Opat klasztoru na górze Athos: „Grecja wkrótce stanie się krajem muzułmańskim"

Kategorie: 

Źródło: http://www.vimaorthodoxias.gr/egrapsan-s-emas/igoumenos-m-dochiariou-gia-prosfiges-i-ellada-ke-ta-tekna-tou-moameth/

Archimandryta Zumis, opat monastyru Docheiariou na Górze Athos, skrytykował politykę imigracyjną greckich władz. Wywiad z duchownym opublikował portal Vimaorthodoxias.gr.

 

 

Zdaniem Zumisa, przybywający do Grecji uchodźcy „wyposażeni są w najnowsze telefony komórkowe, burki i papierosy. Niestety, w epoce Mahometa kobiety nie malowały się i ci przybysze próbują wydawać jakieś dziwne zakazy naszym niewiastom”.

 
„Ponad sześćset lat nasi przodkowie walczyli z islamizacją Grecji. A teraz zbliża się czas, kiedy muzułmanów będzie w naszym kraju więcej niż prawosławnych chrześcijan”.

 

„Od czasów starożytnych, Bóg rozdzielił narody i dał każdemu swoją ziemię. Nie pojadę do ich ojczyzny walczyć z nimi, ale nie chcę ich oglądać we własnym kraju. To nie jest szowinizm. Władze zakazują bicia w dzwony pod pretekstem, że jest zbyt głośno, a gdy muezin będzie krzyczeć trzy razy dziennie, to nie będzie przeszkadzać? Islamiści nienawidzą naszej wiary, nienawidzę Krzyża Chrystusa i Matki Boskiej”.

 

„Niestety nasi zbliżają się do namiotów uchodźców, odrzucając krzyż i nikogo to nie irytuje. Wkrótce obok obozów powstaną duże hotele i biura, a także wybrane banki niekoniecznie greckie. Dlaczego ci, którzy rządzą i ściągnęli tutaj imigrantów, nie chcą nawet spojrzeć na bezdomnych i nieszczęśliwych obywateli Grecji?”.

 

„Dwaj najwięksi wrogowie spotkali się na historycznej ścieżce prawosławia: islam i katolicyzm. Dziś wchodzą w sobie w ramiona, które połączyły siły, aby zniszczyć Grecję... niszczyli, zarzynali i palili naszych przodków i myślicie, że teraz będą nas traktować lepiej za to, że przyjęliśmy ich do naszego domu? Wydaleni przez Turków z Azji Mniejszej Grecy przybyli do kraju nadzy, bosi, głodni, kalecy. A to nie byli imigranci, a zdobywcy”.

 

„Grecja stała się stocznią diabła – wielki ateista i Antychryst znajduje schronienie w kraju męczenników i świętych. Jest nienawiść i pragnienie, aby wymazać prawosławie i Grecję. Kto odpowie za to zło? Nasi bezbożni władcy lub papież, który stał się przedmiotem kultu nawet dla niektórych prawosławnych. Niestety, wszystko idzie w takim kierunku, że niedługo będziemy trzymać Koran w rękach”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Grecja kolebka kultury i

Grecja kolebka kultury i silna ostoja chrześcijaństwa może być zniszczona tylko przez greckojęzyczne elity, które oddaly się we władanie ciemnych mocy rządu globalnego ! Grecy to dzielny naród który był jednym z nielicznych, ktore stawiły silny opór hitlerowcom ! My Polacy ponieśliśmy wiele strat w czasie najazdu bestii hitlerowskiej i powinniśmy się jednoczyć z Grekami w walce z siłami ciemności rządu globalistów !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika baca

na Zeusa, to w Grecji są

na Zeusa, to w Grecji są muzułmanie i jest prawosławie?

myślałem że tam na drzewkach oliwnych żyją mali Grecy i malutkie Greczynki i oni mają tam kościółek greckokatolicki... gdzieś pomiędzy tymi drzewkami

widząc ten bajzel Herkules się pewnie w grobie przewraca... znaczy Hefajstos go na rożnie przekręca...

jestem ekspertem znacznie poważniejszym od Archimandryty Zumisa - Opata Ze Świętej Góry tak więc podaję oczywiste rozwiązanie:

Kościół katolicki obrządku bizantyjsko-włoskiego jako część katolickich kościołów wschodnich niewiele się różni od Kościoła katolickiego obrządku bizantyjsko-albańskiego oraz od Kościoła katolickiego obrządku bizantyjsko-białoruskiego jednakże bliższy jest on Kościołowi katolickiemu obrządku bizantyjsko-węgierskiego oraz Kościołowi katolickiemu obrządku bizantyjsko-rusińskiego. Jednakże skoro nieustalono czy w greckich namiotach żyją sunnici czy może szyici lub luteranie obrządku mahometańskiego to każdy Grek mieszkający na drzewku oliwnym powinien z niego zejsć w szabas albo niedzielę i udać do któregoś Koscioła katolickiego obrządku bizantysko wschodniego w którym powinien poddać się medytacji i nauczyć pisac a potem napisać do pariarchy Zumiego petycję o przystąpieniu przez Grecję do Kościoła katolickiego obrządku bizantyjsko-ukraińskiego, poniewaz Ukraińcy też są akurat na etapie ewolucji o nazwie uchodzca i mogą bez żadnego problemu masturbować się przed ikoną matki boskiej jaką posiada Opat Zumi.

ja pier*** i po co było Grekom odwracać się od nabożnej kontemplacji zgrabnej dupy Diany, Ateny lub Heleny Trojańskiej? no po co? przecież z matką boską były zawsze problemy...

Portret użytkownika barr

papierz nie jest po stronie

papierz nie jest po stronie chrzescijąnstwa i wszystko do tego przemawia jego ciche poparcie do homoseksualizmu i otwarte wsparcie do islamskiej emigracji i oczywiscie nie zapomnijmy  jak ukrywano pedofilie wkościele tak dalej ja ukrywają

Skomentuj