Opublikowano nowe informacje na temat bałtyckiego UFO

Kategorie: 

oceanexplorer.se

Zakończona ostatnio wyprawa poszukiwawcza przeprowadzona w celu odkrycia, co kryje się za zadziwiająco regularnym kształtem ujawnionym przez sonar nie przyniosła rozwiązań, co do potwierdzenia lub zaprzeczenia faktu istnienia UFO na dnie Bałtyku.

 

Być może taka jest właśnie strategia firmy Ocean Explorer, ale ujawnione przez nich zdjęcia oraz informacje stawiają sprawę bałtyckiego UFO w na prawdę zaskakującym świetle. Jak już pisaliśmy wcześniej rzeczywiście coś znaleziono. To coś ma okrągły kształt i na dnie Bałtyku pokrywa to warstwa osadów z dna.

[ibimage==14102==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Robi się jeszcze dziwniej, gdy spojrzy się na zdjęcia z sonaru 3D, jaki wykorzystano w celu pogłębienia informacji na temat tej okolicy. To, co ujawniły zdjęcia to regularne linie wokół okrągłego obiektu. On sam na dnie prezentuje się tak jakby faktycznie było tam coś zagrzebane, cos o kształcie wyraźnie wypukłym.

[ibimage==14110==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Po wizji lokalnej dokonanej przez nurków okazało się ze na dnie znajduje się kształt określany przez nich, jako "grzyb". Stożek urasta aż na 4 metry i jest bardzo wyraźny, co potwierdzają zdjęcia z dna. Nurków zaskoczyły też anomalie elektromagnetyczne. Po prostu przy wraku przestawały działać kamery.

[ibimage==14118==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

W trakcie wywiadu radiowego jeden z członków ekipy, Denis Asberg, powiedział, że to, co odkryto wskazuje, ze albo zostało to wykonane przez człowieka, albo jest to jakaś zdumiewająca naturalna formacja. Zwraca uwagę zwłaszcza widoczne poniżej zwieńczenie kopuły odkrytej na dnie. Dodatkowa kopuła ma średnicę około 4 metrów i jest to traktowane, jako hipotetyczny właz do wnętrza konstrukcji.

[ibimage==14126==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pojawiły się tez pytania, co do tego, czym może być ten obiekt. Zwracają uwagę "znaki poślizgowe". Szokują te kąty proste i pojawiają się sugestie istnienia korytarzy wewnątrz tej konstrukcji. Nurkowie twierdza, że kopuła sprawia wrażenie jakby była zbudowana z betonu. Cała ta historia zaczyna przypominać scenariusz serialu telewizyjnego "Lost".

 

Co ciekawe podczas akcji zlokalizowano znajdującą się w odległości około 1000 metrów od obiektu drugą anomalię. Asberg twierdzi, że te dwie formacje mogą być ze sobą jakoś powiązane. Obiecał, że dane z sonarów 3D są aktualnie analizowane. Z obrazów przed przetworzeniem wynikają zdumiewające rzeczy, ale potrzebne jest spokojne potwierdzenie tego, co zaobserwowano. Z pewnością to nie jest ostatni raz, gdy słyszymy o bałtyckim UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Takich różnych konstrukcji po

Takich różnych konstrukcji po potopie pełno wszędzie na dnach mórz i oceanów.To żadna nowina... dla mnie...To konstrukcje starożytnych cywilizacji, których poziom techniczny nie tylko dorównywał naszemu, ale nieporównywalnie nasz przewyższał. To konstrukcje przedpotopowej ludzkiej rasy i gigantów( ich wzrost sięgał 10 m) spłodzonych z trujących genetycznie związków innej rasy, zamieszkującej wcześniej Ziemię, a później wnętrze Ziemi. Alegoryczny opis tamtych wydarzeń i historii spisany w Biblii - Księdze Rodzaju.Wszystko co wiecie, to  kłamstwo zbudowane na prawdzie... A czym jest kłamstwo zbudowane na prawdzie? Zawsze pozostanie kłamstwem... To klasyczna definicja kłamstwa.. Gdyż każde z nich tuszuje prawdę...Gdyby nie było prawdy.... Jak mogłoby powstać kłamstwo? Nie ma innego życia w otaczającym nas kosmosie. Ziemia jest jedyną matką życia... Której dzieci nie zawsze były ludźmi...Mieliśmy niegdyś pierwszych lokatorów tej planety... My jesteśmy drugimi... Ci pierwsi żyją pod naszymi stopami i nie są naszymi przyjaciółmi...Ukryli się tam przed Potopem 4,5 tys. lat temu...Jest ich niewiele. Całość ich populacji nie przekracza liczby mieszkańców polskiej gminnej wsi, jednak są długowieczni, a najstarsi z nich pamiętają Adama i Ewę... Są bardzo inteligentni i odpowiedzialni za pojawienie się takich ludzi jak...Aleksander WielkiChingis-HanNapoleon BonaparteHitlerStalin i wielu, wielu innych zbrodniarzy ludzkości...Są zaniepokojeni naszą liczebnością i skorumpowali wpływowe elity tego świata......a więc... dalej patrzmy w gwiazdy...i  w "wybuchy" na Śłońcu... Kopniaka dostaniemy niestety z naszego poziomu.... 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...skorumpowali obietnicami

...skorumpowali obietnicami długiego życia (ok. 1000 lat) oraz dostarczając technicznych informacji do panowania na Ziemi i w kosmosie...pod warunkiem naszej 90% eksterminacji...

Strony

Skomentuj