Oko Horusa wpisane w kręgu w zbożu z Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W okolicy Nettle Hill w hrabstwie Warwickshire, odnaleziono 16 sierpnia niezwykły piktogram/ Wyraźnie widać, że przedstawia on oko wpisane w okrąg. Na dodatek niebywale symboliczne są figury geometryczne, które mu towarzyszą.

 

Niektórzy analitycy specjalizujący się w analizowaniu kręgów w zbożu zwracają uwagę na podobieństwo piktogramu do Oka Horusa. Jest to staroegipski symbol ochrony, władzy królewskie i dobrego zdrowia.

 

Inni znowu interpretują krąg jako nawiązanie do szyszynki, która odpowiada za intuicję, czyli jest de facto naszym trzecim okiem i stąd symbol. Zresztą obecny jest on również na dolarze amerykańskim.

[ibimage==22510==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zwraca się też uwagę na pewną specyfikę geometryczną tego kręgu. Są tam 72 trójkąty otaczające krąg i 24 promienie wychodzące z oka. Gdy pomnoży się 72 x 24 wychodzi 432, co jest symbolicznym numerem zaszytym w przyrodzie czy Wielkiej Piramidzie w Gizie. Warto zaznaczyć, że 432 Hz to uniwersalna częstotliwość i wibracja.

[ibimage==22511==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście są to tylko hipotezy, które trudno zaakceptować zatwardziałym sceptykom. Zresztą dla pewnej grupy ludzi, bez względu na to jak bardzo skomplikowany piktogram pojawia się na polach, jest to domyślnie dzieło znudzonych studentów, bawiących się po nocach ze sznurkiem i deską.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Czy istnieje już jakaś

Czy istnieje już jakaś ufologiczna praca naukowa wyjaśniająca, dla czego kosmici tak uwielbiaja wszelkie zboża, a nie cierpią śniegu? Może warto wyjaśnić w sposób naukowy, dla czego kosmitom łatwiej wydeptuje się zboże niż śnieg, choć w praktyce jest to trudniejsze? Może dla tego, że na śniegu zostraną ślady dojścia do "kręgu" i powrotu po wydeptaniu go, a w zbożu tych śladów nie widać? Temat teologiczny do opracowania w sam raz dla "wiernych" wyznania ufologicznego. Może DNA "obcych" źle znosi śnieg, albo coś w tym stylu?

Portret użytkownika pilip

eh admin zobacz sobie jakis

eh admin zobacz sobie jakis filmik na necie i skoncz z tą "deską i sznurkiem" bo widze ze wg ciebie to jedyne słuszne narzędzia ktorymi mozna byloby to zrobic, mozna ci to mowic w nieskonczonosc a ty i tak w kazdym kolejnym artykule zasugerujesz ze to nieludzkie bo deską i sznurkiem by sie tego nie zrobiło...

Strony

Skomentuj