Oto 5 najistotniejszych argumentów za tym, że Księżyc jest sztucznym tworem

Kategorie: 

Księżyc w pełni

Poniżej znajduje się lista pięciu najważniejszych argumentów przemawiających za tym, że Księżyc może być sztucznym obiektem. Dowodów przemawiających za tą teorią jest więcej, ale te są szczególnie interesujące.

 

1. Orbita Księżyca jest jakby zaplanowana. Znajduje się w dokładnie takim punkcie miedzy Słońcem i Ziemią, że idealnie przykrywa tarczę naszej gwiazdy podczas zaćmień.

2. Ze swoją wielką średnicą, 3474 km, jest nieprawdopodobnie duży w stosunku do małej Ziemi. Jowisz, który jest największą planetą Układu Słonecznego ma 64 księżyce, największy z nich Ganimedes ma średnicę 5268 km. Duża wielkość naszego Księżyca czyni go piątym pod względem wielkości satelitą w naszym Układzie Słonecznym.

 

Co więcej tylko wielkie gazowe olbrzymy takie jak Jowisz, Saturn i Neptun mają odpowiednią grawitację, aby uchwycić i utrzymać tak masywny obiekt, jakim jest nasz Księżyc.

 

3. Brak jest przekonującej teorii naukowej, która wyjaśniłaby obecność Księżyca. Nasz satelita to nie jest przechwycona nieregularna planetoida typu Fobosa i Deimosa, czyli księżyców marsjańskich. To jest dobrze ukształtowany regularny obiekt wielkości małej planety. Jest prawie idealnie okrągły tak jak Ziemia. Skoro naukowcy twierdzą, że Księżyc powstał w wyniku jakiejś ogromnej kolizji z naszą planetą to, dlaczego i Ziemia i Księżyc nie są nieregularne, jeśli chodzi o kształt? Nie wiadomo jak to możliwe, że jedna planeta podzieliła się na dwa dokładnie sferyczne obiekty. Robin Brett z NASA powiedział wręcz: "Łatwiej jest wyjaśnić nieistnienie Księżyca niż jego istnienie."

4. Eksperymenty wykazują, że Księżyc jest pusty. W 1969 roku NASA uderzyła w powierzchnię srebrnego globu za pomocą lądownika księżycowego. Wielkość eksplozji po impakcie szacowano na 1 tonę TNT. Po tym eksperymencie, Maurice Ewing, dyrektor projektu Lunar Seismic Experiment (Księżycowy Eksperyment Sejsmiczny), powiedział "To było jakby ktoś walnął w dzwon, jedno uderzenie a wibracje odbieraliśmy przez 30 minut."

 

Po jednej z kolejnych misji powtórzono eksperyment, ale hipotetyczna siła eksplozji sięgała 11 ton TNT. Po takim uderzeniu Księżyc rezonował przez 3 godziny i 20 minut. Ten eksperyment pokazał też coś nieoczekiwanego. Księżyc zakołysał się w tak precyzyjny sposób jakby miał jakiś wielki system hydraulicznego zderzaka. Wtedy właśnie Sean C. Soloman z MIT powiedział, że wyniki eksperymentu sugerują "przerażającą możliwość, że Księżyc może być pusty."

 

5. Cienka skorupa księżycowa ma około 32 kilometry grubości jednak jest ona stworzony z takiej listy elementów, które czynią ją nadzwyczajnie twardą, prawie jak pancerz zaprojektowany do wytrzymanie potężnych uderzeń. Naukowcy nie są w stanie policzyć ogromnych ilości tytanu znalezionych w skałach księżycowych. Na powierzchni znaleziono również izotopy Uranu 236 i Neptuna 237, które powstają wyłącznie w wyniku reakcji jądrowych i są znajdowane na Ziemi w odpadach nuklearnych.

 

Powyższe pięć argumentów to konkretne przykłady zdające się potwierdzać, że z Księżycem jest coś nie tak. Można by było do tego dodać fakt, że Księżyc zawsze zwraca się do nas jedną stroną a druga pozostaje niewidoczna. To wręcz wymarzona sytuacja do ukrycia pewnych działań na jego powierzchni.

 

Jednak przyjęcie do wiadomości, że Księżyc może być strukturą sztuczną wymusza kolejne pytania. Najważniejsze z nich brzmi, dlaczego ktoś miałby tworzyć taki obiekt i umieszczać go w tym konkretnym miejscu. Nie sposób na to pytanie odpowiedzieć autorytarnie, można tylko snuć przypuszczenia. Przypuszczenie pozytywne zakłada, że jest to wielkie laboratorium badawcze rodzaju ludzkiego. Przypuszczenie negatywne jest takie, że Księżyc może być bazą istot, które w jakiś sposób sprawują władzę nad Ziemią uprawiając ludzkość z sobie tylko znanych powodów.

 

Tak czy inaczej warto sobie zdawać sprawę z wielkiej ilości dziwnych zbiegów okoliczności i odkryć księżycowych wymagających wyjaśnień. Czy rządy na świecie znają prawdę o Księżycu? Całkiem prawdopodobne, że tak i dlatego od początku lat 70 tych mocarstwa kosmiczne nagle utraciły większe zainteresowanie naszym satelitą.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Cosiek

Hmm, wiele teorii pasowałoby

Hmm, wiele teorii pasowałoby do statku kosmicznego zwanego Gwiazda Śmierci.Z z jej tyłu jest 'krater', który jest wielkim Super Laserem i jest wymierzony/obrócony w kierunku przeciwnym niż ziemia. Na szczycie jest Wieża Cesarska (taka 'wieża widokowa'/'strażnicza'), a 'trochę poniżej' (jeśli przyjąć że patrzymy na księżyc z Ziemii wtedy wygląda na mały) niej jest Centrum Dowodzenia (pod powierzchnią), tak samo jeszcze niżej pod powierzchnią jest Rdzeń Reaktora (stąd by były te opady radioaktywne po wystrzeleniu promienia z lasera)Do tej pory opisałem PÓŁNOCNĄ CZĘŚĆ.W połowie (tak jak równik na naszej ziemi) znajduje się Rów Równikowy. Nie wiem czy na księżycu można sie dopatrzyć takiego rowu ciągnącego się przez cały księżyć w połowie. Może ktoś ma informacje na ten temat? No i też na tym równiku znajduje się Napęd Jonowy. NA POŁUDNIU też znajduje się Centrum Dowodzenia oraz Wystawiona Superstruktura (Nawierzchnia). Co najlepsze któryś z księżyców Saturna ma wręcz taki zarys gwiazdy śmierci, tyle że jest obrośnięty jakąś warstwą tak samo jak nasz Księżyć (?) Księżyc Phobos (satelita Marsa) też ma taki jeden wielki krater.  Więcej księżyców nie oglądałem, ale być może nasz Układ Słoneczny to jedno wielkie pobojowisko, a księżyce to stare zardzewiałe i opuszczone Gwiazdy Śmierci. To wszystko to tylko przypuszczenia na podstawie podobieństw. Ja za dużo informacji nie mam, astronomem nie jestem. 

Portret użytkownika nahalny

Witam , po tym co

Witam , po tym co prześledziłem ostatnio śmiem zgodzić się iż satelita ten jest "prawie naturalnym" . Swoją drogą skąd ten brak informacji w tej i innych istotnych sprawach - wygląda na to że każdy sposób by wprowadzić zamieszanie jest dobry jeśli jest skuteczny by odwieść nas  szaraczków od myślenia o tym co może niebawem się tu stać. Dowodów że UFO  jest aż nadto by ślepo zaprzeczać istnieniu innych cywilizacji , wielu ludzi nawet twierdzi że utrzymują z nimi regularny  kontakt . Pytanie zasadnicze brzmi w jakim celu ' oni ' tu byli i są  czy rzeczywiście tak się nad nami litują i chcą nam biednym niedorowiniętym istotkom pomóc? a jeśli tak,  to w czym ?? Skąd te relacje o porwaniach i ekperymentach na ludziach i zwierzętach ?? Po co, jak wiele chanelingów podaje, chcą naszego rozwoju i dobra, przecież każdy ' normalny ' człowiek chce dobrze , normalnie  żyć - rozwiając się mentalnie i duchowo  będąc w zgodzie z samym sobą ...  Ciągle jednak coś nam stoi na przeszkodzie ( wojny,pieniądze, choroby itp.)    Zatem czy ten natłok informacji  to dezinformacja, by odwieść nas od spraw istotnych - tj . tego co tak naprawdę sie dzieje z ziemią i wkoło niej ? Od tego co rzeczywiście może się  tu na naszej planecie wydarzyć  w najbliższym czasie ??  Od tego  co tak naprawdę większość ludzi i zwierząt  wewnętrznie czuje ??  Dlaczego  nigdzie nie ma rzetelnych informacji o tym co naprawdę się dzieje z ziemią,  bo że przebiegunowanie jest już w toku to fakt oczywisty , że aktywność słońca sięga zenitu i owszem też ... o konsekwencjach nie musze się rozpisywać, bo wszyscy to czujemy,  nawet jeśli się nie chcemy do tego przyzać...  dlaczego nie daje się nam szansy,  by w jakiś sposób się ratować lub przynajmniej mieć świadomość tego co się dzieje i przeżyć w spokoju ten czas jaki nam pozostał - by pobyć z rodzina i przyjaciółmi a nie biegać za kasą ....   Jeśli ktoś ma dojście do jakiś aktualnych stron z pomiarami i rzetelnymi informacjami dotyczącymi  słońca , położenia  ziemi oraz zmianach w tarajektorii naszego globu i księżyca,  to bardzo usilnie bym prosił o info  tu   lub na mail ( [email protected] )Pozdrawiam Was Wszystkich SzczerzePs. Ciekawe linki  dotyczące tego co znaleziono na Kiężycu   http://www.youtube.com/watch?v=uf4xv0IW4Ig&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=Ew9bRsAO2aUhttp://www.youtube.com/watch?v=6VPMCrV8m6s&feature=related

Portret użytkownika ja

cały system słoneczny jest

cały system słoneczny jest sztuczny. Zbudowali go mieszkańcy takich obiektów przy których Słońce to mała zabawka. Tylko, że oni też są tacy wielcy w porównaniu z nami, że wręcz nie mozemy w to uwierzyć.

Portret użytkownika nico

i tu możeszmieć rację ,ja

i tu możeszmieć rację ,ja również uwarzam , że jest coś nie tak.... zajmuję się robieniem zdjęć każdego dnia ,, około 5000 tys . fotek ,, oczywiście jak jest pogoda. obiekty zarejestrowane na zdjęciach potwierdzają przelot czegoś , co patrząc w niebo  nic nie zauważamy. Może to , że szybkość poruszania tego jest niewiarygodna. Ale najważniejsze ,, o czym miałem wspomnieć to że widziałem obiekt lecący nisko nad ziemią około 500 - 800 m . Wziąłem luntę , popatrzyłem i od razu pomyślałem to nie OBCY to nie MY ,, to coś co jest tu na ziemi od samego początku .Była to kula na której całej powierzchni goniły się , równe paski ,, jakby energii. Były to paski ,,, czerwony i pomarańczowy . Kolor gonił kolor . Było to tak piękne , że zrezygnowałem z dalszej obserwacji i zawołałem ,żonę aby również to cudo zobaczyła . Niestety nie umiała utrafić w obiekt i na tym koniec . Nasuwa mi się słowo MATRIX. Obiekt ten widziałem kilkakrotnie w ciągu paru lat . Kupiłem aparat z 60x zoomem , aby zarejestrować go i pokażać innym . Chociaż może to być trudne ,ponieważ ostatnio obiekty te reagują w taki sposób , że próba uchwycenia go aparatem kończy się w ten sposób , że obiekt w chwili wycelowania aparatem ,,  wyłącza swoje światło i filmowana jest ciemność  ,ale będę próboawał . Obiekty te również nagle się pojawiają . NIe ma nic , nagle rozbłyskują i lecą w spokoju w jakiś obrany kierunek .

Portret użytkownika Wilga

Przypomina mi to opowieść

Przypomina mi to opowieść prababci, która była świadkiem podobnych zjawisk, razem z całą rodziną podczas prac na polu zaobserwowali cudowne kolorowe, zmieniające się światła na niebie. Miało to miejsce tuż przed II WŚ.

Portret użytkownika dzyszla

No to moje kontrdowody: 1.

No to moje kontrdowody:1. 4mld lat temu był znacznie bliżej, a za 4mld będzie znacznie dalej (czego także dowodzą naukowe hipotezy). Zwykły zbieg okoliczności.2. Dlaczego akurat miałby być taki duży, skoro mógłby być mniejszy i można umieścić by go wówczas bliżej, albo umieścić dwa księżyce... A moze sama Ziemia też jest sztuczna, bo jest w tym punkcie układu "nienaturalnie" duża?3. Ze względu na temperaturę i znacznie większą prędkość obrotową Ziemi uformowała się z niej idealna kula i zatraciła ślady pierwotnego zderzenia. Zwykła fizyka.4. Równie dobrze może być wypełniony czyms o mniejszej gęstości, np skałą typu pumeksowego. Da dokładnie taki sam efekt. Możliwe, że powierzchnia ostygła znacznie szybciej, niż środek, przez co uwięziła spore pokłady gazów. I jeszcze jedno - gdyby księżyc miał być zupełnie pusty, to czy z taką siłą oddziaływał by swoją grawitacją? Generalnie dość "proste" do zbadania.5. A skąd wiemy, czy w okresie zimnej wojny nie doszło do detonacji pocisku atomowego w przestrzeni kosmicznej? Teraz wystarczy, że cząstki opadły na pozbawiony atmosfery Księżyc i już mamy tan radioaktywne izotopy. Wiemy, ile bomb wybuchło na Ziemi i jakie były plany pocisków klasy "ziemia - przestrzeń - ziemia". Ta tajemnica może być równie mocno skrywana jak wiele innych. Jednym słowem - nie przekonują mnie te "dowody".

Portret użytkownika technik

Witam A dlaczego nikt nie

Witam A dlaczego nikt nie pomyśli że księżyc to zapewne przed wiekami ochraniał naszą planetę przed asteroidami zobaczcie ile kraterów jest na księżycu. Tak samo jego zbadane własności że jest odporny na uderzenia, a gdy asteroidy się skończyły wyłączono  go i sobie orbituje.Cyekajac na nastpne roje meteorow.

Portret użytkownika baca

piekny artykul, ksiezyc jest

piekny artykul, ksiezyc jest oczywiscie sztuczny bo: 1 sklda sie z zupelnie innych sladnikow niz ziemia 2 jest rzeczywiscie pusty, 3 jest po prostu wielkim statkiem kosmicznym. 4 posiada wrecz niesamowicie precyzyjna orbite. 5 zero szans nato aby to byl przypadek
cel? nieznany. dopoki sie go nie "otworzy" nie dowiemy sie czy to pojazd do ewakuacji, czy moze "autobus" ktory nas tu przyiozl. ale JEST i to jest fascynujace. trzeba go kurde mol zbadac zamiast napadac na jakies irany

Portret użytkownika Pseudonim

Księżyc miał też pełnić rolę

Księżyc miał też pełnić rolę gigantycznego lustra, jako alternatywa dla słońca.Swoją drogą, przypomina mi się film Truman Show i stacja kontroli ukryta... we wnętrzu księżyca. PS: Admin, wywal te wkurzające CAPTCHA, naprawdę myślicie, że ludzie chcą się bawić w nabijanie postów? To dziecięce igraszki. Moja psychika jest i tak już na wyczerpaniu a wy mnie (i innych) tym dobijacie.

Portret użytkownika adept48

To jeszcze nic ... Już są

To jeszcze nic ... Już są plany usunięcia księżyca co ma wpłynąć na stabilizację pogodową. Pływy . klimat jednolity na każdej szerokości .żadnych zmian pogodowych jednolity klimat . .najcieplej na rowniku i najzimniej na biegunach. Mówi się też o "drugim słońcu. " Może zacznijmy inaczej ... wyobraźmy sobie jak by wyglądała Ziemia bez tego księżyca.... Napewno by była spokojniejsza ..klimatycznie i z bujną szatą rośłinną w strefie umiarkowanej . Spokojniejsze morza i oceany..  Coś mi się wydaje ,że zaserwowane nam zawirowania i zamieszanie na Ziemi było celowe .. Zapewne Dinozaury żyły sobie w tak stabilnym klimacie - to stabilność  daje możłiwość szybkiego i wielkich rozmiarów  rozwoju. Ciekawe ..Przemiany jakie zachodzą  w naszym Układzie słonecznym - tej części galaktyki .. to wielka przemiana . ..i tak szczerze mówiąc nie za bardzo to wszystko wygląda na przypadek .... to bardziej przecyzyjnie zaplanowane przemiany i mają w sobie działanie istot z wyższych gęstości .. ..nie pogniewam się jak zrealizują obietnice i nastanie wiek dostatku i dobrobytu. ... może zmienili plan .. i doszli do wniosku ,że szkoda tej błękitnej planety,która dąży do samozagłady .. i postanowili zmienić bieg rzeczy.. zrobić z Ziemi wzorcową planetę ..cichej bezpiecznej przystani ..no to pomóżmy im  sami tez postanowmy i wywalmy ten bardak .. najpierw wywalmy BAKNSTERÓW potem podziękujmy nieodpowiedzialnym politykom.. .... i zaprośmy Istoty z Galaktycznej Federacji  na jawne spotkanie .. Zaprośmy i ch tu niech wespra nas w tych porządkach .. ... zapewne pomoga usunąć atomowe zagrożenie,skażenie środowiska . i .....dużo jest do zrobienia .. ..  

Portret użytkownika smokwawelski

To jest stary statek

To jest stary statek plejadiański, ktory służył jako inkubator wszelkiego życia i był urządzony jak piękna planeta. Został stracony w bitwie, zniszczony i przyciągnięty tutaj przez nieprzyjazne cywilizacje, które chciały odizolować Ziemię od Słońca. Niedługo go zabiorą Biggrin

Portret użytkownika Thoma de Aquino

Wiadomo że księżyc jest bazą

Wiadomo że księżyc jest bazą dla innych cywilizacji ! Jednak pozostaje pytanie dla jakich i ską one się wzieły ? Moim zdaniem odpowiedz jest w nas ! Bo wielcy mędrcy naszych czasów ale przede wszystkim czasów poprzednich mówili że to człowiek jest tajemnicą i tylko odkrywając tajemnice człowieka możemy poznać świat ! Wszystko jest dostępne ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego i szuka gdzie indziej..."...I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą..." - Ew św. Łukasza 11:9 Wystarczy zapoznać się z filmem "Moon rising" i wszystko jasne !

Portret użytkownika ARTUR5

Nie wiem dlaczego nikt nie

Nie wiem dlaczego nikt nie chce uwierzyć że Księżyc jest statkiem obcej cywilizacji pozostałym po wojnach w naszym układzie słonecznym ,może gdy teraz wybuchnie nowa wojna to uwierzą .

Portret użytkownika NIKT

Od conajmniej 2000 lat

Od conajmniej 2000 lat wciskaja nam kit do glowy, wiec trudno jest przekonac cala ludzkosc do wiary w cos innego. Ludzkosc musi sama niektore aspekty zweryfikowac. Nam nie pozostaje nic innego jak pisac i informowac o tym co wiemy. Lecz czy to co wiemy jest 100 procentowa prawda ? Ja wierze w byla wojne w kosmosie i udzial kosmitow w niej tu na ziemi. Sa tego dowody. Lecz powiedz to w kosciele katolickim, lub twardoglowym i zaslepionym. Wiekszosc ludzi nie uwierzy kiedy na wlasne oczy nie zobacza. Taki juz ten czlowiek jest. Predzej sie dogadasz z szamanem niz z uczonym .

Portret użytkownika ARTUR5

Ostatnio na programie tv

Ostatnio na programie tv HISTORY potwierdzono że w XV w. nad Niemieckim miastem miała miesce bitwa powietrzna obcych ,walczyły statki w kształcie cygara ,niektóre spadły na ziemię .Na potwierdzenie są ryciny i opisy z tamtych czasów .

Skomentuj