Papież Franciszek może być Piotrem Rzymianinem z przepowiedni

Kategorie: 

Kadr z oficjalnej transmisji - Źródło: Youtube

Papież Franciszek może być malachiaszowskim Piotrem Rzymianinem. Będzie ostatnim przywódcą Watykanu i podczas jego panowania pojawi się na niebie drugie „słońce”, a potem według przepowiedni przychodzi śmierć w Watykanie i koniec świata.  Tak jest też przepowiedziane w proroctwie słynnego astrologa francuskiego i proroka Nostradamusa.

 

Mogłoby się nam wydawać, ze spełnienie takiego warunku jak drugie słońce na niebie będzie trudne, ale okazuje się, że może do tego dojść jeszcze w tym roku.  Sprawcą może być kometa S/2012 S1, który jest również nazywana kometą Ison.  Będą widoczna na Ziemi od listopada 2013 do połowy stycznia 2014 roku.  Jednak w listopadzie osiągnie peryhelium i stanie się bardzo jasna.

 

Naukowcy sugerują, że kometa Ison może stać się jaśniejsza niż Księżyc w pełni.  I może ona być widoczna gołym okiem w ciągu dnia tak jak Słońce.  Według przepowiedni Nostradamusa, po takim zjawisku na niebie "wielki Rzym zginie", i przez siedem dni będzie się palić wszystko na Ziemi. 

 

Koniec świata po wyborze ostatniego papieża opisuje też św. Malachiasz.  W szczególności, jego werset 112 mówi: "Pod koniec Świętego Kościoła Rzymskiego będzie królować Piotr Rzymianin, który poprowadzi swoje owce przez wiele kłopotów aż miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone i rozpocznie się Dzień Sądu”.

 

Zwolennicy przepowiedni Malachiasza dopasowali do jego opisów praktycznie wszystkich poprzednich papieży. Poprzednikiem był Chwała drzewa oliwnego, czyli Benedykt XVI. Idąc tym tokiem rozumowania aktualny papież powinien być określony, jako Piotr Rzymianin. Tylko, że papież jest z Argentyny i przybrał imię Franciszek.

 

Niektórzy uważają, ze to dowód, bo sam papież powiedział, że przyjął to imię na cześć św. Franciszka z Asyżu a jego pełne imię brzmi Francesco di Pietro di Bernardone. Nie trzeba tu wielu zawiłych skojarzeń, aby zrozumieć, że Pietro to po włosku Piotr. Pozostaje jeszcze kwestia tego, że papież ten miał się pojawić w czasach prześladowań Kościoła. Wystarczy włączyć prorządowe telewizje czy poczytać uważane za opiniotwórcze media, aby zrozumieć, że ataki na Kościół są na porządku dziennym. Gdy do tego doliczy się skandale pedofilskie to dochodzimy do wniosku, że papież Franciszek rozpoczyna pontyfikat w momencie szczególnej próby dokładnie jak przewidział Malachiasz. Jeszcze w listopadzie pojawi się na niebie drugie „słońce” a co będzie potem przekonamy się już wkrótce.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika wagdigiduge

JEST GODZINA 15:34 sobota 29

JEST GODZINA 15:34 sobota 29.04.2017r
Podczas zapowiedzi powrotu Papieża do Watykanu wystąpiła u mnie obawa że Papież zginie podczas powrotu.Mam takie przeczucie.
Aby obawy okazały się płonne.
Mam chęć ostrzec Papieża ale prawdopodobnie zbagatelizują ostrzeżenie.

Portret użytkownika JANNA

Biskup Rzymu poświęci świat

Biskup Rzymu poświęci świat Fatimie 13. 10. 2013
A kiedy Franciszek odda świat figurce z kaplicy objawień w Sanktuarium Maryjnym w Fatimie to otworzy bramę dla muzułmanów.
Przecież Fatima to córka Mahometa!
Fatima była najmłodszą i ukochaną córką proroka Mahometa i jego żony Chadidży.
Dynastia Fatymidów wzięła swą nazwę od jej imienia.
Zaliczana jest do "czterech niezrównanych kobiet muzułmanów" obok Asiji, Marii i swej matki Chadidży.
Fatima jest uważana za najdoskonalszą kobietę w islamie i określana jako sajjida - "przywódczyni".
Imię Maria pojawia się niejednokrotnie na muzułmańskich amuletach ochronnych.
Wschodni chrześcijanie "dłoń Fatimy" nazywają "dłonią Marii".
Niektórzy wyznawcy islamu pielgrzymują do chrześcijańskich sanktuariów maryjnych (np. w Fátimie w Portugalii i Lyonie).
A może Franiszek chce pojednać katolików z muzułmanami, słyszałam o jego pozdrowieniach w tą stronę.
To wtedy musi się liczyć z tym, że będzie muiał zmienić swoje przekonanie o Jezusie Chrystusie i przyjąć poglądy islamskie, chyba że uda mu się przekonać ich do swojej prawdy.
Isa bin Marjam –  arabskie i muzułmańskie imię jednego z proroków islamu - Jezusa.
Według Koranu był prorokiem i zapowiedzianym wcześniej Mesjaszem stworzonym przez Allaha w łonie Mirjam bez udziału mężczyzny, ale nie był Bogiem lub drugą osobą chrześcijańskiej Trójcy.
 
To Bóg Najwyższy, którego kapłanem był Mechizedek, ostatecznie  zdecyduje jakimi drogami potoczą się losy Ziemi.
 
ROK WIARY  - to jest rok złudy i walki z demonami.
 
Teraz oczekujemy ROKU NADZIEI - to będzie oddzielenie ziarna od plew, a później na ROK MIŁOŚCI, który może przynieść poznanie Boga Żywego.

Portret użytkownika mienszewik

Proszę nie wciskać tych

Proszę nie wciskać tych islamskich bzdur. Prawda o islamie jest taka, że ten cały prorok Boga na oczy nie widział, a to co mu się objawiło, to książę kłamstwa, jak na to wskazują przekazy. Cały koran to groch z kapustą, a połowę zjadły kozy (jak twierdzą same muzuły) z nauczania tego pedofila Mahometa, więc tymi śmieciami nie można określać postaci biblijnych.Islam to największa zmyła i sekta świata, propagująca władzę silniejszego i przemoc wobec słabszych, popłuczyny po judaizmie i chrześcijaństwie, hołdujący wypracowanej przez siebie zasadzie kłamstwa i udawanej przyjaźni w imię rozprzestrzeniania islamu. Jeśli islam chciałby być sektą pokoju Biggrin najpierw powinien nieść miłość. Dlatego nie wciskajcie kłamstw, póki nie dacie świadectwa czynem. Allah nie jest Bogiem, jest szatanem i antychrystem.
Chrystus jest Panem i Bogiem a nie jakimś waszym przywłaszczonym prorokiem którym sobie gęby nie wycierajcie! Nawet nie macie pojęcia na czym jest Osoba Boska. Żydzi biją Was w tym na głowę. Mało już ludzi wyrżnęliście? Wasza ewangelia to zarzynanie! Pluję na islam i tę bandę irracjonalnych bandyckich fanatyków upojonych krwią przez tyle stuleci. Zapraszam na stronę http://fatwamorgana.wikidot.com/ tam pisze o islamie i jego przekrętach.

Portret użytkownika soooolaaa

Przypominam Ci, że grzechem

Przypominam Ci, że grzechem jest gardzenie innymi ludźmi. Bierzesz teraz pod uwagę tych złych islamistów, reszta jest taka jak my, więc szanujmy tych ludzi. Powinno się szanować inną religię Smile

Portret użytkownika KAM

JA, jako cząstka tego świata,

JA, jako cząstka tego świata, mająca wolną wolę, NIE wyrażam zgody, aby Biskup Rzymu  Franciszek poświęcił mnie komuś, wbrew mojej woli.
 
Nie znana mi jest treść (myślę, że i większość ludzi na tym świecie) tego magicznego rytuału, dlatego żądam, aby odczytano moją wolę na Jasnej Górze w Częstochowie, jak i w Rzymie.
 
Z woli rodziców, jako niemowlę, zostałam w czasie chrztu św. wodą już poświęcona!
Pragnę trwać przy Moim Bogu!
 
Krystyna Anna Maria

Portret użytkownika DI

Ja wskazałam aby wybrano

Ja wskazałam aby wybrano papieża Franciszka. DI to są też moje inicjały  imienia i nazwiska.
Mam tu na portalu Zmiany na Ziemi kilka wpisów takie jak: Cykle Templariuszy,Cykle gwiazdy Nova w Kassjopeji,Machiny co 13 lat, Daty z cyframi 13 i 31w historii i dramaty narodów,Powroty znanych komet do peryhelium, ponowne spojrzenie na kometę Daniela z 1907 r, która wracaco 8740 lat ,powroty pozostałych komet,oszustwo z Solidarnością Grzegorza Korczyńskiego założoną przez niego w 1940 r. we Francji a nie w Polsce! itp...
Pora na podziękowanie za ludobójstwo!
Danuta Ignatiuk
 

Portret użytkownika Prc

  Przez kilkanaście minut

 
Przez kilkanaście minut zakonnicy obserwowali namiestnika Boga siedzącego z głową zwieszoną na piersi i nikt nie miał odwagi przerwać tego głębokiego snu. Po jakimś czasie Pius X ocknął się, a zebrani dostrzegli w jego oczach przerażenie graniczące z paniką. 
- Bracia - przerwał grobową ciszę papież. - To, co przed chwilą dane mi było zobaczyć we śnie, jest zatrważające. Widziałem Rzym skąpany we krwi księży i biskupów, widziałem któregoś z papieży jak w ucieczce rzuca się do wypełnionego zwłokami Tybru i tonie. Ujrzałem nasze świątynie w gruzach i wiernych, którzy je podpalają. Nie wiem, kim był ów papież, ale z całą pewnością nie był Włochem. Dzień Sądu nadejdzie, gdy w świętym Rzymie rozpadnie się Koloseum... 
Czterdzieści pięć lat później, na początku 1954 roku, rozeszły się po Rzymie pogłoski o bliskim końcu świata. Pojawiły się nawet pierwsze oznaki paniki. Rząd włoski nieoficjalnymi kanałami starał się wywrzeć nacisk na Watykan, by ten oficjalnie zaprzeczył pogłoskom. Źródłem niepokojów stało się wzniesienie wokół Koloseum sieci rusztowań. Starożytny amfiteatr począł się bowiem rozpadać. Specjaliści wychodzili ze skóry, by udowodnić, że rysy i pęknięcia powstałe w murach budowli są jedynie powierzchowne i nie grożą zawaleniem. Środki przekazu pełne były sprzecznych wieści. A Watykan milczał. Jak zwykle - niczego nie potwierdzał i niczemu nie przeczył. Większość komentatorów uważała, że taka postawa nie jest niczym nadzwyczajnym. Ale ścisłe grono wtajemniczonych wiedziało, że kryje się za tym coś więcej... 
Wróćmy jednak do dnia, w którym papież Pius X miał swoje widzenie podczas niespodziewanej drzemki. Otworzono wtedy tajne księgi proroctw Jana Bosco i purpuratów zaskoczyła zadziwiająca zgodność między widzeniem Piusa X a istniejącymi w dokumentach zapisami. Poszukiwania innych proroctw dotyczących Watykanu również zakończyły się wielką niespodzianką. Odnaleziono przepowiednie św. Malachiasza, spisane w 1595 roku przez zakonnika benedyktyńskiego Arnoldo de Wion z klasztoru Świętej Justyny w Padwie. Proroctwa te, skonfrontowane przez specjalną komisję watykańską z przepowiedniami Sybilli greckiej (imię Sybilli w czasach przedchrystusowych nadawano wszystkim kobietom jasnowidzom), spisane w dziewięciu księgach, dały zadziwiający obraz losów papiestwa. Na dodatek pokrywały się z przepowiedniami Nostradamusa! Po kilkunastu tygodniach pracy, komisja zdołała z wszelkich odnalezionych zapisków dotyczących losów Kościoła i papieży stworzyć jeden spójny dokument. To co z niego wynikało nie napawało optymizmem. 
 
Przede wszystkim los Kościoła wydawał się być przesądzony, a jego panowanie w chrześcijańskim świecie miało trwać jeszcze tylko przez siedemdziesiąt jeden lat - do 2025 roku. 
Proces powolnego zanikania władzy Watykanu i duchowego przywództwa papieży miał się zacząć od tajemniczej śmierci "księżycowego papieża", którego pontyfikat potrwa zaledwie kilka tygodni, a jego światłość nie rozbłyśnie, hamowana przez zakulisowe cienie. Papież ten zdąży jedynie zaświecić światłem odbitym - jak księżyc. 
Następnym papieżem będzie "papież słońca", co wędrując nieustannie po ziemi - jak słońce po nieboskłonie - poczyni starania o zjednoczenie dawnych schizmatyków i pojednanie z judaizmem. Jego wysiłki nie przyniosą jednak spodziewanych efektów. Przyjdzie kolej na "gałązkę oliwną" - papieża, który całą swoją działalność poświęci na połączenie wiary chrześcijańskiej z "nową wiarą - nowego wieku". Te starania też nie przyniosą rezultatów. 
Na koniec przyjdzie papież obcej rasy, który stanie się - wbrew swojej woli - papieżem apokalipsy. Zginie wraz z całym Rzymem, w ogniu oczyszczenia. 
Ci czterej ostatni papieże nazwani zostali w księgach odpowiednio: 
De mediae lunae - mediator księżyca, 
De labore solis - trud słońca, 
De gloria olivae - chwała drzewa oliwnego, 
Pietro Romano - Piotr rzymski. 
 
Według komentatorów "mediator księżyca" to Jan Paweł I, którego trzydziestorzydniowy pontyfikat przypominał pojawiający się i znikający meteor. Jego kilkutygodniowe panowanie przypominało zaledwie kilka faz księżyca, a próby mediacji z dostojnikami Watykanu o zmianę oblicza Kościoła zaplanowaną już przez Pawła VI (odbite światło) zakończyły się tajemniczą śmiercią papieża. 
"Trud słońca" to Jan Paweł II - papież pielgrzym. Ze swojego pontyfikatu uczynił ciągłą wędrówkę (jak słońce po nieboskłonie) i zrobił pierwszy ogromny krok w stronę pojednania z judaizmem - 16 marca 1998 roku Watykan ogłosił dokument, w którym przeprosił Żydów za wszelkie prześladowania jakich doznali od chrześcijan na przestrzeni wieków. Kardynał Edward Cassidy określił to jako największy akt skruchy w dziejach Stolicy Piotrowej. Według przepowiedni słońce Jana Pawła II ma zakończyć swoją wędrówkę w sierpniu tego roku. Nie wiadomo jednak, czy zapowiada to śmierć papieża, czy tylko koniec jego podróży po świecie. Miejmy nadzieję, że chodzi o to drugie. 
 
Następnym będzie "chwała drzewa oliwnego" - papież, którego pontyfikat przypadnie na czas ogromnego rozwoju wiary w zjawiska paranormalne - epokę New Age. Z jednej strony rozpocznie się ogromny, masowy odwrót wiernych od Kościoła, a z drugiej wszelkie zjawiska paranormalne opanują ludzkie umysły i staną się samodzielną religią z milionami wyznawców. Osiągnie to tak niebywałe rozmiary, że papież będzie zmuszony szukać porozumienia z wyznawcami nowej wiary. Przeniesie się też czasowo do Mediolanu. Do Rzymu już nie zdąży powrócić. 
"Piotr rzymski" - ostatni papież w historii Kościoła katolickiego -  podobnie jak pierwszy Piotr, stanie oko w oko z prześladowaniem chrześcijan. Zostanie papieżem apokalipsy - czasu gwałtownych wojen chrześcijańsko-muzułmańskich i krwawych konfliktów maoistyczno-buddyjskich. Największym z nich będzie wojna chińsko-indyjska. Potem na równinach Azji pojawi się wódz - antychryst, który usunie mędrców Indii i Tybetu. Ujarzmi tłumy, wzniecając zjawiska podobne do cudów i wszyscy upadną do jego stóp. Szatan - duch zła - obdarzy go całą swoją mocą. Tak "uzbrojony" rozpocznie ludobójczą wojnę angażując dwieście milionów ludzi, by podbić Zachód. Będzie to już akt końcowy. Rzym zniknie, a świat poddany zostanie oczyszczeniu przez ogień. Ostatni papież przeżyje to wszystko, by odejść wraz z Wiecznym Miastem. 
 
Można wierzyć lub nie w te przepowiednie. Warto jednak, nim odrzucimy je z ironiczym uśmiechem, zastanowić się nad dwiema rzeczami. W jaki sposób, w XVI wieku, zdołano przewidzieć śmierć Jana Pawła I? Dlaczego powiązano z Janem Pawłem II komunikat Watykanu o stosunku Stolicy Apostolskiej do Żydów, jeżeli nawet my, współcześni, jeszcze kilka miesięcy temu nie braliśmy tego w ogóle pod uwagę. Skoro spełniła się połowa przepowiedni - czyżby miała sprawdzić się i druga?

Portret użytkownika malgosia

W/g mnie to wlasnie

W/g mnie to wlasnie Franciszek jest Petrusem Romanusem.Przemawiaja za tym dwie sprawy:
1/PETRUS ROMANUS Institutum to sredniowieczna nazwa JEZUITOW.
2/krzyz ktory nosi Franciszek zamiast ukrzyzowanego Jezusa ma PASTERZA z owieczka na ramionach a w tle stado owiec.
Sw.Piotr byl Pasterzem wiernych.
Wielce prawdopodobne ze jednak sw.Malachiasz mial racje!
Pozdrawiam

Portret użytkownika Pacal

Nikt tutaj /i gdize indizej/

Nikt tutaj /i gdize indizej/ nie podaje o przepoiwiedniach fatimskich! Jakby zapomniane ???
Według Nostradamusa ale przecież także przepowiedni fatimskiej, a zwłaszcza jej III Części, "Ktoś w Bieli" - najprawdopodobniej papież, z wielką troską, prawie w załamaniu, ma kroczyć po zgliszczach Rzymu i po trupach własnych watykańskich poddanych i wiernych /taką jest ogólna i powszechna interpretacja tych wizji/ a to wskazuje na to, że bedzie chciał z nimi wytrrwać do końca, właśnie jako dobry pasterz, na wzór Dobrego Pasterza - Jezusa!
Do tej pory tłumaczono tą III Część, zranieniem kulą zamachowcy, mianowicie Osoby JPII; inni też mogą chcieć wybierać pomiędzy Benedyktem XVI a aktualnym Papieżem Franciszkiem a jeszcze inni będą wymieniać następnych lub wskazywać na jakąś nieokreśloną osobę Biskupa Rzymu i także jako któregoś z ich następców i też w którejś tym kolejności!
Wszelako te znaki "na niebie i ziemi" jakie nn podaje się a w jakich i my sami jesteśmy przecież jakoś jesteśmy upewneini i onych świadkami, one przecież mogą się ziścić zupełnie neidługo, możliwe nawet,  za życia obecnych naczelnych Hierarchów Koscioła! Skadinąd pewności zupełnej oczywiście nie mamy.
Pozdrawiam. 

Portret użytkownika gutek

Piotr Rzymianin... Ja to

Piotr Rzymianin... Ja to widze tak: Zapewne wszyscy znają opowieść o Piotrze, który ewakuował się z Rzymu, aż tu nagle idąc wesoło drogą, zobaczył Jezusa, Piotr zapytał go "Quo vadis Domine?, Na co Jezus odpowiedział: Wracam do Rzymu itd..." Co ma z tym wspólnego Franciszek? Otóż tak jak i Piotr jego rodzice wyemigrowali z Włoch (zapewne za chlebem), i tak sobie kardynał (z pochodzenia 100% Włocha) żył z dala od Rzymu, aż tu nagle został powołany niejako "do powrotu". Jak wiemy z historii Rzym to nie tylko miasto ale też mieszkańcy Italii za czasów Imperium byli uwarzani za Rzymian. Franciszek jest więc tym, który z Rzymu uszedł, ale został ponownie powołany i musiał powrócić. Według mnie Piotr Rzymianin pasuje tu idealnie i nie trzeba nic na siłę naciągać. 

Portret użytkownika Zenek

Masowe ludobójstwo dzieci

Masowe ludobójstwo dzieci Mohawk dokonane przez królową Wielkiej Brytanii i Watykan odkryte w Kanadzie
 

Tłumaczenie linku: http://canadianawareness.org/2011/10/mass-genocide-of-mohawk-children-by-uk-queen-and-vatican-uncovered-in-canada/
 
Masowe groby dzieci Mohawk zostały odkryte przez georadar  w Instytucie Mohawk, szkole z akademikiem dla ludności Mohawk zarządzanej przez Kościół Anglii i Watykan do jej zamknięcia przed rokiem 1970.
Według wielebnego Kevina Annetta sekretarza Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (www.itccs.org) Instytut Mohawk “został założony przez Kościół Anglikański w 1832 by uwięzić i zniszczyć pokolenia dzieci Mohawk. Ta pierwsza szkoła dla Indian [Pierwsze Narody zamieszkałe Kanadę] w Kanadzie istniała do 1970 i, jak w większości szkół tego rodzaju połowa dzieci w nich uwięziona nigdy nie wróciła. Wiele z nich jest pogrzebanych wokół szkoły.”
Wstępny skan terenu przylegającego do już zamkniętego budynku Instytutu Mohawk za pomocą georadaru wykazał 15-20 stóp ziemi przywiezionej i rozłożonej na masowe groby tuż przed jego zamknięciem w roku 1970 po to, żeby zakamuflować  masowe groby i uniknąć procesu za ludobójstwo i zbrodnie przeciw ludzkości zgodnie z Konwencją Genewską, Międzynarodowego Trybunału Karnego współpracujących sądów narodowych.
Oczekuje się, że Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa rozpocznie procedurę sądową późnym październikiem 2011 w Brukseli i Dublinie w sprawie ludobójczych zbrodni przeciw ludzkości przeciwko oskarżonym Elisabeth Windsor, głowie państwa Kanada i głowie Kościoła Anglii oraz papieżowi Josephowi Ratzingerowi, którzy oboje świadomie brali udział w planowaniu i tuszowaniu ludobójstwa dzieci, jak wynika z sądowych dowodów.
Sesje Trybunału miały mieć pierwotnie miejsce w Londynie. Jednakże rząd Zjednoczonego Królestwa zabronił wstępu sekretarzowi i głównym sędziom jak i pracownikom Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa bez podania powodu.
Odkrycie masowych grobów dzieci Mohawk przez georadar w Instytucie Mohawk ma miejsce zaraz po nagranym dowodzie przez naocznego świadka William Coombes, który w październiku 1964 widział Elisabeth Windsor jak wizytowała indiańską szkołę w Kamloops jako głowa państwa Kanada oraz jako głowa Kościoła Anglii i wybrała 10 małych indiańskich dzieci, zmusiła do pocałowania stóp i rzekomo zabrała je ze szkoły na piknik nad jeziorem.
Dziesiątka tych dzieci nigdy już nie była widziana ponownie. Pan Coombes, który miał dostarczyć dowody ludobójstwa dzieci przez Elisabeth Windsor Międzynarodowemu Trybunałowi ds. Zbrodni Kościoła i Państwa został zamordowany w styczniu 2011 r. Na szczęście zeznanie pana Coombes zostało nagrane na wideo przed jego śmiercią i jest dostępne trybunałowi.
Wielebny Kevin Annett twierdzi, że narzędzia tortur takie jak koło tortur do torturowania dzieci Mohawk w rytualnych torturach zostało znalezione w teraz zamkniętym Instytucie Mohawk. Naoczni świadkowie ze społeczności Mohawk zeznali, że widzieli kapłanów ubranych w czerwone szaty z kapturami torturujących dzieci w rytualnych torturach.
Wielebny Annett upublicznił te rewelacje w ekskluzywnym wywiadzie z Alfredem Lambremont Webre. W wywiadzie tym,wielebny Annett potwierdza bliskie zbieżności miedzy osobistym (pojedyńczymi przypadkami ?) ludobójstwem dzieci z października 1964 r. i możliwym rytualnym zabójstwem dzieci indiańskich dokonanym przez Elisabeth Windsor, głowę państwa Kanada i Kościoła Anglii oraz dziecięcym ludobójstwem mającym miejsce podczas tego samego okresu w Instytucie Mohawk.
Te zbieżności sugerują, że Elisabeth Windsor, była świadoma, wydawała rozkazy oraz brała udział w systematycznym programie ludobójstwa, rytualnych tortur oraz zabójstw w szkołach prowadzonych przez Kościół Anglii i Watykan.
 
 
(http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/02/17/masowe-ludobojstwo-dzieci-mohawk-dokonane-przez-krolowa-wielkiej-brytanii-i-watykan-odkryte-w-kanadzie/comment-page-1/#comment-32)
 
 
Dlatego ja tak "paluszek i główka " rozbolała, trupy pomordowanych w semickich zabawach dla yahwe dzieci wylazły spod ziemii. I dlatego też nazoistę wybrali na papieża by znowu uczciwych na stosach palic.
 

Portret użytkownika b@ron

hehehe...ja nie mogę...a to

hehehe...ja nie mogę...a to nie prościej znajść nową przepowiednie od jakiegoś nieznanego wizjonera który stałby się teraz sławny...bo przepowiedziałby papieża Franciszka...a druga sprawa to jak nastąpi koniec to nie potrzebne nam bedą zapasy jedzenia i wody czy schrony ...różnica między tymi co to mają a tymi co tego nie mają bedzie taka że ci co sie nie przygotują umrą od razu a ci bogatsi zakopani w "schonach"...pożyją dłużej o tyle na ile starczy im jedzenia a potem wykopią się i umrą na chorobe popromienną która zabija w męczarniach której nie zaznają ci pierwsi ,biedniejsi ...interpretacja wszystkich przepowiedni jest śmiesznie żałosna i śmierdzi fanatyzmem na kilometr ,a naginanie przez niektórych ,wydarzeń po to by  pasowały pod przepowiednie są conajmniej zabawne...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika nowy

Większość przepowiedni (nie

Większość przepowiedni (nie mówię tu o autentycznych proroctwach) opiera się na zasadzie bacy z gór (nie chodzi mi o blogera, tylko o prawdziwego bace z gór), która brzmi: Abo bedzie padać, abo bedzie słonecko.

Portret użytkownika Zenek

Piotr Rzymianin to ten który

Piotr Rzymianin to ten który się trzykrotniem wyparł Jezusa i wiary chrześcijańskiej jak rzymiani podpuszczeni przez zydów przyszli go pojmać.
 
Do spełnienai przepowiedni wystarczy by się obecny papieżyna wyparł po raz 3 (3 papieżyna z rzędu po 1 satanistycznycm zdrajcy zwanym jp2) wiary. Reszta sama się potoczy. Ten który bedzie Sądzić Żywych i Umarłych już jest na Ziemii. Piekło dla "wybrańców" i pedofili różnej maści także jest już wyrychtowane.
 
Zresztą nie tylko oni tam trafią na najbliższe kilka tysięcy lat. Ale byliscie ostrzeżeni.

Portret użytkownika Katharsis

Oczywiście piekło dla tych,

Oczywiście piekło dla tych, którzy obmawiają i sieją fałszywe propagandy przeciwko świętym wybrańcom Boga. Ich nie stać na to by cale zycie poświęcić Bogu. Pogrązeni w ułudzie bogactwa i zaspokajaniu własnych potrzeb krytykuja wielkich ludzi, którzy zrezygnowali z własnego zycia by ratować ich nędzne dusze. Dusze spragnione miłości, bo do takiej katastrofy doprowazają swoje dusze. Podziwiajmy ludzi, którze życie oddają Bogu. Bóg niesamowicie surowo osądzi tych,którzy fałszywie obmawiają jego wybranych proroków. To Bóg ich wybiera, szacunek im za to, ze podążają za Bożym wołaniem
Głos wołającego na pustyni "Przygotujcie drogi Panu(...) prostujcie ścieżki jego."
Prorok Jezusa
 

Portret użytkownika Panteista

  Ta, znowu straszenie

 
Ta, znowu straszenie jakimiś zabobonami związanymi z małymi bożkami mniej piśmiennej części bliskiego wschodu. Panie i Panowie różnych wizjonerów i wizjonerek były całe masy więc nie dziwota, że w końcu uda się komuś trafić...(nie będzie w tym nic specjalnego, żadnego boskiego planu  w totka też ludzie trafiają). Jako, iż nie mam czasu teraz tutaj pisać, przedstawiam wam nagranie z różnych debat, które trafnie ukazują czym są zorganizowane religie i co należy z nimi robić, aby za szybko nie zepsuły nas do reszty:
http://www.youtube.com/watch?v=NOSM5GikQUA

Portret użytkownika Serwus

Odnoszę wrażenie że kogo by

Odnoszę wrażenie że kogo by nie wskazano to i tak wszystko można dopasować do każdej przepowiedni. A na koniec stwierdzić jakże była ona trafna i dokładna, bo stryjeczny bratanek cicoci Gieni od strony... i tak dalej i dalej bardzo dokładnie o tym mówi. to lekka paranoja na zrozumienie i wyjaśnienie dlaczego i w jakim celu. 

Portret użytkownika baca

he he he ale debilne wpisy -

he he he ale debilne wpisy - widać że co niektórzy pojedli sobie zdrowo soli drogowej i popili wody święconej, czyli tej z fluorem:
"spełniło się proroctwo"
"według przepowiedni"
"prorok mówi"
hej baranki boże a dlaczego żaden Postradamus, Malachiasz, Jackowski albo inny żyd lub głupek NIE PRZEWIDZIAŁ kto z nazwiska będzie papieżem?
mieli jakąś trudność? Smile
dwaj pierwsi to oczywiście żydzi więc ich skutecznośc wynosi 4 % - tyle to i wy jesteście w stanie "przewidzieć".
Natomiast Jackowski to nawet nie przewidział w noworocznym "orędziu" tego ze za trzy miesiące ZMIENI SIE W OGÓLE PAPIEŻ - no co za nieudacznik! - chyba go moc "jasnowidzenia" opuściła i dlatego wszystko czarno widzi Smile
hej katolickie baranki, dlaczego nie ma czarnucha papieża a zamiast tego są tylko te wasze do granic absurdu naciągane hipotezy że herr Ratzinger był "czarnym papieżem" bo miał takie "logo" albo teraz że "generał jezuitów" (nie mylić z półkowikiem KFC) jest "czarnym" papieżem?
to już tak zgłupieliscie że murzyna od Niemca lub Argentyńczyka nie potraficie odróżnić?
bo imiona Frnciszek i Piotr to rzeczywiście Adminie można pomylić - są łudząco podobne do siebie Smile
ja wam dam wszystkim dobrą przepowiednię:
"W czasach królowania głupoty, kiedy na piedestał wejdą idioci
wróci dla baranów dziesięcina i będzie sroga nawet dla ich dzieci."
gdybyście mieli wątpliwości że ona się spełni to policzcie ile po upadku komuny zagarnął kler a wyjdzie wam ze ponad 10 % majątku narodowego Polaków - to dokładnie tak samo jakbyście z każdej własnej dziesięciozłotówki dawali pedofilom zeta.
a mimo to już szykuje się kolejny "kościelny podatek"...
i wy sie dziwicie że "jest absurdalnie", że "jest bieda", że w Polsce "nic się nie da" ?
biedaków zawsze było najłatwiej okraść - to nie wiecie tego? prawie dwa wieki niewoli i jeszcze "wiara" nie trybi ?

Portret użytkownika ktos

hehe baca jeste zwyklym

hehe baca jeste zwyklym intrygantem..trolem internetowym  bez kobiety jak zwa..te twoje komentaze sa debilnymi i obrazliwymi!..jedyne co mozesz to wlasnie to..juz dawno przewidzieli i obliczyli co bedzie,i niepotrzeba tu zadnych wizjonerow!wszyscy mamy uczucia i w odroznieniu od ciebie niektorzy maja dar odczytywania i rozumienia tego....cos ci napise nie jestem katolik islamista czy buddysta..ale w moim sercu rozpala sie swiatlo do lez!ON lub to cos w twoim rozumowaniu zbliza sie o nas z niebywala predkoscia..i Ja to czuje!a jedyny nie jestem!jego echo jest wielkie i pamietaj niema na niego mocnego w calym wszechswiecie i tylko do niego sie modl!!zwa go Jezus jakbys nie kumal..       //innemedium.pl/wiadomosc/piotr-rzymianin-powinien-wkrotce-wstapic-tron-papieski?page=1

Portret użytkownika ktos

gdyby nie strach

gdyby nie strach nierozwijalbysmy sie ..ying yang nierozlaczne dwie sily inteligencji!gdyby nie strach nie rozroznialbys dobra od zla..nie potrafilbys sie nawet obronic!ludzie spadaliby z usmiechem na twarzy w przepasc..zastanow sie czy jest to madre?a bacy przepowiednie i jego zachowanie jest wynikiem zwyklej niedojzalosci emocjonalnej...pozdr

Portret użytkownika Freeco

Mój ty Niebieściutki

Mój ty Niebieściutki Hitlerku, w Niemczech od dawna  jest obowiązkowy, wysoki jak na polskie zwyczaje, podatek na Kościół, więc twoje bredzenia są warte tego co masz w mózgu. Przypomnę tylko, że Niemcy są najbogatsze w Europie. Zdradzę ci tajemnicę, w tym kraju jest tak biednie, bo złodziejami rządzą złodzieje. Na jumę do Niemiec, jeździli, jeżdżą i będą jeździli takie same cwaniaki jak ty, co to latopa zap...... w holenderskim markecie a potem ze swojego  złodziejstwa robią bohaterstwo. Co do 10 % majątku zagarniętego przez kler, to jeszcze będziesz całował ziemie pod tymi kosciołami po ich wyburzeniu, bo to będą ostatnie skrawki polskiej ziemi.

Portret użytkownika b@ron

Freeco...kiedy ty ostatnio

Freeco...kiedy ty ostatnio badania okresowe robiłeś?...chociaż krew możesz mieć dobrą ale z głową gorzej..."Co do 10 % majątku zagarniętego przez kler, to jeszcze będziesz całował ziemie pod tymi kosciołami po ich wyburzeniu, bo to będą ostatnie skrawki polskiej ziemi"...masz na myśli polską ziemię pod niemieckimi kościołami???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

okraść zlodzieji to jest

okraść zlodzieji to jest sztuka a nie jakiś wstyd - spróbuj wydymać jakiś lichwiarski bank, który dyma bez mrugnięcia powieką na lewo i prawo uczciwych ludzi Smile
a laptopa nie ukradłem tylko wymieniłem - pobrałem z media marketu nowy a stary uszkodzony zdałem bo tak sobie pomyslalem zeby to zrobić ekologicznie i nie zaśmiecać Polski odpadami elektronicznymi... - ty wiesz w ogóle ile tam jest kadmu i metali ciężkich ?
potrafisz tak przyjaźnie dla środowiska załatwiać sprawy? bo szczerze wątpię i stąd twoje biadolenie przygłupa, który nie wie nawet tego że Niemcy płaca podatek na swój kościół ale tylko ci wierzący
mądrym Niemcom krzywda się nie dzieje
a póki Polska nie otrzyma za II wojnę światową odszkodowania jak reszta napadniętych krajów nawet nie powinieneś się czymś takim jak juma przejmować - szkopy zajumali tyle że jeszcze 10 pokoleń Polaków nie wyrówna nawet jakby wszyscy kradli w Niemczech...

Portret użytkownika freeco

Złodziej zawsze sobie wymyśli

Złodziej zawsze sobie wymyśli jakiś powód aby kraść... Zap...li komuś samochód to sobie wytłumaczy, że właściciel musiał być złodziejem, skoro nie jeździ autobusem jak "porządny" złodziej tylko np. Fiatem 126p. Ale jak złodziejowi inny złodziej zap.....li extra brykę kupioną za ukradzioną kasę, to będzie go wyzywał od najgorszych złodzieji. Myślę, że zbyt skomplikowałem swoją wypowiedź jak na twoje możliwości, więc pewnie i tak nie zrozumiesz. 
Każdy bank jest lichwiarski, dla kretyna ktory nie potrafi zarobić na odsetki. Jak taki umyslowo upośledzony nie potrafi spłacać kredytów to niech ich nie bierze.
Na koniec, takie coś jak ty szarga opinię prawdziwych Polaków patriotów i nic dziwnego, że na całym świecie mamy opinię prostackich złodzieji, dla których szczytem sprytu jest zap...lenie pary chińskich adidasów z niemieckiego marketu. Niemcy takich jak ty mądrusiów mają wliczonych w marżę...już u chińczyka. Dymasz więc de facto chińczyków, a nie niemców. Ale co się dziwić, że tego nie wiesz, ktoś ci pewnie zap...lił w podstawówce  tornister.
Poza tym Niemcy powinni nam wypłacić z bólem serca (!) ogromne odszkodowania. Dzieki takim jak ty będą mieli zawsze powód, żeby traktować nas jak naród podludzi składających się głównie ze złodzieji, nierobów i oszustów.

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika Osafin

Spelnilo sie proroctwo

Spelnilo sie proroctwo wybrano Czarnego Papieza
 
B.G. 13:13 - A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię; -- 
 
CZAS CZARNEGO PAPIEŻA
 
Tajemnicą poliszynela jest istnienie w Watykanie szarej eminencji, Generała Jezuitów zwanego czarnym Papieżem. Taki stan rzeczy istniał do dnia wczorajszego, do czasu wyboru na Papieża innego Jezuity, Kardynała… W istocie jest on czarnym Papieżem, tylko nie, jako szara eminencja (tą postacią jest nadal generał Jezuitów) a pierwszy Papież. Jeżeli brat zakonny (Generał zakonu) jest czarnym Papieżem, to Kardynał z tego zakonu musi być określony takim samym mianem. Ma cechy wartości czarnej postaci. reasumując obecnie w Watykanie jest dwóch Papieży Jezuitów, jak mówi treść ich przysięgi Jezuici godzą się zabijać, szpiegować i oszukiwać - tak przysięgali obydwaj. Przysięgali na życie własne. Co teraz uczyni nowy Papież, czy będzie szpiegował, mataczył i rozcinał brzuchy jak przysięgał ? takie cechy to są cechy czarnych charakterów dlatego to jest czarny Papież i dlatego został wybrany na czas wojny, którą Watykan organizuje. 
 
Proroctwo się wypełniło mamy czarnego Papieża.
 
Co jeszcze w tej sprawie mówią inne proroctwa i co mówi sam Bóg, w treści swojego przekazu jakim jest Apokalipsa?
B.G. 13:13 - A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię;
 
13-go wyświęcony na kapłana i 13-go wybrany na Papieża, czy nie szczególna zbieżność symboliki trzynastki. Werset „13 z 13 Roz.” mówiący o błyskawicy, która uderza w kopułę Bazyliki w momencie ogłoszenia decyzji o abdykacji Papieża cyt;- „tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię”, jest proroctwem tego czasu. Dotyczy zmiany na tronie Watykanu, zmiany śmiertelnie rannej głowy kościoła, Papieża, który już sobie nie radzi na takiego, który jest wskazywany jako Bestyja.
 
13:3 - A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą; ale rana jej śmiertelna uleczona jest. Tedy się dziwowała wszystka ziemia i szła za oną bestyją.
Ta jedna z głów „jakoby na śmierc zabita” to abdykujący Papież, zastąpi go taki, za którym pójdzie „cała ziemia”, tu nazwany przez Boga Bestyją.

Spełniło sie proroctwo:  Dnia 13.03 2013. wybrano Czarnego Papieża.

MMagdalenaS i Andrzej Struski de Merowing

http://www.youtube.com/watch?v=WU6YJHKZeYg&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=xhiyraWloHQ

http://www.ianpaisley.org/article.asp?ArtKey=jesuit

Na czas wojny z Synem Boga - Jezuici przejmują pełnie władzy w Watykanie.

Czy nowy papież będzie  działał w myśl przysiegi złożonej w zakonie jezuitów ?
 

Źródło: http://www.andrzejstruski.com/articles_253_Spelnilo-sie-proroctwo--wybrano-Czarnego-Papieza.html

 

Portret użytkownika freeco

Petrus Romanum to nie Piotr

Petrus Romanum to nie Piotr Rzymianin tylko..."Skała Rzymska".  Petros to po grecku SKAŁA,GŁAZ, KAMIEŃ. W Apokalipsie jest fragment w którym mowa o tym, że "spadnie gwiazda", czyli ...być może kawałek tej komety. Kolejny fragment mówi, że "ludzie będą mdleli ze strachu", bo....bedą wiedzieć, że ten kawałek komety jednak spadnie na Ziemię i czeka ich zagłada. Pytanie za sto punktów: Jakie miasto leżące na siedmiu wzgórzach zostanie podczas tego kataklizmu  zniszczone i dlaczego będzie to Rzym ? Czytajcie,  a bedziecie znali odpowiedź...

Portret użytkownika Robaczkowa

Dla Malachiasza jest typowe

Dla Malachiasza jest typowe to że jego słowa - użyte w przydomkach papieskich mogą być odczytywane na różne sposoby. Może być jednocześnie i ,,Piotr i skała". W przypadku Benedykta (,,chwały oliwki") była i gałązka oliwna w herbie i murzynek w kolejnym herbie -człowiek o ciemnej ,,oliwkowej skórze". Za Jana Pawła II ,,pracujacy w słońcu, z pracy słońca" były aż trzy znaczenia - gdy był młody pracował w kamieniołomie fizycznie na słońcu, dwukrotnie w bardzo ważnych dniach jego życia dochodziło do rzadkich zjawisk astronomicznych (zaćmienia), niektórzy myślą że był wybitnym papieżem a wybitność i dobro kojarzy się z jasnością, z promieniami słońca. Ciemność przeciwnie jest utożsamiana ze złem. Myślę, że słowo Piotr i w tym konkretnym przypadku też może mieć niejedno znaczenie.

Portret użytkownika Michaleddon

Kurcze, Baca, generalnie nie

Kurcze, Baca, generalnie nie lubie obrażać ludzi i nie biore tez udzialu w dyskusjach na tych portalach po wiekszość "dyskusji" sie sprowadza do osmieszania lub uwlaczania drugiemu. Czego ty jestes znamienitym przykladem. Tak znamienitym ze az wciagasz mnie by stac sie "tobie podobnym"
Jaki ty jestes glupi i prostacki a w gruncie rzeczy arogancki w swoich wypowiedziach to głowa mała... I żal mi Ciebie nie dlatego ze taki jestes ale ze z Boga sobie drwisz, najbardziej, Boga=Jezusa. Niestety ale przyjdzie i czas na Ciebie, stary tylko kiedy dojrzejesz do tego komu włazisz z brudnymi buciorami na twarz może sie okazać że jest juz zapóźno byś został uniewinniony.
Kto w co wierzy to jego sprawa, nie uważasz? Czyz nie to cechuje wolną społeczność? Ze kazdy moze mieć i wyrazic swoje zdanie bez narażania sie na słuchanie bluzgów od tobie podobnych delikwentów? Nie, ty musisz zaraz sponiewierac....
Prosze Cie tylko zastanów sie nad poniewieraniem BOga... dla swojego dobra...bo co jesli jednak przyjdze niebawem Sad Ostateczny, co jesli jednak nasze zycie jest testem na to czy ty,ja i kazdy z nas nadaje sie do wiecznego istnienia w wolnosci i kontynuacji Boskiego dziela tworzenia wszechswiata na przyklad. Nie chodzi ze nalezy slepo leźć za kazdym ksiedzem czy dychownym, bo wielu juz pokazalo ze jedyne co moga nas na uczyc to jak zostac najgorszym draniem. Chodzi a wiare w Jezusa samego ijego nauki, ktore sa w gruncie rzeczy tak proste ze jak kazdy by je zastosowal to zadne NWO, UFO HARPY ILiminati i inne pierdoły nie mialy by szans na egzystencje. One istnieja tylko w swiecie nienawisci i arogancji spolecznej, ktora bardzo namietnie szerzysz, kolego. A co jesli prawdą jest co mowi sie w kregach ludzi wierzacych w Boga że On dopuszcza teraz maksymalny poziom zła na Ziemi aby sie ujawniło kto co nosi w sercu. A potem, na sam koniec okaże swą moc i chwałę tak że WSZYSCY na Ziemi będą musieli i uznają jego istnienie i panowanie. Tyle ze tylko niektorych to uraduje a dla wiekszości bedzie to jednocześnie wyrok skazujacy na wieczne potepienie, Tego chcesz od swojej wiecznosci Baca? Odradzac sie stale na takiej popier***ej planecie gdzie sie tylko ludzie morduja, zarzynaja, gwalca i okradaja a oficjalnie sie usmechaja zewszystko jest ok? Powodzenia, chlopie....

Portret użytkownika MONSTER

Oznaki nadchodzącej

Oznaki nadchodzącej apokalipsy nie będą tak oczywiste jak się niektórym wydaje. Jest napisane iż wiele osób nie skojarzy sobie ich z końcem świata, mało tego będą złorzeczyć Bogu za wszystkie kataklizmy jakie ich spotkają. Podobno większość społeczeństwa nie zauważy ich i nie nawróci się na dobrą drogę. Jezus powiedział że przyjdzie jak złodziej i nikt nie zna dnia ani godziny. Więc co? Czekamy,  obserwujemy, dyskutujemy ale czy ktoś z nas jest na to przygotowany? Nie chodzi mi w tym momencie o schrony, zapasy jedzenie i sztukę survivalu lecz o przygotowanie   duchowe i psychiczne na szok którego doznamy. Wszystkie nasze spory natury religijnej zostaną zweryfikowane w jednej chwili- poznamy prawdę i zapewne wiele osób o ile nie wszyscy przekona się w jakim błędnym mniemaniu dotąd żyła.

Strony

Skomentuj