Ogromne UFO zostało zaobserwowane nad Lombardią

Kategorie: 

Źródło: Giuseppe Filipponi

Wszyscy słyszeliśmy o ostatnim trzęsieniu ziemi, które wstrząsnęło Włochami. Niektórzy wiążą to zdarzenie z obserwacją poczynioną w dniu 2 listopada 2016 roku, kiedy to ogromne UFO zostało zaobserwowane na niebie nad Lombardią. Autor zdjęcia, niejaki Giuseppe Filipponi który był świadkiem zdarzenia przekazał je do badacza UFO Gabriela Tima, który opublikował te niesamowite fotografie na swojej stronei na facebooku Alertaperiodismoalternativo.

 

Nie da się ukryć, że jest to dość podejrzane, że ostatnimi czasy Włochy doświadczyły prawie 250 trzęsień ziemi włączając w to wstrząsy o sile ponad 6 stopni w skali Richtera w dniu 30 października 2016 roku. Było to najsilniejsze trzęsienie, które uderzyło we Włochy od 36 lat stąd wiele osób z niepokojem spogląda na jeden z najniebezpieczniejszych wulkanów tamtego rejonu czyli Wezuwiusza. Zdaniem części ufologów, obawy te są uzasadnione, a pojazd UFO może mieć bezpośredni związek z tym co nadejdzie już wkrótce.

Bynajmniej nie jest to pierwszy raz, kiedy UFO jest widziane przed czy po silnych trzęsieniach ziemi. Mówi się wręcz, że pojazdy UFO, prowadzone przez domniemane istoty pozaziemskie monitorują aktywność sejsmiczną naszej planety oraz czasem usiłują nas ostrzec o szczególnie niebezpiecznych zjawiskach. Czy oznacza to więc, że możemy spodziewać się więcej niż zwykłych wstrząsów wtórnych? Jestem daleki od takich sugestii niemniej czas pokaże czy ufolodzy mają w tym choć troche racji.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MONiTORiNG

Zdjęcie wykonane z dalekiej

Zdjęcie wykonane z dalekiej perspektywy i ciężko powiedzieć co to tak na prawdę jest, ale sam krztałt jest mi dobrze znanny i zastanawiałem się gdzie to już widziałem, tylko w troche innej formie i przypomniałem sobie stare szkice pewnego inżyniera z NASA, bo sama forma jak i projekt jest bardzo ciekawy  http://davidicke.pl/forum/statki-powietrzne-w-ksiedze-ezechiela-i-henocha-t7089.html  Porównanie zdjęcia i opisu szkicu jest bardzo podobne i jeżeli jest to ten sam pojazd ze szkicu, to ten ze zdjęć z przed kilku dni jest jakby w nowszej wersji bardziej wypasionej ale co tu się dziwić przecież paręsetek to zleciało w technice, ale jak zwykle nikt nic nie wie  Smile  pozdrawiam

Portret użytkownika Edgier 25

Ciekawa sprawa z tymi

Ciekawa sprawa z tymi Włochami , a teraz jeszcze ten obiekt ..? Problemem zdaje się nie być Wezuwiusz czy też Etna , które są naszpikowane aparaturą pomiarową lecz Marsyli - wulakan pododny - ten może wybuchbąć w każdej chwili pochłaniając znaczną część Itali i kraje ościenne w tym Izrael - szkoda Włoch ??? 

 

U wybrzeży Włoch drzemie największy podmorski wulkan w Europie: Marsili. Podwodna góra ma u podstawy 70 km długości i 30 km szerokości. Wysoki na 3 tys. metrów stożek, którego wierzchołek znajduje się 450 metrów pod powierzchnią morza w każdej chwili grozi wybuchem, informuje „Corriere della Sera”.

http://www.koniec-swiata.org/juz-jutro-wlochy-moga-zniknac-powierzchni-ziemi/WLg0

Strony

Skomentuj