Papież mówi zagadkowo i tajemniczo o nowej wojnie w maju i apokalipsie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Egipcie odbyło się spotkanie Papieża z prezydentem Abd al-Fattah as-Sisi. Dostojnicy obu państw uhonorowali się wzajemnie, wręczając sobie medale. Podczas uroczystości Franciszek z jakiegoś powodu powiedział, że wkrótce takie dary nie będą mu już potrzebne.

 

 

Potem Papież udał się na konferencję do Sheikhdom Al-Azhar w Kairze, gdzie wraz z Wielkim Imamem odpowiadał na pytania dziennikarzy. Wydarzyło się wówczas coś niepokojącego. Z urywek rozmów wynika, że szef watykańskiej dyplomacji zapowiada apokalipsę, a Imam dodał, że nie możemy do tego dopuścić.

 

Przed wizytą papieża w Egipcie powstał film, który także wzbudza spore kontrowersje. Zakamuflowane jest w nim przesłanie, które może być zrozumiane tylko przez niektórych ludzi. Tymczasem zwolennicy teorii spiskowych odnoszą się do symboliki masońskiej, komentując każde słowo i gest Głowy Kościoła.

 

Eksperci są przekonani, że papież mówił o nowej wojnie, która wybuchnie w maju. Franciszek prawdopodobnie próbuje zapobiec katastrofie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Alien9174

To nie są teorie spiskowe, bo

To nie są teorie spiskowe, bo Franciszek prawdopodobnie zginie, bo to on jest ANTYCHRYSTEM, Fałszywym Prorokiem i Szatanem. Dlaczego? Gdyby Franciszek naprawdę studiował Biblię to by się domyślił, że jego Kościół Kat...olicki to biblijna BESTIA, a stanowisko papieża rozdaje sam Szatan. Ale Franciszek zanim został Franciszkiem zajmował się zupełnie czymś innym, a ludzie, którzy go słuchają i wierzą mu, tak naprawdę nie czytają Biblii, tak, jak wy tu na tym portalu. Gdybyście czytali Biblię to byście się domyślili, że Franciszek to kłamca a tym samym Fałszywy Prorok, Antychryst i Szatan w jednym. I jeszcze jedno. Gdybyście czytali Biblię to byście uwierzyli w PIOTRA POCIESZYCIELA, ale wy wolicie się niezdrowo podniecać aurą tajemniczości i lawirowaniem między teoriami spiskowymi z nadzieją na odalezienie prawdy. To nie tak działa. Najpierw Biblia później inne źródła, a to dopiero doprowadzi was do PIOTRA POCIESZYCIELA - nie odwrotnie -  a gdy to się stanie,  żadna teoria spiskowa nie będzie teorią spiskową,  a kolejną odsłoną ich szatańskiego planu. Tylko oni, tacy jak Franciszek nie wiedzą jednego, że - oni myślą, że znowu się im uda oszukać ludzi jak zrobili to z Hitlerem i Mussolinim, a Szatan chce wymordować wszystkich ludzi na Ziemi. Antychryst, Fałszywy Prorok czyli Szatan, książe tego świata, to energia astralna, która na przestrzeni 2 tysięcy lat przechodzi z papieża na papieża i zwodzi wszystkich,  plując PANU NAJWYŻSZEMU I Jezusowi Chrystusowi w twarz, nazywając się "ojcem świętym" wbrew nakazowi Jezusa Chrystusa. Przez 2 tysiące lat Kościół Kat...olicki mordował gwałcił dzieci i kobiety, a dziś ubrał się w szaty pobożności, a wszystkie zbrodnie Kościoła ustami takich ludzi jak np. Jan Paweł II nazywa: "błędami w dochodzeniu do prawdy i że przeprasza" - za takie zbrodnie nie można przeprosić - Kościół Kat...olicki musi zostać zdelegalizowany. Skoro Chrześcijanie tego nie potrafią zrobić czy nawet pojąć,  bo uwierzyli w szatańskie "miłosierdzie" dla obecnych skrytobójców, pedofilów i złodziei w sutannach to PAN NAJWYŻSZY zezwoli żeby to zrobili Muzułmanie, ale nie skrytobójcy a jawnobójcy, którym obiecano raj jak Ali Agcy. 

Portret użytkownika ida

ale z ciebie jadowita żmija,

ale z ciebie jadowita żmija, stękasz tu a sam masz tyle nienawiści w sobie ile ci wszyscy pedofile, gwałciciele i muzułmanie razem wzięci. Róznica taka że nie wiadomo kiedy ci popuści i sam wybuchniesz...

Portret użytkownika Alien9174

Nie obchodzi mnie zdanie

Nie obchodzi mnie zdanie obrońców Kościoła Kat...olickiego. Idz i zapytaj się jakiegoś dorosłego człowieka, który był gwałciny, molestowany czy maltretowany przez ksiedza pedofila i zaczął szukać, i zorientował się, że takich jak on są dziesiątki tysięcy, zobaczysz co ci odpowie. Oczywiście masz prawo bronić Kościół a mnie za te słowa w obelżywy sposób zdeprecjonować - to twój wybór. Moj wybór jest inny. Pisze o tym, łącze fakty i wyciągam wnioski. Ja się nie będę z nikim boksował czy nawoływał do linczu, samosądu na księżach pedofilach, bo to mi sugrujesz, moja rola jest inna. Kosciół Kat...olicki i tak zostanie zdelegalizowany, z twoim udziełe czy bez, to już nie ma znaczenia. Im prędzej.się z tym pogodzisz, tym lepiej. I jeszcze jedno,  mnie interesuje sama instytucja Kościoła i jego system, a księża to mnie nie interesują, od tego jest policja, prokuratura i sądy.  

Portret użytkownika Kmieciu

Wielki nieboże (to z Monty

Wielki nieboże (to z Monty Pythona), tak szybko? Toż zacir mnie nie dojrzeje, a jeszcze destylować trza Sad ... Czym ja będę nachodźców od szatanisty Bergoglia podejmował? A, wiem, przedestyluję byle jak, na szybko - będzie tam tyle metanolu, że ciapate padną zaraz (- Muhammad, pij szybciej, bo się ściemnia!) i bendem bohaterę, który Al(lah)-Mageddon powstrzymał Blum 3 . Tylko jehowe i inne nawiedzeńcy od "Biblia jest na 1 000 000 % prawdziwa co do słowa" mnie znienawidzą Sad ...
 

 

Portret użytkownika ąę

Sklepowa z mojej wioski też

Sklepowa z mojej wioski też tak mówiła- więc kupiłem 30 kg cukru, 20 kg mąki wrocławskiej, olej kujawski ( z pierwszego tłoczenia)- niech jest. A tak w ogóle i nawiasem-to napewno jeżeli apokalipsa nie nastąpi- to napewno utonie w Morzu Śródziemnym kilkuset emigrantów "politycznych" i "ekonomicznych", w Polsce pendolino kilka razy trafi samochód na przejeździe niestrzeżonym, kilka tyięcy pijanych kierowców  ruszy w trasy, kilkunastu tatusiów i mamuś trzeźwych lub pijanych skatuje swoje potomstwo- wiec niech Franio nie wpadnie w depresje jeżeli żaden meteoryt nie padnie nam na głowę. Homo (ledwo) sapiens postara się jak zwykle i od wieków.

Portret użytkownika zibi1973

To by zostało 11 dni do

To by zostało 11 dni niecałe do namysłu,czy dać sobie odebrać energie i dalej być duszony po śmierci przez duszę,albo odejść samemu z tego ufonautycznego świata,w kościele mówią że to poważny grzech i już nigdy nie wróci się na ziemię,może ktoś wie gdzie takiego samobójcę kierują?

 

Portret użytkownika zibi1973

Jacy samobójcy sterowani jak

Jacy samobójcy sterowani jak ta pani Jean Stein co wyskoczyła przez okno na górnym Manhattanie,ja mówię o samobójstwie z własnej myśli a nie ufonautów,a co z energią którą nie odbiorą i w zamian odgryzają się piekłem, w takim wypadku ludzie powinni pożegnać się i nie będzie nieba i piekła

Portret użytkownika Winford

Ja wiem.Kiedy dusze odchodzą

Ja wiem.Kiedy dusze odchodzą z tego swiata,widza zawsze tylko jedne drzwi,(a sa podwójne) samobojcy widzą te własciwe a inne dusze dla nich właściwe.Od razu wpadasz w te drzwi i rodzisz sie na nowo w innej postaci.Musisz odpracować resztę zycia,które sobie skróciłeś.Czyli nic cie nie ominie-reszte musisz przeżyć do końca. Tak jest,jesli mowimy o reinkarnacji,o ktorej mówiła dawno temu Biblia,tylko kosciół wyrzucił to na swoje potrzeby. Jesli niema reinkarnacj ( a jest!) to idziesz do piekła (na wieczność) poniewaz zerwałeś umowę z Bogiem i odwróciłeś się od Niego nie doceniając tego daru jakim jest zycie.Poniewaz zanim się urodzimy,spisujemy całe śwoje zycie (jako plan) i zatwierdza to Rada Starszych,czasem każą ci zmienic plan bo uwaąją,że tego co planowałeś nie wytrzymasz. Jesli ich nie posłuchasz to tak sie własnie kończy czasem(samobojstwem.

Portret użytkownika Dziwadełko

Nie widzę nic złego w

Nie widzę nic złego w samobójstwie. Masz dość gry, to z niej wychodzisz. Dla wielu życie to nieustająca udręka. Jaki sens ma takie życie? Być może faktycznie jesteśmy hodowani celem wytwarzania energii cierpinia, zatem mówiąć "dość" takiemu stanowi rzeczy poprzez zakończenie żywota, kończymy ten pasożytniczy proceder.

Co do Boga i jego daru jakim jest życie, być może bluźnię, jednak skoro ten Bóg ma kaprys tworzenia duszyczek, to niech później nie złości się, że jakaś duszyczka ma w du..e nieustanne cierpienie. Ja się nie prosiłem o istnienie w takim świecie. Nie podoba mi się tutaj i mam prawo powiedzieć won i dość. A terror w postaci ponownego wcielania się i przeżywania jeszcze raz tego czegoś zwanego życiem spotkać się może co najwyzej z moim środkowym palcem. Z taką myślą popełniałbym ten ostateczny krok-nigdy więcej.

Portret użytkownika Odważniak

Corez częściej mam

Corez częściej mam przekonanie, że życie na tej pięknej Ziemi, obcowanie w materii jest tylko treningiem przed życiem w płaszczyźnie tylko energetycznej, gdzie nie utrudnia nam niczego żadna ograniczająca twarda materia, rzeczy, które potrzebne są do życia, żywność, taborety, smartfony i inne bzdety, gdzie wszystko osiąga się za pomocą myśli, tak, jak we śnie, który to jest ułamkiem życia na wyższym poziomie. Tak, jak w gierce - trenujesz z materią, żeby, czasem boleśnie, nauczyć się praw kosmosu. Tak jak w życiu - drażnisz kundla, to pogryzie, zirytujesz się, kopniesz taboret, ale to ciebie boli noga, więc nie warto się złościć - trening przed mocniejszą grą emocjami, stwórczą myślą i brakiem ograniczeń materii. Wyżej pewnie są inne ograniczenia typu wyrażanie precyzyjnych życzeń i natychmiastowa karma, tyle, że nie będzie trzeba użerać się z ubieraniem rano, myciem garów i całą resztą pochłaniających czas bzdetów, gromadzeniem tak ważnym w poprzednim pokoleniu, i walką ze śmietnikiem w moim pokoleniu. Taki trening, na ile delikwent da się zmanipulować bajeczkami, pokusami mieć i na ile potrafi zapanować nad własną głupotą. Jak mu się uda, to wchodzi głębiej w kolejny wymiar i już poznaje świat z wyższego wymiaru, jak w przedszkolu nauka czytania, później coraz fajniej i trudniej.

Portret użytkownika zibi1973

Tak to ładnie powiedziane

Tak to ładnie powiedziane nikt się nie prosił by później przeżywać na ziemi koszmary,za czym produkt szedł na ziemie mogli spytać chcesz żyć,licz się że nie będziesz miał cały czas wesoło,myślę że znalazło by się dużo takich co chciałoby sobie pożyć i nie trzeba było ludzi(kopie,produkty) oszukiwać,trudno tego nie zauważyć że są ludzie i kopie ludzi czyli np produkty reptilian,porobili niewolników i tak sobie zabawy urządzają,robią z nas morderców a w rzeczywistości to produkty(kopie) w niczym  są niewinne,może jest tam jakaś garstka co by się dopuściła jakiś np morderstw,ale teraz to robią z wszystkich czarne charaktery,wystarczy wejść w info,same morderstwa,przestępstwa i nie wiadomo co,tak przygotowują nas do wojny,byśmy się wybili i tak się skończy, może obejrzy sobie film i pomyśl kto dręczy Anthony Hopkins,w filmie Mett Joe Black występuje Brad Pitt jako anioł śmierci,a tak naprawdę kim jest anioł śmierci,nie wydaje ci się że reżyseria tego filmu to z kosmosu wzięta,to nie na siły produkta, by taki film nagrać

