Palto z owłosienia klatek piersiowych mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: http://vsefakty.com/

Nowa męska kreacja od chorych projektantów – palto z włosów, wyrastających na klatkach piersiowych mężczyzn.

 

Modelka, której to nałożono, z trudem ukryła odruch wymiotny, ale nie bardzo się to jej udało.

 

Tworzenie tego dziwactwa trwało około 200 godzin. Niełatwo sobie wyobrazić, jak wielu mężczyzn musiało zgolić swoje torsy, aby powstał materiał. Cenę wdzianka wyceniono bez mała na kwotę 4 tys. dolarów.
 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

A mie by "pasowała" copka z 

A mie by "pasowała" copka z  \owłosienia "trójkątowego"młodego.4 tys sałaty za "funt"kłaków...a tyle sie tego marnuje.W dzisiejszych czasach wszystkie trójkaty wykoszone...marnotrawstwo materiału.Mozna kase z tego czesać...Mówią że na dziadu to tylko kłaki rosną...może trzeba w tym kierunku?

Portret użytkownika klaunator

Szanowni "redaktorzy" mam

Szanowni "redaktorzy" mam pełną świadomość, że świat tajemnic i zagadek ma swoje granice. Często widzę tutaj artykuły, które są krytykowane pod każdym kątem przez stałych bywalców. Niemniej jednak zdarzają się sytuacje, kiedy artykuł jest „hejtowany”, a moim zdaniem nie do końca na to zasługuje.

 

Powyższy opis z całą pewnością nie dotyczy tego pseudo newsa składającego się z 5 zdań. Szanowny tallinnie publikujesz takie ultra gó***, które jest informacją sprzed prawie 3-ch lat (https://www.youtube.com/watch?v=RT92Y7V1GQs). Pomijając to trzeba przyznać, że jesteś niebywały w swojej prostocie. Otóż zapoznałem się z kilkoma faktami o tym jakże interesującym i przełomowym artykule, no i muszę powiedzieć wprost za co najmocniej przepraszam – [ciach]… Przepraszam nie tylko Ciebie, ale także innych użytkowników, którzy muszą czytać w moim komentarzu obelgi pod Twoim adresem, ba… przepraszam także siebie, że wchodzę na tak niski i jakże żenujący poziom miernoty i klecę jakąś myśl, która jeżeli zostanie przez Ciebie przeczytana, to i tak odbije się echem od wszechogarniającej pustki (gdzie to się łatwo domyślić)…

Powyższe niezbyt miłe słowa kieruję do jednego, jakże brutalnego faktu. Otóż, jak już wspomniałem Twoje wypociny składają się z 5 zdań, z czego 1 zdanie zawiera Twoją opinię - „ Modelka, której to nałożono, z trudem ukryła odruch wymiotny, ale nie bardzo się to jej udało.”. Rozumiem, że poza tym co zaprezentowałeś, jesteś wnikliwym „odkrywaczem kobiecej mimiki twarzy”.

 

Kończąc moją jakże enigmatyczną wypowiedź, która nijak ma się do poziomu tego „artykułu” postaram się wejść na Twój poziom i przemówić Twoim językiem.

 

Chłopie jeżeli widzisz modelkę ubraną w płyty CD, bądź w skórki od pomarańczy, która ma minę jak „kot srający na pustyni” to drogi Kolego nie oznacza to, że faktycznie jest ona kotem i co więcej, który sra na pustyni – to jest k**** MODA. Sam jej do końca nie rozumiem, ale przynajmniej nie wychodzę na opiniotwórczego tępaka…

 

RAZ JESZCZE PRZEPRASZAM ZA OBELGI, ALE K**** ILE MOŻNA ROBIĆ Z SIEBIE IDIOTĘ?

 

edit: skasowano
ostrzeżenie za używanie wulgarnych i obraźliwych słów

/mod/

Portret użytkownika miqus

Gratuluję ! Gratuluję !

Gratuluję ! Gratuluję ! Gratuluję ! Gratuluję ! , po prostu na naszych oczach widąc jak z portalu robi się plotek.pl z odgrzewanych do tego sucharów z przed 3 lat!. Żenada totalna!

Portret użytkownika b@ron

pytasz ... "ILE MOŻNA ROBIĆ Z

pytasz ... "ILE MOŻNA ROBIĆ Z SIEBIE IDIOTĘ?" ... hmmm ... no w twoim wykonaniu, to już bedzie kilka razy... z twojego posta wynika jak bardzo się męczysz, na dodatek za obelgi pod adresem autora, proponuję bana tak chociaż na tydzień , może to ostudziło by zapał wszystkich tych którzy wchodzą tu po to żeby robić wiochę . 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj