Papież twierdzi, że odwoływanie się do wróżek i horoskopów to wędrówka na dno

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Franciszek powiedział, że uciekanie się do wróżek i horoskopów to droga w dół. Papież wezwał wiernych, aby „zatrzymać się w łódce Kościoła” i odrzucić kuszące, ale niewiarygodne „ideologie, mody i slogany”.

 

 

Franciszek wzywał wiernych do porzucenia odniesień do wróżek i horoskopów:

 

„Kiedy ludzie mają większe zaufanie wyłącznie do horoskopów i wróżbitów zaczynają iść na dno” - powiedział do wiernych zgromadzonych na placu Świętego Piotra w Watykanie.

 

Franciszek wezwał wiernych, aby „zatrzymać się w łodzi Kościoła”, odrzucając pokusę siedzenia w „uroczych, ale zawodnych ideologiach, modach i sloganach”. Papież zauważył, że wiara w Boga nie gwarantuje łatwego i lekkiego sposobu egzystowania, ale chroni przed „burzami życia” (…). „Wiara - nie daje wyjścia z problemów życia, ale wyznacza drogę i nadaje mu sens” - powiedział Franciszek.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika WR

25.marzec 2017 kładę karty "

25.marzec 2017 kładę karty " dowiesz się że ktoś uniknie śmierci " 29.03 .koło mamy karetka 40 minut reanimują sąsiada zabierają go do szpitala wprowadzają w śpiączkę farmakologiczną na miesiąc 14.04 .znowu kładę karty " dowiesz się o śmieci nie będziesz płakal , 22.04 . umiera ten sąsiad , Inne zdażenia też wychodziły w kartach ,które się spelniły -więc co .Kościół też przepowiadał choć by narodzenie i śmierć wybawiciela ,teraz koniec świata w wizjach opisanych w biblii !

Portret użytkownika demiczek

Kosciół Watykan co wyrabiali

Kosciół Watykan co wyrabiali papierze dawniej dziwki ;burdele ,mordowali sie na wzajem inkwizycja mord na ludnosci a wszystko chodziło czymanie ludzi w ciemnocie podporzadkowanie kosciołowi odpuszczanie grzechu za kase .Obecny papierz nie jest lepszy wymyśla coraz wiecej bajeczek żeby lud ciemny uwierzył w jego słowa .Aco jest takiego złego w horoskopach czy wierzenie we wróżki przecież kosciół sam uprawia czarną magie ile jest w watylanie artyfaktów z głowani diabła.

Portret użytkownika Prawda222

Papież gada głupoty,

Papież gada głupoty, horoskopy to odwoływanie się do gwiazd, pór roku i innych zjawisk przyrodnicznych z których ludność ziemi korzystała już dużo wcześniej przed chrześcijaństwem czyli coś co istnieje naprawdę i doświadczamy tego fizycznie, w przeciwieństwie do chrześcijaństwa.

Strony

Skomentuj