Ogromny pojazd UFO, czy może kwadratowo-prostokątna chmura ?! Analiza nagrania

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Obserwatoria na Mauna Kea to grupa astronomicznych placówek badawczych i wielkich teleskopów zlokalizowanych na szczycie Mauna Kea na wyspie Hawaiʻi na Hawajach, w USA. Lokalizacja jest idealna ze względu na ciemne niebo, dobry prześwit, niską wilgotność oraz położenie powyżej warstwy chmur, czyste powietrze i położenie geograficzne niemal na równiku. Wysokość nad poziomem morza i izolacja na środku Pacyfiku sprawiają, że Mauna Kea jest jednym z najlepszych miejsc dla naziemnych badań astronomicznych.

W sieci pojawiło się nagranie z jednej z kamer CCTV, umieszczonej w obserwatorium. Widać na OBRAZIE poklatkowym obłoki chmur i coś jeszcze. Czy jest to złudzenie optyczne, spowodowane dziwnymi zjawiskami atmosfery, czy może wielki, wręcz gigantyczny pojazd który ukrywa się za obłokami ? Gdyby tak było, to wygląda, że podleciał do obserwatorium, po czym się oddalił. Na szczęście kamry coś zarejsetrowały. Wśród ufologów panuje zgoda odnośnie problematyki ukrywania się ufo istot w wielkich albo mniejszych chmurach. Czy podobnie wygląda sprawa w tym przypadku ? (zamieszczamy tu dwa różne ujęcia)

Wydaje się, że coś tam jest, ale co to może być - statek obcych ? Dokonaliśmy analizy tego nagrania, wydaje się nam bardzo ciekawe, choć ocenę pozostawiamy państwu. Niektórzy z badaczy tego fenomenu nie mają wątpliwości - istoty UFO nie chcą byśmy ich widzieli, to by zmieniło nasze podejście do kosmosu, do życia na Ziemi, przemodelowało całą naszą świadomość i całą cywilizację. Dlatego starają się być niewidoczni ? Czy może są inne powody, bardziej poważne ?

Gigantyczny pojazd za chmurami ?, a może to nie UFO, za to kwadratowy i prostokątny czarny obłok ?

https://youtu.be/-vfY3V0EIns?t=2

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj