Oko Boga nad Kazachstanem

Kategorie: 

Źródło: https://derhonigmannsagt.wordpress.com/2016/09/09/eu-will-legale-einwanderungskanaele-erleichtern-persoenliche-freiheit-nun-verloren-rothschild-agent-george-soros-gehackter-plan-fuer-europas-vernichtung-wurzel-des-horrors/

W Kazachstanie sfotografowano niezwykłe skupisko chmur, przypominające oko. Internauci spekulują teraz, do kogo ono mogło należeć. Jedni widzą w tym oko Boga, inni oko masonów, kosmitów, wielkiego brata i tak dalej.

 

 

Wiadomo, że zdjęcie zrobił fotograf amator jakiś czas temu w Astanie i jako pierwszy opublikował je rosyjski portal Pikabu. Sądząc po wpisach i komentarzach autor nie wierzy w nadprzyrodzony charakter zjawiska. Inni użytkownicy komentują obraz oka z nieukrywaną ironią.

 

Znaleźli się jednak i tacy, którzy uważają, że zdjęcie zasługuje na większą uwagę. Kanadyjska ufolog Andrea Wilson napisała:

 

„Nie sądzę, że należy ono do przedstawicieli pozaziemskiej cywilizacji, ale to z pewnością coś wyjątkowego. Nasi przodkowie z pewnością pomyśleliby, że jest to znak z góry. Oni byli bliżej natury niż my obecnie i lepiej ją rozumieli. Może warto uwierzyć, że jest to jakieś przesłanie. Osobiście nigdy nie widziałam kształtu chmur, tworzących tak wyraźny obraz oka”.

 

Sceptycy twierdzą, że jest to złudzenie optyczne. Ponadto, wątpiący komentatorzy sugerują, że obraz może być przedmiotem instalacji. Odpada jednak opcja śladów retuszu cyfrowego.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Hemh

Ile razy wam pisalem maile ze

Ile razy wam pisalem maile ze widze obiekty na niebie w ksztalcie oczu... Wysylalem wam zdjecia a wy oczywiscie kpiliscie ze mnie a co chwile wstawiacie podobne artykuly a ja wam o tym pisalem juz prawie pol roku temu...

Skomentuj