Portret użytkownika zibi1973

Nie ma piekła ani nieba,może

Nie ma piekła ani nieba,może zależy z jakiej gliny człowieka ulepili? już pisałem Cabajowi wcześniej on też twierdzi że nie ma, ale grzechów nie wziął,człowiek został oszukany,nie nauczono go żyć,a teraz piekło będzie go czekał,czytając taką listę,nikłe ma ktoś szanse,jeśli twierdzisz że nie ma, to czy weźmiesz moje grzechy i mojej rodziny,tylko tej najbliższej,wcześniej zapomniałem mu powiedzieć że tylko tych,normalnie mówiąc to wszyscy jesteśmy rodziną,ulepioną ale jesteśmy, to co zgadzasz się a może wiesz coś o czym inni nie wiedzą?

Portret użytkownika b@ron

sprawiasz wrażenie zibi, że

sprawiasz wrażenie zibi, że dobry z ciebie człowiek, ale zagubiony ... "lepienie z gliny" człowieka, jest przenośnią i wszechmocny bóg nie babrał się w błocie tworząc ludzi ... skąd ci przyszło do głowy, że ktoś może wziąść grzechy twoje czy twojej rodziny ??? pewnie bierzesz przykład z jezusa? ... otóż moim zdaniem jezus jeśli istniał nikogo nie zbawił swoją śmiercią, bo to niedorzeczne ... był jedynie ofiarą jakich w tamtych czasach było wiele, dla kogoś ponad tym kogo biblia uważa za najwyższego... szok ? to zwróć uwagę np. czy jest realne, aby człowiek nie łamał 10-ciu przykazań ... otóż nie ... niestety religie mają cię wpędzić w strach i poczucie winy i nic pozatym ... a 10 przykazań zostało tak wymyślone, byś je łamał , czyli grzeszył ... grzeszy osoba ... i nikt ci twoich grzechów nie weźmie niestety

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Wiem wiem że Bóg nie ulepił

Wiem wiem że Bóg nie ulepił człowieka z gliny,takie powiedzenie z kościoła wzięte,genetyka  się tutaj kłania,wiem też że nie weźmie nikt moich grzechów,tak sprawdzałem czy prawdę napisałeś że nie ma nieba i piekła,jak by nie było piekła to by niejednemu kara uszła na sucho,od dziecka 9 letniego zaczynają liczyć grzechy

Portret użytkownika zibi1973

Nie cieszyłbym się,nie ciesze

Nie cieszyłbym się i nie cieszę się z ludzkiej krzywdy,nawet ufonautów morderców gdyby umierali nie mając żadnej duszy do przedłużania życia,choć to by było dla nich najlepszą zapłatą,może przy nerwach człowiek robi się nieswój i go nosi,nie wiadomo czy to nie jest coś z dna produkującego lub jego rodziny,reszta mojej rodziny nie wylądowałaby w piekle jak by się postawiła i zaczęła jak to mówiąc trzeźwo myśleć,nawet za cenę życia

Portret użytkownika גבר עם כוכב

Jeszcze chwila i USA

Jeszcze chwila i USA zaatakują Kima. To Bogowie będą z nim. Przerażenie świata kiedy nastąpią wybuchy nuklearne. Pobudzi z uśpienia narzędzie zniszczenia tego świata. Mocarstwo zostanie spalone zgodnie z tym co przedstawia wasza Biblia. Ogniste strzały dosięgna nierządnicę Babilon Wielki matkę rozpusty i śmierci tego świata. Chwała zbliża się do okręgu Ziemi aby ją spalić.

Portret użytkownika Dragon_Reborn

No rzeczywiście. Bardzo

No rzeczywiście. Bardzo niepokojący. Niczym filmik o lamparcie srającym na ludzi, siedzących w samochodzie. Szkoda tylko, że bez dźwięku - pomijając 2 trzaśnięcia z podłączenia mini jacka. Najazd na figurkę i na zdjęcie. Może Ty, Kacperu coś więcej tam dostrzegłeś?

Skomentuj