Ojciec Klimuszko przewidział islamski potop w Europie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Chyba wszyscy w Europie są zaniepokojeni trwającą od jakiegoś czasu islamską inwazją na nasz kontynent. Przybrała ona na sile tak bardzo, że spełnienie wizji jasnowidzów, które jeszcze niedawno wydawały się absurdalne, stało się bardzo realne. Inwazję na Europę przewidział słynny jasnowidz z Elbląga - Franciszkanin, ojciec Czesław Klimuszko.

 

Dar jasnowidzenia, ten polski duchowny odkrył na skutek traumatycznych przeżyć jakich doświadczył w trakcie II wojny światowej. Jeszcze pod koniec sierpnia 1939 roku przyśnił mu się straszny sen. Jak opisywał, przed jego oczyma przesuwały się sceny bitew. Widział rozstrzeliwanych polskich żołnierzy i ludzi uwięzionych w obozach zagłady. Na koniec ukazał mu się zakrwawiony polski oficer i pokazał mu, jak wojska nazistowskie niszczą całą Europę. Następne miesiące pokazały bardzo dobitnie, że ten koszmar ziszcza się coraz bardziej i dzieło zniszczenia zdaje się nie mieć końca.

 

Po klęsce wrześniowej o. Klimuszko przebywał w Wierzbicy w okolicy Radomia. Doszło tam do incydentu, który zakończył się dla duchownego pobiciem ze strony Niemców. Musiał też oglądać upokarzanych mieszkańców miejscowości. Wszystko to ze względu na nie zapłacenie podatków nałożonych przez najeźdźców. Ojciec Klimuszko tak później wspominał swoje doświadczenie z nazistami.

„Świadomość doznanej krzywdy oraz widok wynaturzenia człowieka z trupią główką na czapce, cały ten splot wypadków wywołał w mojej jaźni silny wstrząs, który z kolei wyzwolił we mnie drzemiące nieznane siły psychiczne, poruszył jakiś mechanizm w ośrodkach mózgu, obudził nadświadomość, dzięki której zacząłem przenikać psychofizyczną strukturę człowieka. Zacząłem dostrzegać w pewnych momentach za niektórymi ludźmi ciągnący się jakby film ze scenami ich przeżyć i przeszłości. Czułem wyraźnie, że w mojej sferze psychicznej nastąpił jakiś przełom, zaistniało coś, i to coś nie jest anormalne, lecz raczej ponadnormalne"

Postać franciszkanina ojca Czesława Klimuszko jest ciekawa zwłaszcza w kontekście ostatnich zdarzeń, które rozgrywają się w Europie. W swoich wizjach wspominał o ataku niewiernych na Europę. Według jego słów mieli przeprawiać się przez morze do Włoch. To niesamowite, ale chyba na naszych oczach spełniła się przepowiednia zmarłego w 1981 roku polskiego jasnowidza ojca Czesława Klimuszki.

Ojciec Czesław Klimuszko

Oto fragment wizji ojca Klimuszko na temat islamskiego potopu:

"Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne"

Jeszcze niedawno brzmiało to jak osobliwa przepowiednia. Jednak wydarzenia ostatnich miesięcy powodują, że zaczyna to wyglądać tak jak przewidział polski franciszkanin. Ze względu na usunięcie kolejnego "racjonalnego" dyktatora, który trzymał w ryzach plemienne "pseudo narody", czyli Muammara Kadafiego, doszło do "irakizacji" Libii. Zamiast prawa, zapanował tam totalny chaos. Obecnie są tam dwa rządy, ale i tak największą siłę reprezentuje Państwo Islamskie. Doszło do tego, że wybrzeże Włoch jest tylko 450 km od Libii i kraj ten stał się głównym eksporterem tak zwanych "uchodźców", czyli islamskiej armii inwazyjnej.

 

Na nagraniu przedstawiającym dekapitację 21 koptyjskich chrześcijan jeden z bojowników Państwa Islamskiego deklaruje wprost, że "krzyżowcy" mają się bać, bo Islamiści "podbiją Rzym". Rzeczywiście islamska nawała dotknęła ostatnio w szczególnym wymiarze Włochy, ale najazd prowadzony jest obecnie również drogą lądową, czego doświadczają kraje takie jak Serbia i Węgry.

Niestety Libia jest również potencjalnym źródłem uzbrojenia, dla Państwa Islamskiego którego ogromne ilości po obaleniu Kadafiego dostały się w ręce islamistów. To może ułatwić prowadzenie operacji militarnych na terytorium Unii Europejskiej. Właściwie obserwujemy obecnie tak zwaną wojnę hybrydową, polegającą na przesłanie odpowiednio dużej ilości "zielonych ludzików". W tym wypadku ludziki są kolorowe, ale cele podobne, czyli opanowanie zajmowanego terytorium.

 

Według włoskiego rządu tylko w zeszłym roku około 170 tys. imigrantów z Afryki Północnej próbowało dostać się łodziami do Włoch. Wśród nich było najwyżej kilkadziesiąt tysięcy Syryjczyków uciekających przed wojną domową w swym kraju. Rząd w Rzymie obawiał się jeszcze w lutym, iż ekspansja Państwa Islamskiego w Libii może sprawić, że liczba imigrantów znacząco wzrośnie i właśnie to obserwujemy obecnie. Małymi stateczkami przypływają ludzie o niezbyt europejskich rysach. To już się sprawdziło, czy sprawdzi się też spalenie Rzymu, które wygoni z miasta ostatniego papieża?

Kiedy jeszcze 30 lat temu czytaliśmy o tym, że mieszkańcy takich miast jak Paryż czy Rzym, spalą sami te miasta wydawało się to absurdalne. Dziś coraz częściej zastanawiamy się, które miasto spłonie pierwsze. Można założyć, że będzie to Rzym, bo Włochom chyba najszybciej zabraknie pieniędzy na zasiłki, którymi od lokalnych islamskich społeczeństw kupuje się spokój. Wszystko wskazuje na to, że gdy "pieniędzy od Allaha" zabraknie to miasta niewiernych zapłoną i na pierwszy nomen omen ogień pójdzie właśnie Rzym.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika mister karnister

Klimuszko nie był z Elbląga

Klimuszko nie był z Elbląga ale z Prabut, gdzie był duży punkt repatriacyjny po wojnie. I potrafił idąc z kimś zatrzymać się i wskazać miejsce mówiąc - pryznież łopatę i kop - i skarby zakopane wskazywał. Ogólnie ciekawy typ z niego był, promowal ziołolecznictwo tez. Znam ludiz, których chrzcił, którzy go poznali...

Portret użytkownika elzvis

Krzyżowcy mają się bać, no

Krzyżowcy mają się bać, no cóż, skoro stracą pieniądze, tytułu i wysoki status... Rym i Watykan być moze zniknie zalany przez morze uchodźców, na ale nie znaczy to, że wiara chrześcijańska skończy się z nia na dzień. My polacy mamy Bazylikę w Licheniu, rezerwową stolicę apostolską. Nie będę płakał za końcem Watykanu, gdyż Kościół Katolicki to przegniła do szpiku kości instytucja, co jakiś czas wypływają różne afery. Dlatego tylu uchodźców płynie do Włoch, bo Watykan de facto jest celem przeciwników tej religii. Mówi się o tym, że w erze wodnika pojawi się nowa religia. Tak więc i Islam po pewnych sukcesach zostanie zachamowany, zduszony. Wychowałem się w tej kulturze, to prawda, ale co z robić z faktem, że ani Jezus, ani Maryja, ani Apostołowie nie istnieli? Nie było takich postaci historycznych. Nowy Testament przedstawia alegorię do ogólnych wyobrażeń związanych z Bogami. No bo i w chrześcijańskwie mamy ukryty politeizm... Długo by pisać. Będę czuł się bardzo źle, gdy po upadku tej fąłszywej religii, mp. na skutek terroryzmu we Włoszech, miliony Polaków uzna, że należy wypowiedzieć otwartą wojnę muzułmanom. Staną w obronie fałszywej religii. Co innego, gdy będę bronić swojego państwa. A może jest to kontrolowane wygaszanie fałszywej religii? Halo, jest wysoki mason na sali?! Mam pytanie.

Portret użytkownika sebastian

Z calym szacunkiem dla braci

Z calym szacunkiem dla braci muzulmanow...trzymajcie sie swojej religi,obyczajow i przesadow...ale u siebie i nie musiecie wyzwalac innowiercow oraz narzucac Nam swojej wiary. Muezina chetnie poslucham na wakacjach...gdzies tam na Wschodzie  czy na poludniu, ale tutaj gdzie mieszkam wole uczeszczac na msze katolickie.Juz kilka razy dostaliscie baty od POLAKOW dostaniecie i tym razem....uczcie sie historii

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika zzz

Czyżby kolejny holokaust się

Czyżby kolejny holokaust się szykował, tyle że tym razem na muzułmanach. Obcy w Europie zawsze dostawali baty, tak będzie i teraz, odrodzenie skrajnych ruchów prawicowych to tylko kwestia czasu, chyba że chore na poprawność polityczną rządy wyzdrowieją przez jakiś przypadek i zaczną działać dla dobra własnych obywateli.

Portret użytkownika zielonawyspa

Ludzkością sterują PODMIEŃCY

Ludzkością sterują PODMIEŃCY ! Elity są podmienione, nie są ludzmi ! Istoty po staropolsku nazywane "podmieńcami" od dawna znane są w folklorze wielu krajów. Przykładowo w folklorze irlandzkim nazywane są one "changelings" - co właśnie oznacza "podmieńcy". Nazwy "changelings" używa się też dla nich w języku angielskim. Generalnie rzecz biorąc, w dawnych czasach ową nazwą "podmieńcy" opisywano złe istoty nadprzyrodzone które podmieniły się za ludzi (najczęściej pod ludzkie dzieci) aby móc łatwiej oraz bardziej efektywnie upowszechniać zło po Ziemi. To dlatego w 2008 roku nakręcony był amerykański film fabularny (drama) o tytule "Changeling", z Angelina Jolie i John Malkovich w rolach głównych, który ilustruje zło jakie powodowało podmienienie dziecka przez skorupowaną policję w Los Angelos z 1930 roku.
       Oczywiście, podmieńcy istnieją również i dzisiaj. Faktycznie to jeśli ktoś nauczy się jak ich rozpoznawać (patrz poniżej punkt #M2), wówczas odkryje że jest ich na Ziemi szokująco dużo. Tyle że normalni ludzie wogóle nie wiedzą o ich istnieniu. Faktycznie też w każdej istotnej dla społeczeństwa instytucji działa co najmniej jeden z nich. Praktycznie też spora proporcja naszych przywódców i co bardziej wpływowych "ludzi" na Ziemi to właśnie tacy podmieńcy. Na szczęście dla nas, dzisiaj dokładnie jest nam już wiadomo, że owe szatańsko postępujące istoty, które w dawnych czasach uważano za nadprzyrodzone, faktycznie są jedynie tymczasowo "symulowanymi" pomocami technicznymi w metodach zarządzania używanych przez Boga. Nasza dzisiejsza wiedza na temat owych "podmieńców" pozwala nam znacznie precyzyjniej niż w dawnych czasach zdefiniować "kim" właściwie oni są i "jakie cechy" ich charakteryzują. Zgodnie z tą definicją "podmieńcy są to tymczasowe 'symulacje' nadprzyrodzonych istot z wyglądu identycznych do ludzi, które po upodobnieniu się do wybranych osób, są następnie podmieniane pod owe osoby na tyle skrycie i na tyle umiejętnie, że faktu owego podmienienia nie są w stanie odkryć nawet najbliżsi krewniacy podmienionej osoby". Na ofiary takiego skrytego podmieniania wybierani są ci ludzie którzy najlepiej służą celom jakie owi "podmieńcy" mają osiągnąć poprzez dane podmienienie.
       Wysoce interesujący jest proces jaki "podmieńcy" używają aby osadzić na Ziemi kolejnego swojego reprezentanta. W owym procesie "podmieńcy" wcale nie są podrzucani na Ziemię w próżnię - tak jak w dawnych czasach jedne kraje podrzucały swoich szpiegów na obszar innych krajów. W celu osadzenia nowych "podmieńców" na Ziemi, używany jest bardzo stary "trick" polegający na "podmienieniu" tych istot pod wybranych i wszystkim już dobrze znanych Ziemian. Chodzi im bowiem o to, że każdy człowiek na Ziemi ma swoją rodzinę, miejsce urodzenia, historię, dokumenty, kolegów, itp. Dlatego, gdyby "podmieńcy" jedynie podrzucili na Ziemię kogoś swojego, taka istota miałaba trudności ze wskazaniem gdzie się urodziła, kto jest jej ojcem i matką, gdzie chodziła do szkoły, itp. Jeśli jednak podmieniają one upodobnionego do danej ofiary "podmieńca" za konkretnego człowieka który faktycznie istniał, wówczas po podmianie "podmieniec" ten posiada swoją historię, rodzinę, przeszłość, itp. Ponieważ jednak zaawansowana możliwości "podmieńców" czynią ich ogromnie podobnych do osoby za którą są podmieniani, nawet najbliższa rodzina podmienionego zwykle nie ma pojęcia że mają już do czynienia z "podmieńcem" a nie ze swoim krewnym. Proces podmiany "podmieńca" za człowieka inicjuje wybór ludzkiej ofiary podmienienia. Ludzkie ofiary owego podmieniania są bowiem wybierane ogromnie starannie, tak aby potem służyły możliwie najlepiej jako "kozły ofiarne" niemoralnych działań które dany "podmieniec" ma popełnić, lub aby dawały danemu "podmieńcowi" możliwie największy wpływ na innych ludzi. Po wybraniu ofiary następuje przygotowanie sobowtóra. Jakiś "podmieniec" zostaje upodobniony do osoby wybranej na podmianę. Jak zapewnie czytający już o tym słyszał, sporo takich dokładnych ludzkich "sobowtórów" pokazywano licznym ludziom na pokładach UFO.
http://www.totalizm.pl/changelings_pl.htm

Portret użytkownika Cabaj

Problem jest też w tym

Problem jest też w tym że  murzynom przypisuje sie większe rozmiary członka, bujniejsze życie seksualne, wcześniejszy wiek inicjacji seksualnej, skłonność do orgii, niezwykłą potencję, większe uleganie zmysłowości, a mniejsze normom i zasadom.Murzyn budzi zawiść i zazdrość białych mężczyzn. U kobiet jawi się w fantazjach i snach seksualnych jako uosobienie "zwierzęcego samca”Dlatego sama historia mówi kto powinien stać z batem.

Portret użytkownika Cabaj

No przeciez nie okażą

No przeciez nie okażą zazdrości prosto w oczy,ale "swoje"myślą.Skala euro tam gdzieś do 16stu centów a afrika do 25centów...A gdzie sie podziały u Ciebie"ukryte pragnienia"no co tam?...wiek juz nie pozwala?czy jakieś inne zachamowania?Oczywiście że nie wszystkie tak myślą o murzynach ale 89%napewno.Piszesz że wielkość nie jest istotna..opowiem jedną sutacje:Kolega raz wszedł do domu znajomego akurat podczas stosunku tak że nikt go nie usłyszał,ale za to on usłyszał tylko dwa słowa ciągle powtarzające sie:Janek mocniej!!!janek mocniej!janek mocniej!!itd..A Janek potem przyznał ze juz ładował na cały regulator.I stwierdził że ...gdyby miał te pare centów więcej to jego kobieta byłaby w pełni zaspokojona.A tak,pozostał niedosyt.

Portret użytkownika Cabaj

No chyba nie....myśle że jako

No chyba nie....myśle że jako nudystce co widziała całe hetary lasów "flaków"po prostu zoobojętniało już to.Znajoma w usa miała zaszczyt doświadczyć "czarnego salcesonu"jak potem nazwała.Stwierdziła że miała totalne odloty z nim.Potem se zagladała w krok i sie pytała:co to za "gość"tam był he he.

Portret użytkownika Żona

Zadowolenie seksualne nie

Zadowolenie seksualne nie zależy od wielkości członka, wytrwaĺości czy innej gimnastyki, a od połączenia dusz i kompletnego oddania kochanemu Mężowi. Jakoś prymitywy mnie nie rajcują, a orgie są brudne i obrzydliwe. Czym tu się podniecać? Nie pojmuję.

Portret użytkownika Cabaj

O tak,"dobra żona prawie

O tak,"dobra żona prawie nigdy nie powie mężowi że jej nie dogadza.Trzeba zacząć od tego z jak długim członkiem masz do-czynienia na codzień.A te dusze to skąd wytrzasnełaś?Przecież w biblii o ile pamietam nie ma żadnej wzmianki o jakiejś duszy/.

Portret użytkownika dąb

O. Klimuszko mówił , że jakby

O. Klimuszko mówił , że jakby miał żyć jeszcze 50 lat to wybrałby do życia Polskę. Że w Polsce będą rosły cytrusy i że wszyscy (w europie) będą chcieli mieszkać w Polsce . Pogoda się zmienia , islam zalewa europę a muzułamnie boją się mieszkać w Polsce. To nic dziwnego , że ta przepowiednia dla zwykłych europejczyków może być niedługo realna, że w Polsce warto będzie mieszkać w odseparowaniu od islamu.  

Portret użytkownika Corvus

Zapraszam twojego księdza na

Zapraszam twojego księdza na północ Polski - w tym roku było tam za zimno nawet dla jabłoni., które niby są do polskiego klimatu przystosowane.  Także w okolicach Elbląga, które powinny być mu szczególnie znajome.
Brednie takie same, jak globalne ocieplenie.

Portret użytkownika kaiser

Wg.mnie masz racje kardynał

Wg.mnie masz racje kardynał hlond zaś mówił że ta wojna będzie całiem inna nam CZĘSTOCHWSKA pani narodu pomoże .wojna się zakończy na 3 maja królowej POLSKIEJ ZIEMI.nawet angli w muzeum narodowym jest również napisane plan wojny .POLSKA BĘDZIE WSPANIAŁA .KRÓL POLSKI BĘDZIE .TO POLSKA BĘDZIE POMAGAĆ KRAJOM SOBIE NIEGDYŚWROGIM TAKIM JAK NIEMCY ROSJA SZWECJA CZEECHY .POLSKA BĘDZIE MIAŁA RATUNEK PRZED ZAGŁADĄ UZNANIE CHRYSTUSA KRÓLA TYLKO UZNANIE MOŻE TO ZMIENIĆ .WĘGRY POLSKA CHORWACJA BĘDĄ ZACNYMI NARODAMI .NIECH POLSKA WĘGRY CHORWACJA NIEMCY POWSTANĄ DO DZIEJÓW BRATNICH JAK ZA OTTONA W BRATNI KRĄG LUDÓW RAZEM POKONAMY NAJEŚĆCE ZE WSCHODU JAK PISZE NOSTRADAMUS .PAPIEŻY ZAPRASZAM DO  KRÓLESTWA KTÓRE BYŁO PRZEZ MIESZKA ODDANE PAPIEŻOWI TAK DZIŚ POLSKA ZAPRASZA OBROŃCE WIARY DO KRAJU ODANNEGO I BARDZO LOJALNEGO JAK WĘGRY .BRACIA WĘGRZY CHORWACJO POKONAMY WROGA I W NIEMCZECH NAM BĘDĄ DZIĘKOWAĆ I POŁĄCZYMY SIĘ W JEDEN KATOLICKI NARÓD POLSKA NIEMCY WĘGRY CHORWACJA JAKOŚ TO BĘDZIE, CAŁY ŚWIAT PATRZY NA POLSKĄ ZIEMIE KIEDY BĘDZIE UZNANIE CHRYTUSA I POTWIERDZENIE ,POLSKA BĘZIE CHOLERNIE BOGATA TYLKO BEZ CHOLERY ,BÓG OBIECAŁ ŻE WSZYSTKIE GWIAZDY BĘDĄ WIDOCZNE  W POLSCE ,CZARNE CHMURY ODPĘDZONE BĘDĄ I WG OBIETNICY STANIE SIĘ TO DOPIERO JAK BĘDZIE BLISKO WOJNY ,POLACY WĘGRZY CHORWACJO NIEMCY W GÓRE SERCA !BÓG ZMIENI KOMUNISTYCZNĄ NA KATOLICKĄ WIELKĄ I DUMNĄ EUROPE JAK 12 A13 WIEK ZŁOTY NASZA WOJNA TO NA RÓŻAŃCU ONA POMOGLA NAWET PODCZAS BĄBOWANIA AMERYKANÓW NA JAPONIE KATOLIKÓW WSZYSTKIE DOMY ZNISZCZĄNE ALE DOM OSOBY MĄDLĄCYCH SIĘ NA RÓŻAŃCU NIC NIE TKNEŁO JAK BEZ ATAKU AMERYKI .WIĘC ATOMU SIĘ NIE BÓJMY BO POLAK RÓŻANIEC MA I KOCHA WĘGRY TO BĘDZIE JAK NIEGDYŚ MUZUMANÓW NIE PUŚCILI DO EUROPY TAK SAMO DZIŚ JESTEŚMY Z WAMI BRACIA WĘGRZY I POZYTYWNIE PACZYMY NA WĘGRY SZKODA ŻE MAMY GŁUPI RZĄD NIE TAK JAK UWAS ŚWIETNI POLITYCY ,BOŻE ZA WSZELKĄ CENE EUROPY ZMIEŃ POLSKI RZĄD PODOBMNY DO WĘGIER CZY GELNIALNEGO STRATEGA NAM DAJ DLA RP PODOBMNEGO JAKBY  PUTINA BY UMIAŁ POKONAĆ WSZYSTKICH WROGÓW POLSKI W TYDY USA NIE SĄ NAM POTRZEBNE JAK TAKI PREZYDENT MĄDRY Z BRONIĄ W PALCU MA (RÓŻANIEC).BOŻE BŁOGOSŁAW POLSCE KATOLICKIEJ.

Portret użytkownika b@ron

jak przyjdzie do wojny, to

jak przyjdzie do wojny, to niby w czym ci pomoże różaniec? ci co wierzą mogą a i owszem modlić się do dowolnego boga, jeśli modlitwa im pomaga duchowo i czują się z tym lepiej, bądź silniejsi, jednak zauważ że każdą wojnę wygrywa się karabinem i do tego łamiąc wszelkie przykazania boże, więc po co ludzi wprowadzać w błąd o różańcu jako broni? ...czy według twojej wiary, nie jest to bluźnierstwo?...niestety gdyby dowolny bóg był sprawiedliwy, łaskawy i wszechmocny nie dopuścił by do wojny...żaden bóg nie przyjdzie wygrać za nas wojny...w takich chwilach zostajemy sami.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Aliens666

To co teraz się dzieje

To co teraz się dzieje przedstawione jest w księgach Starego Testamentu. Dni ostatne mają być liczone od powstania państwa Izrael w 1948 plus za życia człowieka jak podaje Biblia 70-80 lat. Bogowie ( podane w liczbie mnogiej) mają wtrącić się w sprawy śmiertelnika. Pierwszy raz było to, gdy wyganiali człowieka z raju. drugi raz gdy sprowadzili potop. A trzeci raz mają włączyć się w dniach ostatnich. Spowodują, że z starej Niniwy dzisiejszy Irak powołają kolesia który obwoła się kalifem, dadzą mu mądrość, spryt, moc gdyż jak mówią będą z nim. Nie będą mieli litośći ani nad dzieckiem, starcem czy kobietą, zdobywać będą nowe ziemie, gdyż są naczyniem tych bogów aby zgładzić 1/3 ludzkości. Ci przybysze którzy zalewają Europę doprowadzą do zagłady milionów ludzi. Następnym krokiem będzie atak na Izrael który użyje broni jądrowej. Chiny i Rosja użyją broni nuklearnej przeciwko USA. Prorocy Starego Testamentu mówią, że ogniste strzały dosięgną USA ktoś mógłby powiedzieć przecież nikt w tamtych czasach nie słyszał o USA. Wskazówką jest Objawienie Jana które przedstawia nierządnice która rozpija swym nierządem cały świat, jest bogata i wszyscy podążają za jesj bogactwem. Czy świat podąża za Rosją? czy rublem?To co w tym artykule zamieszczono że wody zaleją but Włoch Andrzej Czesław Klimuszko przedstawił że wybuchy jądrowe nad Atlantykiem spowodują fale które zaleją ten właśnie but jak również Anglię i inne kraje. W Polsce zginą miasta nadmorskie. To będzie dopiero początek. Chiny spalą Rosję. Na orbicie Ziemi pojawią się wielkie statki miasta. Biblia mówi że na okręgu Ziemi pojawi się chwała. Szukamy ich a oni przybędą aby zgładzić resztę ludzkości. Użycie broni i skutki jej przedstawia Malachiasz. Zgładzą człowieka, zwierzęta i rośliny. Pozostanie tylko garstka ludzi którzy są porównani do czystego złota z Ofiru. Islam jest tylko narzędziem tych bogów aby ten znany nam świat przestał istnieć to oni decydują jak maja potoczyć się sprawy. Przyszłość tej Ziemi będzie jeszcze bardzo zadziwiający nikt nie wspomni o tych sprawach i o tym życiu które znamy obecnie. Będziemy zmiennokształtni i dawcami życia w królestwie niebios

