Oko Horusa wpisane w kręgu w zbożu z Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W okolicy Nettle Hill w hrabstwie Warwickshire, odnaleziono 16 sierpnia niezwykły piktogram/ Wyraźnie widać, że przedstawia on oko wpisane w okrąg. Na dodatek niebywale symboliczne są figury geometryczne, które mu towarzyszą.

 

Niektórzy analitycy specjalizujący się w analizowaniu kręgów w zbożu zwracają uwagę na podobieństwo piktogramu do Oka Horusa. Jest to staroegipski symbol ochrony, władzy królewskie i dobrego zdrowia.

 

Inni znowu interpretują krąg jako nawiązanie do szyszynki, która odpowiada za intuicję, czyli jest de facto naszym trzecim okiem i stąd symbol. Zresztą obecny jest on również na dolarze amerykańskim.

Zwraca się też uwagę na pewną specyfikę geometryczną tego kręgu. Są tam 72 trójkąty otaczające krąg i 24 promienie wychodzące z oka. Gdy pomnoży się 72 x 24 wychodzi 432, co jest symbolicznym numerem zaszytym w przyrodzie czy Wielkiej Piramidzie w Gizie. Warto zaznaczyć, że 432 Hz to uniwersalna częstotliwość i wibracja.

Oczywiście są to tylko hipotezy, które trudno zaakceptować zatwardziałym sceptykom. Zresztą dla pewnej grupy ludzi, bez względu na to jak bardzo skomplikowany piktogram pojawia się na polach, jest to domyślnie dzieło znudzonych studentów, bawiących się po nocach ze sznurkiem i deską.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Czy istnieje już jakaś

Czy istnieje już jakaś ufologiczna praca naukowa wyjaśniająca, dla czego kosmici tak uwielbiaja wszelkie zboża, a nie cierpią śniegu? Może warto wyjaśnić w sposób naukowy, dla czego kosmitom łatwiej wydeptuje się zboże niż śnieg, choć w praktyce jest to trudniejsze? Może dla tego, że na śniegu zostraną ślady dojścia do "kręgu" i powrotu po wydeptaniu go, a w zbożu tych śladów nie widać? Temat teologiczny do opracowania w sam raz dla "wiernych" wyznania ufologicznego. Może DNA "obcych" źle znosi śnieg, albo coś w tym stylu?

Portret użytkownika pilip

eh admin zobacz sobie jakis

eh admin zobacz sobie jakis filmik na necie i skoncz z tą "deską i sznurkiem" bo widze ze wg ciebie to jedyne słuszne narzędzia ktorymi mozna byloby to zrobic, mozna ci to mowic w nieskonczonosc a ty i tak w kazdym kolejnym artykule zasugerujesz ze to nieludzkie bo deską i sznurkiem by sie tego nie zrobiło...

Portret użytkownika Zenek :)

    Kim jest blazen

 
 
Kim jest blazen wystrojony w szaty króla?
Królem jak go widzą jewropedałczyki?
Czy też nadal błaznem jak go widzi cała reszta?
 
Kim jest złodziej słowiańskiej kultury?
Słowianinem? Czy nadal anglosaksońskim okastrowanym bandytą?
 
 
Czemu "piktogramy" są tylko w niektórych miejscach?
One są dawane jako przekaz z Nieba na Ziemię?
Czy też, jak to kiedyś Baca pisał, przez lokalne jełopy tym "na górze"?
 
 
W czasie 2 wojny światowej częste były przypadki w trakcie nocnych walk statków jak te pod obstrzałem nadawały do przeciwników wezwania "zaprzestań ognia, przyjaciel" bez rozpoznania prawdziwego tego faktu.
 
Cały czas się straszy gojów tym iż z nieba przyleci świniopas mashiach i zdepopuluje podludzi jacy zawadzają żydom w całkowitym posiąściu cudzej własności (sukcesu w kosmicznej inwazji). Na te okoliczność różne świńskie, psie, rybie i nie tylko ryje mają juz poprzygotowywane i fraki, i korony, i garnitury, i ordery, i tytuły, i przemowy i kieszenie na fanty jakich oczekują dostać za nienawiść do podludzi, zwłaszcza tych słowiańskich jakim ukradli kulturę trrzymając ich w premedytacji w niewiedzy o tym kim kiedyś byli.
 
 
Czym są kręgi takie jak te w artykule?
Mądry będzie wiedział a głupcom świniopas za chrystusa robi.
 
Co się stanie ze świniami jak przyleci ten PRAWDZIWY?
 
Będzie kwilenie?
 
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

Zrobiony przez tych co siedzą

Zrobiony przez tych co siedzą między nami od wielu lat ,a robią to ci którzy maja dostęp do ich technologi dlatego mamy możliwość porównania znaków oryginalnych takich jak ten ostatni w Niemczech i tych co robione są ludzkimi rękami .co pokazują ?ich przekazy są proste to my doszukajmy się cudów ,liczb .przekazów dla nas o magicznym znaczeniu a ten porostu mówi :widzimy co robicie , okraszony jest tym co liczycie aby odciągnąć nas od prostego przekazu ,istoty wyższe nie używają języka pisanego tylko obrazkowy i tak od wielu lat trwa wymiana korespondencji między tymi co siedzą w tunelach i pod ziemią a tymi co przylatują ,natomiast teraz ta wymiana będzie aktywna bo po ostatnim znaku w Niemczech gdzie pokazali złym co mają zamiar zrobić i co już się robi ,po odrzuceniu ultimatum ci odpowiadają ostrzeżeniem i pewnie zaraz zobaczymy odpowiedz równie piękna jak ta w Niemczech ,obyśmy tylko zdążyli ja zobaczyć bo wiele znaków jest niszczonych od razu abyśmy nie wiedzieli co się dzieje i dalej ignorowali to ze ktoś może mieszkać razem z nami na tej planecie a do tego ze ktoś może bez naszej wiedzy zmieniać nasze życie .dlaczego się tak bawią ?bo nie mogą porozumiewać się telepatycznie między sobą ,każde wejście w umysł może spowodować wyciągnięcie informacji dlatego wszystkie rasy umieją blokawać przekazy telepatyczne ,stąd taka forma porozumiewania która dokładnie pokazuje że nie jesteśmy sami ,że ci co siedzą pod ziemią nie są już bezkarni i ze wreszcie mamy czasy o których wszyscy pisali a w które mało kto wierzy .

Portret użytkownika pasjonat

gadanie o telepatii,

gadanie o telepatii, uprowadzeniach serio nie ma innego sposobu niz naglasnianie swojej obecnosci i podawaniu do wiadomosci publicznej tego typu przekazow ? nie ma innej technologii u istot tak wysoce rozwinietych ze mogą do Ciebie przemowic z alfa centaurego ale musza walic na ziemie zeby logo wykrecic ? cos mi to sprzecznie wyglada

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

Pewnie ze jest inny sposób

Pewnie ze jest inny sposób ale jak go zobaczysz co ?jak zobaczysz myśl z innego wszechświata ?jak mają ci pokazać że istnieją skoro budowle ,księżyc ,słońce ,porwania ,filmy ,zdjęcia do nas nie docierają są notorycznie ignorowane a do tego zaprogramowali ludzi jak roboty ,to że nie rozumiesz co się dzieje nie oznacza ze nikt tego nie rozumie ,to że nie jesteś w stanie czegoś wytłumaczyć i przyjąć do wiadomości nie oznacza ze wszyscy maja być tacy sami ,dla mnie ich znaki są proste bo mogę zapytać i otrzymać odpowiedz ,ale to nie mieści ci się w głowie ,ale nie tylko ja mam kontakt z obcymi cywilizacjami ,nie tylko ja wiem co się dzieje i jakie mamy czasy i dla takich ludzi tu pisze a ze nie podoba ci się moje istnienie na tym portalu to pokazuje tylko jak mocno wygrali ci program i jak wasza wiedza naukowa nie daje rady w te nowe czasy .A w znaku przekazane jest jeszcze więcej bo znak ten pojawia się na wszystkich budowlach starożytnych na ziemi i to z tym mamy do czynienia tu na ziemi ,pokazano z kim będą mieli do czynienia jeżeli nie ustąpią ,z jaką świadomością i z jakimi możliwościami ,a ze ultimatum otrzymali od rasy która zostało podbita przez ta ze znaku wiec uważają że dadzą sobie radę z nimi .Dokoła nas trwa o wiele wiecej niż widzisz czy słyszysz ,ale program nie pozwoli ci nic zobaczyć ani zrozumieć ,jedyne co będzie robił to wyśmiewał wszystko co niemożliwe aby ludzie dalej uważali ze żyją w pięknym ,samotnym świecie i aby dalej dawali z siebie masę negatywnej Energi której potrzebują obcy do istnienia .A pisał będę dalej bo czas jest odpowiedni aby ludzie wiedzieli co się dzieje i nie opluwali tych co pracują dla dobra i nie pomagali tym którzy sprzedali nas złu .Jak dobrze pamiętam, nie masz pojęcia o medytacji wiec nie możesz zweryfikować mojej wiedzy ,ale przynajmniej zachowaj szacunek i kulturę w wypowiedziach tak jak prosił admin .jeżeli masz inne wytłumaczenie to napisz ,na tym polega wymiana argumentów ale zachowaj to o co prosił admin ,a jeżeli nie masz nic do powiedzenia do milcz i pozwól powiedzieć innym ,może dołączy do rozmowy ktoś kto również ma kontakt albo przekaz i otrzymamy dopełnienie a nie sarkazm i ironię .

Portret użytkownika panna

Aronie -od dłuższego czasu

Aronie -od dłuższego czasu śledzę  o czym piszesz .Powiem Ci .że  bardzo Cię podziwiam za to że jesteś taki odważny chcąc przedstawić ludziom oczywistą oczywistość, o której jak widać co nie którzy nie maja bladego pojęcia.Dobrze chociaż ,że są i tacy ludzie,kórzy kierują się logicznym rozumieniem tego co nas otacza.Rozumiem o czym piszesz i co starasz sie przekazać i dokładnie zgadzam się z Tobą, że jezeli ktoś nie ma wiele mądrego do powiedzenie lepiej niech milczy,bo wipisując głupie komentarze robi z siebie nie tylko niedowiarka ale poprostu durnia.
 

Portret użytkownika pasjonat

wymiana argumentow -

wymiana argumentow - "....wiec milcz"  zebys jeszcze umial swoje slowa udowodnic bo demagogia bije az po oczach, powinienes zostac w kontakcie z lekarzem albo milczec jesli nie masz zadnych dowodow na poparcie swojego slowotoku.
"nie tylko ja mam kontakt z obcymi cywilizacjami"
jedyny dowod to paplanina z ktora tu wjechales jakis czas temu i zapetliles...
Bladego pojecia nie masz co ja widze i jak postrzegam, wiec nie uogolniaj.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

sokoro ty negujesz moja

sokoro ty negujesz moja wiedze i moje istnieniea na tym portalu to ja neguje twoją wiedze  i to ze nie miesci ci sie coś w głowie nie oznacza ze tego nie ma ,a dowodów mam wiecej niż paplanina ale to też ci sie nie mieści w głowie ,twoja paplnina to twój problem ,nie podboba ci się to co pisze to zwyczajnie tego nie czytaj ,a dwodów jest wiecej niż mozesz sobie wyobrazić ale to też nie dojdzie do twjego śwaitopoglądu ,więc jak pisałem milcz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat postu ,bo jakoś nie pochwaliłeś się wiedza o znakach i nie wytłumaczyłeś po co są ,a bijesz piane bez potrzeby bo ci nie pasuje to co pisze a i również nie masz bladego pojęcia co robię ,co widzę więc nie uogulniaj.

Portret użytkownika pasjonat

Ja poruszajac temat kregow

Ja poruszajac temat kregow zawsze staram sie wniesc cos do rozmowy, czesto takze wyjasniam w miare mozliwosci i checi innym jakie sa "za i przeciw" prezentuje swoje opinie w oparciu o pewne fakty, ktore przytaczam, jesli jest mozliwosc cytuje ze zrodla. Nie mam w zwyczaju przepisywania swoich wypowiedzi.
Piszesz ze musza sie komunikowac, czemu z Toba akurat ? a nie z ogolem ? Piszesz ze zaprogramowali ludzi do pracy - udowodnij jakos te tezy bo to na tym polega dyskusja a nie na probie zmiany czyjegos swiatopogladu. Swiatopoglad dopasuje sobie sam w oparciu o opsiadane fakty, nie dostarczasz tych faktow za to da sie zauwazyc ze w odroznieniu np do Endora czy H.sapiensa szybko sie irytujesz i probujesz atakowac zanim zostaniesz wysmiany.
Jeszcze raz pisze podaj jakies argumenty przemawiajace za prawdziwoscia Twoich umiejetnosci.
Nie pisz mi o czym nie mam pojecia - bo to kloci sie z zalozenia z Twoimi celami. Udowadniaj Wasc trwa Twoje 5 minut. Troszke uderzasz w Putinowskie tony- wiesz co jest najlepsze dla innych ale inni tego nie lubia, dlatego jest potoczne przekonanie ze jestes drazniacy.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

nie ty bedzeisz decydował o

nie ty bedzeisz decydował o moim 5 minut ,trwa ono o wile dłużej i potwierdzają to ludzie którzy odwazyli sie na kontakt ze mną ,tobie zostaje czytanie ksiazek i cytowanie cudzej wiedzy, ja cytuje swoją, a jak psiałem  ,mając blokade w głowie nic na razie nie zrozumiesz i nikomu nie mozesz wydawać poleceń ,jak chcesz faktycznie sprawdzić, to zapraszam na rozmowę lub popytaj ludzi którzy mnie znają ,wiesz gdzie mnie szukać i piekne jest to że nic nie musze nikomu udowadniac ,robie to w kazdej rozmowie z ludźmi ,którzy mieli odwage mnie poznać ,oni wiedzą i pisali tutaj na stronie ale zostali wysmiani przez takich jak ty, którym w głowie sie nie mieści że obyc mogą się kontatkowac z kimś  innym niz ty ,pytanie dlaczego mieli by sie kontatkowac z kimś kto w głowie ma jeden schemat :jak mi sie pokażecie to uwierze.rasy wyższe widza i znają nas ,nasze rodmuchane ego ,naszą nienawiśc do siebie ,nasz program w głowie ,nasz charakter ,nasza chęc bycia kims wyjątkowym i dlatego kontaktują sie z tymi którzy pozbyli się całego cieżaru jaki niesie za sobą schemat tradycji,religi ,przeszłości ,wyjatkowości ,nienawiści ,zazdrości,złości ,irytacji ,a uwierzyli w to ze oni istnieją. ,Zmienili swoje życie całkowicie ,odrzucili sysytem wartości jaki panuje w tym chorym świecie ,odrzucili pogoń za kasą ,bogiem ,nauką ,zabawakami ,własnościami ,poszukali klucza jaki zostawili tu na ziemi aby się z nimi skontaktowac ,nauczyli sie klucza a potem gdy zaczeli funkcjonwac na innych wibracjach ,otrzymali połączenie które wykorzystują w każdej rozmowie i w życiu codziennym . pisze z wami na waszym poziomie aby to dotarło ,ludzie którzy mnie znaja wiedza ze mam anielska cierpliwość zwłaszcza  do was ,ale własnie tym się różnimy ja i moi przyjaciele mieli odwagę odezwac się do ludzi ktrórych wy wysmiewacie i nazywacie dziwakami ,zaczerpnąc z ich wiedzy a teraz został im uruchomiony potencjał z jakim przyszła ich dusza .Najpiekniejsze jest to ze kazdy z was moze zrobic to samo ,ale trzeba postawić sie blokadzie w głowie jaka macie ,przyjąc wiedze od osób którymi gardzicie a potem zmienic siebie ,zajrzec w swoje wnetrze i wyrzucic wszytkie złe uczucia i zostawić tylko dobre wibracje .reszte znajdziesz w moich przekazach .gdy bedziesz miał odwage porozmawaic otrzymasz najlepszy dowód na to o co pytasz .tak jak zrobili to inni z tego portalu .a co do irytacji to ja sie świetnie bawie naszymi rozmowami a to ze wywołuja one irytacje u was widac po tym co piszecie na czacie , Smile 

Portret użytkownika eliza

Drogi Aronie, czytam i czuję,

Drogi Aronie, czytam i czuję, że nie masz dobrej energii i trzymasz w sobie nieuzasadniony żal niezrozumienia, odzywa się Twoje ego, które jak piszesz porzuciłeś.  Jeżeli reszta z nas nie dorosła do odbioru drogą telepatii wiedzy, którą ty posiadłeś, tego nie zmienisz a ja inni musimy sie z tym pogodzić. Nikt Ciebie tu nie atakuje. Nie została przez Ciebie przedstawiona  Twoja interpretacja  tzw. oka Horusa.  Dobrego dnia życzę bez stresu i dużo zdrowia.

Portret użytkownika aron jasnowidz

dziekuję że martwisz sie o

dziekuję że martwisz sie o moją energię ale jest codziennie sprawdzana i doładowywyana przez piekny śwait kórym sie otaczamy ,z niektórymi osobnikami rozmawaim ostro bo tylko taki język rozumieja ,on akurat na czacie opluwał mnie i moje poglady dlatego otrzymał odpoweidz w dokładnych wibracjach w jakich sie znajduje sam ,innego języka nie zorozumie poneiważ jeżyk szacunku ,miłosci traktuje jako frajerstwo i uległość a kiedy pisze się do niego z takiego poziomu jakim on sie posługuje widać że dociera  ,innym odpisuje z poziomu szacunku i miłości  ,wszyscy mamy swoją drogę i swój śwaitopogląd ,ja przedstawiłem swój ale jak widzisz zaczeła sie bezcelowa dyskusja aby zdyskredytowac to co pisze ,dlatego taka odpwoiedż ,przedstawiłem tylko to co wiem ,nie będe rozpisywal sie na temat oka Horusa bo akuarat to ze ludzie go tak nazwali nie oznacza ze nazwyaja ga tak ci co go rysowali ,oko oznacza widziec ,czuwac ,obserwowac w obrazkowym języku jakim posługują się rasy wyższe ,to my musimy wszystko ponazywać, oni posługują sie obrazem i dla nich jest to symbol obserwacji ,patrzenia i ostrzeżenia od tych co siedzą w tunelach ,jezeli czytałaś moje komentarze to wiesz że rzadko używam nazw aby nie sprowokowac kolejnej wojny o jakaś bezsensowną nazwe którą ktoś gdzieś kiedys umieścił w jakieś ksiazce i teraz jej wszyscy użwamy  ,dla mnie to nie jest jego oko tylko symbol ,bardziej interesuje mnie odpowiedź jaka zostanie przysłana i czy uda się nam ja odczytac i zobaczyc ,czas pokaże ,życze wszytkiego dobrego i duzo światła w serduszku .

Portret użytkownika waha55

Witam Aronie  Ciekawie

Witam Aronie 
Ciekawie piszesz , a możesz mi przypomnieć co wydażyło sie w Niemczech ? no i co nieco o tych wszystkich dowodach na temat obcych ?  Ciekawi mnie temat i chciałbym czegoś się dowiedzieć  .
Pozdrawiam

Portret użytkownika aron jasnowidz

niestety admin zaraz

niestety admin zaraz zablokuje mój komentarz bo uzna ze nie jest na temat dlatego wybacz ale proponuje abys odnalzał post o zanku w niemczcech tu na inne medium ,tam nie pisałem co oznacza bo nie chciałem prowokowac kolejnej kłotni a jeszcze panowały stare zasady i wyzwiska były normalnościa ,dlatego wpisz mój nick i poszukaj moich komentarzy na google ,mysle ze znajdziesz odpwoeidx na szereg pytań ,a co do niemiec do pkazano nam przeskok do przodu kóry się teraz robi i daltego przestawione są jądro ziemi 3 swaity podziemne i nasza kochan planeta ,

Portret użytkownika Io600

Podział na 24 - 4 - 1 czyli

Podział na 24 - 4 - 1 czyli Wielki Brat obserwuje was 24/dobę, wiosna, lato, jesień czy zima.
A to małe koło w oku to rzut na Ziemię i Księżyc. Natomiast poza naszą planetą jest jeszcze jakaś mała satelita/planeta/księżyc, o którym możemy nic nie wiedzieć i tam już Wielki Brat nie patrzy, albo też i tam też patrzy. Wiadomość więc może być dla tych z Ziemi i dla tych spoza Ziemi, ale na Ziemi mających jakieś interesy.  Intryguje mnie ta planeta? poza dużym kołem. 
To moja interpretacja : ]

Portret użytkownika krys

Ta planeta to kawal kamienia

Ta planeta to kawal kamienia leci w nasza strone i nic jej nie powstrzyma, jak bedzie dolatywac do powierzchni, bedzie miala okolo 1200-1300 m srednicy. Jest podany czas za ile dni 1728. Tak sie czasami zdarza, ze duze kamienie spadaja na ziemie.

Skomentuj