Na otwarciu Olimpiady w Londynie widziano UFO

Kategorie: 

Dziwny obiekt nad stadionem w Londynie

Ceremonia otwarcia XXX nowożytnej Olimpiady w Londynie była dziwna sama w sobie. A interpretacja symboli z przedstawienia wystarczyłaby na cały artykuł. Jednak jak się okazuje podczas pokazu sztucznych ogni zaobserwowano obiekt, który nie pasował do otoczenia. Jak się okazało kamery zarejestrowały coś, co może uchodzić za latający spodek.

 

Portale branżowe oraz YouTube zapełniły się doniesieniami na temat obiektu, który sunął na niebie podczas uroczystości. Pojawiły się pierwsze "racjonalne" wyjaśnienia w tym takie, że spodek to w istocie sterowiec Goodyear, które dość często latają nad Londynem. Inni zwolennicy teorii sterowca twierdzili, że to jednostka stosowana do filmowania Olimpiady.

Czy mamy w tym wypadku do czynienia ze sterowcem? Każdy może sam ocenić co widzi. Wśród hipotez pojawiła się też taka, że to, co jest rzekomym spodkiem może być po prostu helikopterem.

Jak wielokrotnie pisaliśmy na tych łamach, długo chodziły pogłoski, że podczas tego wydarzenia sportowego może dojść do spektakularnej obserwacji UFO, a nawet kontaktu z Ufonautami. Słuchają oni prawdopodobnie naszych emisji radiowych i telewizyjnych. Mogą stanowić dla nich nieocenione źródło informacji o naszych zwyczajach. Gdyby tak było Olimpiada, jako wydarzenie o szczególnym statusie mogłaby stanowić zainteresowanie obcych.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Ufo mogą być bytami duchowymi

Ufo mogą być bytami duchowymi stworzonymi przez Stwórcę.
 
Bóg Stwórca Nieba i Ziemi nie wymaga od nas dużo a prawidłowa postawa człowieka wobec Boga otwiera zrozumienie na wiele rzeczy tak duchowych jak i ziemskich. Wygrywają ci, którzy ufnie oddają się w ręce Boga, ci którzy proszą aby ich prowadził jak dziecko i napełniał olbrzymią miłością. Olbrzymia miłość jest największym darem Boga jaką może otrzymać człowiek. Nie wszyscy rozpoznają Boga, nie wszyscy wierzą w Jego istnienie.

Potężnym narzędziem w szukaniu Boga jest modlitwa. Tylko dzięki modlitwie możemy znaleźć Boga, odnaleźć Go we wszystkim co nas otacza. Szczere pragnienie poznania Boga otworzy serce człowieka, zanurzy go w Boskiej Miłości.
Modlitwa pełna szczerości ściągnie na człowieka wszystkie Dary Boże, wspomoże w życiu. Jeśli nie mamy czasu na długie modlitwy należy żyć w kontemplacji, szukać Boga we wszystkich stworzeniach i innych darach Boskiej Miłości. Niech każdy dar natury mówi nam o Bogu; promień słońca, mały strumyk, powiew wiatru i krople deszczu.
Bóg zawsze zdumiewa człowieka, który oczekuje od Niego wszystkiego a te oczekiwania stają się wielką niespodzianką, większą niż sobie może wyobrazić, więc należy być ufnym i pokornym, nie dźwigać na sobie brzemienia lęku, że Bóg o nas zapomniał.
W naszym życiu wszystko zależy od Boga, tylko On decyduje o losach naszego dalszego życia. Uświadomienie sobie, że mamy w każdej chwili kogoś tak bliskiego pozwala nam rozwijać skrzydła, myśleć bardziej optymistycznie. Idziemy przez życie z uśmiechem ... bo przecież sam Bóg prowadzi nas za rękę.
"... Nie bierzcie wzoru z tego świata, lecz przemieniając się przez odnowienie umysłu, abyście umieli rozpoznać jaka jest Wola Boga, co jest dobre, co Bogu przyjemne i doskonałe... " (Rzym.12:2)

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika antyone

Idź Ty z tymi wszystkimi

Idź Ty z tymi wszystkimi katolami patolami pierdolnij się w głowę bo już się ludziom rzygać chce od waszego pierdolenia bzdur o stwórcy srajmogącym... gówno i nic więcej się nie dzieje i nie stanie. Żadne ufo czy inne gówna się nie objawią i na pewno już nei są przedmiotem przez "bogów" stworzonym. Chryste...

Strony

Skomentuj