Okaleczenie bydła w Argentynie! Towarzyszyły mu obserwacje UFO

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Argentyńskie media, doniosły o zagadkowych okaleczeniach bydła, do których doszło 80 km na południe od Jacinto Arauz. Zgodnie z relacjami świadków, do pierwszych incydentów tego typu, doszło tuż po obserwacji niezidentyfikowanych pojazdów latających.

 

Zgodnie z powielaną historią, kilka tygodni temu, niezwykłe światła przemieszczały się na niebie na bardzo małej wysokości. Krótko po pojawieniu się, obydwa światła stopiły się w jedno i szybko zniknęły z oczu jedynego świadka. Jorge Gabriel Román, podzielił się tą historią na Facebooku, skąd została ona powielona przez krajowe media.

Co ciekawe, anonimowy świadek nie podzielił się z nikim swoją obserwacją do następnego dnia. Okazało się wówczas, że około 500 metrów od miejsca pierwotnej obserwacji znalazł martwe i okaleczone zwierzę. Większość z osób zaznajomionych z fenomenem UFO, zdaje sobie sprawę z tego, że przypadki okaleczania bydła i bardzo często są przypisywane pojazdom UFO.

 

Jest to oczywiście trudne do udowodnienia i rodzi wiele pytań. Dlaczego istoty pozaziemskie miałyby pobierać próbki od krów? Świadek nie zgłosił żadnych dźwięków podczas swojej obserwacji, więc kiedy doszło do ataku na bydło? Pojawia się jeszcze kwestia dalszych zeznań świadka. Twierdził on bowiem, że nawet po kilku dniach, zwłoki nie wykazywały śladów rozkładu ani nie zainteresowały sobą padlinożerców lub owadów.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Skomentuj