Papież, kosmici i ćwiczenia na wypadek inwazji obcych

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Szokująca dla wielu decyzja o abdykacji papieża Benedykta XVI stała się punktem startowym wielu teorii spiskowych. Jedna z nich zakłada, że papież abdykował z powodu zagrożeń kosmicznych. Teoretycy spisku UFO uważają, że istnieje związek między rezygnacją papieża a tym, co było omawiane przez ekspertów na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Davos. Podniesiono tam, jako poważne zagrożenie inwazję ze strony innej zaawansowanej technologicznie rasy, która mogłaby przemierzać kosmos.

 

Uczestnicy forum w Davos poważnie rozważali jak duże jest ryzyko nawiązania kontaktu z inną cywilizacją. Wzięto też pod uwagę fakt, że ludzkość po prostu dowiaduje się o istnieniu kosmitów. Panel, na którym to omawiano został uznany za przynajmniej kontrowersyjny. Temat został zauważony dzięki wsparciu, jakie zapewnił prestiżowy magazyn Nature.

 

Trudno powiedzieć, czy przylot obcych byłby czymś dobrym. Raczej należałoby się spodziewać kłopotów i wojny o planetarnym zasięgu. Ilość egzoplanet wypatrywanych przez teleskop kosmiczny Kepler jest tak oszałamiająca, że wszyscy zgodnie uznali, że ryzyko spotkania z inną cywilizacja należy uznać za jeszcze bardziej prawdopodobne.

 

Oczywiście, aby spotkanie z obcymi doszło do skutku potrzebna byłaby najpierw koincydencja pewnych rzezy takich jak okres istnienia cywilizacji i jej zdolność do przemierzania wielkich odległości. Jeśli jest to możliwe to może się odbywać za pomocą technologii wykraczającej poza nasze obecne możliwości a więc można oczekiwać, że skoro to nie my do nich polecieliśmy a oni do nas to raczej nie będziemy równorzędnym partnerem w jakichkolwiek negocjacjach.

 

Pojawienie się obcych mogłoby wywołać wątpliwości natury religijnej, bo skoro Bóg stworzył człowieka na Ziemi to, kto stworzył tych obcych. Chrześcijański światopogląd, ale również islamski, przeżyłyby ciężkie chwile. Nawet o ile nie popadlibyśmy w niewolę albo nie zostalibyśmy zniszczeni to pozostawałyby pytania natury teologicznej. Pojawienie się obcych przeorałoby świat, jaki znamy i ukształtowało go na nowo.

 

Teza, że papież abdykował, bo obawia się inwazji UFO brzmi dość groteskowo, ale gdy patrzy się na to, że Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego, FEMA, prowadzi właśnie ćwiczenia przygotowujące ludzi na wypadek katastrofy UFO i ataku zombie to można się zacząć zastanawiać. Albo wszyscy wariują bez względu na zajmowany urząd, albo coś w tym jest i trwa przygotowanie społeczeństwa na coś, co być może nadejdzie jutro a może za 10 lat.

 

Ćwiczenia przeciw UFO zostaną przeprowadzone w stanie Idaho. Są zaplanowane na 27 kwietnia 2013 roku. Przedstawiciele agencji będą oferować mieszkańcom szkolenia. Będą tłumaczyć jak opracowywać instrukcje postępowania. Wyjaśnią jak istotny jest plan na wypadek sytuacji kryzysowej albo jak umówić między sobą komunikacje w czasie, gdy komórki przestają działać.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dzyszla

Taa... Wszyscy wązni

Taa... Wszyscy wązni dowiedzieli się, że przylecą kosmici nas zaatakować, bo ci pewnie wysłali telegram urpzedzając, że mają taki zamiar. Dowiedział się o tym papież i abdykował... Ludzie takie głupoty potrafią wymyśleć, że 3-letnie dziecko składa bardziej logiczne historie.

Portret użytkownika kennedy

lepiej obmyslajcie jak zepsuć

lepiej obmyslajcie jak zepsuć bio-chipy które wprowadzają przebudzonym bez ich zgody, obudzisz się pewnego dnia z blizną przy kciuku lub na skroni która będzie wyglądała jak wypalona rozgrzanym prętem średnicy główki zapałki i będziesz uziemiony, a raczej zdalnie sterowany, to nie żart ale przestroga, sam szukam taniego sposobu na usuniecie chipów gdyby ktoś wiedział niech pisze np na przepalenie obwodów itp bez uwalniania litu, bez wybuchu

Portret użytkownika MARGO

Cyt. " Wszystko to cytuje z

Cyt.
" Wszystko to cytuje z wpisu na FB, ale znalazlam tez info na stronach niemieckich:
25.02.2013r, Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa wydał wyrok skazujący Elżbietę Windsor królową Anglii, głowę kościoła katolickiego Josepha Ratzingera (i poniekąd sam kościół katolicki jako organizację) oraz Stephen-a Harper-a – premiera Kanady na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz na konfiskatę dóbr… w przypadku papieża konfiskata ma dotyczyć dóbr Watykanu…wyrok uprawomocni się 4 marca br….
jest to wyrok na mocy orzeczenia międzynarodowego trybunału sprawiedliwości z siedzibą w Brukseli nr. 022513-001... "
http://www.youtube.com/watch?v=4sWemrZDzm8&feature=player_embedded
 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Emeli19

Nooo i rozchorowala sie 

Nooo i rozchorowala sie  "biedaczka " Lol
Królowa Elżbieta II trafiła do szpitala. To problemy żołądkowe
Elżbieta II trafiła dziś na obserwację do szpitala w centrum Londynu z objawami ostrego nieżytu żołądka i jelit; odwołano zaplanowaną na najbliższe dni wizytę monarchini we Włoszech - podał rzecznik Pałacu Buckingham. Królowa jest w dobrym nastroju - informuje.
- Królowa została przyjęta do szpitala króla Edwarda VII w związku z objawami nieżytu żołądka i jelit. Wszystkie oficjalne zobowiązania w najbliższym tygodniu zostały odłożone lub odwołane - poinformował rzecznik.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13496887,Krolowa_Elzbieta_II_trafila_do_szpitala__To_problemy.html
 
Pewnie wkrotce tez abdykuje " ze wzgledu na zdrowie "

Portret użytkownika Robaczkowa

Margo! Wydaje mi się, że ta

Margo! Wydaje mi się, że ta informacja nie pochodzi od osoby kompetentnej. Ktoś pewno żarty sobie robi i tyle. Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości (organ ONZ) ma siedzibę w Hadze nie w Brukseli. No chyba, że coś się ostatnio zmieniło! 

Strony

Skomentuj