Oto 5 najistotniejszych argumentów za tym, że Księżyc jest sztucznym tworem

Kategorie: 

Księżyc w pełni

Poniżej znajduje się lista pięciu najważniejszych argumentów przemawiających za tym, że Księżyc może być sztucznym obiektem. Dowodów przemawiających za tą teorią jest więcej, ale te są szczególnie interesujące.

 

1. Orbita Księżyca jest jakby zaplanowana. Znajduje się w dokładnie takim punkcie miedzy Słońcem i Ziemią, że idealnie przykrywa tarczę naszej gwiazdy podczas zaćmień.

2. Ze swoją wielką średnicą, 3474 km, jest nieprawdopodobnie duży w stosunku do małej Ziemi. Jowisz, który jest największą planetą Układu Słonecznego ma 64 księżyce, największy z nich Ganimedes ma średnicę 5268 km. Duża wielkość naszego Księżyca czyni go piątym pod względem wielkości satelitą w naszym Układzie Słonecznym.

 

Co więcej tylko wielkie gazowe olbrzymy takie jak Jowisz, Saturn i Neptun mają odpowiednią grawitację, aby uchwycić i utrzymać tak masywny obiekt, jakim jest nasz Księżyc.

 

3. Brak jest przekonującej teorii naukowej, która wyjaśniłaby obecność Księżyca. Nasz satelita to nie jest przechwycona nieregularna planetoida typu Fobosa i Deimosa, czyli księżyców marsjańskich. To jest dobrze ukształtowany regularny obiekt wielkości małej planety. Jest prawie idealnie okrągły tak jak Ziemia. Skoro naukowcy twierdzą, że Księżyc powstał w wyniku jakiejś ogromnej kolizji z naszą planetą to, dlaczego i Ziemia i Księżyc nie są nieregularne, jeśli chodzi o kształt? Nie wiadomo jak to możliwe, że jedna planeta podzieliła się na dwa dokładnie sferyczne obiekty. Robin Brett z NASA powiedział wręcz: "Łatwiej jest wyjaśnić nieistnienie Księżyca niż jego istnienie."

4. Eksperymenty wykazują, że Księżyc jest pusty. W 1969 roku NASA uderzyła w powierzchnię srebrnego globu za pomocą lądownika księżycowego. Wielkość eksplozji po impakcie szacowano na 1 tonę TNT. Po tym eksperymencie, Maurice Ewing, dyrektor projektu Lunar Seismic Experiment (Księżycowy Eksperyment Sejsmiczny), powiedział "To było jakby ktoś walnął w dzwon, jedno uderzenie a wibracje odbieraliśmy przez 30 minut."

 

Po jednej z kolejnych misji powtórzono eksperyment, ale hipotetyczna siła eksplozji sięgała 11 ton TNT. Po takim uderzeniu Księżyc rezonował przez 3 godziny i 20 minut. Ten eksperyment pokazał też coś nieoczekiwanego. Księżyc zakołysał się w tak precyzyjny sposób jakby miał jakiś wielki system hydraulicznego zderzaka. Wtedy właśnie Sean C. Soloman z MIT powiedział, że wyniki eksperymentu sugerują "przerażającą możliwość, że Księżyc może być pusty."

 

5. Cienka skorupa księżycowa ma około 32 kilometry grubości jednak jest ona stworzony z takiej listy elementów, które czynią ją nadzwyczajnie twardą, prawie jak pancerz zaprojektowany do wytrzymanie potężnych uderzeń. Naukowcy nie są w stanie policzyć ogromnych ilości tytanu znalezionych w skałach księżycowych. Na powierzchni znaleziono również izotopy Uranu 236 i Neptuna 237, które powstają wyłącznie w wyniku reakcji jądrowych i są znajdowane na Ziemi w odpadach nuklearnych.

 

Powyższe pięć argumentów to konkretne przykłady zdające się potwierdzać, że z Księżycem jest coś nie tak. Można by było do tego dodać fakt, że Księżyc zawsze zwraca się do nas jedną stroną a druga pozostaje niewidoczna. To wręcz wymarzona sytuacja do ukrycia pewnych działań na jego powierzchni.

 

Jednak przyjęcie do wiadomości, że Księżyc może być strukturą sztuczną wymusza kolejne pytania. Najważniejsze z nich brzmi, dlaczego ktoś miałby tworzyć taki obiekt i umieszczać go w tym konkretnym miejscu. Nie sposób na to pytanie odpowiedzieć autorytarnie, można tylko snuć przypuszczenia. Przypuszczenie pozytywne zakłada, że jest to wielkie laboratorium badawcze rodzaju ludzkiego. Przypuszczenie negatywne jest takie, że Księżyc może być bazą istot, które w jakiś sposób sprawują władzę nad Ziemią uprawiając ludzkość z sobie tylko znanych powodów.

 

Tak czy inaczej warto sobie zdawać sprawę z wielkiej ilości dziwnych zbiegów okoliczności i odkryć księżycowych wymagających wyjaśnień. Czy rządy na świecie znają prawdę o Księżycu? Całkiem prawdopodobne, że tak i dlatego od początku lat 70 tych mocarstwa kosmiczne nagle utraciły większe zainteresowanie naszym satelitą.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cosiek

Hmm, wiele teorii pasowałoby

Hmm, wiele teorii pasowałoby do statku kosmicznego zwanego Gwiazda Śmierci.Z z jej tyłu jest 'krater', który jest wielkim Super Laserem i jest wymierzony/obrócony w kierunku przeciwnym niż ziemia. Na szczycie jest Wieża Cesarska (taka 'wieża widokowa'/'strażnicza'), a 'trochę poniżej' (jeśli przyjąć że patrzymy na księżyc z Ziemii wtedy wygląda na mały) niej jest Centrum Dowodzenia (pod powierzchnią), tak samo jeszcze niżej pod powierzchnią jest Rdzeń Reaktora (stąd by były te opady radioaktywne po wystrzeleniu promienia z lasera)Do tej pory opisałem PÓŁNOCNĄ CZĘŚĆ.W połowie (tak jak równik na naszej ziemi) znajduje się Rów Równikowy. Nie wiem czy na księżycu można sie dopatrzyć takiego rowu ciągnącego się przez cały księżyć w połowie. Może ktoś ma informacje na ten temat? No i też na tym równiku znajduje się Napęd Jonowy. NA POŁUDNIU też znajduje się Centrum Dowodzenia oraz Wystawiona Superstruktura (Nawierzchnia). Co najlepsze któryś z księżyców Saturna ma wręcz taki zarys gwiazdy śmierci, tyle że jest obrośnięty jakąś warstwą tak samo jak nasz Księżyć (?) Księżyc Phobos (satelita Marsa) też ma taki jeden wielki krater.  Więcej księżyców nie oglądałem, ale być może nasz Układ Słoneczny to jedno wielkie pobojowisko, a księżyce to stare zardzewiałe i opuszczone Gwiazdy Śmierci. To wszystko to tylko przypuszczenia na podstawie podobieństw. Ja za dużo informacji nie mam, astronomem nie jestem. 

Portret użytkownika nahalny

Witam , po tym co

Witam , po tym co prześledziłem ostatnio śmiem zgodzić się iż satelita ten jest "prawie naturalnym" . Swoją drogą skąd ten brak informacji w tej i innych istotnych sprawach - wygląda na to że każdy sposób by wprowadzić zamieszanie jest dobry jeśli jest skuteczny by odwieść nas  szaraczków od myślenia o tym co może niebawem się tu stać. Dowodów że UFO  jest aż nadto by ślepo zaprzeczać istnieniu innych cywilizacji , wielu ludzi nawet twierdzi że utrzymują z nimi regularny  kontakt . Pytanie zasadnicze brzmi w jakim celu ' oni ' tu byli i są  czy rzeczywiście tak się nad nami litują i chcą nam biednym niedorowiniętym istotkom pomóc? a jeśli tak,  to w czym ?? Skąd te relacje o porwaniach i ekperymentach na ludziach i zwierzętach ?? Po co, jak wiele chanelingów podaje, chcą naszego rozwoju i dobra, przecież każdy ' normalny ' człowiek chce dobrze , normalnie  żyć - rozwiając się mentalnie i duchowo  będąc w zgodzie z samym sobą ...  Ciągle jednak coś nam stoi na przeszkodzie ( wojny,pieniądze, choroby itp.)    Zatem czy ten natłok informacji  to dezinformacja, by odwieść nas od spraw istotnych - tj . tego co tak naprawdę sie dzieje z ziemią i wkoło niej ? Od tego co rzeczywiście może się  tu na naszej planecie wydarzyć  w najbliższym czasie ??  Od tego  co tak naprawdę większość ludzi i zwierząt  wewnętrznie czuje ??  Dlaczego  nigdzie nie ma rzetelnych informacji o tym co naprawdę się dzieje z ziemią,  bo że przebiegunowanie jest już w toku to fakt oczywisty , że aktywność słońca sięga zenitu i owszem też ... o konsekwencjach nie musze się rozpisywać, bo wszyscy to czujemy,  nawet jeśli się nie chcemy do tego przyzać...  dlaczego nie daje się nam szansy,  by w jakiś sposób się ratować lub przynajmniej mieć świadomość tego co się dzieje i przeżyć w spokoju ten czas jaki nam pozostał - by pobyć z rodzina i przyjaciółmi a nie biegać za kasą ....   Jeśli ktoś ma dojście do jakiś aktualnych stron z pomiarami i rzetelnymi informacjami dotyczącymi  słońca , położenia  ziemi oraz zmianach w tarajektorii naszego globu i księżyca,  to bardzo usilnie bym prosił o info  tu   lub na mail ( [email protected] )Pozdrawiam Was Wszystkich SzczerzePs. Ciekawe linki  dotyczące tego co znaleziono na Kiężycu   http://www.youtube.com/watch?v=uf4xv0IW4Ig&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=Ew9bRsAO2aUhttp://www.youtube.com/watch?v=6VPMCrV8m6s&feature=related

Strony

Skomentuj