Opętana lalka nadal atakuje żonatych mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: Mercury Press

Samozwańczy badacz zjawisk paranormalnych, niejaki Lee Steer z Rotherham w brytyjskim South Yorkshire, zainwestował 866 funtów aby wejść w posiadanie opętanej lalki, która teraz atakuje jego rodzinę. Obiektem napaści jest jego ojciec Paul, który zauważył że tajemniczy ból w jego ramieniu jest spowodowany przez sześć zagadkowych zadrapań, które pojawiły się równo z dniem dostarczenia zabawki.

Jest to już druga ofiara zagadkowej lalki w przeciągu kilku miesięcy. Jej poprzedni właściciele, nabyli ją podczas imprezy charytatywnej za kwotę 5 funtów. Wówczas, jej poprzednia właścicielka Debbie Merrick, twierdziła że lalka nie tylko atakowała jej męża, ale również wywoływała u niej koszmary oraz uruchamiała alarm przeciwpożarowy. Kobieta wspomniała o tym znajomemu medium, które natychmiast wyczuło że w lalce "coś" jest.

Medium nie wyraziło się wprost o czym mowa, ale zdecydowanie odmówiło przebywaniu w jednym pomieszczaniu z rzeczoną lalką. Przerażona dziwną przestrogą kobieta, schowała ją w schowku jednak nawet to nie wystarczyło by powstrzymać jej nocne harce. Podobno, zabawka zdołała zmienić swoją pozycję oraz zdjąć swój naszyjnik. Kobieta nie czuła potrzeby by czekać na nowe doznania ze strony lalki dlatego wystawiła ją na aukcję rozpoczynając ją od kwoty 25 funtów.

Tutaj rozpoczyna się historia Lee Steera, który zakupił lalkę za blisko 1000 dolarów i jak twierdzi, dziwne zdarzenia rozpoczęły się z chwilą, gdy tylko wygrał aukcję. Huśtające się obrazy, zdjęcia wypadające z ramki czy problemy z elektrycznością to tylko wstęp do dziwnych zdarzeń. Nawet na oficjalnym livestreamie na którym otwierał opakowanie z lalką przed swoimi widzami, niektóre osoby oglądające jego transmisje podobno widziały jak lalka porusza oczyma.


Nowy właściciel opętanej lalki, Lee Steer
Obecnie, zabawka znajduje się w sypialni badacza, który jednak nie boi się ataku z jej strony. Zgodnie z jego wiedzą, ten typ porcelanowych lalek w sukni ślubnej był częstym podarunkiem dla młodych małżeństw i to właśnie zamężni mężczyźni są jedynym bezpośrednim celem jej ataku. Steer sądzi, że jest to jedyne logiczne wyjaśnienie tego, dlaczego nikt poza jego ojcem i mężem poprzedniej właścicielki lalki nie został podrapany.

Badacz, zamierza przetestować swoją teorię korzystając z pomocy małżeństw które już zgłosiły się na ochotnika by sprawdzić domniemane opętanie tajemniczej lalki. Odniesiono już nawet drobne sukcesy w tej dziedzinie. Podobno, korzystając z aplikacji mobilnej która ma umożliwiać duchom przekazywanie wiadomości z użyciem losowych liter, lalka miała przedstawić się jako "Samantha" oraz wyrazić chęć "Uderzenia" Lee. Nie da się ukryć, że nie brzmi to jak przypadkowa konotacja słów, a raczej złowroga groźba. Bez wątpienia dalsze losy tej lalki, są warte uwagi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wrzosowisko

hehe zonaci mezczyzni.. tam

hehe zonaci mezczyzni.. tam cpali w samotnosci, a potem rodzinie tlumaczyli, ze ich lalka pogryzla XD sadzac po cenie, alibi bylo grube Blum 3 teraz wyczaili je rowniez inni znajomi Lee, takze beda mogli sobie 'pouderzac' w towarzystwie Blum 3 a wierne malzonki beda ich wspieraly w bohaterskich testach na nawiedzonej lalce

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

Portret użytkownika b@ron

wszyscy "badacze" powinni

wszyscy "badacze" powinni przed zakupem lalki koniecznie przeprowadzić dokładne badania psychiatryczne ... bo z tego co widać, lalka rośnie w ... cenę i podejrzewam, że przy cenie 10 tyś dolarów, napewno jakiś mężczyzna zostanie zgwałcony, co bezdyskusyjnie zniszczy mu małżeństwo ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj