Olbrzymia iglica, wystająca z chmur

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jeśli w trakcie lotu pojawi się za oknem maszyny jakiś bardzo dziwny obiekt w powietrzu, jakie myśli zrodzą się w twojej głowie? Podróżujący samolotem pasażerskim mężczyzna sfotografował iglicę, wystającą z chmur.

 

 

Świadek nie wie, co dokładnie zobaczył. Być może był to szczyt super długiej anteny telewizyjnej, choć wyobraźnie podpowiadała, co innego (człowiek pomyślał po prostu o UFO).

 

Samolot, lecący z Anglii w momencie zdarzenia, znajdował się na wysokości około 1300 metrów nad Hiszpanią.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Ponieważ mamy wolne dni

Ponieważ mamy wolne dni majowe to można państwu zaproponować film o istotach starożytnych, które mają inną budowę anatomiczną niż ludzie ! Możliwe że są to stworzenia humanoidalne powstałe w wyniku kontaktów starożytnych ludzi i tzw ufonautów ? Film opublikowany 29 kwietnia 2017 Jak widać na zdjęciu kręgosłup wchodzi prawie w tył czaszki a nie w podstawę jak to ma miejsce u człowieka ! albo inaczej, krawędz tylniej kości czaszkowej styka się z kręgosłupem ! Sami zobaczcie !

Gigantyczna tajemnica istot wielkoczaszkowych z Paracas - Marzulli, Foerster

https://www.youtube.com/watch?v=DJxRFnsbit4

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika re1

W "Collserola Tower,

W "Collserola Tower, znajdująca się w Hiszpańskiej Barcelonie na pewno wyróżnia się spośród innych tego typu konstrukcji. Pierwszy projekt zbudowania w sercu Katalonii wielkiej wieży nadawczej powstał w 1987 r. Za pięć lat w mieście miały się odbyć igrzyska olimpijskie. Barcelona nie dysponowała jeszcze masztem nadawczym, który mógłby przezwyciężyć chaos komunikacyjny miasta olimpijskiego. Ponadto wieża miała stać się oprócz stadionu także symbolem miasta.

Wykonanie projektu powierzono genialnemu, brytyjskiemu architektowi sir Normanowi Fosterowi. On i jego współpracownicy jak zwykle stanąli na wysokości zadania. Powstał projekt wieży jakiej nie widział jeszcze świat.

Jako miejsce budowy wybrano górę Turo de la Vilana o wysokości 445 m n.p.m. Dzięki temu szczyt konstrukcji znajduje się na wysokości 733 m."

Skomentuj