Oświadczenie które ma zmienić losy świata, będzie opóźnione

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Kilka dni temu w sieci Internet pojawiła się intrygująca informacja. Słynny badacz zjawisk paranormalnych, dr Courtney Brown z Emory University oświadczył na swoim profilu na Facebook, że wkrótce zostanie dokonane oświadczenie, które zmieni losy ludzkości.

 

Sprawa wygląda bardzo tajemniczo, a dr Brown dolewa oliwy do ognia pisząc, że po tym dniu nic już nie zatrzyma zmian. Może początkowo świat tego nie doceni, ale potem ludzie zrozumieją, że tego dnia życie na Ziemi zmieniło się znacząco.

 

Dodał, że zostanie rozwiązana tajemnica, która była nieznana od tysięcy lat i potem ludzkości wyłoni się nowy kierunek rozwoju. Courtney Brown dodał potem w kolejnym wpisie, że rozmawiał ze swoimi współpracownikami z Wielkiej Brytanii, Indii, RPA i innych krajów i wszyscy chcą, aby zostało to ogłoszone 28 lutego, ale może się to nie udać i możliwe jest przesunięcie terminu oświadczenia na połowę marca.

 

Nic już nie będzie takie samo, stwierdził dr Brown. On sam jest bardzo ciekawą postacią. Był zaangażowany w rządowym projekcie jasnowidzenia, który był prowadzony dla armii USA w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj zajmuje się on naukowo jasnowidzeniem, ale jego zakres zainteresowań sięga też tematyki związanej z UFO czy Atlantydą.

[ibimage==20522==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

dr Courtney Brown - foto: Internet

Głównie z tego powodu jego zapowiedziane oświadczenie, które ma zmienić świat może być dowodem istnienia innej cywilizacji w historii lidzkości, być może takiej, o której istnieniu nic nie wiedzieliśmy. Może to mieć też jakiś związek z paleokontaktami, ale wtedy pozostaje pytanie, jak mocne dowody ma Brown. Z jego słów wynika, że opóźnienie wynika z faktu, że coś trzeba przetransportować. To oznaczałoby, że mowa o jakimś fizycznym dowodzie, który zmieni postrzeganie ludzkości.

 

Nie da się długo zwodzić obietnicami ujawnienia sensacyjnych treści. Jeśli coś takiego istnieje i ludzkość powinna się z tym zapoznać należy to uczynić natychmiast. Poczekajmy do połowy marca i wtedy wszyscy się przekonają jak sensacyjne są rewelacje dr Browna.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Plejada

Podoba mi się teoria że

Podoba mi się teoria że Ziemia to żywa biblioteka Istot i Natury z dalekich przestrzeni Kosmosu ale faktem jest.... że prawda moźe być jeszcze bardziej zadziwiająca niż wyśniona .... wymyślona w różnych książkach i teoriach naukowych....

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Podejrzewam że chodzi tu o

Podejrzewam że chodzi tu o potężne UFO odkryte w lodach Antarktydy... Ludzkość może również zostać "zdewastowana" gdy ktoś wreszcie dokona lądowania i spenetruje gigantyczny obiekt-rzekomy statek obcych spoczywający na księżycu.

Portret użytkownika Nostra Damus

Ludzkość nie chce i nie może

Ludzkość nie chce i nie może poznać prawdy, bo ona jest dla niej przykra i szokująca. Jej ujawnienie doprowadziłoby do prawie natychmiastowego załamania się obecnego porządku świata - na niekorzyść obecnej cywilizacji, która i tak boryka się z obecnymi problemami. Wątpię czy ten dziwak tą prawdę zna.
 
Pozdrawiam.
 

Portret użytkownika scolo

Ależ prawda została nam

Ależ prawda została nam przekazana tylko nie chcemy jej przyjąć do wiadomości, a facet wygląda na anorektyka, który doznaje wizji głodowych. Może trzeba mu dać normalnie jeść, bo karmi się pewnie korzonkami. Po schabowym i rosole mu przejdzie.

Portret użytkownika Krzysztof Piotr

  Courtney Brown to zwykły

 
Courtney Brown to zwykły amator torturujący dzieci na zlecenie rządu w latach 90. Sam nie odkrył nic, a cała jego wiedza wiąże się z kradzieżą doświadczeń i informacji innym. Jeśli ta żydo - marionetka cokolwiek powie lub pokaże, będzie to tylko kolejny etap manipulacji i przykład przywłaszczania sobie czyichś osiągnięć i wiedzy.

Portret użytkownika Krzysztof Piotr

  Courtney Brown to zwykły

 
Courtney Brown to zwykły amator torturujący dzieci na zlecenie rządu w latach 90. Sam nie odkrył nic, a cała jego wiedza wiąże się z kradzieżą doświadczeń i informacji innym. Jeśli ta żydo - marionetka cokolwiek powie lub pokaże, będzie to tylko kolejny etap manipulacji i przykład przywłaszczania sobie czyichś osiągnięć i wiedzy.

Strony

Skomentuj