Ogromny czarny sześcian UFO pojawia się nad powierzchnią Słońca

Kategorie: 

Źródło: NASA

15 kwietnia 2022 roku, czarny sześcian UFO pojawił się w okolicy Słońca. Dziwaczna formacja, pojawiła się ponownie już 17 kwietnia 2022 r, ale tym razem nad powierzchnią naszej gwiazdy.

W opinii astronomów z NASA, czarne sześciany to zaledwie błędy w przetwarzaniu obrazu. Ponieważ brakuje danych na zdjęciach, a rozbłyski słoneczne częściowo pokrywają lewą stronę sześcianu, obiekt wydaje się być prawdziwy. O ile to błąd w przetwarzaniu, to strasznie dziwnym wydaje się fakt, że niemal identyczne wydarzenie miało miejsce dziewięć lat wcześniej w tym samym miesiącu.

 

Wielu internautów uważa, że zasłanianie się awarią sprzętu to jedynie technika służąca odwracaniu uwagi. Uważają że za rzekomymi błędami kryją się pojazdy obcej cywilizacji, które kamuflują się przed ziemskimi satelitami lub są cenzurowane przez naukowców z NASA. Opinię na temat tego incydentu, powinniście wyrobić sobie sami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Osobiście uważam, że to może

Osobiście uważam, że to może nie być pikseloza, to może być rzeczywiste objawienie się jakiejś inteligencji. Należy pamiętać że intligencje Boskie, albo nadnaturalne nie ukazują się w swojej formie w tym wymiarze, one są z natury niewidziane ! Zresztą sam fakt istnienia Słońca w odpowiedniej odległości od Ziemi udowadnia istnienie Syper Istoty która wszystko zaprojektowała !

Drodzy Rodacy wystarczy przeanalizować kreacjonizm naukowy by doznać oświecenie i duchowej przemiany w nową istotą wodną !

Prawdopodobnie najbardziej uderzającą cechą zapisu kopalnego jest nagłe pojawienie się wielkiej różnorodności skamieniałości osadzonych w warstwach fanerozoicznych. To nagłe pojawienie się nazywane jest "eksplozją kambryjską" i jest tematem wielu analiz i komentarzy. Czym była ta eksplozja?

Od kilkudziesięciu lat wiadomo było, że około pół miliarda lat temu, w kambrze, na przestrzeni ok. 60-75 milionów lat powstała większość podstawowych typów (phyla, podkrólestwo – wysokie systematyczne jednostki) i planów budowy ciała wielokomórkowców. Trzeba wyraźnie podkreślić różnicę pomiędzy nagłym pojawieniem się nowego planu ciała (brak morfologicznego precedensu, brak "zapowiedzi" w poprzednim okresie geologicznym, brak form przejściowych wiodących do tego nowego planu), a równoczesnym pojawieniu się wielu nowych, bezprecedensowych form, morfologicznie często bardzo od siebie odległych. Eksplozja kambryjska charakteryzowała się obu tymi cechami.

Pojawianie się w zapisie kopalnym pierwszych wyższych jednostek systematycznych, jak typy i gromady organizmów wielokomórkowych nie jest więc rozmieszczane mniej więcej równo w geologicznej kolumnie, ale jest skupione w ogromnej większości w dolnym fanerozoiku – od najwyższego prekambru do ordowiku z uwydatnieniem w kambrze. [1] Dokładnie przeciwnie niż przewiduje to teoria ewolucji, największe morfologiczne zróżnicowanie organizmów pojawia się w skałach dolnego fanerozoiku (kambru), a reszta kopalnego zapisu zawiera warianty w obrębie tych głównych morfologicznych planów 

Jak wyraził to znany popularyzator ewolucjonizmu, Stephen Jay Gould:

Możemy opowiadać bajki o ulepszeniach w niektórych grupach, ale w chwilach uczciwości zmuszeni jesteśmy przyznawać, że dzieje złożonych form życia są bardziej sagą różnorodnych wariacji na temat podstawowych projektów niż sagą narastającej doskonałości. W latach dziewięćdziesiątych XX wieku okazało się, że ten wybuch był znacznie gwałtowniejszy niż sądzono wcześniej, trwał bowiem nie 60 lecz tylko 5-10 milionów lat. [3] W skali geologicznej wrażenie wybuchu spotęgowało się więc przynajmniej sześciokrotnie. Nic dziwnego, że w naukowej literaturze zaczęto charakteryzować eksplozję kambryjską jako "Ewolucyjny Big Bang" (Science), "Big Bang ewolucji zwierząt" (Scientific American), czy "Biologiczny Big Bang" (Science News). 

Richard Monastersky wyjaśnia:

Przed okresem kambryjskim prawie wszystkie formy życia były mikroskopijnych rozmiarów, za wyjątkiem zagadkowych bezszkieletowych organizmów. Na początku kambru, około 544 mln lat temu, grupy zwierząt "eksplodowały" w wysypie ewolucyjnej aktywności, która od tamtej pory nie miała sobie równych. Stworzenia morskie nabyły możliwość budowania twardych skorupek i w geologicznie krótkim okresie – 10 mln lat, pojawiła się wielka różnorodność nowych planów budowy ciała. Paleontologowie zaproponowali wiele teorii aby wyjaśnić tę rewolucję, ale nie osiągnęli zgody w tej kwestii. 

Prof. Jerzy Dzik z Zakładu Paleontologii Polskiej Akademii Nauk konstatuje:

Kontrast w sposobach zachowania skamieniałości po obu stronach granicy er [prekambru i kambru], sprawia wrażenie faunistycznego trzęsienia ziemi (...).

Każdy dzień na tej planecie to medytacja ! Kontemplacja stworzenia i Istoty która Jest ! Jestem, który jestem – w języku polskim tłumaczenie formuły אֶהְיֶה אֲשֶׁר אֶהְיֶה ’ehjeh ’ăšer ’ehjeh, albo w Biblii greckiej: Bóg rzekł Mojżeszowi: „Ja jestem BĘDĄCY (᾿Εγώ εἰμι ὁ ὤν)”. I dodał: „Tak właśnie powiedz synom Izraela: »BĘDĄCY (῾Ο ὢν) przysłał mnie do was«”

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Super ! Wielkość tego pojazdu

Super ! Wielkość tego pojazdu albo inteligencji lub materializacji jest gigantyczna ! kilkadziesiąt wielkości ziemi.... wspaniałe jest to, że cały kosmos nie jest przypadkiem ! Jest dziełem Nadprzyrodzonej Istoty !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj