkim przełomową, niczym Kopernikańska, nowiutką bacologiczną i świeżą jak pamięć o holokauście, nową teorię na temat obiegu wody. Poprawną rzecz jasna i pozbawioną jakichkolwiek kłamstw lub niedomówień.

Otóż jak już kiedyś pisałem w newsie o prawdziwej naturze UFO, Ziemia jest pusta w środku. Ma na biegunach gigantyczne otwory, przez które oceaniczna woda swobodnie wlewa się do środka. Ta sama woda, która ma to do siebie, że zawsze wciśnie się w każdą dziurkę. Zupełnie tak samo jak żydzi. Jeśli coś nie jest idealnie hermetyczne jest natychmiast pełne wody albo żydów. A otwory na biegunach są naprawdę gigantyczne. Swobodnie można do nich wlecieć samolotem lub wpłynąć okrętem. Żeby razem z wodą nie „napłynęli” tam całymi ławicami jacyś żydzi, dolny wlot na biegunie południowym obsadziła III Rzesza. Trzecia Rzesza ma swoje sposoby aby trzymać się od nich z daleka. Z reguły wystarcza bilboard z napisem Eingang Verboten lub Jude Raus no i elektryczny pastuch aby ostrzec również niepiśmiennych żydów oraz tych co nie umieją czytać. III Rzesza jest najbardziej antysemicką instytucją na świecie i niestety ale nie przebiera w słowach. Ja na miejscu żydów natychmiast bym ich pozwał do trybunału w Hadze… albo chociaż zgłosił do ONZ… nie mam pojęcia dlaczego żydzi III Rzeszy nie pozywają i nie zgłaszają… no nie wiadomo tego ale tak jest. Nieważne.

Natomiast górny otwór na biegunie północnym jest zamarznięty ale pod tym całym lodem oczywiście oceaniczna woda również swobodnie wlewa się do wnętrza Ziemi. W ten właśnie sposób Ziemia przypomina w przekroju piłkę z otworami na biegunach. Po wewnętrznej stronie znajdują się oczywiście również oceany, morza oraz rzeki, są także kontynenty, wyspy, miasta itp, ale nas interesuje oczywiście… woda.

Dlaczego ziemia wewnętrzna nie została przez te miliony i miliardy lat kompletnie zalana przez wodę wlewającą się na biegunach?

Powody są dwa. Po pierwsze ta woda nie wlewa się na jakąś katastralnie wielką skalę, gdyż uniemożliwia jej to siła odśrodkowa Ziemi. Ta siła sprawia, że woda wlewa się bardzo ale to bardzo łagodnie. Każdy kto mieszał łyżeczką kawę wie jak zachowuje się woda pod wpływem siły odśrodkowej, prawda? I dlatego właśnie ta woda, pomimo gigantycznych otworów wlotowych, nie zatapia Ziemi wewnętrznej. Drugim powodem, że wszystko jest ok, jest także siła odśrodkowa gdyż to ona WŁAŚNIE ONA A NIE JAKIEŚ CUDA sprawia, że na całym obwodzie Ziemi woda jest bardzo mocno wypychana POD GÓRĘ. Nadążamy? Jeśli nie nadążamy to zauważcie łaskawie gdzie są najbardziej oddalone od ziemi wewnętrznej obszary „naszej” zewnętrznej skorupy? No gdzie najdalej można odepchnąć przy pomocy siły odśrodkowej wodę?

Oczywiście w górach są te wszystkie miejsca!

To właśnie tam znajdują się najdalej położone obszary, w które wciskana jest siłą odśrodkową woda. Woda z wnętrza planety. Dalej niż do szczytów gór znajdujących się po naszej stronie już się odepchnąć wody nie da.

Tada!

I oto mamy logiczne i sensowne wyjaśnienie, zgodne oczywiście z zasadami fizyki, dlaczego woda tryska w górach i skąd się ona tam w ogóle bierze. Ale to jeszcze nie koniec, bo przecież wszyscy doskonale wiemy, że ta woda ma naprawdę wielką siłę przebicia. W końcu przedziera się przez lite skały, setki kilometrów, no tak czy nie?

Skąd więc bierze się ta siła?

Tłumaczy to prosta zasada fizyki czyli dysza. Dysza jest po prostu zwężającym się ku wylotowi otworem. Woda bowiem płynąca jakimkolwiek przewodem, wężem lub rurą ma tę cudowną naturalną właściwość, że kiedy jej „zwęzić” ujście, ona gwałtownie przyśpiesza przybierając na… mocy.

Bardzo ciekawa osobliwość i każdy kto mył karcherem auto albo prał swojego psa, to wie o co chodzi. Jeśli ktoś nie ma auta, psa albo karchera albo się nie myje w ogóle to może choć raz podlewał szlauchem trawnik. Wystarczy przytknąć na końcu węża palec czyli „zwęzić” ujście aby zbudować dyszę i przyśpieszyć prędkość oraz siłę wypływającej wody. Dzieje się tak dlatego bo ta sama ilość co poprzednio MUSI się wydostać poprzez mniejszy przekrój. Efektem ubocznym jest kawitacja, czyli tworzenie się w nieregularnie płynącym strumieniu wody morderczych dla rur i innych przewodów pęcherzyków, które masakrycznie prędko potrafią zeżreć nawet najtwardszą rurę usiłując z całych sił… zwiększyć jej przekrój. A jak pęcherzyki zwiększą przekrój – masakra bo wlewa się więcej wody i tworzy… jeszcze więcej pęcherzyków. Kawitacja rządzi, dzieciaczki! Mistrzowskim narzędziem stworzonym przez człowieka, aby wykorzystać te zjawisko jest Nóż Wodny – jest to tak doskonałe urządzenie do cięcia… wszystkiego że strach się bać. No i żydzi się boją – dlatego nóż wodny jest niemal zupełnie przemilczanym wynalazkiem. Przecina z łatwością wszystko, drewno, stal, kamienie a nawet żelbeton. Żaden laser nie ma szans. Żaden żydowski skarbiec nie byłby pewny gdyby go pojechać nożem wodnym. Takim nożem w jedno popołudnie swobodnie można poćwiartować czołg. A to wszystko co powyższe… absolutnie po cichu. Jest to bowiem narzędzie doskonałe – bezgłośne i morderczo skuteczne. Stąd na jego temat taka cisza. Ale nie odbiegajmy od tematu…

Jeśli ktoś nie lubi wody, karcherów i trawników bo takie wyniósł zasady z domu dziecka, to niech chociaż podpali jakiś kubeł na śmieci albo zagajnik – wówczas przyjadą strażacy i zademonstrują mu sikawkę czyli jak wygląda dysza w akcji.

Po stronie wewnętrznej Ziemi sytuacja jest następująca: siła odśrodkowa planety wtłacza tamtejsze oceany w skorupę ziemską w kierunku naszej strony i woda wciska się jak żydzi w każdą możliwą szczelinę. Im ciaśniej tym przybiera na prędkości. Żłobi tam zniszczenia, kawitacja bowiem powoduje pęknięcia, wypłukuje skały, drąży podziemne rzeki, kanały itp. Ziemia jest przepełna wyżłobionych przez miliardy lat podziemnych korytarzy wypłukanych przez wodę. Im dalej od tamtej powierzchni wewnętrznej tym siła wody rośnie właśnie z powodu… zwężających się ujść. Ta niesamowita siła „zadyszowanej” wody sprawia, że wręcz ona wytryskuje po naszej stronie w postaci NIEWYCZERPYWALNYCH ŹRÓDEŁ WODY

Tada!

I co się dzieje?

Dzieje się to, że o ile jeszcze dobrze pamiętam z budy to odwrotność dyszy nazywa się dyfuzor. Dzieje się zatem dyfuzor, oto co się dzieje. Płynąca ciasnymi, ciągle zwężającymi się i zwężającymi kominami woda nagle trafia na odwrotne zjawisko – przekrój rozszerzający się i…?

I jej rozszalała moc natychmiast uspokaja się a jej oszałamiająca prędkość zmniejsza do leniwego strumyka.

Kolosalną różnicę pomiędzy dyfuzorem a dyszą doskonale tłumaczy spożycie alkoholu – otóż tylko i wyłącznie po to, aby rozpić bacę i przerobić go na żałosnego alkoholika, każda jedna butelka żubra ma podstępnie zwężający się wylot – dyszę. To po to, aby kiedy się przechyli butelkę cały żubr jednym łykiem wstrzyknięty został do płuc bacy i jego żołądka. Podstępni producenci żubra tak właśnie wykorzystują prawa fizyki. Oni chcą po prostu aby konsument baca bardzo szybko się uchlał.

W innych krajach na przykład we Francji nie chcą zrobić z obywatela bacy alkoholika i piją z… dyfuzora. Dyfuzora, który spowalnia przepływ cieczy, tak mocno, że choćby nie wiem jak szybko przechylać kieliszek szampana on się zawsze niesłychanie powoli przelewa przez ujście.

To naprawdę tak jest i powiem wam, że gdyby ci od żubra mieli wobec mnie uczciwe zamiary to kapsle montowali by na denkach… ot jeszcze jeden spisek przeciwko bacy… chyba już tysięczny, kto by je wszystkie policzył…?

I generalnie tak właśnie wygląda prawdziwy cykl obiegu ziemskiej wody. Niekończący się cykl. I właśnie ten prawdziwy obraz obiegu wody żydzi pragną przed wami ukryć, „objaśniając” wszystkim tylko jakieś prostackie, żałosne fragmenty, zakłamujące kompletnie obraz całości. Pamiętajcie, że ile by tej pary wodnej nie było w powietrzu i jak wiele by nie spadło na ziemię deszczu, to żeby użyć prawidłowej skali porównawczej – to tak samo jak para kłębiąca się nad czajnikiem zanurzonym w jeziorze. To po prostu nieistotna kropelka w morzu. Ta cała para wodna i ten cały deszczyk jaki spada na glebę to nieistotne zero, w porównaniu do kolosalnych ilości wody spod gór. To tak samo jak z prawdziwym a „oficjalnym” wyglądem Układu Słonecznego. Dwa absolutnie różne warianty. Ale tylko ten drugi – trójwymiarowy „spiralny” jest prawdziwy. Ten obraz „płaskiego” Układu jaki znacie z podręczników lub symulatorów he he „trójwymiarowych” w sieci, możecie do kosza na śmieci włożyć gdyż jak sama nazwa wskazuje on jest… koszerny.

Trójwymiarowy Układ Słoneczny nie wygląda jak naleśnik tylko jak bardzo długi zbiór splątanych spiral – zupełnie jak DNA tylko o większej ilości zwojów – dokładnie tylu ile jest planet. Takiego modelu nie znajdziecie w oficjalnych źródłach…

Dlaczego oni to ciągle i na każdy jeden temat robią?

Ponieważ zachowują się tak jak ta woda - wręcz identycznie i stąd ta moja analogia. Oni jak już wiemy wcale nie „spływają” do Izraela. Gdyby spłynęli to tak jak woda z naszej strony… oni by po prostu znikli.

Dlaczego?

Bo żyd może się pożywić tylko na innych gatunkach. Jeśli nie ma nikogo i żywi się własnym – bardzo intensywnie wymiera – dowodzi tego przykład za przykładem tego, co się działo we wszystkich bez wyjątku żydowskich gettach, gdzie byli odosobnieni, kiedy nie mogli żerować na innych i byli zmuszeni sami siebie zagryzać! Sami siebie wykańczali i to kilka razy szybciej i sprawniej niż Niemcy, którzy technicznie i tak byli najlepsi do dziś.

Z wodą jest identycznie, gdyby nie krążyła tam i z powrotem do wnętrza ziemi i nie filtrowała się w kilometrach osadów, żwirów, piasków i skał, (około 800 kilometrów grubości posiada skorupa ziemska) już dawno byłaby brudnym, gęstym bagnistym bajorem a znakomita jej większość po naszej stronie… po prostu odparowałaby w przestrzeń kosmiczną.

Wniosek?

Woda musi krążyć aby żyć. Żyd również.

Jeśli ktoś usiłuje żydów heh… to dobre słowo… siłą skoncentrować w jednym miejscu, żydzi umierają. Tak było za półżyda Stalina, kiedy im wybudował za kasę Rotschilda Izrael-Beta czyli Żydowski Obwód Autonomiczny  – wówczas  żydzi natychmiast jak woda zaczęli się stamtąd rozlewać na cały świat aby w tym Obwodzie nie powymierać i w efekcie dziś w tym tajemniczym żydowskim państewku stanowią… żałosną mniejszość.

Tak samo było kiedy bękart Rotschilda – czyli jego nieślubny wnuk Adolf skoncentrował żydów w gettach a potem w obozach, aby zaczęli się przyzwyczajać do siebie nawzajem – wymierali tak intensywnie, że raz dwa zaczęli się z tych obozów na cały świat wylewać – jak choćby nasz krajowy „więzień z Auschwitz” Bartoszewski. Poskarżył się do Gestapo na złe warunki sanitarne i…?

I został z Auschwitz zwolniony! Zły stan zdrowia chyba mu nie pozwolił odbyć do końca prawomocnie zasądzonej kary, hmmm…

Tak samo jest obecnie kiedy Rotschild „wykupił”, czyli wyłudził przy pomocy lichwy i łapówek całkiem spory kawałek Palestyny, wygnał lub wymordował Palestyńczyków a potem skoncentrował tam sporo żydów na tym kawałku palestyńskiej ziemi – żydostwo oczywiście tam wymiera i oczywiście już się stamtąd na cały świat wylewa…

Najwyraźniej po to aby nabrać sił przed kolejną…  koncentracją Smile

Rotschild jest dla żydów jak dysza dla wody – ich największym koszmarem, bo rozpędza ich i daje im nową siłę aby pędzili przed siebie bezładnie galopem… i wyniszcza tak jak kawitacja tych którzy nie nadążają…

Tak że nie dziwcie się że „Irena Szewińska” była najszybszą na sto metrów żydówką na świecie… nie dziwcie… tajemnica „uroczej”, „polskiej” mistrzyni, to sprawa wielopokoleniowego treningu i kto wie czy Rotschild pewnego dnia nie wymyśli nowej dyscypliny olimpijskiej – wyścigi żydów przez druty i płotki… bo chyba tylko po to nieustannie ich trenuje, wznosi im kosztowne umieralnie i wystawia w gonitwach dookoła świata…

Cykl żydowskiej tułaczki jest jak cykl obiegu wody – odwieczny, wokołoziemski, niezmienny, a od dziś również:

PRAWDZIWY!

Jak są pytania to proszę bardzo ale na temat kochani, na temat wody. O żydach nie będę się wypowiadał ,bo już mnie to zaczyna powoli „bżydzić”…

Podyskutujmy raczej o wodzie płynącej pod górkę, no bo czyż nie jest to temat pasjonujący?

A może są na forum jacyś żyjący świadkowie, którzy kiedyś dawno temu widzieli albo znali kogoś kto widział na własne oczy bijące w górę źródełko i mogliby potwierdzić moją nowiutką teorię? Bardzo bym chciał aby z teorii stała się ona raz dwa naukową wiedzą i zagościła w podręcznikach do religii. Bo ja przyznam się szczerze, nie widziałem nigdy bijącego w górę źródła i tylko wykombinowałem sobie, że ono musi gdzieś tam być gdyż taka jest po prostu natura przyrody – ona musi być taka, gdyż jest rozsądna…

Kiedyś zresztą czytałem że jacyś Polacy się pofatygowali aby odnaleźć źródła Amazonki ale… nie wiem jak im poszło… mi się fatygować raczej nie chciało – człowiek się robi leniwy z wiekiem i lepiej ruszyć makówką, tak sądzę…

I chyba dlatego do żadnego źródełka osobiście jeszcze nigdy się nie pofatygowałem, bo oprócz lenistwa jakoś tak od zawsze trzymam się jak najdalej od miejsc skażonych debilami jak na przykład przy tym „cudownym” wodopoju w Lourdes… dla nich kuźwa tam, wszystko jest cudowne i nadprzyrodzone, a więc takim „świadkom” z góry serdecznie dziękuję… wolałbym opinię tych co poszli w deszczowy las szukać Amazonki…

Dobra to tyle zatem części teoretycznej nowej wspaniałej teorii a teraz pora na część dowodową, jako, że każdą teorię aby ją potwierdzić należy w sposób naukowy… udowodnić.

Modelem idealnym, takim który by raz na zawsze udowodnił tezę że woda podąża samoczynnie do najwyżej położonych miejsc, czyli gór, czyli idealnych ze względu na swoje położenie oraz kształt dysz zbudowanych przez matkę naturę, byłoby… usypanie z materiału ściśle suchego… góry i poczekanie aż matka Ziemia przy pomocy siły odśrodkowej wciśnie w nią wodę, która wytryśnie gdzieś w okolicach szczytu w postaci nowego źródła.

Na początek budujemy, prosty model. Idziemy do najbliższego przedszkola, dajemy buzi najładniejszej przedszkolance i kradniemy tym przeraźliwie hałaśliwym bachorom, z którymi ona biedna musi się użerać, blaszanego bączka, bo te wszystkie bachory i tak nie potrafią się z nim prawidłowo posługiwać. My natomiast potrafimy i zdobycznego bączka otwieramy na pół przy pomocy szlifierki kątowej i zanim ostygnie walimy go w obydwie połówki średniej wielkości kilofem. Walimy oczywiście od strony wewnętrznej aby w ten sposób zbudować i to nawet wierny odpowiednik łańcuchów górskich. Kiedy góry są już wyklepane jak należy napełniamy bączka wodą i dajemy spawaczowi aby profesjonalnie złożył go do kupy. Spawacza oczywiście najpierw kopnie prąd bo on nie wie że bączek jest pełen wody a zatem ze względu na BHP stajemy pięć metrów od spawacza i utrzymujemy tę odległość przy pomocy bosaka, ok? Gotowego bączka odpalamy i…?

Co się okazuje?

Okazuje się dokładnie to samo co dzieje się w przyrodzie: wbrew prostackim pozorom podziemna woda wcale nie wytryskuje i nie gromadzi się w miejscach, gdzie skorupa ziemska ma najmniejszą grubość (!) ale podąża ku najdalej położonym punktom znajdującym się tam gdzie skorupa ma NAJWIĘKSZĄ grubość. Prosto ku szczytom GÓR. A tam cała ta woda tryska jak marzenie ze wszystkich górskich szczytów naszego bączka. Każda dziura po kilofie tryska źródełkiem aż miło popatrzeć. Aż żal bierze normalnie, że nasz biedny spawacz nadal jest nieprzytomny i nie może tego samego co my zobaczyć…

Tylko moja teoria jest w stanie ten fenomen wytłumaczyć! Tylko bacologia…

A zatem widząc jak w bączku nasza woda opuszcza środek gromadząc się wyłącznie w imitujących góry wypustkach możemy w końcu przystąpić do PRAWDZIWEGO EKSPERYMENTU NUKOWEGO – takiego w skali jeden do jednego Smile

Wszystko co potrzeba to jak pamiętamy… usypać wspomnianą górę i poczekać aż wytryśnie z niej źródełko.

Aby usypać górę trzeba się chwilkę dobrze zastanowić, a potem przebrać za kogoś z opieki społecznej i zrobić szybkie tourne po polskich slumsach. Odwiedzamy zatem blokowisko za blokowiskiem uważnie oglądając wszystkie te zacieki na ścianach, grzyby i wykwity starając się wyłapać taki liszaj, który wygląda jak Jezus, matka boska albo przynajmniej Jan Paweł drugi. Kiedy znajdujemy odpowiedniego grzyba starannie go wycinamy szlifierką kątową mówiąc tubylcom że mają farta bo to był grzyb bardzo rakotwórczy a teraz już nie będą mieli raka, a z grzybem udajemy się na tereny wiejskie i tam montujemy go w jakiejś szopce albo pieńku. Potem idziemy do najbliższego kościółka i łapiemy za łokieć pierwszą lepszą babcię.

- Niech będzie pochwalony babciu, czy to tamto, to nie jest przypadkiem Jan Paweł II?

- O Jezus… to on, naprawdę…

Już po dwudziestu sekundach emeryci z całego województwa klęczą przy naszym grzybie, modląc się  do niego i przesuwając zręcznie między palcami różańce. Dajemy im się porządnie rozgrzać, czyli przez jakąś chwilę rozmodlić i ogrzewając się przy palących się zniczach możemy w tym czasie zagrzać na nich na przykład gorący kubek żeby i nam się zrobiło cieplej. Kiedy starcy już się rozmodlą i wejdą na wyższe obroty, nie czekamy aż ochłoną tylko niezwłocznie należy ich wystraszyć:

- Oj laboga, jak przyjdzie zima zniszczy Jana Pawła… oj biada…

- Co robić? Co robić? – trwoga przeniknie raz dwa całe przerażone tę straszną możliwością różańcowe towarzystwo

- Nooo… można by niby obudować grzy… to znaczy Jana Pawła przydrożną kapliczką… ale…

- Co niby, co niby, jakie ku*wa ale? Raz dwa się Jana Pawła tu obmuruje… szwagier ma fach, bo robiły kiedyś z Józkiem fundament pod kurnik, a kuzyn jak nie przepił to jeszcze ma te dużo taczkę…

- Niestety ale aby postawić kapliczkę przydrożną trzeba by mieć tutaj jakąś… tego… drogę. A żadnej drogi… ni ma…

- No to kapliczkę polną się postawi… znaczy polowo...

- Eee… to wtedy rolnik zaora jak się napije

- To co robić? Co mamy robić aby Jana Pawła ratować?

- Trzeba usypać kopiec. Kopiec Jana Pawła Drugiego… kopiec który będzie z Watykanu widać… no to się ociec święty ucieszy…

I w ten prosty sposób mamy plan, czyli tanią siłę roboczą, której za zapłatę wystarczy dobra motywacja i bóg zapłać.

Z ogólnej teorii wody płynącej pod górkę wyprowadzamy więc wzór:

E=mc2

gdzie E – oznacza emeryta

E (jak emeryt) równa się M (jak mężczyzna ze wsi) razy C (jak ciężkie wiaderko z piaskiem) razy dwa albowiem pod żadnym pozorem nie wolno emeryta puszczać z pojedynczym wiaderkiem.

Jak będzie niósł tylko jedno wiadro to albo mu dysk wyskoczy albo dostanie krzywicy kręgosłupa. Tylko więc tylko jak otrzyma dwa wiadra będzie szedł prosto.

Wszystko jasne?

Ilość potrzebnych do eksperymentu emerytów obliczamy już ze szczególnej teorii wody płynącej pod górkę czyli ze wzoru:

E=mc2

Gdzie E – oznacza dźwięk wydawany przez emeryta czyli mężczyznę ze wsi który już doniósł na miejsce dwa wiadra ziemi lub piasku. Uwaga, jeśli chcemy otrzymać ten dźwięk w warunkach laboratoryjnych zamykamy usta, zatykamy dwoma palcami nos i otwierając na milimetr usta mówimy na wydechu – ech.

Udało się?

Tak? To dobrze, to właśnie ten dźwięk. Prawda, że wspaniały?

Aby na sam koniec obliczyć prędkość wznoszenia kopca musimy skorzystać ze wzoru na poszczególną teorię wody płynącej pod górkę:

E=mc2

Gdzie E – jak wzorcowy emeryt czyli równoważnik idealnie tępego mężczyzny ze wsi przynosi na miejsce za darmo dwa wiadra ziemi lub piasku ale uwaga każdy emeryt jest inny dlatego każdego emeryta obliczamy indywidualnie i stąd konieczna jest poszczególna teoria.

Dlaczego każdy jest inny?

Bo jeden przyjdzie z wiaderkiem na węgiel inny przyniesie nie wiedzieć czemu chobok po farbie emulsyjnej a jeszcze inny zjawi się, jak jakiś w dupę czerwony kapturek, z jakimś egzotycznym koszyczkiem. Emeryci tak prawdę mówiąc są „nieobliczalni” i dlatego na sam koniec wyciągamy jeszcze pierwiastek kwadratowy z każdego pojedynczego emeryta.

Musimy tak zrobić, ponieważ emeryt emerytowi nierówny i wieloletnie doświadczenie mówi mi bolesną prawdę na temat emerytów, która jest już udowodnionym aksjomatem w wyższej matematyce:

Otóż dwóch wzorcowych emerytów mających cztery wzorcowe wiaderka nie naniesie tyle ziemi i piachu w ciągu jednego dnia, co jeden wzorcowy emeryt mający dwa wzorcowe wiaderka w dwa dni! To jest wręcz niesamowite ale uwierzcie mi – tak po prostu jest!

Dlaczego?

Bo ten jeden przyniesie o połowę więcej.

Skąd ta różnica?

Jest tak ,ponieważ jeden emeryt w przeciwieństwie do dwóch emerytów nie gada o dupie Maryni tylko nosi piasek, no więc więcej przyniesie, nieprawdaż?

Skoro to tak to właśnie przy pomocy pierwiastka kwadratowego obliczamy indywidualną wartość roboczą każdego poszczególnego emeryta w zależności od liczebności grupy z jaką pojawi się na miejscu budowy kopca. Jeśli natomiast przybędą emerytki to cóż… mimo iż mają profesjonalne nosidła i kanki na mleko zamiast przepisowych wiaderek, pierwiastek koniecznie musi być sześcienny bo wiejskie baby niestety ale non stop strzępią jęzory obgadując komuś dupę za plecami. Trzy emerytki równają się jednemu emerytowi plus dwa standardowe wiaderka.

3E=E2

No dobra, to chyba tyle teorii i aha z moich wstępnych obliczeń wynika jasno, że z usypaniem na Mazowszu Everestu Dwa, czyli Kopca Jana Drugiego można by się uwinąć w 15 lat, (czyli o 5 lat szybciej niż ci od Cheopsa) ale tylko pod jednym warunkiem – należy zacząć budowę jeszcze w tym roku, bo niestety ale zasoby ludzkie czyli emeryci odchodzą w zaświaty w bardzo przyśpieszonym tempie. Na młodzież nie ma co liczyć, gdyż ona zamiast pożytecznie nosić piasek woli dźwigać jakieś sztangi na siłowni. Bez sensu. Małolaty są beznadziejni. Ponadto, tak sądzę, nie ma co sypać wyżej niż osiem kilometrów, bo emeryci i tak nie dadzą rady bez masek tlenowych wyżej się wdrapać. Zresztą z maską może i by tam wyżej weszli, gdyby na szczycie zamontować następnego grzyba i zapalić kilka zniczy, ale do masek potrzebne są jeszcze butle a do butli wózki spawalnicze i niestety ale nie wyobrażam sobie emerytów ciągnących na Everest Dwa wózków spawalniczych, butli i jeszcze wiaderek z piaskiem.

I to w zasadzie tyle ogólnej, szczególnej i poszczególnej teorii wody płynącej pod górkę.

To pozdrawiam i nie pytajcie mnie już chyba po raz tysięczny po co nawiązuję do żydostwa?

Odpowiedź jest tak prosta że dziwne że sami na to jeszcze nie wpadliście: otóż żydowską mentalność znam oraz żydowskie metody i stąd doskonale wiem że:

- żyd Einstein podprowadził tę „swoją” teorię względności i tylko ogłosił jako własną, bo miał do niej wgląd jako pracownik urzędu patentowego,

- żydzi z przemysłu filmowego podprowadzili Edisonowi cały ekwipunek do produkcji filmów i nie płacąc mu tantiem uciekli na wschodnie wybrzeże – tak przecież powstało Hollywood – a dziś to nie kto inni tylko właśnie oni nieustannie wrzeszczą o piractwie i złodziejstwie praw autorskich,

- żyd Hołdys, czyli polski samozwańczy Eric Clapton Smile w identyczny sposób wymanewrował z pieniędzy i praw autorskich kolegów z zespołu Perfect a dziś się najgłośniej wypowiada o piractwie, acta i złodziejstwie,

- żyd Steve Jobs, w identyczny sposób podiwanił Woźniakowi pomysł i wszelkie prawa do firmy Apple

- żyd Zuckerberg w identyczny sposób podprowadził pomysł i prawa do firmy facebook

- żyd Bill Gates w identyczny sposób ukradł od Amigi pomysł na okienka a potem najgłośniej wrzeszczał o złodziejstwi.

- ba nawet mojego pierwszego newsa (o piramidzie) natychmiast podpierniczyła niejaka Tina i opublikowała pod własnym kaszubskim nazwiskiem zgadnijcie gdzie? Heh, tu na innymmedium. Masakra jacy ony są nahalni, bo tak prawdę mówiąc z Tiny taka sama Kaszubka jak z Donalda Tuska.

… i właśnie dlatego należy się ZABEZPIECZYĆ. A umieszczając w mojej teorii wplecione w nią nawiązania żydowskie mam gwarancję że za miesiąc, za rok lub za dwa nie ukaże się gdzieś jakaś hebrajska praca doktorska, (wykonana metodą kopiuj-wklej-krzycz-łapaj-złodzieja) „napisana” przez jakiegoś „genialnego” żydowskiego bękarta, o tytule chociażby takim:

„Ogólna, szczególna i poszczególna, problematyka wody płynącej pod górkę w kontekście ogólnej, szczególnej i poszczególnej problematyki żydowskiej”

No tak, czy nie?

Czegoś tak ściśle powiązanego z żydami – żydy raczej nie powinni kopiować i wklejać. A jak skopiują… rabin nie będzie zadowolony…, będzie aj waj Smile

Ja natomiast nie mam czego się obawiać, bo wszelkie prawa do wzoru „Einsteina” już bardzo dawno temu wygasły Smile

A sam pomysł teorii wody płynącej pod górkę przyszedł mi do głowy jakiś niecały miesiąc temu, kiedy badałem piramidę  i podczas prac naukowo badawczych spostrzegłem, że gdzieś z góry leje się na moje legowisko woda. Pomimo tego, że nie padało od kilku dni woda lała się non stop do śpiwora i zmusiła mnie do zmiany legowiska i... wyjaśnienia tej zagadkowej sprawy!

I co się okazuje? Okazuje się że piramidy to nie są tylko, (jak zawsze uważałem), jedynie MONUMENTALNE POMNIKI MONUMENTALNEJ LUDZKIEJ GŁUPOTY ale także dowodem na to, że taki sam pomysł na zagospodarowanie zasobów ludzkich (i przy okazji zdobycia darmowej wody) musieli wpaść również ci wszyscy STAROŻYTNI geniusze.

Ich pech, na przykład tych od Cheopsa, moi mili polegał tylko na tym, że mieli do swojej dyspozycji bardzo skromne zasoby ludzkie i…?

I niestety ale nawet przy pomocy dziesiątków i setek tysięcy przygłupich robotników… no cóż nie udało im się nawodnić pustyni – usypali trzysta coś tam metrów… wymiękli… no i się zawinęli…

Jeden wielki żal i gigantyczna klęska…

Natomiast w naszych czasach sytuacja jest diametralnie inna i teraz wreszcie uda się udowodnić (i nawodnić) okolicę, albowiem przy pomocy moich skromnych obliczeń – nasze wiejskie, liczące miliony, zasoby ludzkie… dadzą w końcu radę przedsięwzięcie wykonać. No tak czy nie? Bo nie dość że mamy ludzi więcej to jeszcze jest nowoczesna i bardziej od egipskiej rozwinięta moc sprawcza religii. Nasza religia w porównaniu do egipskiej to jak silnik od tira porównać do maszyny parowej – wytwarza tysiące razy więcej mocy… mocy, którą w ten jakże nowoczesny sposób, czyli „ku chwale zbawiciela”, można bardzo pomysłowo wykorzystać. Wiara góry przenosi… jak powiadają kiedy są trzeźwi górale…

I przeca majo racje… nie to co te miastowe panocki… te miastowe w nico nie wierzo i miast dobrego pana bozia ino dutki majo… gupie miastowe gorole… Smile

PS. Tak jak kiedyś pisałem w newsie o UFO, teoria pustej ziemi w miarę upływu czasu będzie się powiększać o nowe dowody. Teoria wody płynącej pod górkę to taki właśnie nowy dowód. A jeśli komuś mało niech się przyjrzy… wulkanom. Mają idealny kształt dyszy, magma jest oczywiście tak jak woda cieczą a zatem bęc i zostaje w wyniku siły odśrodkowej wystrzelona na kilkanaście nawet kilometrów. Potem wiadomo… dyfuzor no i łagodny strumyczek. Innymi słowy dowodów jest pełno że ta teoria jest dobra i prawdziwa. A teoria wody płynącej pod górkę – idealnie się z tamtą wręcz uzupełnia.

Zacznijcie się przyzwyczajać do faktu że Ziemia jest pusta i jednocześnie… pełna.

Pełna wspaniałej rasy Aryjczyków… i zero koczowniczego dziadostwa.

 

 

Poglądy autora powyższego artykułu nie są równoznaczne z poglądami własciciela portalu innemedium.pl , wpis został opublikowany w wersji oryginalnej.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika greg

Autor artykułu upraszcza

Autor artykułu upraszcza niektóre rzeczy. Np jeżeli chodzi o wodę z gór to rok 2015 lato w polsce pokazało , że woda z gór wyschła , bo np. widziałem, że jezioro żywieckie obeschło naokoło . Czy może to świadczyć, że niektóre dysze się przytykają te od wewnętrznej strony?  Bo woda w oceanach nadal była. A w tamtym roku i nadal praży słońce. Baca pisze ciekawe wnioski bo chyba mieszka w górach, ale jak wcześniej ktoś napisał " ciekawe to mogą być nawet głupie amerykańskie filmiki"

Portret użytkownika Gosc

  Kolosalną różnicę pomiędzy

 
Kolosalną różnicę pomiędzy dyfuzorem a dyszą doskonale tłumaczy spożycie alkoholu – otóż tylko i wyłącznie po to, aby rozpić bacę i przerobić go na żałosnego alkoholika, każda jedna butelka żubra ma podstępnie zwężający się wylot – dyszę. To po to, aby kiedy się przechyli butelkę cały żubr jednym łykiem wstrzyknięty został do płuc bacy i jego żołądka. Podstępni producenci żubra tak właśnie wykorzystują prawa fizyki. Oni chcą po prostu aby konsument baca bardzo szybko się uchlał.
W innych krajach na przykład we Francji nie chcą zrobić z obywatela bacy alkoholika i piją z… dyfuzora. Dyfuzora, który spowalnia przepływ cieczy, tak mocno, że choćby nie wiem jak szybko przechylać kieliszek szampana on się zawsze niesłychanie powoli przelewa przez ujście.
 
A co za różnica,czy będziesz pić przez dysze,czy dyfuzor? Wszystko zależy od ilości alkocholu w organiźmie, nie ważne jak wypijesz tylko ile, jak przez dyfuzor wypijesz 1.5 litra to upijesz się tak samo...sama teoria jest ciekawa,ale głupie amerykańskie komedie też potrafiąbyć 'ciekawe'

Portret użytkownika RH+

I tu się mylisz. Szybkość

I tu się mylisz.
Szybkość podania, droga podania, stężenie rozpuszczonych gazów w cieczy ma wpływ i na wchłanianie i na metabolizm.
Chyba, że chcesz powiedzieć, że nie zależnie od tego, czy wypijesz 1,5 dm3 wódki w godzinę, czy w dwie doby. Tak samo, jak jest różnica w odporności na alk w przypadku wina i wina musującego- zawartość CO2,
różnica też jest w prędkości wchłaniania tego samego trunku w zależności od sposobu podania- przez słomkę, ze szklanki, z kranika beczki, z butelki - każdy z tych sposobów różni się w sposób znaczny w działaniu.
CO2 łatwiej dyfunduje ze wzburzonego płynu, to powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w śluzówkach p.pok, to powoduje, że alk wchłania się już po drodze i uwaga - to, co wchłonie się powyżej żołądka i poniżej jelita grubego - krąży z ominięciem wątroby, czyli ma około 10 krotnie większą moc alkoholizującą.
Sprawdzone doświadczalnie ale i laboratoryjnie w war badania naukowego.

Portret użytkownika Gosc

Boże, przeczytałem tego 2

Boże, przeczytałem tego 2 strony i dalej sie nie da, to jest artykuł czy żale matki boskiej pod krzyżem,a teoria głupia jak przeciętny kowalski co stoi pod monopolowym...woda płynąca w góre? Weź se nalej wode do szklanki i wylej..poleci w góre czy w dół? Ręcę można załamać na takimi stronami. Ludzie jak chce cie naprawdę wyjść z tego marazmu,to nie wierzcie we wszystko co czytacie, zwłaszcza na takich stronach,bo to totalna dezinformacja, udają jakby to chcieli wam pokazać droge do rpawdy a popychając was w niedomówienia i wymyślone przez siebie 'fakty'  znam tylko jedną porządnąstrone w interecie ,reszta  to śmieci z bełkotem pseudonaukowym...

Portret użytkownika mistrzszarlej

Mauritius "podwodny wodospad"

Mauritius "podwodny wodospad" , jako potwierdzenie treści tego artykułu. nie chcę aby ktokolwiek, dajmy na to żyd lub nieżyt Smile podchwycił ową kwestię, jako zaprzeczenie. pozdrawiam bacę i bacologię (choć niejednokrotnie mam inne zdanie), taki światopogląd, wiedza oraz inteligencja w TAKICHCZASACH to unikat. 
Sława.

Portret użytkownika caponetti

Woda tchnięta w ruch wirowy

Woda tchnięta w ruch wirowy zaczyna wiercić niczym "wodne wiertło". Kiedy takie północne i połudnniowe wiertło sie spotka to wypchnie na zewnątrz wszelkie maści z wnętrza naszej Matki Ziemi. Pytanie pozostaje co jest w samym środeczku?

Portret użytkownika DobrzePRAWI

Baca jesteś świetny w tym co

Baca jesteś świetny w tym co robisz. Niech lemingom spadają klapki z oczu, takie artykuły powinny być obowiązkową lekturą na otwarcie umysłu w każdej szkole. Już za długo jesteśmy okradani przez czosnków. Każdy Polak powinien się obudzić i odzyskać odrobinę honoru. Wasi dziadkowie byli mordowani i zsyłani przez nich na Sybir a Wy jeszcze opluwacie Bacę za to, że pisze jak było i podaje Wam całkiem zgrabną teorię na temat wody? Obudźcie się. Teraz toczy sie walka o przetrwanie Nas jako Polaków i Polski - właśnie od samoświadomości i poznania prawdy o wrogu ta walka musi się zacząć. Z Waszym podejściem za 50 lat wasze wnuki będą mówiły aj waj i nosiły pejsy.

Portret użytkownika zbieg okoliczności

  baca, dlaczego Twojego

 
baca, dlaczego Twojego artykułu nie ma na aplikacji mobilnej innemedium. Choćby co chwilę uaktualniać w telefonie, ściągają się najnowsze artykuły a Twój (jako jedyny) został pominięty. Jeśli ktoś jak ja, nie wpadnie przypadkiem na stronę nie będzie nawet wiedział o tym artykule. Czy to jakiś techniczny error wkradł się naszym moderatorom? Czy to z wolnością słowa jest jakiś error?
Zamieszczam ten wpis jeszcze raz po zalogowaniu bo bez zalogowania jakoś nie chciał się ukazać. Ach te errory.

Portret użytkownika Rachi

Jestem Żydem i zgłosiłem

Jestem Żydem i zgłosiłem tekst do prokuratury jako antyŻydowski.
ps. poczułem się urażony, niby wychwala Baca nas jako najlepszych najzaradniejszych ale również w niekontrolowany sposób nawołuje do "linczu"

Portret użytkownika b@ron

Rachi...przeczytałem jeszcze

Rachi...przeczytałem jeszcze raz artykuł bacy i może i baca nie lubi żydów ,ale prosiłbym cię byś wskazał w którym miejscu "w niekontrolowany sposób nawołuje do linczu"???...ja w kwesti żydów jestem całkowicie neutralny jednak nie dopatruje się tam żadnego przestępstwa...widzisz jaką wystawiasz opinię narodowi Żydowskiemu? spójrz jaki w tym wszystkim jest paradoks ty twierdzisz że jesteś żydem i jeśli cię ktoś nie lubi (jak np. baca) podajesz go do prokuratury bo jest antyżydowski ...baca jest polakiem a ty go też nie lubisz ( przecież podałeś go do prokuratury...) ale to już nie jest przestępstwem...czyli ty możesz być antypolski???...póki co żyjemy w państwie demokratycznym i wy możecie się nie lubić nawzajem ale mieszanie w to prokuratury jest śmieszne,bo nikt tu nikogo nie nawołuje do mordowania...przemyśl to co robisz bo tu można dyskutować a niekoniecznie "prostować" siłą poglądy ... jeśli uważasz że się mylę ,to bardzo proszę ...jak się odniesiesz do tego artykułu?
http://wirtualnapolonia.com/2013/02/12/katolickie-suki-zydzi-wulgarnie-obrazaja-siostry-radwanskie/
jak to jest że żydzi mogą zwyzywać publicznie polaków ...gorzej jak żyd poczuje się urażony
tak więc zastanów się czy ty takimi donosami nie robisz większej krzywdy niż pożytku, swojemu narodowi 
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Rachi

Proszę Cię co ty piszesz? Nie

Proszę Cię co ty piszesz? Nie obchodzi mnie czy Baca lubi nie lubi Żydów, masonów, Ormian, Polaków itd ale po co ogłasza to przez internet całemu światu? Jak ma jakąś zadrę do Żydów niech stanie twarzą w twarz i upuści swojej nienawiści, swoim lękom, niech przekona się w rozmowie kim jesteśmy.
Druga sprawa jakiemu narodowi Żydowskiemu wystawiam opinię? Przecież jestem Polakiem i moja rodzina mieszka w krakowie od XIV wieku i nigdy nie opuściła ukochanej ojczyzny jaką jest Polska. Nawet podczas IIWŚ kiedy niemcy wymordowali ponad 30 osób z mojej rodziny moi przodkowie nie opuścili ZIEM swoich przodków. Możliwe że moje korzenie jako Polaka są dłuższe niż większości piszących na innymmedium. Piszę o kulturze i wierze. 
Tak wstydziłem się za tych "idiotów"  co tak potraktowali siostry Radwańskie, zwłaszcza dlatego że ponad 85% Żydów mieszkających na świecie ma w swoim rodowodzie Polski ślad bytu, a z tego co pamiętam to niemal 8mln ma Polskie obywatelstwo.
Wstyd mi że w śród Żydów zauważa się głównie małą nację wywodzącą się z kręgów Likudu, neofitów którzy  wywodzą się od terrorystycznych syjonistów Irgunu i Sternu oraz niewielka część Asznakaz a jak wiemy oni nie są prawdziwymi biblijnymi Izraelitami.
Tak więc nie opowiadaj mi że wyrządzam krzywdę swojemu narodowi (Polakom) tylko bronię sprawiedliwego oglądu całej sprawy i zdroworozsądkowości.
ps Jak obrażono nie tylko siostry Radwańskie ale miesiąc wcześniej znaną Polską aktorkę to co zrobiłeś??? Nic siedziałeś cicho a ja napisałem otwarty list do ambasady Izraela potępiający takie zachowanie z wezwaniem do przeprosin mnie i Polaków jako narodu co zostało dołączone do wielu listów na oficjalnej stronie ambasady i dzięki tej inicjatywie zarówno ambasador jak i minister spraw zagranicznych Izraela wystosowali list z przeprosinami.

Portret użytkownika b@ron

wiesz Rachi ,wydaje mi się że

wiesz Rachi ,wydaje mi się że odrobinę przesadzasz, baca ma swój specyficzny sposób wysławiania się i zapewne nie on jeden...ja tam ci nie wróg ,ale z tą prokuraturą to przegięcie ...pisałeś że baca nawołuje do linczu ,a spójrz co napisałeś sam w tym poście ,cytuję "Nie obchodzi mnie czy Baca lubi nie lubi Żydów, masonów, Ormian, Polaków itd ale po co ogłasza to przez internet całemu światu? Jak ma jakąś zadrę do Żydów niech stanie twarzą w twarz i upuści swojej nienawiści, swoim lękom, niech przekona się w rozmowie kim jesteśmy."...wiesz to można zrozumieć dwojako ...bo tak też możesz nawoływać do linczu...niby na końcu podkreśliłeś że chodzi ci "kim jesteście w rozmowie" ...ale to trochę kiepski argument ,bo ty w pierwszym poście jaki napisałeś pod jego artykułem ,poinformowałeś wszystkich tylko ,że tekst zgłosiłeś do prokuratury, bo czujesz się urażony...a bynajmniej nie chciałeś nawiązać z bacą dialogu ...napisałeś że jesteś żydem więc ci napisałem żebyś się zastanowił czy takim zachowanien nie działasz na szkodę właśnie narodu żydowskiego ,o to mi chodziło ...nie sądzisz że prokuratura nie powinna być mieszana w takie drobiazgi ? widzisz internet jest o tyle dobry ,że nawet jeśli byśmy się nienawidzili to przez internet się nie pobijemy, no nie ?a ci co czytają , mogą się opowiedzieć po czyjejkolwiek stronie ...i tak jest dobrze i bezpiecznie ,nikt nikogo nie zlinczuje ...a słowa przeciwko słowu?...taki pojedynek też chyba nie jest najgorszym rozwiązaniem...albo się dogadujemy , albo jeden drugiemu powie że jest głupi i tyle...nikomu korona z głowy nie spadnie .
co do histori ...zwróć uwagę że nie tylko twoją rodzinę mordowali w 2 wojnie światowej ...gineły miliony i każdy stracił kogoś z przodków.
co do bibli ,nie będę się wypowiadał gdyż zapewnie byś znowu poczuł się urażony ...nie wierzę w biblię pod żadną postacią ,jednakże nikogo od swojej wiary nie myślę odwodzić , wiara jest dobra jeśli nie jest fanatyczna ...ale też fakt że ktoś jest wierzący nie czyni go lepszym.
a jeszcze odnośnie twojego ps. zacytuję "Jak obrażono nie tylko siostry Radwańskie ale miesiąc wcześniej znaną Polską aktorkę to co zrobiłeś??? Nic siedziałeś cicho a ja napisałem otwarty list do ambasady Izraela potępiający takie zachowanie z wezwaniem do przeprosin mnie i Polaków jako narodu"
tak? masz rację byłem oburzony ,ale nic nie zrobiłem ...
z twojej strony to bardzo ładnie jeśli faktycznie wystosowałeś list jednak jak sam widzisz ,wystosowałeś go do ambasady a nie prokuratury Izraela...i jednego w tym wszystkim nie rozumiem ...wezwałeś w liście do przeprosin siebie i polaków jako narodu ???...mnie się wydaje że padły tam słowa "katolickie suki" więc to raczej siostry zostały obrażone i ich należałoby przeprosić...a nie ciebie i naród...mało tego...nic mi nie wiadomo aby któraś zgłosiła to do prokuratury, chociaż jak sądzę musiały być urażone i było im przykro...
postaraj się patrzyć na to nie tylko ze swojej strony i żebyś nie myślał że ci to piszę bo napisałeś że jesteś żydem, piszę ci dlatego że poczułeś się urażony ,napisałbym to każdemu bez względu na pochodzenie...nie wspomnę ile razy zostałem w życiu urażony...ale jakoś nie donosiłem do prokuratury...przemyśl to bo sam pisałeś że chodzi o zdrowy rozsądek...
 
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika piotrek

baca, dlaczego Twojego

baca, dlaczego Twojego artykułu nie ma na aplikacji mobilnej innemedium? Choćby co chwilę aktualizować w telefonie ściąga świeże artykuły a Twój (tylko ten jeden) został pominięty. Jeśli ktoś przypadkiem jak ja, nie wpadnie na stronę to nie dowie się nawet o jego istnieniu. To jakiś techniczny error się wkradł moderatorom? Czy to może z wolnością słowa jest jakiś error?

Portret użytkownika admin

Ja się w ogóle zastanawiam,

Ja się w ogóle zastanawiam, czy tego nie zdjąć, bo baca sobie coś napisze, następny tuman zgłosi do prokuratury, a tam tacy przestraszeni pracują, że jak AMR napisał kiedyś o "gadziej rasie" to mnie potem na policję wzywali. Coś czuje, że publikowanie takich treści zwłaszcza w dzisiejszej Polsce, którą rządzą ... sami wiecie kto, to jednak ryzyko, bo w tym kraju antysemitą nie jest ten kto nie lubi Żydów tylko ten kogo Żydzi nie lubią. Dlatego ten temat jest bardzo niebezpieczny i jak widzę po komentarzach, mogą być z tego tylko nieprzyjemności, i to dla mnie, nie dla bacy ...

Portret użytkownika b@ron

powiem ci baca, że muszę czym

powiem ci baca, że muszę czym prędzej znaleźć aktualną mapę europy. czy Polska jest jeszcze na niej naniesiona ...bo jak tak czyta się komenty na niektórych stronach ,to wychodzi na to że dzisiaj można kopnąć tylko polaka ...reszta się od razu obraża...a nikt nie bierze pod uwagę tego że pomału jako polacy stajemy się w Polsce mniejszością narodową

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

Jak nas już wszystkich uda

Jak nas już wszystkich uda się im pomału wykończyć, czego jak widać bardzo pragną, to chciałabym aby jak najwięcej dusz znalazło się na sądzie Bożym po tej stronie, która zaprowadzi dusze do Boga. A Tobie dobrze życzę i Cię lubię, nie nabijaj się z wiary w Boga Stwórcę i Jego Syna, proszę. To są diabły wcielone, jeżeli jest to prawdą, że tak traktują ludzi. 

Portret użytkownika b@ron

Fanka1...to że czasem

Fanka1...to że czasem podważam słowa bibli ,nie oznacza że się z niej nabijam ,ja w żadną odmianę bibli nie wierzę poprostu ,natomiast kompletnie nie przeszkadza mi to że ktoś w nią wierzy ,jeśli cię uraziłem to przepraszam ,bo nie taki był cel. chodziło mi o to że wiele ludzi w chwili kiedy trzeba działać ,rzuca się na kolana do modlitwy,widzisz ,kiedy np, jest wojna ,pożar itp. nie wymodlisz tego żeby ogień zgasł albo wróg cię oszczędził ...to tylko przykłady ale czasem w życiu zachodzi coś co otwiera oczy na "boga" czy biblię ,bóg i diabeł został wymyślony dawno żeby odróżniać dobro od zła ale nigdy nie uwierzę że kiedykolwiek istnieli ,poprostu biblia sama sobie przeczy ...jeśli ty wierzysz to dobrze , byleś nie zabijała w imię boga Wink pozdrawiam.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

Nigdy bym nie zabiła w imię

Nigdy bym nie zabiła w imię Boga, ale w samoobronie może tak (obrona konieczna) i to bez względu na motyw atakującego. Wierzę w Boga, bo myślę, że świat nie powstał bez ingenencji inteligentnego wszechmocnego Stwórcy, tu kieruję się wiarą i moją logiką. W Pana Jezusa też, jest tyle dowodów, choćby Całun Turyński, Chusta z Oviedo, Chusta z Manopello, chyba znasz to wszystko. Biblia nie mówi wszystkiego, co chcielibyśmy wiedzieć np. o historii ludzkości w czasach dawniejszych niż 6000 lat, może podaje niektóre rzeczy symbolicznie, językiem i w sposób zrozumiały w tamtych czasach, ST miał też scalić naród, więc miał i dodatkową misję. Myślę, że wiele zdarzeń opisano na podstawie ustnych przekazów z wcześniejszych okresów (choćby potop). Gdyby dziś ktoś ją pisał, posługiwałby się innym językiem, ale i my nie wiemy, czy nasz język nie zmieni się i czy będzie tak bardzo zrozumiały za tysiące lat.
Nauka nie dała nam do dziś odpowiedzi na najważniejsze pytania, mamy XXI wiek a dumamy, czy żyjemy na zewnątrz czy wewnątrz skorupy ziemskiej. Mówi się o grawitacji, a jeśli... to działa siła odśrodkowa, która utrzymuje nas na gruncie i nie ulatujemy do wewnętrznego nieba. Sukcesów kosmicznych nie możemy sprawdzić sami, musimy wierzyć w to, co pokażą. Tak to już jest z wiarą.

Portret użytkownika aka

I Wy tutaj śmiejecie się z

I Wy tutaj śmiejecie się z onetu? Czwarty dzień czytam te Wasze komentarze i mi głowa wysiada. Myślałem, że wnosicie tutaj coś merytorycznego w komantarzach do artykułów, ale to tylko złudna nadzieja była. Kilka osób trzyma poziom, ale reszta kumpli zachowuje się jak agentura.

Portret użytkownika Nazwisko_lub_pseudonim

Świat jest dziwny: Bądź

Świat jest dziwny:
Bądź dyrektorką teatru i nazwij papieża chujem - powiedzą: "to artystka mósi się jakoś wyrażać inaczej nie była by twórcza".
Bądź kibicem tenisa w Izraelu i krzycz na siostry Radwańskie katolickie suki - powiedzą: "taka jest specyfika kibicowania w Izraelu".   
Zwiedzaj ziemię świetą z krzyżykiem na piersi, zostaniesz opluty i zwyzywany - powiedzą: "co zrobić to ortodoksi"
Napisz w "polskim" internecie żyd z małej litery - zostaniesz nazwany : faszystą, zasciankowym głąbem, ksenofobem, wyznawcą pisu, mocherem, mordercą,  a na koniec okaże się, że za holokałst odpowiadają twoi dziadkowie, którzy przez cała okupację ukrywali Żydów.
Jestem ostatnią osobą, która próbowała by bronić BACY, ale wszystkim jego krytykom (tylko w tym temacie) powiem jedno: jesteście bezmózgimi dziećmi wyborczej i tvn-u, żal mi was, niedługo moje i wasze dzieci będą recytować talmud i kto wie może koran.
ŻAL; PO TRZYKROĆ ŻAL !!!
       

Portret użytkownika ZAlpiski

prościej sie nie da  masz

prościej sie nie da  masz wiaderko wody i plonące ognisko  wode musiałeś zaczerpnąć ze strumienia wiec było troche roboty  a odnośnie ogniska chwile trwało zanim nazbierałeś drewna przygotowałeś okopałeś podpaliłeś rozdmuchałeś gasząc ognisko wodą marnujesz tylko palenisko nie wode ona odparuje a spalone drewno już nie bo przeistoczyło sie w zwęglone resztki proch i pyl  po co to skoro wiesz ze i tak zgaśisz je wodą (woda idzie w pare wodną wiec o nią nie ma strachu wróći za tydzien lub dwa oczywiście niekoniecznie w tym samym miejscu ) a zwęglone drewno stanie sie nawozem i za 100-150 lat to jest znacznie dłużej znowu ktoś będzie wkładał je do pieca tu jest dylemat czy jesteś  za czy przeciw wypalaniu lasu i traw ja oczywiście bezstronnie mnie tylko wylewają..... a cykl na wodór reaktor fuzyjny  no nie wiem chyba za drogo by to wyszło a i wkużylibysmy architekta bawiąc sie jego patentem w końcu my to nie CHRLD do tego nie stac mnie na budowe a i  kiedys pewnie i wodór by śię  zkończył a tak  mamy  zamkniety cykl takie perpetum mobile  ewentualnie można go popchnąć szybćiej Metanem z efektów przemiany materii ....

Portret użytkownika Zalpiski

ale ja jestem debil nie

ale ja jestem debil nie słuchajćie mnie znam sie na tym jak przedszkolak na rozpadzie atomu .... gówno powinno zostać wyplenione z głów <tzn> metan  a perpetum mobile to ludzkość i w tym stanie powinna zostać

Portret użytkownika MegaM

Do tej pory 67 wpisów przez

Do tej pory 67 wpisów przez jednego barana tym razem z gór Wink brawo . On nie chciał jak był mały to na kolonie grupa z izraela przyjechała i to bardzo bolało, to nie jego wina. teraz jest duży i to ciągle boli . w sumie to on ma racje Wink .
Cały tekst tak jak i moja wypowiedz ze względu na bezsęsowne dopierdalanie nadaje sie do kosza . Jak opisze to po polsku bez słów i wszelkich ich synonimów,żyd syjonista,nazista, wtedy może przeczytam.
Moge doradzic, że jak już wykuma "kolega" skąd sie wzieła woda na ziemi i jakie posiada właściwości to nie bedzie szukał siły odśrodkowej, kapilarnej. Baca mała częśc chmur pochodzi z pary wodnej.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

widzisz ufoku...z tym

widzisz ufoku...z tym lizaniem to jest tak, że czasem ludzie się zgadzają z opiniami innych a czasem nie i fajnie jest wtedy podyskutować ,no ale tacy niezarejestrowani dowcipnisie jak ty ,psują dyskusję ,bo zaczepiają i zaczepiają aż ktoś ich nie kopnie ...wtedy się obrażają i piszą do admina że są tu już od lat ...ale jeszcze nic nie napisali...i że dajmy na to "buron" ich tak obraził ...że już tu nigdy nie zajrzą ,po tym co ich tu spotkało...no trudno ufoku ...ja tam ci nie wróg, jak chcesz mnie wyprowadzić z równowagi, bo po tym ci się lepiej zrobi ,to próbuj ...tylko nie płacz potem że cię nie szanują 
ps. pisać ci się nie chce, czytać ci się nie chce, kojarzyć faktów nie potrafisz...to po cholere tu to pokazujesz ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

no jasne Baronie :-) - wpisy

no jasne Baronie Smile - wpisy czosnkow i innych Mega Młotkow mnie bardzo zawstydzają...
połknęli haczyk i zarzucają mi antysemityzm - no więc dobra tylko że skoro to co ja napisalem jest Prawdą to wychodzi na to że baca jest niewinnym świadkiem tego że największą na świecie antysemitką jest... Prawda Historyczna - na setki i tysiące sposobów już dawno dowiedziona więc niepodważalna...
hi hi mały kawalek Prawdy dziala tak samo jak żarówka w kuchni pełnej karaluchów - tupot małych nóżek i szepty po kątach: aj waj aj waj antysemita zapalił żarówkę Smile
to dobry znak bo tak naprawdę ony tylko Prawdy się boją - tylko jej bo doskonale wiedzą że żaden Adolf żaden baca tylko Pani Prawda wszystkich z czosnkowej niewoli wyzwoli i stąd te wściekle ataki - jakże przewidywalne, jakże typowe... od wiekow to samo widać pomysły "mendców" im sie skonczyly... 
pozdro

Portret użytkownika benet

Jak wiadomo Ziemia i jej

Jak wiadomo Ziemia i jej wnętrze jest nadal niezbadane,a niektóre mity naukowe na jej temat,które powstały lata temu od tamtej pory nie zrobiły kroku naprzód ,więc każdy ma prawo tworzyć własne teorie.Jak sam baca pisze, to tylko teoria,jego teoria,niekoniecznie trzeba w nią wierzyć.A że art.trąci troche żydami ,no cóż,też mnie to trochę "bżydzi" he he .Ogólnie nie ma co ,uśmiałem się co niemiara i szczerze powiem,wolę takie newsy niż typu "Nowe kręgi w zbożu" Pozdrawiam autora Smile

Portret użytkownika baca

dzieki Benet - o to mi

dzieki Benet - o to mi wlasnie chodilo - caly sejm, caly rzad, te wszystkie pederastki, transwestyci i murzyni, ten caly nieprzeliczony aparat dziala w mysl protokolow: "i będziemy ich prowadzić od jednego rozczarowania do drugiego po to aby stracili wszelką nadzieje i blagali o nasz rząd światowy"
tak ze jesli udalo mi sie Ciebie i paru innych rozbawic - wychodzi że niespecjalnie im to dołowanie Polaków wychodzi...

Portret użytkownika Sylar

Dodam tylko ze po

Dodam tylko ze po przeczytaniu wypocin dwoch panow "B" dostalem anafilaksji i musze jechac teraz do szpitala bo niestety zapomnialem ze mam uczulenie na pierdoly.

Portret użytkownika b@ron

luuudzie...i o cóż wam

luuudzie...i o cóż wam chodzi...czytając niektóre wypowiedzi widać pewne zaćmienie umysłowe ,sądzę że większość będących na nie ...wogóle nie czytała artykułu ...coś tam zaczeła ale natrafiła na słowo "żyd"  i natychmiast zastosowała atak ...no bo trzeba ich bronić...a baca jest zły... wielokrotnie podkreślałem tu swoją bezstronność ale podkreślam to raz jeszcze...baca ma niewątpliwie uraz do żydów ,ale ci nie pozostają takim dłużni ...
http://www.sfora.pl/Zydzi-goje-zyja-po-to-by-nam-uslugiwac-a25450
dlaczego więc te najazdy na bacę ...gdy telewizja pokazuje na okrągło żałośnie śmieszne kabarety w jawny sposób szydzące z polityków ,gejów, kościoła i was samych...rozkosznie cieszycie michy...bo to kabaret ...więc trza się śmiać...ale jak ktoś zrobi dokładnie to samo z przekazaniem swoich przekonań to zawsze zjawiają się  "szlachetni rycerze" by udowodnić jakie popełnił przestępstwo ,ja bym zrozumiał ,jakby ktoś był zniesmaczony tym że ktoś w swoim artykule nawołuje do zbrodni bądź innego przestępstwa, ale baca tego nie robi...w takim razie zadam dwa pytania 
1...dlaczego baca powinien lubić żydów ,skoro oni go nie lubią?
2...dlaczego żydzi mieliby lubić bacę ,skoro on ich nie lubi?
otóż zazwyczaj tak jest że ludzie nie lubią się z wzajemnością  a więc sprawa jest jak najbardziej normalna...tak więc ostrzeżenia co niektórych że admin umieszcza taki artykuł u siebie mogą mu przyspożyć kłopotów są całkiem nie na miejscu ...jako że niby dlaczego??? ...proszę przeczytać sobie regulamin portalu...ze zrozumieniem...admin musi brać pod uwagę że wycinając wszystko z czym on się nie zgadza ,taki baca tu już w końcu nic nie napisze..., natomiast wszystkich tu niesamowicie pokrzywdzonych ,zmuszaniem do czytania długiego artykułu jak i tych którzy nie potrafią pogodzić się z tym że ktoś ma inne zdanie niż oni ...proszę o wyluzowanie i odrobinę rozsądku...
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

Całej zaistniałej sytuacji 

Całej zaistniałej sytuacji  "winna" jest psychologia, a dokładniej konformizm(zachowanie konformistyczne czyli podleganie, uleganie zasadom panującym w danej grupie) mi Drodzy :)... a nasunął mi się na myśl pewien ciekawy eksperyment, tzw. Eksperyment Ascha i co za tym idzie dający podstawy mu Eksperyment Sherifa.
http://www.youtube.com/watch?v=qiHdu8ISHYo    ----- Ash- polecam obejrzeć- gdyż jest ciekawy.
http://www.youtube.com/watch?v=0DoIxN6B4PQ   ----- Sherif.
 
"Asch nie zgadzał się z interpretacjami zachowania badanych przedstawionymi przez Scherifa, twierdząc, że badani są skłonni do ulegania grupie w dużym stopniu tylko wtedy, gdy sami czują się niepewnie i nie mają wyrobionego zdania na dany temat - taka bowiem była psychologiczna sytuacja badanych w eksperymencie Scherifa. W warunkach jednoznacznych badani nie będą ulegać grupie, tego spodziewał się Asch. Aby udowodnić swoje racje stworzył własny eksperyment."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Ascha <-- tu można szczegółowo poczytać o tych eksperymentach Smile
I KONKLUZJA:
Po prostu większość tych jak to napisałeś Baronie "niesamowicie pokrzywdzonych" po prostu poszła za opinią innych. Oj ktoś pisze, ze baca to taki, taki i taki.. a nie będę sie wyłamywał napisze analogicznie- bo jeszcze mnie nie polubią :> a jak i ja posmęcę to będę się czuł zjednoczony a nie wyalienowany;) Proste Biggrin

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Strony

Skomentuj