Portret użytkownika keri

Potop był ok. 11400 roku

Potop był ok. 11400 roku p.n.e. po kosmicznym zderzeniu planety X (jej orbita była między Jowiszem a Marsem). Po zderzeniu, zamiast oczekiwanego połączenia tej planety z Jowiszem i powstania nowego Słońca, planeta została wyrzucona w kosmos, jej zewnętrzna powłoka rozpadła się tworząc pas planetoid, zaś jądro stało się nową planetą Wenus, której orbita przecinała orbitę Ziemi. Siła grawitacji Wenus przesunęła bieguny Ziemi o 1500km, co doprowadziło do potopów na całym globie.
W 8492r. p n. e (od tego dnia zaczyna się kronika Majów) na Ziemię spadła planetoida, która rozpadła się na dwie części i uderzyła w Atlantyk. Doszło do pęknięcia skorupy ziemskiej wzdłuż Grzbietu Śródatlantyckiego. Do dziś widać geologiczne ślady po uderzeniu. Na północ od Puerto Rico, w dnie Oceanu Atlantyckiego obok rowu Puerto Rico znajdują się dwa zagłębienia po uderzeniach, które mają głębokość 7km. Z wnętrza Ziemi zostaly wyrzucone ogromne ilości magmy. Para wodna i popiół dostały się do górnych warstw atmosfery i przesłoniły niebo na dziesięciolecia. Doszło do ochłodzenia klimatu i ulewnych deszczy, które spowodowały potop. Planetoida zniszczyła mały kontynent na oceanie Atlantyckim , Atlantydę, a także spowodowała ukośne osunięcie krawędzi kontynentalnych cokołów obu Ameryk oraz Europy i Afryki (stok kontynentalny).

Portret użytkownika benet

z takimi to ja mogę się

z takimi to ja mogę się solidaryzować, ba, nawet do domu wpuszczę Smile                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Portret użytkownika Shagrath

Poczytajcie - ze strony

Poczytajcie - ze strony fanslask
http://fanatik.ogicom.pl/?p=5268
 
Oto relacja jednego z naszych stałych Czytelników:
„Po mojej wypowiedzi pod jednym z artykułów na wp i ostrej polemice na stronie pewnego lewaka na FB, gdzie oficjalnie niestety przyznałem, że jadę wraz ze znaczną grupą znajomych do Warszawy 12.09. br.otrzymałem telefon „numer prywatny”, mężczyzna prosił o potwierdzenie moich
danych i adresu – odmówiłem – przekonywał mnie, że to do celów badania opinii społecznej na tematy preferencji co do zakupów w dużych centrach handlowych… – odmówiłem – zapadła dłuższa chwila ciszy i gdy odezwałem się
– Halo? – Wtedy mężczyzna odpowiedział
– Czy wie Pan, że mamy dane wasze? Chcecie łamać prawo? Nie podoba wam się rząd? My wam możemy tak śrubę przykręcić, że się wam odechce mieszać… – Potem wspomniał o tym, gdzie pracuję ja i żona, że mogę stracić pracę, że powinienem się zastanowić nad losem swoich dzieci itd.
Uwaga przy odbieraniu telefonów z „numeru prywatnego”, zdaje się, że miało to służyć namierzeniu mnie, ewentualnie zdobyciu danych adresowych, albo zastraszeniu.
Może to tylko głupi żart lewaków, a może „ABWera” dwoi się i troi, żeby POpularna partia nie miała większych problemów, już im strajkujące pielęgniarki wystarczą.”

Portret użytkownika kimbur

Te ktoś był leniwy. Bo mógł

Te ktoś był leniwy. Bo mógł przyjść i do miejsca pracy. Pardon, przyjechać limuzyną. To robi dobre wrażenie. Też tak mialem.
Natomiast rodzi się pytanie: dlaczego służby specjalne stają po stronie antychrystów i zdrajców państwa polskiego?

Portret użytkownika Marker

Z jednej strony w Polsce idą

Z jednej strony w Polsce idą takie przekręty o jakich się mózg składa w poprzek. Z drugiej czy powiedzmy ABW czy jakieś inne być może tajne komórki o istnieniu których wiedzą nieliczni chcieli by tracić czas na zwykłego Kowalskiego, który spuszczał się w internecie? Jednostka typu Kowalski jest jak Jork na smyczy. Z drugiej strony jeśli chcesz coś zniszczyć to zaczynasz od poszczególnych cegiełek danej rzeczy. Kowalskiego w dzisiejszych czasach można wymazać w czasie przerwy na kawę i papierosa. A czy były takie przypadki? Być może politycy są półgłówkami, ale ludzie w instytucjach typu ABW czy podobnych doskonale zdają sobie sprawę z tego co ich otacza i co się dzieje i mimo iż są zależni od polityki to jednak nie są imbecylami.
Swoją drogą niepokoi mnie to co się dzieje teraz. Jeśli z kraju uciekają ludzie w wieku poborowym i mają gdzieś to co się dzieje z własnym krajem i nikt słowem się nie odzywa o odbiciu ojczyzny to ja dziękuję. Islam mówi, że trzeba nawracać niewiernych, teraz jest znakomity czas na to aby zrobić krucjatę. Chrześcianie mieli swoje kilka  wieków temu oni mają teraz. To jest jak szachy wpierw rozstawiasz swoje figury, a następnie uderzasz. Nie wątpie iż masa muzułmanów to zwykli ludzie, którym można pomóc, ale strach że wśród nich są debile, przed którymi nie ocalę rodziny mnie przeraża.

Portret użytkownika trzcina_1

ciekawe... no i widzisz

ciekawe...
no i widzisz Benetku jak to jest...
w Polsce powinni wprowadzic dodatkowy przedmiot " zydoznastwo "... Smile
kazdy od malego powinien wiedziec jak sie obronic przed zydem i w jaki sposob go rozpoznac... zeby nie zostac oszukanym i okradzionym...

Portret użytkownika aron jasnowidz

wreszcie dotarło to co

wreszcie dotarło to co oczywiste było dla niektórych juz o wiele wcześniej ,dobrze że na tym portalu zauwazono to co podano juz dawno i co wyznacza droge ale nie mówi o tym że jest ostateczna ,każda przepowiednia to sceanriusz ktory mozna zmienić i który może zostać zmieniony kiedy ludzie nauczą się wyciągać z nich wnioski ,ja nie znałem kompletnie tych przeowiedni ale widziałem 1,5 roku temu to co opisał ,powódź ,wulkan itd ,dopiero gdy zostały przypomianne niedawno na onecie okazało się ze pasują idealnie do tych od jasnowidza z egiptu ,rumunśkiego jasnowidza ,śpiacego itd ,wszyscy widzieli to samo ale wszyscy mówili o czasie pobudki i nauki ,o czasie szans i ten czas nadszedł teraz ,widzimy prawdę i wiemy kto jest okupantem a kto oszukanym ,wystarczy zrzoumieć czym jest serce i jaka ma siłe aby zmienić wydarzenia na ziemi ,powoli ludzie się budza a ponieważ przjdzie nam pomoc z góry pod koniec września aby zatrzymać pewne wydarzenia od zła wtedy nasze działania moga zmienić kazdy ten scenariusz i oby tak się stało ,a ci co pluja na ostrzeżenia cóż widocznie te miliony o których wszyscy piszą potrzebują statystyki aby były milionami i szkoda aby poprzez swoją ingonrację ktoś był znakiem .Mamy wybór i mozemy wybrać śwaidomie i dobrze ,gdy w czasie uwalniania prawdy pozsotaniemy przy starej zainfekowanej wiedzy wtedy porgram wyparcia i ironni może doprowadzic nas do statystyki ale ci co wreszcie widzą co sie dzieje a teraz potrzebują zrzoumieć z kim przyszło się zmierzyć zmienią wiedze zainfekowaną na nową aby móc zrzoumiec czas w którym żyją .wszytko co znacie upadnie ,szkoły ,system ,religie itd ale pwostanie coś co jest po za waszym wyobrażeniem ,złoty wiek ziemi a raczej arcydzieło na ziemi ale trzeba troche posprzątac ten beton z głów ,ulic ,miast aby zrobić miejsca na świeże powietrze ,nową wiedze i nature i to was czeka ,nie ma strachu jest tylko zrzoumienia i akceptacja a potem już usmiech i radośc ,

Portret użytkownika aron jasnowidz

tak baron i nawet jej nazwa

tak baron i nawet jej nazwa została podana w moim komentarzu ,hahahaha Smile ale tak jak pisze od samego początku nie rozumem pojmiesz to co pisze i to co się bedzie działo ,dlatego dalej nic nie rozumiesz ,tak jak wielu z tego portalu ,ale za to ci co uruchomili enigme i połączyli ja z porceseorem dokonale wiedzą co piszę ,co robię i doksonale czytają ostrzeżenia .
Kązdemu z was wydaje się że swoim rozumem obejmują i widzą wszystko dookoła siebie ,ale jak zwykle nie zawuażaja oczywistego bo jest za proste ,kiedyś napsiałem że to że czego nie widzicie nie oznacza że nie istnieje a powietrze to najlepszy przykład ,powiedzano wam ze istnieje ,nazwano i macie je przed oczami ,daje wam mozliwość funkcjonowania ale go nie widzicie ,tak samo jest z duszą ,poweidziano że istnieje ,że jest w was ale większośc z was uważa że to religijne oszustwo i nie dba o nią a kiedy przychodzi pobudka ,czyli tzw brak powietrza albo odejście duszy wtedy dopiero w obu przypadkach doceniacie jak była ważna i czym naprawdę jest .Tak samo jest z otaczającym nas śwaitem ,widzimy 5% tego co jest na ziemi ,teraz zaczynamy widzieć troche więcej a i tak ci co widzą rzeczy tzw poranormlane wysmiewani są przez porecesory które dokłądnie ktoś zaprogramował na takie działanie i nie są w stanie zaakceptować tego że to istnieje bo w procesorze nie ma miejsca na taką akceptacje ,stąd gdy nastepuje pobudka ,naśtepuje też zajrzenie w enigmę i poczucie jak ważnym elelmentem jest w naszej podóży tu na ziemi ,ale szkoda że większość z nas musi zaliczyc pobudkę aby to docenić i zrozumieć .Dlatego ci co zaliczyli pobudkę i widzą i wiedzą więcej dzielą się tym z innymi a ci co zamkneli się w poprogramowanych procesorach czekają na swóją kolej ,tylko jak może wyglądać pobudka dla procesorów? co niby tak wstrząśnie że sięgnał do enigmy ? odpowiedź masz przed oczami ,w tym artykule tylko tak jak zawsze nie widzisz jej tak jak nie widzisz powietrza którym oddychasz ,kiedy zobaczysz ją to bedzie dla ciebie najpiekniejszy dzień w życiu i oby nie trwał kilka sekund ,tyle co zazwyczaj trwają znaki ale przez całą reszte twojego życia a raczej wtedy napiszesz naszego życia Smile (znów potrzeba enigmy aby zrozumieć ostanie zdanie )

Portret użytkownika Żona

Widziałam kiedyś powietrze na

Widziałam kiedyś powietrze na kwasie. Piękne, różowofioletowe, takie jak łuski albo falujące nitki, ale pełne, całościowe, jak fale na jeziorze pod słońce, tylko na całej wysokości. Nikt mi nie wmówi, że powietrze jest niewidzialne, albo uczucia nie są namacalnnir odczuwalne.

Portret użytkownika kuzYn

Ciąg dalszy przepowiedni

Ciąg dalszy przepowiedni większość zna, pozwolę sobie jednak ją przytoczyć.
 
"Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój".
"Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą [...]"
"Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża [...]"
 
Jeśli spełni się pierwsza część przepowiedni, to może również spełnić się ta druga.
Osobiście nie wierzę w przepowiednie, bo te są nadpisywane po fakcie, ale ta wizja ma w sobie coś, co czyni ją wyjątkową. A mianowicie, nie powstała dla kasy. Ksiądz Klimuszko to zobaczył, i bardzo się zląkł. Pisał o tym w swoich pamietnikach, które kiedyś czytałem. Ten człowiek pomagał ludziom z serca, i myślę że nie zmyślał.

 

Portret użytkownika aron jasnowidz

nie ma śmiechu kuzyn gdy te

nie ma śmiechu kuzyn gdy te przeowiednie pokrywają się z innymi co ? nie warto wierzyć w przepowiednie bo one są ostrzeżeniem i to warto z nich wyciągnąć i się rpzygotować na ewentulane wydarzenia ,lepiej 10 razy zmarznąć niż raz zamarznąć zwłaszcza gdy dziadków mrozów którzy obwieszczali zime i mróz było znacznie więcej i jedni już przeniesli się na druga strone a inni zyją razem z wami i mówią dokładnie to samo ,oraz podpowiadają wam jak się do tego przygotować i co trzeba zmienić aby przezyć ,może podam link do artykułu ze swojego bloga o bezpiecznych miejscach które ochronią wielu z was jeżeli faktycznie wykonacie pewną pracę nad sobą .
zadaj sobie pytanie po co Góra daje jasnowidzów prawdziwych ,którzy nie potrzebuja kart ,kul itd aby pomagać ludziom i ostrzegać ich ? i dalczego wydarzenia na ziemi uwiarygodniły to co mówili i pisali ? a potem przeczytaj poniższy link zrozumiesz jak łatwo można sobie zagwarantować przeżycie w tym chaosie :
http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/08/gdzie-beda-bezpieczne-miejsca-przed.html

Portret użytkownika b@ron

ów ksiądz miał bardzo

ów ksiądz miał bardzo kolorowe sny i nic poza tym...opowiedz kuzynie swój sen a prędzej czy później zostaniesz prorokiem czy jasnowidzem, na przestrzeni lat, ludzie sami podciągną sen pod rzeczywistość, spójrz jak zostaje się prorokiem...
mamy wrzesień, niecałe 4 miesiące do końca roku ja [email protected] przekazuję wam moją wizję...jeszcze w tym roku, potężna tragedia wstrząśnie światem, widze śmierć i zgliszcza...potem nic już nie będzie takie samo...świat skończy się dla niektórych...
w styczniu 2016r podsumujemy zdarzenia które przepowiedziałem...spełni się wszystko co do joty. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj