Ogromne UFO zlokalizowane w okolicy Słońca

Kategorie: 

Kompilacja zdjęć przedstawiająca protuberancje i ujawniony kształt UFO

Wielka protuberancja słoneczna, jaka oderwała się z powierzchni gwiazdy 7 października ujawniła obecność dziwnego obiektu o regularnym kształcie. Nie wygląda on jak przypadkowy piksel, wręcz przeciwnie jest symetryczny i regularny. 

 

Wygląda to tak, jakby obiekt został oświetlony przez plazmę, Nie wygląda na to, aby był on zagrożony działalnością Słońca. To kolejny przypadek z serii takich obserwacji w okolicy tarczy słonecznej i mówimy tu o anomaliach identyfikowanych na różnych urządzeniach obserwacyjnych.

Na próżno oczekiwać oficjalnego wyjaśnienia ze strony operatorów pary satelitów STEREO, która odpowiada za tą obserwacje. W przeszłości podawano przynajmniej jakieś niestworzone historyjki, teraz chyba musi już wystarczyć tylko wymowne wywracanie oczami.

Gdy uznamy, że to, co pokazują satelity to coś więcej niż zwykłe zakłócenia cyfrowe prowadzi to nieuchronnie do tego, aby zadać pytanie o powód takiej obecności w okolicy naszej gwiazdy. Jeśli założymy, że to pojazdy to odwiedzanie okolicy Słońca może służyć do ładowania paliwa do podroży kosmicznych. Pojawiają się też sugestie, że każda gwiazda stanowi coś w rodzaju gwiezdnych wrót, a skoro każda to i Słońce.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Prorok Annunak

Poprostu przelatują przez

Poprostu przelatują przez naszą galaktykę i tankują statki,to trwa od tysięcy lat,a do piero teraz to widzimy bo mamy szklane oka.A nami zabardzo się nie interesują bo tylko umiemy się kłócić być zawistnymi.Patrzeć na kasę i robić wojny.Kto by pomógł takim istotom jak my?Nikt.Tylko byśmy zamęt u nich zrobili.Koniec tematu,kropka!!!!

Portret użytkownika Uriel

  I to jest prwda co

  I to jest prwda co napisałeś !!! Ale niestety ubogie mózgi (nie ma mowy o jakiejkolwiek świadomości) tego nie pojmą. Jako jedyna rasa we wszechświecie ludzie zabijają sie nawzajem i pozwalają bez mrugnięcia okiem patrzeć na krzywdę współbraci!!! Licza się tylko bogactwa ,które uważaja za wszystko . Nie chca słuchac prawdy i nie chca się zmienić. Ciągle napotykam sie na śmiech i drwiny kiedy chce ludziom coś uświadomić...

Portret użytkownika Transformator2012

Na kanale Sci-Fi jest obecnie

Na kanale Sci-Fi jest obecnie puszczany serial "Gwiezdne wrota: Wszechświat" w którym to bohaterowie latają po odległych galaktykach kosmosu za pomocą statku starożytnych. Serial ten wyprodukowany w latach 2009-2011 obejmuje dość ciekawą opcję związaną z tym wpisem. Ku zaskoczeniu znajdujących się na pokładzie osób okazuje się, że statek starożytnych aby "zatankować paliwo" wlatuje w koronę Słońca w jakimś akurat mijanym systemie planetarnym.
 
Ciekawi mnie jak to się dziwnie składa, że filmy sf pokazują nam pewne rzeczy, które potem możemy obserwować w rzeczywistości...

Portret użytkownika dfg

Te "Gwiezdne Wota" to nie

Te "Gwiezdne Wota" to nie koniecznie musi być fikcją jak się dobrze przyjrzeć efektom specialnym zwłaszcza aktywacji gwiezdnych wrót, to wygląda to dość dziwnie. W jednym odcinku jest jakby animacja komputerowa (pastelowa), a w innym odcinku tafla wody bez charakterystycznego wyglądu animacji. to tak jakby z odcinka na odciek wykorzstywali inne efekty (w jednym jest tak, a w innym inaczej i to nie  zalerznie od sezonu. Pomijam ostatni sezon "Wszechświat", z tego zrobiła się telenowela), albo mieli skokowe finansowanie tego serialu.

Portret użytkownika bb

Dlaczego wszyscy domagają się

Dlaczego wszyscy domagają się jakiś wyjaśnień... ?! Przecież oni też nie wiedzą co to. To tacy sami ludzie jak my na nieodpowiednich stanowiskach, zagubieni, którzy robią sobie narady jakie wersje podać opinii bublicznej chociaż sami nie mają pojęcia która wersja jest prawdziwa. Dlaczego tyle osób zakłada że są jacyś "mądrzejsi" którzy znają wszytkie odpowiedzi . ?! nie zna ich nawet Bóg - bo gdyby znał - śwaiat nie wyglądał by tak jak teraz. Tzw. wtajemniczenie polega na tym że umiesz sobie sam odpowiedzieć na wsztykie pytania.

Portret użytkownika Gajdzioch

Słońce jest świadomą Istotą i

Słońce jest świadomą Istotą i przekazuje swoją Energię min. nam na Ziemii. Cywilizacje, które są bardziej zaawansowane technologicznie od nas potrafią korzystać z dobrodziejst Słońc. Nasz Stwórca jest nieograniczony tak jak i my, jeśli to sobie uświadomimy i poszerzymy naszą Świadomość, którą Jesteśmy:)
To oczywiście moje zdanie.
 
Filmik z wielkościami Gwiazd.
http://www.youtube.com/watch?v=zWpZ1gIEHhY
 
Ciekawy film pokazujący Życie po Życiu, polecam bo dał mi wiele wewnętrznego spokoju:)
https://vimeo.com/38315308
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika sdf

Dał ci wiele wewnętrznego

Dał ci wiele wewnętrznego FAŁSZYWEGO spokoju. Ten film to ewidentny NewAgowski bełkot, większych bzdur już dawno nie oglądałem. Chcesz prawdziwy wewnętrzny spokój i radość to otwórz Biblię i poddaj się Chrystusowi bo tylko On ma życie wieczne. Pismo mówi coś o tych, kórzy słuchaja takich bzdur jak ten film - 
2 Tm 4:3-4
3. Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań - ponieważ ich uszy świerzbią - będą sobie mnożyli nauczycieli.
4. Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom.
(BT)

Portret użytkownika Gajdzioch

Witaj.   To jest Twoje zdanie

Witaj.
 
To jest Twoje zdanie i jak najbardziej je szanuję, nazywaj to jak chcesz. Dla mnie ważna jest moja Wiara, a nie religia. Wiara bez religii (według mnie oczywiście) nadal będzie istaniała, a religia bez Wiary nie ma prawa bytu.
 
Oddaję się tylko naszemu Stwórcy, a Jezus jest dla mnie Bratem, Przyjacielem i Przewodnikiem. Wszyscy pochodzimy z jednego Źródła, nie zamierzam udawadniać nikomu swojej racji bo nie chcę ingerować w Wolną Wolę innych Istot, każdy jest w odpowiednim miejscu na swojej Drodze i kim ja jestem żeby mówić innej osobie co ma robić. Szanuję wybory innych nawet, jeśli ich nie rozumiem. To jest życie innych ludzi i nie będę przeżywał go za nich bo przegapię swoje.
 
Moim zdaniem gdybyśmy przestali udawadniać innym swoje racje to i konflikty by zniknęły. Szacunek do innych jest tym czy kieruję się w życiu od jakiegoś bo nie chcę powielać swoich błedów, które już przerobiłem i dały mi doświadczenie ale są już za mną.
 
"Zrezygnuj z racji

Świadomie zrezygnuj ze swojego przywiązania do posiadania racji. To przywiązanie jest jak choroba — zawsze prowadzi do cierpienia i uniemożliwia porozumienie. Ludzie nie chcą słyszeć, jak powinni myśleć i że nie maja racji, tylko dlatego, że nie zgadzasz się z ich opinią. Wyrasta wtedy miedzy wami ściana, często niemożliwa do zburzenia. Pamiętaj, że w każdej sprawie, w której wiesz, że masz rację — na świecie mogą być miliony ludzi, którzy wierzą, iż nie masz racji. Posiadanie racji jest wymysłem ludzi. Racja nie istnieje niezależnie od człowieka. Potrzeba posiadania racji jest przekleństwem ludzkości — powodowała niekończące sie konflikty, wojny i cierpienia. Zrezygnuj z posiadania racji.
Wysłuchuj uważnie opinie innych ludzi. A dlaczego właściwie nie możesz mieć dwóch opinii na ten sam temat?

Wszystkie dzisiejsze porady z książki Ewy Foley "Powiedz życiu Tak".
 
Tym cytatem zakończę swoją wypowiedź:)

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika Leśny Skrzat

@Gajdzioch   Ten cytat

@Gajdzioch
 
Ten cytat Dalajlamy jest zajebisty. Krótko i na temat. Przyda mi się. Krótko mówiąc, dopuki kasa nie zniknie, nie będzie postępu opartego na solidnym fundamencie. Kasa jest głównym narzędziem manipulacji, mającej na celu odcięcie nas-Słowian od życia blisko Natury. Nie mam w tej kwestii już wątpliwości. Nasz czas musi powrócić... 

Portret użytkownika Gajdzioch

Witaj.   Może spodoba Ci się

Witaj.
 
Może spodoba Ci się jeszcze ta przypowieść, bo do mnie trafia:)
 
Przypowieść o rybaku i bogaczu

Rybak siedzi oparty o przewróconą łódź i patrzy na morze. Idzie bogaty pan
obwieszony złotem. „Rybaku, dopiero południe, dlaczego tak siedzisz i nic nie robisz"? „Już łowiłem" - odpowiada rybak. „Ale gdybyś jeszcze raz wypłynął, miałbyś więcej ryb". „A po co"? „Miałbyś więcej pieniędzy". „A po co"? „Za jakiś czas kupiłbyś drugą łódź". „A po co"? „Żeby łowić więcej ryb". „A po co"? „Miałbyś dużo więcej pieniędzy i na starość mógłbyś tak jak ja patrzeć w morze i nic nie robić". „A co ja innego robię"?

Może warto od czasu do czasu machnąć na wszystko ręką i trochę zwolnić?
 
 

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika pasjonat

teraz napisales takiego

teraz napisales takiego gniota jakbys widzial koniec wszechswiata. I pewnie widziales.. Wink Sa planety ktorych srednice liczy sie w mld km... i nie sa to najwieksze, bo na tyle pozwala nam nasza technologia obserwacji.
 
http://www.youtube.com/watch?v=2LUQVzerseI&feature=related  zakladajac nawet ze statki pochodza z gwiazdy ( bo nikt nie udowodnil ze na nich zycia nie ma) to jest duze prawdopodobienstwo ze w odleglych galatykach moga byc planety wielkosci naszych najwiekszych gwiazd.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Ewa

Jedyna rzecz, która mnie

Jedyna rzecz, która mnie naprawdę wkurza, to to, gdy ktoś autorytatywnie wypowiada się o rzeczach, o których nie ma zielonego pojęcia.
Jesteś znawcą kosmosu? Innych cywilizacji? Podróżowałeś po wszechświecie i wiesz na pewno, że nie ma tam, nigdy nie było i nie będzie takich pojazdów?
O mój Boże... ludzie zdejmijcie wreszcie te klapki, bo po pierwsze nie do twarzy, a po drugie to juz dawno niemodne.
Teraz jest trend na otwarty umysł i ciekawość świata Smile
My jesteśmy jak takie małe mróweczki w swoim kopczyku. Niektóre mróweczki już zaczynają zauważać, że na mrowisku świat się nie kończy, a inne wprost przeciwnie, okopują się jeszcze bardziej ;))

Portret użytkownika Rasta4Peace

Zobacz sobie największą

Zobacz sobie największą odkrytą dotychczas gwiazde znajdującą się w całkiem sporej odleglosci od ziemii i porównaj ją do Jowisza, jak my i słonce. Skoro są tak wielkie gwiazdy to dlaczego nie mogą orbitować wokół nich planety wielkości np naszego słonca? Pomyśl zanim napiszesz brednio.
 
i Tak PS. Wasz kod captcha podnosi mi znacznie cisnienie czy to naprawde jest potrzebne na tym portalu? co posty sobie ktoś nabija?

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika pasjonat

a ta grawitacja czasem nie

a ta grawitacja czasem nie zalezy od warunkow w jakich cos powstalo ?  cos mi sie pamieta ze sa olbrzymie planety ktore potracily swoja grawitacje, a inne maja znikoma poniewaz wybuch tak a nie inaczej uksztaltowal ich mase.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Rasta4Peace

No ale tak naprawde to jest

No ale tak naprawde to jest teoria rosomak, nie widzieliśmy na własne oczy jak gwiazdy powstają, cojedynie komputerowe symulacje. A co z mniejszymi gwiazdami od naszej? np wielkosci naszej planety? Niekoniecznie wielkość wiąże sięz wagą ponieważ jest też i gęstość.
I mi się bardziej zdaje że powstawanie gwiazd ma podłoże wymiarowe, a raczej zmiany wymiaru w określonym miejscu w próżni, chodzą pogłoski że własnie nasza planeta ma stać się słoncem na tym wymiarze, że nasze słonce również jest planetą, lecz z obecnej perspektywy wymiarowej widzimy je jako "słońce".
Pozdrawiam

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika MASAKRA

Zgadza sie, masz racje ! Lecz

Zgadza sie, masz racje ! Lecz przy tym wszystkim zapominamy o czyms, o jest miliony a nawet miliardy... biliony razy wieksze niz najwieksze gwiazdy! Jest to BOSKA pustka i wszystko TO co w niej sie znajduje, a czego nie widzimy... i to na wielu plaszczyznach i rzeczywistosciach ( wymiarach ). W naszej rzeczywistosci cos niecos, kiedys, widzimy :-/. Lecz musi dojsc do erupcji slonecznej by to zobaczyc ( przyklad z wielu ).

Pozdrawiam.

PS : Adminie, bardzo prosze, zrob cos z tym codem bo mozna zawalu dostac :(. Pisze malo, bo pisze z komorki i kod musze 2 razy wpisywac i przy tej akcji trace moj post. Mozna sie naprawde wsciec. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Portret użytkownika a kuku

odbicie refleksyjne

odbicie refleksyjne nibiru,Resztki Nibiru to olrzymok 4-5 razy wieksze od ziemi. A ze sie zbliza to da sie odczuc.
Poprzez soczewke i filtr moglo byc powiekszone i nastapilo znieksztalcenie w odbiciu i refleksja.
Tak jak dziala lustrzanka.
W  niedlugim czasie ludzie ujza drugie slonko Wink

Portret użytkownika szarak

To jest portal dla ludzi

To jest portal dla ludzi którzy są w stanie uwierzyć we wszystko bez względu na okoliczności.  Ciężko nawet komentować takie newsy. Współczuję pracownikom  STERO zmuszanym  co chwilę  do komentowania tego typu insynuacji  jak na powyższym przykładzie. Nie dziwię  się że po jakimś czasie zaczynają wywracać oczami.  Uodpornili się  jak lekarze w psychikach, którzy na co dzień maja do czynienia z nowymi Einsteinami  i Chrystusami.

Portret użytkownika Xystos

obydwa typy

obydwa typy osobowpsci,Chrystusa i Einsteina to wdzieczny material badawczy do psychiatrow , oraz wszyscy ktorzy w te osobistosci wierza nierzadajac dowodow.
Gdy jednak pojawi sie news udokumentowany fotografia lub filmem ktory w innych sprawach uznaby kazdy sad - w te newsy sie niewierzy,drogi kolego Szaraku niezarejestrowany twoj wpis pachnie propaganda tych co chca ludzi uspokoic,jak uspokaja sie bydlo stojace w kolejce do rzeznika ...

Skomentuj