Osiągnięto realną telepatyczną komunikację pomiędzy ludźmi

Kategorie: 

Źródło: Science Photo Library/Corbis

Ostatnio przeprowadzono przełomowy eksperyment, w trakcie którego, osoby będące w Indiach, powiedziały "cześć" trzem innym osobom we Francji. Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic dziwnego, bo dzisiaj rozmowy może prowadzić każdy używając Internetu lub telefonu, ale wszystko zmienia to, że słowa te zostały przekazane za pomocą telepatii.

 

Udało się tego dokonać tworząc połączenia między mózgach pacjentów. Była to jedna z pierwszych udanych prób prawdziwej, udowodnionej naukowo telepatii.

 

Międzynarodowy zespół składający się z członków Instytutu Starlab z Barcelony, ​​francuskiej firmy Axilum Robotics i Harvard Medical School, opublikowało swoje odkrycie w czasopiśmie PLoS One. Współautor badania dr Alvaro Pascual-Leone, ma nadzieję, że ta praca i dalsze badania w tej dziedzinie pewnego dnia zapewnić nam zupełnie nowy sposób komunikowania się z pacjentami, którzy nie mogą mówić.

Interfejs działa tak, że słowa są transmitowane za pomocą konwersji binarnej, którą daje się wysłać za pomocą sieci Internet, na przykład zwykłym emailem, następnie komunikat jest tłumaczony za pomocą czujników elektroencefalograficznych.

 

Metoda ta opiera się na nieinwazyjnym sposobie stymulowania neuronów w mózgu. Technologia ta zwana TMS (transcranial magnetic stimulation) jest zwykle stosowana w leczeniu depresji. Cała procedura potrzebna, aby wysłać wiadomość zajęła około 70 minut.

 

Badanie to stanowi tylko mały krok w kierunku technologii telepatii, której stworzenie może jeszcze zająć lata lub nawet dziesięciolecia. Ostatecznym jego celem jest usunięcie z technologii komputerowej obwodu jako mediatora i wdrożenie bezpośredniej interakcji pomiędzy ludzkimi mózgami.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Na YT jest dokument z usa z

Na YT jest dokument z usa z 1983 roku dwoje ludzi - malzenstwo telepatycznie kontaktuje sie przekazujac sobie ciag symboli ( kolka trojkaty prostokaty ) Sa to ludzie w wieku ok 60-70 lat z ludzmi mlodszymi nie osiagnieto az takich wynikow - Staruszkowie mieli celnosc na poziomie 95% mlodzi ok 20%

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika benet

celność mieli na 95%, bo w

celność mieli na 95%, bo w tym wieku to już wszystko inaczej funkcjonuje, jak on jej wysłał kółeczko to ona wiedziała,że musi do toalety, jak ona jemu trójkącik to on do toalety, kwadracik to już była grubsza sprawa Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Q

To prawda!. Wiele razy tego

To prawda!. Wiele razy tego doświadczyłem z żoną!. Wcześniej gdy byłem dzieckiem a potem nastolatkiem wystarczyło że mama pomyślała o mnie a ja słyszałem że mnie woła!. Ale i z osobami z którymi nie jestem tak blisko związany też to działa!. Często dzwonię do znajomych lub ich odwiedzam gdy o mnie myślą i vice versa!. Smile

Portret użytkownika Dr Piotr

Czyli wszyscy powinni kochać

Czyli wszyscy powinni kochać wszystkich, żeby to działało bez zarzutu?
hehehe...to dziecko ,żeby pogadać telepatycznie z pedofilem powinno go kochać? albo ofiara powinna kochać swojego oprawcę?
Nie dorabiajcie do tego niepotrzebnych new-age koncepcji...to wszystko są zdolności, które kiedyś rasa ludzka posiadała jako coś zwyczajnego, niestety w wyniku postępującej degeneracji utraciliśmy je i pozostały już jedynie w stanie szczątkowym. U jednych są te szczątkowe zdolności większe, u innych mniejsze lub zatraciły się całkowicie.

Skomentuj