Ogromne UFO w kształcie cygara widziano na wyspie São Miguel na Azorach

Kategorie: 

Źródło: Internet

Podczas fotografowania widoków przyrody na wyspie São Miguel, na Azorach dokonano niezwykłej obserwacji. Na fotografii wykonywanej dla prospektu reklamującego turystykę, można zauważyć coś co wygląda na niezidentyfikowany obiekt latający.

Ta obserwacja UFO miała miejsce podczas fotografowania przyrody w pobliżu miejscowości Sete Cidades. Niezwykły masywny obiekt znajdował się na niebie nad górami. Fotograf zdołał zrobić dwa zdjęcia, ale tylko na drugim z nich pojawił się dziwny cylindryczny obiekt.

Po sprawdzeniu obrazów na komputerze stało się dla niego jasne, że sfotografował ogromne UFO w kształcie cygara. Autor fotografii przyznał, że zdjęcia zostały wykonane w 2013 roku, ale nie pokazywał go wcześniej, bo bał się ośmieszenia. Dopiero niedawno postanowił przedstawić to zdjęcie organizacji MUFON, która kataloguje takie obserwacje, gdzie zostało to zapisane jako sprawa nr. 80589.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Może go wymienił,nie wiadomo

Może go wymienił,nie wiadomo czy prawda o tym czy był pedofilem, czy tylko wymysł,a jeśli tak to nie trafił na wyspy  Bora Bora wypoczywać a do wulkanu szatana,tam mu duszę meczą,ale zyski z Michaela to cieszyły ich,nigdy z tym się nie zgodzę co wyprawiają z ludźmi,nie nauczyli żyć,a nawet to życie specjalnie poukładali żeby człowiek popełniał grzechy i na swoją stronę wciągnąć jego duszę,ludzie nie rozumieją że szatan=ufo,i mają dostęp do ludzkiego mózgu, prawdopodobnie przez układ nerwowy,jesteśmy naelektryzowani, i do  tego robi co chce z człowiekiem,np powiesi się,czy zderzy się autami, jakieś programy itd dużo by tego wymieniał wystarczy przejrzeć  info co się dzieje,wasza sprawa jak to odbierzecie,wasza rodzina,ja nie mogę patrzeć na te ich fantazje zabójcze,może coś by z tym zrobić?

Portret użytkownika zibi1973

A tu macie coś co jest dość

A tu macie coś co jest dość dziwną sprawą,przyjechał po swojego kotka do ojca,widocznie mu zależało na nim,nie było tego kota w domu,to złapał innego i roztrzaskał go o lusterko auta,ludzie nie dajcie się nabrać na takie sceny,teraz jego koledzy z MMA odsunęli go od siebie i po komentarzach widać jak go ludzie oczerniają,oni chcą nas skłócić,żebyśmy się pozabijali ,zrobili wojnę! http://www.fotosik.pl/zdjecie/1479c19ba31aa6c1

Portret użytkownika zibi1973

Ja jestem na tak,a ta

Ja jestem na tak,a ta większość na nie,i to ludzka zguba,niech da policja te fotki z lusterka a znajdę wam twarze,a jak twarze to wiadomo o co chodzi,mogę być już terrorystą nr 1,może już poszukiwany żywy lub martwy,tak gdybam ,może wypadek samochodowy,może samobójstwo w garażu,może w pożarze domu zginę,a może sam padnę przecież mam psi żołądek,może ktoś coś podsunie,nie pamiętam pokazywałem wam mój żołądek,jest na fotosiku tylko trzeba dobrze się mu przyjrzeć, ale to już przeszłość,lepsze są statystyki za i przeciw  http://www.fotosik.pl/zdjecie/24ba87ec21da45e5

Strony

Skomentuj