Papież nakazał kardynałom przygotować się na najgorsze

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek, przemawiając do społeczeństwa w zeszły poniedziałek, wygłosił długą przemowę o zagrożeniu wojną nuklearną i wywołanych przez człowieka zmianach klimatu dla ludzkości, o czym niemal natychmiast pisały wszystkie gazety. Nikt jednak nie powiedział, że zaraz potem odbyło się kolejne spotkanie w Pałacu Apostolskim, gdzie Papież przemawiał wyłącznie do kardynałów i najbardziej zaufanych biskupów. Na tym zbiorowym spotkaniu Papież powiedział, że „wszyscy musimy modlić się o uwolnienie od Niszczyciela (Nibiru)".

 

Nie określając dokładnej daty, papież powiedział, że „mamy bardzo mało czasu" i że Nibiru gwałtownie przyspiesza swój ruch, stopniowo zbliżając się do położenia między Ziemią a Słońcem. Kiedy nastanie ta straszna chwila, katolicy „zmierzą się z Dniem Sądu". Dziwne, że sporo grupa komentatorów nie przywiązuje dużej wagi do tego przesłania.

W ostatnich dniach ujawniono wiarygodne wiadomości o Nibiru, które zbiegły się w czasie. Jedna z telepatycznych wiadomości dotarła do pewnego duchownego, który był tak przestraszony tym, co usłyszał, że natychmiast rzucił się w wir pracy, aby nieść objawienie masom - tak jak mu kazano. Według kaznodziei, w dającej się przewidzieć przyszłości, sama struktura czasoprzestrzeni zacznie się zmieniać, pokazując ludziom niewypowiedziane wizje i doprowadzając wielu do szaleństwa.

 

I znowu wszystko dzieje się na tle dziwnego załamania indeksów giełdowych i nie mniej dziwnego ruchu militarnego na świecie, gdzie politycy stworzyli co najmniej pięć punktów napięcia, w których trzecia wojna światowa może wybuchnąć w każdej chwili. I jak wielu nibirologów wierzy, że stanie się to w momencie pojawienia się Nibiru. Warto przypomnieć i zwrócić uwagę, że wcześniej mieliśmy do czynienia z wielkim pożarami Grecji, wokół których działy się dziwne rzeczy. Obecnie podobna sytuacja ma miejsce przy okazji katastrofy w Kalifornii.

 

W oparciu o powyższe, radzimy zwrócić szczególną uwagę na trzy ostrzeżenia dotyczące Nibiru. Nie jest faktem, że zobaczymy Nibiru, ale może ukazać się nam coś podobnego do Nibiru - technologie satelitarne pozwalają na takie sztuczki. Mogą też pokazać nam coś innego, na przykład lądowanie kosmitów. Świat zdecydowanie przygotowuje premierę bardzo dużego spektaklu, który może podnieść kurtynę w dowolnym momencie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Dobrze by się stało gdyby

Dobrze by się stało gdyby Watykan przestał ukrywać po tyłkiem artefakty, dokumenty i całą wiedzę dotyczącą naszych korzeni, naszej przeszłości, naszej dawnej wiedzy i jej pochodzenia, naszych osiągnięć cywilizacyjnych i trchnicznych, bo to jest nasza własność, nasze dziedzictwo a nie tego kościoła, ktory nie ma praw do och posiadania i ukrywania przed nami. 

Portret użytkownika Lommo

Co do Nibiriu to sobie tak

Co do Nibiriu to sobie tak skojarzyłem takie coś że 1982 NASA podało że są jakieś zakłócenia w ruchu w Układzie Słonecznym, nastepnie 1983 specjalnie zaisntalowano radioteleskop do zbadania sprawy i ponoć to potwierdził. Oczywiście rządy zostały zobowiązane do ukrywania tego przed społeczeństwem. Ale widzę taką zbieżność że po tym potwierdzeniu Nibiru na początku lat 80-tych ubiegłego wieku to w za rządów Reagana calkowicie popuszczono pasa z długiem publicznym w USA, w większości innych krajów zresztą też. Nikt się tymi długami już nie przejmuje bo i tak będzie gigantyczna katastrofa.

Portret użytkownika Alien9174

Pojawienie się dodatkowej

Pojawienie się dodatkowej planety w układzie zakłóciłoby cały układ i prawdopodobnie życie na Ziemi uległoby zagładzie. Wg mnie opisywana przez Sitchina Nibiru to statek Atlantów. Natomiast sam mit Enuma Elisza spełniał rolę zasłony dymnej dla Atlantów w stylu, że: "oto przybyli bogowie w swoim ognistym rydwanie i albo oddacie nam wszystko złoto, albo spadnie na was kara i wszyscy zginecie. Amen".. Ups! Skądś to chyba już znamy, prawda? 

Portret użytkownika Kimbur

Talinku, skąd to wiesz? Czy

Talinku, skąd to wiesz? Czy jesteś kardynałem lub kamerdynerem kardynała? Wiarygodne przekazy telepatyczne nagrałeś sam czy z pomocą wiarygodnych? Proszę, wyjaśnij to, Mistrzu Słowa Zagmatwanego.
Gdyż kiedy słowa Twe sprawdzą się, prorokiem okrzyknięty będziesz nad prorokami, a prawda ujawniona otworzy oczy niedowiarkom i czcić Cię będą jako Pierwszego, Który Objawił Nowe.

Portret użytkownika kamo

Co ci ludzie ćpają aby

Co ci ludzie ćpają aby wymyślać takie bzdury? 
Czy może to już jakaś choroba psychiczna wywołana postępem technologicznym i w rezultacie "wyłączaniem" mózgów? ... 
Masakra.

A skąd niby te wiadomości skoro to byli tacy zaufani ludzie Papierza?
"Otrzymał wiadomość telepatyczną" ... Na litość! Leczcie się. 

Portret użytkownika jol

ach te czosnkowe

ach te czosnkowe przepowiednie :Pp

jak wielce trza być sfrustrowanym, by pod system religijny (odkształcania) podpinać tajemnicze Nibiru, z dużą dozą rozbawienia oraz z nadzieją na coraz lepsze patenty czekam probując opanować niekontrolowany ruch przepony ;P

Portret użytkownika o.Misjonarz

Do "Innemedium"

Do "Innemedium"

Umiłowani Siostry i Bracia!

Przypuszczam, że wprowadzając w innemedium te bzdury macie kłopoty z dynamiką zmian eklezjalnie-ultrastrukturalnych w naczyniach kapilarnych okolicy barierowej i bezbarierowej na podstawie szarej substancji podczaszkowej, towarzyszących ogniskowym uszkodzeniom kory mózgowej w wyniku usakralnionej fotochemicznie indukowanej agregacji płytek krwi oraz czasowego ucisku na powierzchni podkorowej.

            Z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładam, że macie Wielebni potężne zmiany w komórkach śródbłonka, pericytach i astrocytach ściśle związane ze zmianami w błonie podstawnej i macierzy zewnątrzkomkórkowej zarówno w okolicy barierowej jak i bezbarierowej szarej substancji podczaszkowej i okolicy krzyża.

To jest naprawdę przykre, tym bardziej, że jako dar boży niestety trwale nieuleczalne.

Jest mi naprawdę przykro z tego powodu, ale Wy się tym nie załamujcie.

 

Noście dalej ten krzyż, który Wam Wasz Stwórca wrzucił na plecy w łaskawości swojej, a może zostaniecie zbawieni. Chociażby od eklezjalnej głupoty.

Podążajcie zatem dalej swoją drogą i niech Was to usakralnione szamaństwo na te manowce skutecznie dalej prowadzi.

Amen

Strony

Skomentuj