Operator drona uchwycił chupacabrę! Niezwykłe nagranie z Boliwii

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Niemalże zawsze gdy gdzieś w Ameryce Środkowej dochodzi do ataków na zwierzęta, które kończą się ich rozczłonkowaniem, zdaniem większości rolników winę ponosi tajemnicze zwierze zwane chupacabrą. Nie inaczej stało się, gdy na boliwijskich farmach w mieście Oro doszło do niezrozumiałych zgonów zwierząt. Martwe, zupełnie wykrwawione krowy, lamy, alpaki, kaczki i indyki natychmiast skojarzyły się z legendarną chupacabrą. Mało tego, to legendarne krypto zwierze, zostało tam nawet uchwycone za pomocą drona.

 

Kiedy operator drona uchwycił na filmie dziwaczne stworzenie wędrujące po polu niedaleko Oro, spekulacje medialne poprowadziły wielu ludzi do wniosku, że to właśnie owa kryptyda może być odpowiedzialne za zagadkowe zgony. Niewielkie stworzenie, które wydaje się przypominać mityczną chupacabrę. Tajemniczy stwór został pokazany podczas programu telewizji Telemundo.

 

"Wygląda jak pies, ale ma wygięty grzbiet. Na zdjęciach wydaje się, że ma postawę podobną do tej przypisywanej chupacabrze."

Informacje o znalezionych zwierzętach potwierdza Lucio Portugal, urzędnik państwowy w mieście Kanllapata. Jak informował media, zwierzęta były zupełnie pozbawione krwi, z dwoma dziurami w gardle.Chupacabra to stworzenie, które zyskało rozgłos w folklorze Ameryki Łacińskiej na początku lat 90. Opisywane jest jako małe, bezwłose stworzenie z zakrzywionymi pazurami, ostrymi zębami i wielkimi oczami, które atakuje bydło i wypija jego krew. Większość naukowców uważa, że chupacabra to mit stworzony, aby tłumaczyć niewytłumaczalne dla ludzi przypadki śmierci zwierząt. Inni sądzą, że może to być nieznany gatunek dzikiego kota, a nawet jakaś forma pozaziemskiego życia.

 

Obecnie, obserwacje tego stworzenia są zgłaszane na całym świecie i choć bardzo często różnią się od siebie pod względem samego wyglądu stwora zawsze zachowują te samo modus operandi, wypijanie krwi i wyżeranie wnętrzności. Większość z incydentów przypisywanych chupacabrom nigdy nie uzyskuje swojego wyjaśnienia. Jest tak po części dlatego, że wiele z rzekomych ataków tej istoty przypisuje się chorym zwierzętom pokroju psów i wilków.

Bez względu na to, co wydaje wam sie bardziej prawdopodobne, tajemnicze zgony zwierząt na farmach w Boliwii zostały przez coś spowodowanie. Do momentu wyjaśnienia tej zagadki, niepokój wśród mieszkańców wydaje się jak najbardziej uzasadniony. Wymagają oni, aby władze podjęły odpowiednie środki, aby chronić ich bydło przed ewentualnymi atakami tajemniczych stworzeń. Czy odpowiedź na to pytanie leży w nagraniu drona, czas pokaże. Póki co, legenda o chupacabrze nadal trzyma nas w napięciu.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj