Oświadczenie które ma zmienić losy świata, będzie opóźnione

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Kilka dni temu w sieci Internet pojawiła się intrygująca informacja. Słynny badacz zjawisk paranormalnych, dr Courtney Brown z Emory University oświadczył na swoim profilu na Facebook, że wkrótce zostanie dokonane oświadczenie, które zmieni losy ludzkości.

 

Sprawa wygląda bardzo tajemniczo, a dr Brown dolewa oliwy do ognia pisząc, że po tym dniu nic już nie zatrzyma zmian. Może początkowo świat tego nie doceni, ale potem ludzie zrozumieją, że tego dnia życie na Ziemi zmieniło się znacząco.

 

Dodał, że zostanie rozwiązana tajemnica, która była nieznana od tysięcy lat i potem ludzkości wyłoni się nowy kierunek rozwoju. Courtney Brown dodał potem w kolejnym wpisie, że rozmawiał ze swoimi współpracownikami z Wielkiej Brytanii, Indii, RPA i innych krajów i wszyscy chcą, aby zostało to ogłoszone 28 lutego, ale może się to nie udać i możliwe jest przesunięcie terminu oświadczenia na połowę marca.

 

Nic już nie będzie takie samo, stwierdził dr Brown. On sam jest bardzo ciekawą postacią. Był zaangażowany w rządowym projekcie jasnowidzenia, który był prowadzony dla armii USA w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj zajmuje się on naukowo jasnowidzeniem, ale jego zakres zainteresowań sięga też tematyki związanej z UFO czy Atlantydą.

dr Courtney Brown - foto: Internet

Głównie z tego powodu jego zapowiedziane oświadczenie, które ma zmienić świat może być dowodem istnienia innej cywilizacji w historii lidzkości, być może takiej, o której istnieniu nic nie wiedzieliśmy. Może to mieć też jakiś związek z paleokontaktami, ale wtedy pozostaje pytanie, jak mocne dowody ma Brown. Z jego słów wynika, że opóźnienie wynika z faktu, że coś trzeba przetransportować. To oznaczałoby, że mowa o jakimś fizycznym dowodzie, który zmieni postrzeganie ludzkości.

 

Nie da się długo zwodzić obietnicami ujawnienia sensacyjnych treści. Jeśli coś takiego istnieje i ludzkość powinna się z tym zapoznać należy to uczynić natychmiast. Poczekajmy do połowy marca i wtedy wszyscy się przekonają jak sensacyjne są rewelacje dr Browna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Plejada

Podoba mi się teoria że

Podoba mi się teoria że Ziemia to żywa biblioteka Istot i Natury z dalekich przestrzeni Kosmosu ale faktem jest.... że prawda moźe być jeszcze bardziej zadziwiająca niż wyśniona .... wymyślona w różnych książkach i teoriach naukowych....

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Podejrzewam że chodzi tu o

Podejrzewam że chodzi tu o potężne UFO odkryte w lodach Antarktydy... Ludzkość może również zostać "zdewastowana" gdy ktoś wreszcie dokona lądowania i spenetruje gigantyczny obiekt-rzekomy statek obcych spoczywający na księżycu.

Portret użytkownika Nostra Damus

Ludzkość nie chce i nie może

Ludzkość nie chce i nie może poznać prawdy, bo ona jest dla niej przykra i szokująca. Jej ujawnienie doprowadziłoby do prawie natychmiastowego załamania się obecnego porządku świata - na niekorzyść obecnej cywilizacji, która i tak boryka się z obecnymi problemami. Wątpię czy ten dziwak tą prawdę zna.
 
Pozdrawiam.
 

Portret użytkownika scolo

Ależ prawda została nam

Ależ prawda została nam przekazana tylko nie chcemy jej przyjąć do wiadomości, a facet wygląda na anorektyka, który doznaje wizji głodowych. Może trzeba mu dać normalnie jeść, bo karmi się pewnie korzonkami. Po schabowym i rosole mu przejdzie.

Portret użytkownika Krzysztof Piotr

  Courtney Brown to zwykły

 
Courtney Brown to zwykły amator torturujący dzieci na zlecenie rządu w latach 90. Sam nie odkrył nic, a cała jego wiedza wiąże się z kradzieżą doświadczeń i informacji innym. Jeśli ta żydo - marionetka cokolwiek powie lub pokaże, będzie to tylko kolejny etap manipulacji i przykład przywłaszczania sobie czyichś osiągnięć i wiedzy.

Portret użytkownika Krzysztof Piotr

  Courtney Brown to zwykły

 
Courtney Brown to zwykły amator torturujący dzieci na zlecenie rządu w latach 90. Sam nie odkrył nic, a cała jego wiedza wiąże się z kradzieżą doświadczeń i informacji innym. Jeśli ta żydo - marionetka cokolwiek powie lub pokaże, będzie to tylko kolejny etap manipulacji i przykład przywłaszczania sobie czyichś osiągnięć i wiedzy.

Portret użytkownika Los Anonimos

Nawet jest odcinek w tym

Nawet jest odcinek w tym serialu, w którym nakręcono serial "Wormhole Xtreme", aby "zatuszować" istnienie prawdziwego programu Stargate.
Takie wszelkiego rodzaju "easter egg'i" są już od dawien dawna umeszczane choćby komiksach, a w dzisiejszych czasach w serialach TV czy filmach., przykładowo:
ostatni szyk mody technologicznej - tablety - kilka/naście lat temu można było oglądać właśnie w serialu Stargate Atlantis
google glass - dawno temu pokazywane w filmie star trek
zegarek mp4/ telefon - james bond Smile
 
Więc nasuwa się jeden wniosek: albo twórcy/wynalazscy czerpią pomysły z filmów? Albo może dostają militarne rekwizyty, które wychodzą z użycia, a będą wchodzić w obiekt globalnej sprzedaży dla cywilów. (taki chwyt marketingowy - bo wiadomo, na czymś trzeba zarobić Wink
 

Portret użytkownika Ziber

Czlowiek nie ma poparcia w

Czlowiek nie ma poparcia w mediach i teraz próbuje hasłami zachęcić ludzi, ilu było takich co rzucali słowa na wiatr a ludzie lgnęli do nich masowo. Ostatnie zdjęcie które wrzucił na fb uświadomiło mi, że ten gosciu potrzebuje psychologa sry raczej sexuologa.

Portret użytkownika jvk_2012

Sam bardzo bym chciał, żeby

Sam bardzo bym chciał, żeby świat dowiedział się Prawdy, choćby była ona niezwykła i wręcz fantastyczna. Wtedy już nikt nie brałby mnie za wariata, bo często to co mówię rodzinie i znajomym nie mieści im się w głowie, tak jak i mnie dopóki nie przejrzałem na oczy i zobaczyłem w jakim zakłamaniu żyjemy, i że jest zupelnie odwrotnie niż nam się to wmawia w sposób oficjalny.
To już następne źródło takiej informacji, już od dłuższego czasu na innych portalach również istnieje taka zapowiedź. Pożyjemy - zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich świadomych i tych mniej również.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pafka

"Sprawa wygląda bardzo

"Sprawa wygląda bardzo tajemniczo, a dr Brown dolewa oliwy do ognia pisząc, że po tym dniu nic już nie zatrzyma zmian. Może początkowo świat tego nie doceni, ale potem ludzie zrozumieją, że tego dnia życie na Ziemi zmieniło się znacząco."
Chodzi o Efekt Motyla.Naukawiec z renomą puszcza jakiś wydedukowany przez siebie fakt.Opuźnienie podania informacji ma przyczynę w słabym przygotowaniu medialnym na jej podanie.Więc podaje się,że ona będzie,że będzie wielka.Zmieni losy świata.Jak media to kupią i zrobią parcie to się ją (rewelację)poda.Będzie parę dni szopki i parę lat wsponień jak to nie raz już było i beka się tymi bzdetami po dziś dzień.

Portret użytkownika lukas82

Bedzie to zwiazane z

Bedzie to zwiazane z odkryciem tajemniczego obiektu na Antarktydzie niedaleko Niemieckiej bazy naukowej i to wlasnie chodzi no nasze pochodzenie, pochodzenie ludzkosci ktore jest zapisane w starosumeryckich i innych tekstach i okaze sie ze biblia to wymsl i zapiski historii chodzi o genezis ludzi wiec czekajmy na oficjalna wiadomosc jezeli zostanie wogole przedstawiona bo sa ludzie ktorym to nie na reke np. Watykan.

Portret użytkownika Kimba

Ja cię  popieram. Nie wiem

Ja cię  popieram. Nie wiem  czy przez Antarktydę. Ale zobaczymy jak wszyscy przyjmią informację  że  tak naprawdę  to wszyscy jeśteśmy z kosmosu. A cywilizacji jest tyle co gwiazd na niebie. Być  może chodzi o niepodważalne dowody dotyczące naszej ludzkiej histori.  Masz rację po tych rewelacjach wszelkie religie mówie o każdej nie będą  miały żadnych podstaw żeby funkcjonować. Pozdrawiam.

Portret użytkownika okult

tak co do tych religi to na

tak co do tych religi to na pewno tak będzie zosanie nam tylko hinduizm i wedy bo tam piszą o obcych cywilizacjach licznych jak gwiazdy na niebie i do tego w różnych wymiarach istnienia istniejących...a na tym przykładzie pozwolę sobie zauważyć że ludzie w polsce jak mówią religia to myślą katolicyzm potem kolejno judaizm i muzumanizm no i religie dzikich ludów tak zwanych Biggrin znajomość wschodu zanikła prawie całkiem już w latach 80 w śród młodzierzy było trochę lepiej docierał wtedy pierwszy wschodni blask

Portret użytkownika SlavPower

Weź sie Homoś ogarnij.

Weź sie Homoś ogarnij. Chrystus nie zmartwychwstal tylko przezyl ukrzyzowanie i kazdy Hindus to wie. Wersja chrzescijanska to zmanipulowany belkot dla zmanipulowanych biorobotow tupu Homo Sapiens;).Bez urazy. Pozdrawiam.

Portret użytkownika cristiano80

Oczywiście że

Oczywiście że zmartwychwstanie Jezusa do bzdura. Każdy wie że Jezus uciekł do Indii gdzie nauczał dalej i żył jeszcze wiele wiele lat.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj